Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Rádci z poradny

16. 07. 2020 v 21:46Off-line Anonym
Ahoj. Už tady někdo někdy viděl nějaký dotaz, na který odpověděl jeden z pánů (Radek, Tomáš, Milan a Erik), na které je tu stále přítomná reklama? Docela by mě zajímalo, jestli někomu opravdu už pomohli. Třeba u pana Erika by mohly být opravdu zajímavé příspěvky k diskuzím a dotazům.
16. 07. 2020 v 21:57Off-line Anonym
Zajímalo mě, jestli to bylo aspoň něco, co fungovalo, když tenhle web začínal fungovat :)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 07. 2020 v 21:59Off-line Anonym
Škoda že tu nikdo takový není a místo toho se v poradně trollí a málokdy opravdu někdo dotyčnému dobrosrdečně poradí a pomůže.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 07. 2020 v 01:43Off-line pear  (103/-/-)
Anonym - Většina dotazů píší anonymové, kteří trollí. Jak chceš někomu takovému dobrosrdečně poradit, když jeho dotaz očividně ani sám autor nebere vážně?
17. 07. 2020 v 14:37Off-line onlip  (61/180/84)
Rádci z poradny byli zhuštěni do Tedybréci, která kromě moderování poradny poskytuje rady individuálně, i bez vyžádání, rozesíláním svých analýz osazenstva, podpořených přeposíláním korespondence. Jako pravá pavlač proto může obsáhnout všechna témata. Jediné, co nezvládá, je vlastní život.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
17. 07. 2020 v 22:23Off-line Anonym
Pear: psal jsem neanonymně a vážně dotaz několik týdnů zpět, avšak dost lidí, co se ozývalo, zrovna moc nepřispívali k vyřešení toho, proč dotaz byl položen. Někteří pomohli, ale dost jiných komentářů tam vůbec nebylo potřeba a uživatelé řešili něco jiného. To by se v poradně, kde chce někdo pomoci, nemělo stávat.
17. 07. 2020 v 22:42Off-line onlip  (61/180/84)
Anonym: V tom s tebou zcela souhlasím. Proto říkám - a evidentně nejsem sám - že tedyberizaci poradny je třeba vzdorovat, jinak ji úplně rozloží. Pokud admini nejsou schopni zabránit jí v zakládání bezpočtu profilů, kluci navrhli jednoduché opatření - umožnit anonymní založení vlákna jen v opodstatněných případech po odsouhlasení. Ostatně inzeráty procházejí podobným procesem a není s tím problém.
17. 07. 2020 v 23:01Off-line Anonym
Onlip, to zní fajn. Taky bych pro situaci, kterou jsem zmiňoval (autor zveřejní své jméno) by se hodila možnost smazat nevhodné komentáře ve svém vlákně, když by byly bezdůvodně urážlivé nebo by se vůbec netýkaly samotného dotazu (když někteří si z toho udělají pomalu svůj veřejný chat).
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload