Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak se zbavit všech závislostí, aniž by si člověk nevypěstoval další?

18. 06. 2020 v 20:27Off-line Anonym
Jsem nejspíš závislý na tom, mít nějakou závislost. Když jsem se zbavil závislosti na cigaretách, přišlo přejídání, když jsem se zbavil něj, přišla závislost na cukru. Nevím jak už si mám pomoct, protože když už se rozhodnu zbavit jedné, tělo si podvědomě najde náhradní a já se tak octnu opět v pasti. Jak se říká, z bláta do louže? Víte někdo, jak si od toho pomoci? Mám docela silnou vůli, vydržím to několik dní, jenže pak má psychická stránka začne pokulhávat a já opět potřebuji nějakou berličku, které se nezbavím, dokud si nenajdu jinou.
18. 06. 2020 v 20:53Off-line Juno  (68/175/75)
Mužeš třeba cucat tiktak to jsou bombony bez curu a když to ne tebe přijde tak si vem bombom a ono to přejde a nemusíš je do sebe ládovat pořád. Nebo žvejkačku , taky pomohá.
19. 06. 2020 v 17:53Off-line iglw  (48/172/77)
Závislost na hulení ocasů-dobrý,taky to mám,ale nepřebíhám na další!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 06. 2020 v 21:45Off-line onlip  (61/180/84)
Thomas Ren: V principu je to rada dobrá. Potíž je v tom, že člověk inklinující k závislosti je schopen obrátit proti sobě i to pozitivní, protože nezná míru; i cvičením si dokáže rozhodit život.

Anonym: Najdi gurua, který tě naučí mít se přiměřeně rád, a v důsledku pak sám sebe ochraňovat. Teď bych neřešil, jestli se odměňuješ nebo trestáš - to leckdy splývá. Nalezení vyrovnaného vztahu k sobě ti pomůže najít míru. Tím guruem nemusí být psycholog.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload