Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Malorka vs Cyprus

22. 08. 2020 v 00:54Off-line Anonym
Čo by ste odporučili? Mám tieto 2 možnosti a neviem sa rozhodnúť.
22. 08. 2020 v 11:40Off-line igni  (36/192/130)
Machac...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
22. 08. 2020 v 16:25Off-line Anonym
No poradíte niekto kto veľa cestuje? Čo je podľa vás lepšia turistická možnosť z týchto.dvofh destinácii?
22. 08. 2020 v 16:53Off-line ObcasnevPraze  (30/179/95)
Záleží co hledáš :D na Mallorce se líp paří a klubuje :D na Kypru jsou daleko zajímavější památky a pro milovníky historie lepší destinace :D
pláže a plavání je dobrý i tam i tam :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
22. 08. 2020 v 18:31Off-line Anonym
Tak z každého druhu niečo aj pariť by som chcel ale to je len ako bonus, idem k moru kvôli liečbe kožných ochorení. Tie pamiatky sú aké z antického grécka? Čo sa tyka napr prírody a mora, kde je to zaujímavejšie? Chcel by som sa aj potápať a hľadať nejaké veci na dne mora :).... A ešte taká podrážka kde bude viac gayov :) a poprípade ešte kde bude viac slovákov a Čechov aj podľa tohto sa rozhodujem. Tak to sú tie k***ériá nejaké :D
22. 08. 2020 v 19:12Off-line ObcasnevPraze  (30/179/95)
Těžký :D na Kypru jsem byl když mi bylo asi 6/7 takže už si toho tolik nepamatuju ale památky tak všeobecně celkem dost je tam z křížových výprav co si tak pamatuju
na Mallorce jsem nikdy nebyl ale všichni co byli říkali že tak sopka a jinak jenom koupání a chlast :D
22. 08. 2020 v 19:20Off-line Anonym
Práveže som pozeral na malorke 8 najkrajších miest a vypadali super, taká veža stredoveká na horách s výhľadom na ostrov, pláž ktorá je zavretá medzi 2 útesmi, kľukatá cesta horou, a veľa ďalšieho. Je to ťažké sa rozhodnúť. Navyše je tam aj legalny weed Tak by som chcel skúsiť ten ich legendárny hashis xD ale to je len ako bonus, Cyprus bude mať koncom mesiaca trochu lepšie počasie zas ako na malorke
22. 08. 2020 v 21:30Off-line Sokka  (20/178/62)
Ahoj, jednoznačně rozhodnout, kde bude lepší dovolená, je těžké. Na Kypru jsem nikdy nebyl, ale s Baleárským souostrovím mám bohaté zkušenosti. Co se týče počasí tak doporučuji Kypr. Je jižněji než Malorka a mnohem dál od vlhkého proudění Atlantiku. Na Malorce jsem byl dvakrát (dohromady měsíc) a i přes to, že jsme měli krásnou předpověď počasí a byli jsme tam v hlavní sezóně, vždy nejmíň polovinu pobytu propršelo. (Ale to jsme samozřejmě mohli mít jen smůlu).

Jak už ti někdo poradil, jestli jedeš za zábavou a vyhledáváš kluby, tak určitě Malorka.

Baleáry patří pod Španělsko a to je dost tolerantní. Rozhodně víc než Kypr, o který se léta trhají Řecko a Turecko (ortodoxní křesťané a muslimové). Je pravda, že od té doby co jsou v EU se tam hodně věcí mění, ale moc bych na to nespoléhal.

Památek bude víc na Kypru, za přírodou bych jel zase na Malorku.

Kde bude víc Čechů a Slováků nemám tušení. Tipuji Malorku.
22. 08. 2020 v 23:34Off-line igy  (38/173/81)
Na Kypru jsem nebyl, ale na Mallorce několikrát včetně "svatební" cesty a zbožňuju to tam. Ale asi narozdíl od většiny dáváme přednost severu, kde nejsou takové kluby, ale je to tam spíš klidnější a gayů jen pár, čechů ještě míň. Zato tam jsou krásné písečné pláže nebo se dá jít kousek za hotelové městečko a najít si opuštěnou pláž, kde nikdo není - to se na pařícím jihu nepoštěstí. :-)
Nicméně Baleáry nedávno psali, že budou omezovat návštěvníky, že už jich je moc. A bál bych se, aby si pak omezené kapacity nezkoupili hlavně němci a nevyšponovali ceny, takže tam radši dřív.
22. 08. 2020 v 23:51Off-line i8051  (53/184/97)
Dal bych Kypr. Malorka je takovej kus drahyho kameni. Onehda jsme s kamosem obepluli cely Baleary a asi nejlepsi byla Menorka a Formentera. Nejhorsi Malorka, Ibiza mela blby celniky :-) Nicmene zkus klidne oboje a udelej si vlasni nazor. Ikdyz te to tam bude stvat, aspon budes mit zazitek :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload