Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Hledání práce

23. 08. 2020 v 10:25Off-line Anonym
Ahoj
Jsem pouze vyučen a ve studiích nepokračuji jelikož jsem rád že jsem alespoň ten učňák dal.
No pracovat v oboru se mi moc nechce a hlavně co se týče mého bydliště tak je to trošičku z ruky a platově hodnocené možná méně než to co bych měl tady.
Teď pracuji jako brigádník v supermarketu a když to srovnám s předešlými brigádami tak je toto celkem procházka růžovou zahradou. Čistá práce, člověk se nějak extrémně nepředře. Lidi sice maj někdy nálady ale to člověk musí ignorovat ;)
Napadlo mě se zaptat jestli by mě nechtěli na stálo jenže nevím co mi na to řeknou ostatní protože jsem už slyšel narážky že to není moc práce pro chlapa atd. Do toho mi ještě nabízej práci v těžkém průmyslu kde se člověk sedře s kůže, sice lépe placené ale to si ty peníze totálně neužiju když budu odcházet po čtyrech. Prostě se mi ten supermarket jeví jako nejlepší možnost.
23. 08. 2020 v 10:29Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Ono tě to v supermarketu hodně rychle přejde. :-P
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 08. 2020 v 10:29Off-line Invictus  (23/182/100)
Tak v těžkém průmyslu přijdeš o zdraví. Stačí jedno blbé škobrtnutí a je konec. Taky hrozně rád zmiňuju, když se kdysi srazily vagóny s roztaveným železem a železo se vylilo na zem. V Olomouci zase praskla tavná pec.
V supermarketu se ti vylije leda tak mlíko.

Můžeš pouvažovat na neobvyklých oborech jako houslařství, hodinářství nebo sklářství. Musel bys sice znovu na školu, ale práce jistá a dobře placená.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 08. 2020 v 10:43Off-line Anonym
Invictus
Přesně, jde mi hlavně o zdraví.
Lukino_Luk No kdyby jsi viděl co už jsem dělal za práci, to jsem přišel domu a nebyl jsem pomalu ničeho schopnej, jen ležet nebo sedět...
Takhle jsem uplně v pohodě.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 08. 2020 v 11:01Off-line Vlado2  (61/180/80)
Anonyme, je samozřejmě možné celý život vykonávat relativně nekvalifikovanou práci, kde se sice neschvátíš, ale kde se také nikdy nebudeš mít lépe, protože tam žádný finanční ani služební postup prostě není. Praxe v těchto profesích je ti vcelku na nic a na žebříčku uchazečů o lepší práci budeš trvale až úplně dole.
A je velice pravděpodobné, že za pár let začneš silně závidět svým vrstevníkům, kteří se „někam dohrabali“ právě díky tomu, že tento fakt pochopili včas.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 08. 2020 v 11:09Off-line Anonym
Vlado2
Ten postup možný je, hledají i zástupce vedoucí a těch taky není moc a plat cca 30000.
musclehulibrk
Měl jsem dvoje práce kde se človek tahal s těžkýma věcma a když říkám těžkýma tak fakt těžkýma a do toho kecy od šéfa plus špinavé prostředí
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 08. 2020 v 11:13Off-line ellvin  (23/183/81)
Ser na to, co o tobě říká nějaká drbna Nováková z oddělení lahůdek - _- je to tvůj život, ona ať si zase žije svůj.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 08. 2020 v 12:06Off-line Invictus  (23/182/100)
Vjaco, třeba tady máme železárny, koksárenské provozy, chemičky - po cestě z Prahy do Ovy (Precheza, Unipetrol, Borsodchem, Draslovka), dále třeba OKD, doly v Dolní Rožné, hnědouhelné doly a různé jiné doly a lomy (Od vápence na Kotouči po žulu u Liberce). Máš dost omezené znalosti, ostatně jak jsi vymytý od vlastenců.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 08. 2020 v 12:18Off-line Firedog  (23/175/70)
Před půl rokem jsem nastoupil do své první práce (dělám u vývoje SW a HW v jedné firmě). Mám cca 20k čistýho, práce celkem v pohodě, ikdyž někdy trochu otravná. Spousta mých spolužáků ze střední dopadla o dost hůř a skončili v obchodech nebo na pozicích kde je plat spíš jen takový větší kapesný. Každopádně mým dalším cílem je odejít z práce a začít podnikat. Dělat to, co mě opravdu baví, co má pro mě smysl a hlavně nebýt závislej na nikom kromě sebe sama a nemuset poslouchat co si šéf vymyslí. V současnosti pracuju na projektu, který pokud bude mít úspěch, tak se tomu začnu věnovat na plno.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 08. 2020 v 12:32Off-line mr.mrkvicka  (20/-/-)
Nechtěl si napsat spíš hřebečky?
23. 08. 2020 v 14:51Off-line Frederic  (27/178/70)
Nevím, jestli je vejcoslav kkt a k****n, ale chová se tu, jako kdyby byl. moje babička říkala, panebože, do koho si duši dal? twl, to už musí být nějaká psychiatrická porucha ero/brusel/přiblblý kecy, jak ze všech tady dělá nesvéprávný, hloupý vykroucený buzny, jen on sám je hotovej vzor pořádnýho chlapa: převlečenej za žabičku, místo pořádnýho p**a pumpičku na kolo a jeho jedinej zájem je se prohánět po lese s tančíkem na dálkový ovládání a hrát si na SAS xxdddd je fakt k smíchu! xdd
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 08. 2020 v 15:03Off-line Invictus  (23/182/100)
Na uměleckého kováře musíš mít vysokou, ne? Je to tak u skláře a vlastně u všeho, co vytváří umění.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 08. 2020 v 16:14Off-line Invictus  (23/182/100)
Betonica: No, prostě nestudovaní umělci jsou vždycky takoví méněcenní, mám takový pocit (bez urážky).
Tvůj kamarád je asi členem Héfaista, že.
23. 08. 2020 v 16:40Off-line Vajceslav  (23/180/65)
Najdi si práci v nějaký v nějaký sluníčkářský EU neziskovce a budeš mít po starostech :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 08. 2020 v 16:47Off-line Invictus  (23/182/100)
Zase Vjaco řadíš špatně. Nikdo nechce dopadnout jako ty, pracovat v kanceláři a nemít žádné svaly.
23. 08. 2020 v 17:47On-line i8051  (53/184/97)
Ja ti nevim anonyme, vidim tvoje nastaveni asi takto "nic me nebavi, nechci se nijak posouvat a chci mooc penez" .. no a tohle je prave ten typ cloveka o kteryho nikdo moc zajem nema a pokud ma, tak na pozici nejakyho podrzdrata. Takze sis svym nastaveim odpovedel na otazku, co dal. Jedina sance je paberkovat mista pro ty, ktery nechtej pro svuj zivot nic udelat. Nicmene pokud jsi takto stastnej, je to super, to je hlavni ... :-)

Libi se mi nastaveni Firedoga, rozkoukat se v nejaky fungujici firme v jeho oboru, ziskat nejaky znalosti, sebevedomi a kontakty a ve*** si. Pak se udelat pro sebe a jit za svym snem. Nejak takhle jsem to mel ja a fakt to funguje. Ale musis chtit se nekam posouvat. Ve 20 ma kluk skvelej nazor a skvely sny a hlavne ma snahu neco delat. Sice casem zjisti, ze mu do toho bude spousta okolnosti hazet vidle, ale musi si ve*** a dokaze to.Tak presne takovejmhle lidem fandim. Fnukalum vubec :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 08. 2020 v 19:20Off-line Anonym
I8051
Že mě nic nebaví? Jsem od mala technický typ a chtěl jsem jít na elektrikáře jenže jsem nakonec nešel. Vše si doma udělám sám a to i jiným rodinným příslušníkům kteří si volají na tyhle práce výhradně mě, od malování až nevím po co... Tak třeba kdybych dělal pod někým hodinového manžela to by mě bavilo.
Šel bych dělat školu ani nevíš jak rád ale prostě jsou tu skutečnosti co mě nutí jít vydělávat protože jsem to doma neměl nikdy zrovna supr a strašně rád bych se co nejdříve osamostatnil...
23. 08. 2020 v 19:34Off-line Fgjk  (21/195/90)
Tak to prostě někde zkus... i kdybys šel dělat někam dělňase nebo zedníka. Šikovný lidi jsou potřeba (vem si, že některý lidi nejsou schopný si vyměnit ani žárovku;-) smutný). Udělej si prostě jméno. Můžeš jít dělat na stavby a potom se třeba vyšplhat na stavbyvedoucího...prostě si srovnej v hlavě co a jak a nějak se k tomu dostaň...buď praxí nebo zkus vzdělání.
Nebo popros příbuzný a známy aby rozhodili sítě a řekli svým známým o tobě a tvé šikovnosti...ze začatku to sice bude asi jebačka, ale pak až si uděláš jméno, zakázky se ti jenom pohrnou a budeš dělat sám na sebe;-)
Všechno je to na tobě;-)
23. 08. 2020 v 19:44Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Zaměstnání není manželsví, dá se změnit celkem snadno a rychle, když tě přestane bavit. Dělej, co považuješ pro sebe za nejlepší a na ostatní ser.
23. 08. 2020 v 21:00Off-line iglw  (48/172/77)
Prý nejlépe platí v Lidlu.Klidně si udělej řidičák a hned se Ti obzor s pracovními místy rozmnoží.Školu,třeba i technickou s maturou si dodělej dálkově!Vše se dá!Držím palce!
23. 08. 2020 v 21:01On-line i8051  (53/184/97)
No vidis, takze uz ses nasel. Zacni delat toho hodinovyho manzela, na to nikoho jinyho nepotrebujes. Jen chut a sikovnost. A praxi uz mas z rodiny :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
24. 08. 2020 v 20:06Off-line Montyrey  (103/130/150)
V průmyslu se musíš dostat na vyšší pozici a tam se dostaneš, když něco umíš. V obchoďáku nebo firmách na přepracování čistého papíru na potištěný, tam to jde i análním alpinismem, třeba u mekáče, drah nebo SŽ.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 08. 2020 v 19:10Off-line kluk1989  (35/178/78)
Hlavně nechoď dělat poštovního doručovatele...
31. 08. 2020 v 23:31Off-line Oldikk  (23/179/58)
Hlavní je jestli jsi spokojený, rozšířit si vzdělání, rekvalifikaci je možný vždycky, na ostatní ser:)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload