Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak na první rande?

05. 08. 2020 v 09:17Off-line Anonym
O čem mluvit? Kam jít, atd. Jak to bylo u vás?
05. 08. 2020 v 09:21Off-line onlip  (61/180/84)
Tento příspěvek byl skryt, protože nebyl přínosný, nebo se významně odchyloval od tématu diskuze:

Takhle tupě tu klade otázky jediná osoba.
05. 08. 2020 v 12:13Off-line ellvin  (23/183/81)
Pokud nevíš, co na rande dělat, tak se na to vyser.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
05. 08. 2020 v 13:39Off-line ellvin  (23/183/81)
No ale já narážím na anonymův dotaz. Né na tu část, ve které se ptá, že neví, kam kluka vzít, to je normální otázka, ikdyž kdyby se zamyslel, určete by na něco přišel, ale ptát se na to, o čem se s ním má bavit, to není úplně dobré. Pak se budou na tom rande na sebe dívat, usmívat se a nikdo neprohodí jediné slůvko, což bude docela trapné.
05. 08. 2020 v 14:13Off-line honzak  (33/183/65)
Kam jít? Na nějaké nejbližší společné místo. Pokud to není spojené s akcí (kino...), tak je to fakt jedno, spíš bych řešil vzdálenost (trmácet se hodinu a on pak nepřijde?), meeting point (jo on přišel, ale byl u jinýho mekáče, za** Anděl), a zda být vidět či ne, tj. tam kam chodí moji kamarádi? spolužáci? chceme být sami v parku a klidně šlapat a mlčet, ale sami, nebo se ztratit někde v obchoďáku v hromadě lidí?

O čem mluvit? Pokud si nepokecal už tady dost, tak ho chceš snad poznat a říct mu i něco o sobě, ne? Pokud fakt přijde ten, kdo byl i na netu :D tak můžeš i něco o rodině, ale spíš bych to viděl na hledání společných zájmů jako oblíbenej seriál, počítačová hra, youtuber, nejhorší učitelka ze školy... něco, co znáte oba a nemusíte trapně pátrat a vymejšlet, ale můžete přeskočit do spontánních vtipů, napodobování učitelky, hloupý spolužačky... Zamysli se, co děláš ty, co máš rád... okukuješ kluky ve škole? Ptej se ho na podobný věci. Pokud si sednete, budete se bavit, až přejdete k lehtivějším věcem :3

Doporučuju si domluvit pevný rozchod (v půl 5 mi jede vlak, doprovodíš mě?) páč když se člověk sejde, tak je samozřejmě milej, i když ten zápal přímo necejtí. A člověk hledá, proto se schází. Pevnej rozchod dá oběma možnost to nenásilně ukončit, když už nechtějí (pokud tě fakt nudí, tak se hlavně furt nekoukej na hodinky :D ) a pokud by chtěli dál, tak to jde buď posunout, nebo je to aspoň rajcovní a chceš se rychle sejít znova! Taky bych nedohadoval další schůzku osobně, ale zase přes net, páč pak snadno poznáš, jestli má ten druhej zájem. Jsou lidi, kterým se špatně říká "ne" a v osobním setkání by se uvázali a akorát by je to pak ttrápilo. Přes net je to všechno jednodušší, včetně vyšumění a neodepisování, což bolí, ale aspoň víš hned, jak na tom seš - myslel jsem si, že bomba, ale z druhý strany to tak očividně nebylo. Škoda. Tak znova, další frajer na rande :3
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 08. 2020 v 17:23Off-line honzak  (33/183/65)
Mě teda na prvním rande stačí zjistit, že je reálnej, jakej má hlas a úsměv, jestli dodrží slib a přijde, a že si máme o čem povídat a chci ho vidět znova je jen takovej ten bonus, po kterym jdu :D
06. 08. 2020 v 19:55Off-line Montyrey  (103/130/150)
Udělat okružní výlet přes pár zajímavých míst, 15-25km, někde na půl cesty mezi bydlištěma nebo nejdřív u tebe nebo u něj, pak u druhého. Kecat co tě napadne, práce, záliby, muzika, filmy a tak.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload