Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak moc vám záleží na vzhledu zubů?

03. 05. 2020 v 19:32Off-line Anonym
Dobrý den, jak moc vám záleží na tom, aby kluk měl hezky vypadající chrup? Moc mě trápí, že mi chybí 2 zuby (horní dvojky). Je to vrozená vada. Nejde to moc vidět dokud se neusměju. Jak byste to hodnotili vy a jak moc se na zuby toho druhého díváte? Děkuji vám mockrát
03. 05. 2020 v 19:36Off-line klucinek  (33/176/75)
Lepší než když chyběj zuby kola rozvodu vačky... tam to je opravdu průser....
03. 05. 2020 v 19:38Off-line Juno  (68/175/75)
Ahoj, dojdi si na zubní a nech si ty dva zuby dodělat a nic tě nebude trápit. Bude to určitě něco stát, ale když se chceš líbit klukům tak to udělej a zvedne ti to sebevědomí :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
03. 05. 2020 v 19:46Off-line Anonym
Juno - tento problém už léčím 5 let a stále nic. Tak jsem se rozhodl léčbu ukončit. Protože by to ještě minimálně dalších 5 let trvalo než by mi mohli vůbec ty zuby zpravit. Je to kvůli tomu, že jelikož je tam nemám geneticky, tak se tomu už i ostatní zuby přizpůsobyli a mezery které tam jsou, jsou moc malé na to aby se tam vešly, ale mezera tam jde pořád vidět. Na druhou stranu z mých dlouholetých kamarádů si toho všimlo jenom málo lidí, protože to při normální konverzaci vidět moc nejde, dokud se neusměju.
03. 05. 2020 v 19:53Off-line sweatskinaimbot  (69/169/69)
Ak si to nevšimli tak to asi nie je moc viditeľné, ešte keď tam nemáš moc veľké medzery. Aké máš možnosti? teoreticky si dať urobiť mostík neni až tak drahé
03. 05. 2020 v 20:10Off-line Juno  (68/175/75)
Pokud to máš takle a skoro to není vidět tak to neřeš. Myslel jsem že by ti ty vedlejší zuby obrousili a udělali by ti dva můstky a nebylo by vidět vůbec nic. Když mě bylo 18 a půl tak jsem si na motorce vyrazil čtyři zuby a pak mě tam udělali můstek ale oni ti na ty zuby asi nechtějí šahat aby ti vydrželi co nejdéle.
03. 05. 2020 v 20:18Off-line klucinek  (33/176/75)
Jen nechápu proč někdo řeší nesmysl jako zuby.... buďte rádi že vám fungujou ledviny a játra. A srdce, až by ti totiž dělali zákrok na srdci vyrvali by ti je do jednoho všechny. A paradox je, že bys za to byl vděčný. Tak si važ toho co máš... a kdo by z potenciálních partnerů řešil zuby, tak se na na něj prostě vyser....
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 05. 2020 v 20:35Off-line sweatskinaimbot  (69/169/69)
Tak tbh zrovna zuby sa z estetického hladiska riešia snáď najviac. Od strojčekov cez protézy až k bieleniu :D zlé zuby si rýchlo všimneš a neni to dobrý dojem
03. 05. 2020 v 21:57Off-line vitek2000  (23/188/73)
Tak třeba madonna taky byla považovaná za sexsymbol a koukni jakou mezeru má mezi zuby a i někteří modelové mají mezery mezi zuby, takže asi v pohodě.
03. 05. 2020 v 23:33Off-line Anonym
Juno a sweetie - Ty mezery vidět jdou, jsou celkem veliké, ale nejsou dost veliké natolik, aby se tam vešly implantáty. Můstek je dobrý nápad. Bohužel o tom slyším prvně. Kdybych věděl, že to je možnost, tak už bych měl dávno po problému. Nechápu, proč o tom zubař nikdy nemluvil.
Jez - nevyplnili, protože já jsem mléčné dvojky měl. Nemám až ty druhé. Ono se to celé zkomplikovalo. Měl jsem už 4 roky rovnátka, kdy se mi snažili rovnátky ty ostatní zuby přiblížit k sobě, aby ta mezera zmizela, jenže to nevyšlo, takže mi dali rovnátka, která měla udělat opak, jenže to zase nevyšlo. Výsledek byl, že mi zkrátka posunuli zuby do polohy, kde je ta mezera moc veliká aby to vypadalo normálně a moc malá na to, aby se tam vešly nové zuby. Když mi nabízeli další možnost, tak už jsem se na to vybodl. Trvalo by to dalších minimálně 5 let (navíc nemám zaručeno, že to dopadne jako u předešlých způsobů). Takhle to nevypadá tak hrozně než kdybych měl mít do toho ještě rovnátka.
03. 05. 2020 v 23:35Off-line Anonym
Klucinek - na 10000% souhlasím. Jsou důležitější věci než zuby. Za normálních okolností bych s tebou souhlasil, ale rozhodl jsem se změnit názor na to, že nechci být sám. Proto se snažit o svůj vzhled pečovat.
03. 05. 2020 v 23:36Off-line fifotronic  (33/188/92)
Spis je skoda kdyz ma nekdo zuby zlute nebo ohnile, nez ze by nebyly presne rovne seskladane :D
09. 05. 2020 v 00:23Off-line Betonica  (39/191/93)
Hezke zuby jsou zaklad. Nemusi byt bile jak z reklamy, ale nesmi zadny chybet (zejmena v predni casti ne), nesmi byt viditelne spinave nebo nemocne.
V dnesni dobe uz ale neni az takovy problem nechat si zuby spravit. Sice to neco stoji, ale vysledek je k nezaplaceni. A to rikam ja, chronicky poseroutka ze zubaru. Naposledy jsem u air-flow usnul...
09. 05. 2020 v 11:25Off-line dimelo  (30/170/57)
Asi bychom tě museli vidět, abychom tě mohli posoudit. Ale jinak dnes se dá v zubařine vyřešit skoro vše, jen to stojí dost peněz. Mně osobně na zubech dost záleží u kluků, žluté zkažené a křivé zuby jsou naprosto asexuální.
09. 05. 2020 v 13:34Off-line Titan24  (30/168/56)
Mne vyndali jedničky a do mezery srazily rovnátky dvojky k sobě, takže pokud tohle tvůj zubař nenavrhl jako řešení (srovnat rovnátky) tak změň zubaře.
09. 05. 2020 v 13:45Off-line kloudik  (38/182/80)
Doporučuju změnit zubaře i když nejakyho najít je zázrak mě to trvalo 4 roky a znám lidi kteří hledají dyl a nikde je nechcou. Záleží i odkud si, ale zkus juknout třeba na Dent.cz tam si odkliknes lokaci a že přijímají nové pacienty a třeba budeš mít štěstí ale před tím se nezapomeň juknout na recenze nebo se poptat abys nešel z hovna do sraček :) jinak pro mě chybějící zuby nejsou problém spíš je problém když to člověk neřeší. Když se člověk nestará o sebe, nedokáže se starat ani o další věci. Je to jako když ti na rande přijde kluk s roztrhlym rukávem a hned tě na to upozorní s tím, že se mu to stalo před chvilkou tak nad tím mavnu rukou ale když někdo přijde ve špinavé vytahane mikině která pračku měsíc neviděla tak je to zase trošku jiný dojem.
10. 05. 2020 v 08:08Off-line iglw  (48/172/77)
Ano,na zubech moc záleží!Zkus si domluvit schůzku u Šmuclera,vím z doslechu,že je nadstandartní lékař!Já ho naštěstí nepotřeboval,mám dobrého zubaře a dodržuji hygienu!
10. 05. 2020 v 12:32Off-line Montyrey  (103/130/150)
Já na zuby moc nekoukám, pokud je chlap jinak v pohodě. Pokud ale má tragickou hygienu, je rváč nebo ochlast, tak se to projeví i na zubech a takový mě nezajímá. Pokud má zuby jak zajíc, tak se mi to i líbí a křivé mi nevadí, není důvod aby vadilo.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload