Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Už se neumím zamilovat

10. 07. 2020 v 00:57Off-line Anonym
Já vím, už nadpis zní jak největší světový problém jedné vlhké šestnáctky.
Ale myslím to vážně.

Před pár lety jsem měl první vztah, kde jsem klasicky zamilovaný a naivní byl, pak jsem ho obrečel a prostě klasika prvních vztahů u náctek. Jenže od té doby nic.
Nějak jsem už nikoho nemiloval, ani třeba dalšího kluka, se kterým byl vztah podobně "úspěšný". Takže i když by byly možnosti někoho mít, k nikomu jsem už nic necítil. A tím, že už je to pár let, začínám pochybovat, jestli vůbec budu někdy schopen zase k někomu něco cítit?

Máte s tím někdo například zkušenosti? Může se člověk takhle citově extrémně otupit? Nebo je prostě chemie tak vybíravá, že to může trvat i několik let?
10. 07. 2020 v 01:13Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Zas tá vaša chémia.. Chémia je, keď si z niekoho nadržaný či úplne odrovnaný.. :-D

Človek dokáže v jednom čase milovať iba jednu osobu, nemôžeš milovať naraz dve osoby. Preto si najprv ujasni, či je to z tvojej strany citovo voči tvojmu prvému partnerovi ukončené.

Ďalej, je možné, že si proste len nato náročný. Tvoj druhý partner ti vyhovoval? Alebo to bol len niekto typu "mám ho, aby som niekoho mal". Neviem či je možné nazvať vzťah "úspešným" keď v tom vzťahu jeden vôbec nič necíti. Však to je cítiť, či tam niečo je :-))
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 07. 2020 v 01:15Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Je v poriadku, ak sa nedokážeš zamilovať do hocikoho.. Ale to musíš vedieť ty už dopredu posúdiť, či tam niečo bude môcť byť alebo nie. Je tam ale potrebné stretnúť sa a spoznať osobne cez internet to nejde. Chemické výboje 2 ľudí sa cez net neprenášajú :-D
10. 07. 2020 v 04:01Off-line iglw  (48/172/77)
Ne,nejde se otupit!Ten pravý teprve přijde a budeš z toho PAF!Jen počkej,zajdo!
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
10. 07. 2020 v 08:58Off-line pentagon  (20/-/-)
Mám to taky tak, je to dusledek zklamani, bolesti, zrady... po cemz se clovek v sobe uzamkne. Ale o soukromi pisu jenom pres zpravy.
10. 07. 2020 v 15:41Off-line BussterX  (103/130/150)
Všechno nebo nic, "mít rád" si schovej pro čivavu, když neumíš dát lásku, chcípni :P (dělám si p***l, ne že zas někdo dostane záchvat :D)
10. 07. 2020 v 16:55Off-line BussterX  (103/130/150)
Drahá jezinko, jestli myslíš partnera co mi umřel před 15 lety, tak od tý doby jsem se párkrát zamiloval, jednou moc a párkrát trošku :D... trochu nechápu tvůj (jinak ale moudrý) komentář na můj předchozí příspěvek :D
10. 07. 2020 v 17:28Off-line Anonym
FelixGabriel Díky, zní to logicky. S tím vyrovnáním se je to u mě těžší, miloval jsem toho, za koho jsem tu osobu považoval, ale pak jsem zjistil, že to byla jen přetvářka a reálně byl úplně jiný. Ten druhý vztah byl takový, že jsem toho kluka měl rád a začalo to tak nějak rychle, ale z "mít rád" to nikam výš nepřešlo. Jinak vím, že přes net nic nevznikne, s klukama se bavím i normálně naživo, ale prostě nic, i když jsou třeba po všech stránkách fajn.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload