Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kutilové, co pro vás není problém?

06. 06. 2020 v 09:21Off-line Anonym
Kutilové, pochlubte se co umíte?Nemyslím ty, co všechno z...í:)))
06. 06. 2020 v 09:57Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Já dokážu všechno ale za kutila se nepovažuji, protože si myslím, že umět si něco sám opravit/postavit by mělo být v domácnosti považováno za "normální" činnost, ne za nějakou extra činnost která spadá pod koníčky.
06. 06. 2020 v 10:59Off-line Nicki  (24/176/-)
Jez1920FC22 a pavliQ:

Děláte si srandu? Místo toho, abyste slušně odpověděli (případně si hleděli svého a k tématu, ke kterému nemáte s říct, se nevyjadřovali), tak se do autora budete navážet, protože položil dotaz jako anonymní? Co je vám do toho? Autor zjevně nechce být s dotazem spojován. Proč? To je sakra jeho věc, tak ho nechte být. Že to není intimní dotaz, to je přece naprosto nepodstatné a zcela vedlejší. Takových ku*d, jako jste vy, už má tahle seznamka dost, tak táhněte k čertu.

Anonyme:

Kdybych měl dostatečné prostředky (myšleno nářadí, prostory, mašinky atd)., tak myslím, že bych zvládl všechno (co se toho kutilství týče). Ale to si myslím, že by zvládl každý. Jen by to musel vzít vážně a přemýšlet nad tím a ne jen dělat náhodné věci, co ho zrovna napadnou. Zatím žádné své vlastní výtvory nemám, ale rád bych se tomu někdy v budoucnu věnoval jako koníčku.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
06. 06. 2020 v 11:06Off-line Invictus  (23/182/100)
Ostrouhat prst, přilepit tričko vteřinovým lepidlem ke konferenčními stolku, neuříznout sklo diamantovým hrotem (na mou obranu, sklo byli tenké a nechtělo se mi až moc tlačit). Hřebík zatluču na křivo.

Umím ale dělat kapiláry, klouby a baňky ze skla.
06. 06. 2020 v 13:40Off-line igni  (36/192/130)
Ja umim vygooglit koho potrebuji a pak si ho objednat aby vyresil cokoliv. :D
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 06. 2020 v 16:59Off-line Juno  (68/175/75)
Kutilové jsou zvláštní lidé kteří ničemu nerozumý a do všeho se vrtají a dokážou skoro všechno zničit. Dříve jsem to fotil co kutilové dokážou, a kolikrát zůstává rozum stát co dokažou udělat třeba s autem a nebo s motocyklem.
06. 06. 2020 v 20:03Off-line i8051  (53/184/97)
Tak postavil jsem 4 kancly a 3 byty. Netroufnu si akorat na dlazd**ky, na to si beru obkladace :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 06. 2020 v 21:11Off-line Monogatari  (44/195/80)
Měl bych si dodělat reprosystém k tabletu, ale asi půjdu spat.
06. 06. 2020 v 22:09Off-line kloudik  (38/182/80)
Celkově zvládám všechno co je potřeba jen se vyhýbám věcem který sou vidět např obklady navíc mě piplačky nebaví mám rači hrubou činnost nejlépe demolice :D nikdy mi Teda nešli opravy sekačky, křoviňáku atd, ale když nechcu furt někoho otravovat, musel sem se to naučit a hlavně nemám rád návštěvy. Zastávám názor host do domu, hůl do ruky protože když někdo přijde, pijem jak jalůvky a nic neuděláme :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 06. 2020 v 08:40Off-line atrey1  (33/173/74)
Sestavení pc, zapojení elektřiny (světel atd) umím vyrábět nábytek, trochu na autě ( výměna oleje, brzd,tlumičů, ramen atd) malovat pokoje, opravit střechu, betonování, atd ...
Co mi nejde je zedničina, a neumím vařit ????????
07. 06. 2020 v 10:12Off-line honzik83  (41/185/82)
Věnuji se auťákům, jinak opravím,uvařím jen zednickou neumím
07. 06. 2020 v 10:59Off-line dimelo  (30/170/57)
Já teda nevím, co přesně bych měl, nebo neměl umět, ale radši trávím čas jinak, než s něčím, na co nemám vlohy a trápil bych se s tím zbytečně moc času. Nicméně, když něco vyloženě potřebuji udělat sám, tak se to naučím.
07. 06. 2020 v 12:47Off-line Jehla12  (25/-/-)
No...jelikož jsem zaměřený na práci se dřevem a žiju na vesnici, takže si umím se vším (skoro) poradit. Krom elektřiny a zedniciny...
Ale jinak oprava dveří, nábytku, restaurování všeho. A trochu z malířského umění
07. 06. 2020 v 12:53Off-line nobody  (39/183/62)
Já myslím, že zvládnu udělat hodně věcí, ale někdy mi chybí trpělivost. Nakonec vše dodělám, ale určitě tomu chybí estetika :-D Funkční to ale vždy je. Kolem IT jsem zatím zprovoznil vše co sem chtěl nebo potřeboval. Na autě jsem už dělal taky pár věcí, ale nemám na to moc prostory a na domě taky něco co zvládnu. Kamarád dělal kdysi hodinového manžela, byl to takový vše uměl, myslím, že bych od toho nemusel mít daleko. Každopádně díky za téma, měl jsem pocit, že mezi "klukama" není moc těch co by bavilo něco kutit. Teď vidím, že je to jinak a sem rád :o) Pro mě je to takové domácí kutilství jako relaxace, v práci hodiny koukám do terminálu, ale možnost udělat něco rukama a hmatatelného vždy potěší.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload