Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Přinesl Vám dlouhodobý vztah štěstí?

06. 08. 2020 v 23:05Off-line pear  (103/-/-)
Je to hlavně otázka pro ty starší, co mají za sebou již několikaletý vztah, který buď stále trvá nebo již skončil. Vaše odpověď mi dopomůže ke konečnému rozhodnutí zda-li na seznamce setrvat nebo seznamování pověsit na hřebík a přeorientovat se na jinou životní cestu než skončit v páru. Děkuji Vám mnohokrát
07. 08. 2020 v 08:45On-line Richard33  (44/185/80)
Tak bylo to rozhodně lepší než na každou schůzku chodit s někým úplně jiným :)

Vjaceslav: A jezdit na stejným kole ty stejný trasy je cool? :)
07. 08. 2020 v 09:31Off-line MoreThanYouKnow  (21/182/59)
Vztah sám o sobě štěstí určitě nepřinese. V první řadě je potřeba být spokojenej sám se sebou, umět se o sebe postarat jak materiálně tak duševně . Mít své přátele, koníčky... Ve vztahu ke lepší když oba mají své zajmy atd. a dokážou se domluvit na svobodě. Jinak gay vztahy mají tendenci oboustranné závislosti a prázdnoty (na rozdíl od heteraku tam to zmirnujou děti) Není potřeba si gay vztahy idealizovat. Je to hezké to ano ale vysoké očekávání jsou příčinou sklamani.
Pohybujem se na neznámém území. Mapa platí jenom pro hetero vztahy. Ty nevyžadují tolik investice ( heteraci jsou přijímání , jejich vztahy mají jasná schémata ....) Gay vztahy stojí mnohem víc práce. Asi je někdy lepši je stavat na ht modelu - t.j. jeden v páru je ženská chováním a vším. JMnozstvi gayů se později ptá jestli to všechno za to stálo - to je krutá realita.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 08. 2020 v 10:23Off-line i8051  (53/184/97)
Samozrejme, ze prinesl. Prece by nemelo smysl mit jakejkoli vztah a nebejt v nem stastnej. Ale pouze vztah k zivotnimu stesti nestaci. Je treba zintegrovat vsechna mala a distribuovana stesti do jednoho velkyho. Hlavni je mindset a tvuj pohled a pristup ke svetu. Kdyz te bude svet a vse v nem srat, nebudes nikdy stastnej. A tech par nepodstatnejch veci, co te v zivote trosku serou staci vytlacit z tvyho vesmiru a je to v pohode ;-)

A i presto, ze se ptal tech, co delsi vztah maji a maji tak k tomu neco rici, stejne se ozvali hlavne ti, co ho nikdy nemeli, meli kdysi na 2 tydny nebo dokonce meli nekdy az v minulym stoleti ;-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 08. 2020 v 13:01Off-line pear  (103/-/-)
Asi nejvíce záleží na tom, koho konkrétně potkáme.
07. 08. 2020 v 15:31Off-line pear  (103/-/-)
Rozhodl jsem se, s hledáním a vztahy končím. Tak tedy pápá.
07. 08. 2020 v 15:43Off-line i8051  (53/184/97)
Ahoooooj ...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 08. 2020 v 16:08Off-line Invictus  (23/182/100)
Tak pro zelené mozky jako ty, to je přímo ideální, chlapáku. Ti neumí přemýšlet, tak tomu nebudou odporovat.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 08. 2020 v 18:27Off-line MoreThanYouKnow  (21/182/59)
Gewoon. ..Je mi tě docela líto . I ve svých 38 nedokážeš nahlídnout i přesto že jseš buzna na svět trochu jinou optikou nežli pohledem HT bílého muže .."Nepohybujeme se na neznámém území, i heteráci si zkusili jako spolubydlícího muže, třeba na VŠ koleji nebo internátě. U gayů je to to samé akorát s bonusem sex. " To je fakt ubohej argument. Prozradím ty tajemství - nikto mi nic nenakecal ale já sám jsem již od 15 v nějakým vztahu a posledne 2 léta s chlapem i bydlím. Tenhle argument si nechávám pro zapskle buzny které naříkají když jim nekto bortí jejich růžové představy . Jinak můj chlap je fajn a rozhodně ve mně nevidí spolubydlícího plus sex. Nejsem sexuální mašina.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload