Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Mám si dělat naděje?

15. 09. 2013 v 17:41Off-line Anonym
Ahoj, nehorázně jsem se zabouchl do jednoho kluka. Kdybych věděl na 100 %, že je hetero, zkoušel bych ho pustit z hlavy a neřešit ho. Jenže je pár věcí, který mě nutí přemýšlet o tom, zda je gay nebo bi.

Tak třeba když jsem šel na FB na stránku NaKluky.cz (https://www.facebook.com/NaKluky.cz), bylo tam, že se mu to líbí.

O holkách moc nemluví, ale nějaké heterácké narážky typu "Ta je pěkná", "Tu bych mrdal", taky má, ale může to být přetvářka.

Nevím, zda to na něj mám vyklopit, co když se pletu a on to o mně pak vykecá. Když jsem se ho ptal proč nemá holku, řekl mi ,že není ani stydlivý ani se nebojí, že to je prý v něčem jiném a neví jak to říct.
15. 09. 2013 v 17:57Off-line mimo  (31/-/-)
Asi je
16. 09. 2013 v 07:05Off-line Anonym
Asi :D
16. 09. 2013 v 16:29Off-line Peteron  (103/-/-)
Má lajknutou gay stránku.. takže jdi do něj ;)
16. 09. 2013 v 16:59Off-line Anonym
Jo ,ale tu stránku mu mohl lajknout kámoš,nebo já nevím :D Dnes jsem s ním byl venku a on je prostě k sežrání :D Taky je možný ,že si to právě čte a neví ,že to je o něm nebo se pletu :D A dalin12 ,když to neví o mě tak myslím že se nesvěří :/
16. 09. 2013 v 18:04Off-line kemr  (102/179/68)
Je to asi tak trochu risk nebo zisk... Hele asi je to trochu blbý, ale zkus ho opít a vytáhni to z něho :D
16. 09. 2013 v 18:22Off-line AzazelCZ  (36/-/-)
Řekl bych že ta možnost je docela velká... Tak bych zkusil si sním nikam sednout a nenápadně na to téma najet :-)
16. 09. 2013 v 18:26Off-line Anonym
Asi mi nic jiného nezbude :-)
16. 09. 2013 v 18:28Off-line kemr  (102/179/68)
Anonym (Zoufálek): A kolik ti je a kolik je jemu? :D
16. 09. 2013 v 19:05Off-line Anonym
Ehm 15 a 15 :D
16. 09. 2013 v 19:14Off-line bismillahirrahmanirr  (35/178/80)
Pokud bude gay, ještě to neznamená, že se dáte dohromady. Ale rozhodně to zvýší šance. Ale tady je zase každá rada drahá. Záleží v podstatě jen na tom, zda jsi schopen jít se svou orientací na trh. Bez toho se asi dál nehneš, na druhou stranu Ti to ani nezaručí, že se někam posuneš.
16. 09. 2013 v 22:52Off-line Anonym
No máme spolu dobrý vztah,rozumíme si :D No ,nepotřebuju zase aby to všichni věděli.
16. 09. 2013 v 23:08Off-line Ligerisek  (36/172/62)
No taky je spousta bisexuálů že jo...
17. 09. 2013 v 08:12Off-line Anonym
Vím ;)
17. 09. 2013 v 11:56Off-line kony1  (34/179/57)
Hochu, je to těžká situace. Jistě, můžeš takhle vybudovat vztah. Věř, že většina tvářících se "Heteráků" kouká po klucích a pokud jsou mírně podnapilí, inklinujou ke klukům až moc. Samozřejmě po ranní zkušenosti, se tváří, že si vlastně nic nepamatujou, ale rádi se zas opijou znova, aby zažili. Řešil jsem několikrát tématiku toho, že přece "Heterák" je furt, i když si ho nechá od kluka v******t. Je hromada těch, co se tohodle drží. Ale bacha.. Sex je jedna rovina a druhá je cit. A navíc, někteří, i kdy jsou to nepřiznaj.

U Tebe je evidentní, že k němu cejtíš hodně citu. Je možný, že si s Tebou projde nějakou svojí první sexuální zkušenost, protože tak jako tak, ho oslovíš. Na to prostě dojde. Pokud se spolu cejtíte dobře, říkáte si víc "než je zdrávo", klidně mu sděl, že jsi na kluky. Nemůžeš tápat jak by reagova. Nebo mu sám sděl, že znáš kluka na kluky. Uvidíš sám jeho reakci. Nevím přesně kolik je Tobě a kolik jemu. To by řeklo taky hodně. Ale rozhodně pokud ho chceš, musíš udělat nějakej krok ve spojení s tímhle světem. Systém toho "on to na mě vykecá", není o přátelství a už vůbec ne myslet na vztah. Protože pokud máte přátelství jako takové, mělo by bejt založený na charakteru a důvěře. Pokud máš strach, že to "práskne"... není to asi na tý rovině ani vztahu.

Další na co si dej bacha. Pokud by jste se přenesli přes to, že teda vztah jako "jo", první co je, zjisti si celou pravdu jak to má s holkama. A hlavně, jestli s ní měl vztah/sex. Protože pokud bude inklinovat i k holkám, a sex s ní ještě neměl..popř vztah., dojde na 90% k tomu, že např. při "od outování" doma, ho rodina začne tlačit prvním argumentem k tomu, že pokud ještě dívku neměl, neví oč přichází a další body k tomu, aby se synáček přetvořil k obrazu "standartnímu", ke kterýmu oni mají vztah. A co je jiné..je divné. A on může za Tebou přijít a říct..hele, mě to láká..A co pak. Věř tomu, že Tě to v první fázy "sundá"..ale proti jeho chtíči a zkušenosti se nebudeš moct bránit. Je X variant, jak to vyřešit. Trojka (Ty, On, dívka) je taky varianta...ale věř tomu, že pokud ho budeš fakt milovat, tak je to těžký. Musíš na to bejt připavenej.. Ale to předbíhám něco, co ani bejt nemusí. Ale zkrátka. Musíš mít Ty jasno v tom, co on. A pokud je BI..a víc inklinuje k holkám, bacha na věc. Ty na něm budeš citově viset a je daný, že v konečný fázy, ty ho budeš milovat mnohem víc než on Tebe.. Byla veliká vyjímka, to že by to tak nebylo. Protože Ty víš co jsi a jak si zaměřen a s kým chceš budovat budoucnost. On má v holkách vždycky zadní vrátka. A hlavně. Pokud měl soudržnou rodinu, kterou ctil, bude časem řešit on svojí rodinu. A tu těžko s Tebou založí. Beru to možná hodně pragmaticky..ale logicky. Většina kluků odtud Bisexuály nechce.. Protože málo kterej "BIgoš" je tak rovnej, že klukovi řekne tu rovinu, na který je. A pak většina kluků na kluky, na tohle dojedou. Ale to je případ od případu.

Na konec Ti napíšu to.
Dej si pozor na to, aby si to s Tebou jen nezkusil..a nešel do háje. I tahle zkušenost tě poznamená. Myslíš, že v dobrém..že jsi i pro, ale věř, že v duchu budeš doufat, že ho přesvědčíš o své "pravdě"..že Ty jsi vyvolený. A až uvidíš jeho záda a díky..budeš na dně..

Druhá meta..pokud chce holku..dej mu šanci před vztahem..Bude mít snažší rozhodnutí. Pokud do toho budeš toho, počítej s tím, že jednou tuhle otázku s ním můžeš řešit..A bude to možná to poslední c s ním ve vztahu kdy řešit budeš. Opět uvidíš jeho záda a slovo díky za zkušenost.

Třetí meta. Bude s Tebou chtít sdílet klady i zápory života..a bude mít jasno, že jsi to Ty...Pak máš super kluka..A zvítězil si. :)
17. 09. 2013 v 15:00Off-line Anonym
No nevím co na to napsat..Moc si vážím takový slohovky :) Otevřel si mi očizatím počkám jak se to bude vyvíjet zatím prostě kamarádi a pozděje se uvidí..
17. 09. 2013 v 15:19Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Mužeš třeba začít tím, že se ho zeptáš, proč má na fb lajklí NaKluky.cz ;-)
17. 09. 2013 v 16:13Off-line Anonym
Jo to mám v plánu,co z něj vyleze :D
17. 09. 2013 v 20:54Off-line Anonym
Budu vás informovat,jen nevím kdy se dokopu a odhodlám mu o tom říct :D
23. 09. 2013 v 21:22Off-line Anonym
Tak jsem z toho jelen :D Jsem se ho zeptal na Asku :D A napsal,že tu nick nemá,že se na to dívá jen na fb co dávají za odkazy .. Nevím jak to mám chápat.
24. 09. 2013 v 10:47Off-line Lepus  (40/173/63)
Btw, co je aska?
24. 09. 2013 v 14:16Off-line Anonym
Ask.fm je to taková stránka a kdo si tam založí profil můžeš se ho tam ptát na otázky a co tě zajímá a to i anonymně :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload