Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Trojúhelník

25. 06. 2020 v 19:04Off-line Anonym
Hoj,

jsem v takové situaci s mým ex se kterou si nevím docela rady jak dál.
Pár měsíců poté, co jsem se se svým ex rozešel, jsme se začali znovu scházet, nejdřív jenom kvůli sexu, ale postupně toho bylo víc. Věděl jsem, že se v té době schází i s jinými, ale neřešil jsem, jestli má i někoho vážnějšího. To jsem se dověděl až když nás u toho jeho kluk přistihl. Můj ex si to s jeho klukem vyříkali a on s tím byl docela v pohodě, prý mu bylo jasný, že není jediný už dlouho. Postupně jsme začali dělat víc věcí ve třech, včetně sexu. Teď můj ex chce abychom si našli společné bydlení aby nemusel ztrácet čas docházením buď za jedním nebo za druhým (nebo my k němu), ale já se toho bojím. Já i přítel mého ex jsme docela introverti a spolu si nemáme moc o čem povídat, sex je fajn, vím že se mu líbí moje velké p**o a vypracované břicho, ale pokud při nás není můj ex tak konverzace mimo postel vázne a já nevím jak dál, nechci celé dny tichou domácnost když můj ex bude v práci a já sám doma s jeho přítelem pokud budeme bydlet spolu. Jít do toho?
25. 06. 2020 v 23:11Off-line ellvin  (23/183/81)
Vztah dvou introvertů nemá budoucnost. A co se toho druhého týpka týče, tak do něho bych nešel. Už jen proto, že byl schopen se vyspat s někým jiným a čekal, až se to provalí
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
26. 06. 2020 v 04:12Off-line BussterX  (103/130/150)
Pohodka, takový normální homomanželství, i teplý trojůhleník musí mít právo na adopci a je potřeba o to bojovat nahou p***lí na gaypride, i nějaká dotace by se šikla 8)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 06. 2020 v 09:28Off-line pauxi  (49/178/79)
Časem si na něj zvykneš
26. 06. 2020 v 10:14Off-line honzak  (33/183/65)
To mi nějak nesedí. Ty seš introvert a vadí ti ticho?
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
26. 06. 2020 v 10:24Off-line Anonym
Ano, jsem introvert, mam své zájmy a se svým ex si mám o čem povídat (nebo i zapojit se do konverzace ve třech). Ticho mi nevadí, vadí mi trapné ticho, které by nejspíš cely den bylo pokud by můj ex byl v práci a já zůstal doma s jeho přítelem.
26. 06. 2020 v 10:50Off-line Anonym
Sex s ním je skvělý a i docela hlasitý, to máš recht
26. 06. 2020 v 11:21Off-line honzak  (33/183/65)
Trapné ticho? Takže ne že si nemáte o čem povídat, jen se bojíte si o tom povídat. Přitom to máte oba na jazyku, hehe O:)
Zvažoval si variantu najít si práci? Nebo jemu najít práci? Nebo vydělává tolik, že uživí dva krasavce? Nebo jak si mam představit život dvou kluků, kteří můžou být celý den (!) doma a akorát trapně mlčet? Jaký zájmy to máš?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 06. 2020 v 11:51Off-line pauxi  (49/178/79)
Přesně, práce Vás všechny přivede na uplně jiné myšlenky
26. 06. 2020 v 14:13Off-line Anonym
Mě zajímá design a umění, hlavně malování, tomu se snažím věnovat a můj ex mě v tom podporuje, on pracuje v byznys poradenství, takže pracuje dlouho a hodně, jeho přítel teď maturoval a bude student, takže ne že by už pak seděl celý den doma, ale přeci jen na vejšce asi nejsi každý den 10-12 hodin ve škole, ale děláš hodně věci doma...
26. 06. 2020 v 16:30Off-line Anonym
Proč ti to, Thomas_Ren, nepřipomíná vztah?
26. 06. 2020 v 17:28Off-line Anonym
Skvělý, vážně děkuji za odpověď, jsem rád, že jsem konečně našel někoho, kdo ví o co jde. Nedělám si iluze, že budeme spolu žít všichni tři šťastně až do smrti, já jsem realista a i rok dva by bylo fajn, pokazit se může kde co, stačí, že by mého ex odvolali z ČR do mateřské firmy nebo přeložili jinam...
Ale jestli se tě můžu Thomas_Ren zeptat, jak se ti povedlo jako introvertovi prolomit ledy s tím třetím, když byl taky introvert?
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload