Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Znovuobnovení vztahu

23. 04. 2020 v 16:32Off-line Anonym
Ahoj, mám otázku ohledně znovuobnovení vztahu. Vídal jsem se s jedním klukem asi 3 měsíce, bylo to fajn. Ale minuly týden řekl, ze si připadá, ze jsme spíš kamarádi. Říkal, že mě má rád, ale ze se mu to nějak nedaří prohlubovat. Když jde o intimnější záležitosti, tak bylo vše kromě píchání. Nějak jsem se na to necítil, abych něco nepokazil, nejsem žádná projetá k***a, tak jsem měl strach, hlavně jsem si říkal, ze to kdyžtak můžeme nechat na příště. No a teď zpětně mě to mrzí, že jsem to neudělal. On celou dobu chtěl, ale já ne. Myslíte, že mu to mám navrhnout, že bychom se aspoň mohli občas setkat ohledně sexu, že by se to mohlo časem třeba zlepšit? Protože prio***y a hodnoty životní máme nastavené stejně a dost to klapalo, ale chápu, ze vztah bez sexu není vztah a svádí dost do přátelství spíš. A opakované výmluvy v posteli a posouvání toho aktu tomu moc nepomohlo. Děkuji za všechny názory.
23. 04. 2020 v 16:40Off-line i8051  (53/184/97)
Vzhledem k tomu, ze o vasem vztahu vime vsichni prd, nezname pohled tvyho protejsku a ani z techto radku nevyplyva vse, aby slo objektivne radit, navrhni mu to, co ty sam uznas za vhodny. Je to tvuj zivot, tvoje vztahy a tvoje rozhodnuti. Delej si je podle sebe a nes za ne zpetne i zodpovednost. Ve vztahu jste dva a vy dva si ho mate spolu resit. Zadnej univerzalni navod k obsluze vztahu totiz neni :o)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 04. 2020 v 17:11Off-line Number4  (31/195/82)
Suhlasim s vyssie, a uz len mala pripomienka . to, ze spolu budete trtkavat este neznamena, ze s vas vztah prehlbi.
23. 04. 2020 v 17:26Off-line o_xytocin  (24/178/79)
Hmm zalezi. skus se zeptat sam sebe, jestli opravdu k nemu citis neco vic a chces, aby z toho byl i vztah. Jestli tomu z textu rozumim, tak ty si ten sex tehdy nechtel, ale ted by si do toho sel, protoze je ti lito, jak to dopadlo a myslis si, ze kdyby byl sex, tak je vsechno jinak a jste happy couple. Opravdu se zamysli nad tim, proc si ten sex nechctel a jestli by bylo neco jinak, kbydy ted tu moznost dostanes.
23. 04. 2020 v 17:54Off-line igni  (36/192/130)
Pokud setkavani bylo intensivni, rekneme ze jste se vidali treba kazdy tyden, po 3 mesice, tak uz to, ze z tve strany nebyla chut na sex o necem vypovida, mozna to tak holt je, ze budete jen kamaradi.
Nedavno sem se tu taky parkrat sesel s jednim fajn klukem, se ktery si rozumime, meli sme si co rict, ale to fyzicno jaksi nic, to tak obcas byva, chemie nezafunguje.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 04. 2020 v 18:40Off-line BussterX  (103/130/150)
No, to co napsal jezinka je dobrá úvaha a asi tak nějak to mohlo být :) jojo, to je ta zeď bez malty, tudle sme to probírali...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload