Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Transexualita

10. 05. 2020 v 22:14Off-line Mxtxj  (21/174/59)
Už jsem poznal opravdu hodně gayů, ale ne všechny, ale skoro všem vadila transexualita a nerespektují ji, což mi přijde celkem jakoby na nic, když vlastně soudíme zrovna my něco, když bychom se měli spojit a být proti celkovému odsuzování když víme, jaké to je a poznáváme to na sobě, nechápu celkově ani smysl odsuzování, čeho ti lidi chtějí dosáhnout...? Byl bych rád za názor, nebo vysvětlení, cokoliv, děkuji
10. 05. 2020 v 22:26Off-line i8051  (53/184/97)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 05. 2020 v 22:29Off-line miloslav9  (31/171/60)
Mne sa páčia aj mnohé MtF shemale. Možno som výnimka :D
10. 05. 2020 v 22:41Off-line Peta80  (43/187/-)
Odpověď by byla dost podobná tomu, co jsem psal před chvílí tady, https://www.nakluky.cz/…etym-klukem/ :

"A víte, kolika heterákům přijde divný až nechutný, když spolu jebou dva dospělý chlapy? ;)

Ta divnost až nechutnost vychází typicky z kombinace několika věcí:
1) z vlastního nezájmu o danou věc - hetero chlapovi se příčí sex s jiným mužem, stejně tak se spoustě gayům příčí sex se ženou (apod.)
2) nezvyku, a s tím často souvisejícím strachem - klasický strach z neznámého (Co kdyby mě to kouslo? Nebo někoho jinýho? Nebo nás Bůh potrestá? ...)

Já si myslím, že je lepší než někoho odsuzovat, snažit se porozumět. Těch skutečně špatných lidí je v populaci totiž ve skutečnosti jen velice málo, ale často si lidé ubližují právě kvůli tomu strachu z neznámého, a ubližují si naprosto zbytečně..."

Jinak já s nima v podstatě problém nemám...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 05. 2020 v 22:44Off-line werex  (31/-/-)
Odsuzovat všechno a všechny je už tady takový evergreen
A hlavně jsou tu experti s hnojometem na každý den.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 05. 2020 v 11:44Off-line David.Taylor  (28/163/95)
Já jsem taky trans (z ženy na muže) a ještě jsem se nesetkal s žádným odporem od gayů. Spíše mi přejí, ať mám štěstí a někoho si najdu. Jenže já jsem orientací taky gay a kromě neustálého přání od ostatních bych si už někoho konečně našel :D Nemám prostě penis no, přes to vlak nejede
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload