Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jdeš do toho s námi?

18. 09. 2013 v 20:50Off-line Toy  (100/178/70)
Čau lidi. Nabízím ti zajímavej zážitek, soukromý trip do rumunských Karpat už tuto neděli za bezkonkurenční cenu. Jedeš se mnou?
-Termín: 22.9. - 29.9. 2013
CENA: 2000, -Kč na týden komplet včetně jídla.
KAM: Rumunsko Karpaty a unikátní České vesnice v Banátu kde se zastavil čas.
DŮVOD: divočina a úžasná příroda, tábory, kalby u ohně večer, opékačky, horská jezera, zajímavé jeskyně, adventure zážitek, nové vztahy a kámoši.
PRO KOHO: už jen dvě místa volná. (je nás zatím 6)
Pokud se ti to líbí, můžeme vyrazit! Samozřejmě se nezapomeň přihlásit. Ostatní info na požádání.
ODKAZY PRO ZÁJEMCE: https://www.facebook.com/…47738705716/
-Příběh nás: https://www.facebook.com/notes/jiří-kotlan/romanian-adventure-2013-aneb-od-skepse-k-naději/540787452624233
-Foto: https://www.facebook.com/…oy/media_set?…
20. 09. 2013 v 07:13Off-line Toy  (100/178/70)
Vy se něčeho bojíte? :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 09. 2013 v 09:28Off-line Lukino15  (25/174/-)
Jj, nepojedu někam přece s buznou. Ještě mi tam znásilní análek.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 18  Nahlásit
20. 09. 2013 v 09:59On-line Richard33  (44/185/80)
Já byl ve slovenským ráji. No a teď aktuálně čekám, až to rozchodí koleno :-D
20. 09. 2013 v 21:33Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
Upřímně řečeno je to docela málo, ale o kousek víc už by to rozhodně šlo. Ostatně jedinej velkej výdaj na takovýhle místo je doprava. O tom jak se dá cestovat ostatně svědčí moje výjezdy z přáteli z univerzity. Ale hodně záleží co chcete. Já jsem třeba neměl problém strávit 8 dní v Izraeli bez jediného placení za ubytování. Buďto funguje couchsurfing, anebo si prostě někam lehnu a tam spím (zrovna v Izraeli to bylo jednou na pláži v Tel Avivu a na okraji nějakýho městečka na okraji pouště). Jenom pro příklad, za 8 dní v Uzbekistánu jsem zaplatil okolo 8 - 9 tisíc korun a to v tom bylo úplně všechno - letenky, víza, doprava na místě, ubytování, jídlo a padlo tam i pár (nejenom) piv s místními. Takže levně se jezdit rozhodně dá, jenom musíte vědět kam a jak. Ale chápu, že to asi není úplně pro každého.

A co se týče Rumunska. V banátu jsem byl jenom jeden den během cesty po Rumunsku a Bulharsku. Každopádně je tam ale nádherně a ty český vesnice maj něco do sebe. Rozhodně není důvod se tam čehokoliv bát, to jsou jenom předsudky :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
20. 09. 2013 v 22:04Off-line Elias  (33/192/90)
Vypadá to moc zajímavě... je mi líto lidí co jsou tak pohlceni moderními technologiemi že se od nich nedokáží ani na pár dní odpoutat.... v Banátu je nádherně a myslím si že každému člověku musí prospět, když na pár dní vypadne ven, vypne telefon a stráví pár dní v přírodě a nebo v místech jako je český Banát (bohužel se bojím popularizace tohoto kraje, hromadného přílivu turistů a příchodu civilizace i sem...)
21. 09. 2013 v 03:04Off-line Toy  (100/178/70)
Takže pánové! Především si nebudu všímat pubertálních výrustků na mozku takových pisálků jako je Lukino15 atd.
Co se týče ostatních oponentů v komentářích kteří mají hloupé připomínky ohledně "internetu a díry", tak ano tato akce není pro vás a raději zůstaňte doma sedět u svých PC. Jen tak mimochodem, mají tam jak internet a wifi, tak i mobilní signál a představ si že i elektřinu. Kdybych měl podobné pesimistické nálady jako někteří tady, nikdy bych nepoznal Rumunsko tak dobře jak jej znám.
Pro ty kdo by měli snad zájem zažít netradiční trip po rumunských horách který vám nenabídne žádná cestovka, mám tyto informace:
Dělám průvodce po Rumunsku už třináctý rok tak se dá říci že bych měl už znát místní poměry a místa která rozhodně stojí zato vidět. Původně je tento výlet jen pro přátele s kterými tam jezdím dvakrát do roka. Bohužel nám na poslední chvíli vypadli někteří účastníci tak hledáme náhradu. Cena je stanovena přesně podle toho co chceme zažít a vidět na 2700,- Kč včetně jídla a všeho co s tím souvisí (pro tebe 2000,-Kč ve slevě jako náhradník) Během týdne najedeme kolem 2500 km naším soukromým mikrobusem speciálně upraveným pro tyto výpravy, což dělá na palivu přesně 8900,-Kč. Z části toto dotuji já sám! Bus disponuje aktivními bezpečnostními systémy, elektrikou 240 V pro vaše spotřebiče (nabíječky, notebooky atd.), klimatizací, kvalitním audio-video systémem a malou lednicí pro vaše pribináčky :) V ceně je také strava 2x denně.
Nástup do hor bude v národním parku Apuseni, Bihor a Vladeasa. Odtud budeme směřovat přes pohoří Retezat a další národní parky k jihu až do Banátu kde výlet zakončíme. Vše budete zažívat pěkně v pohodlí busu avšak budeme dělat i kratší hvězdicové výlety pěšky tam kam se naším busem nedostaneme. Spí se ve stanech a proto je dobré připravit se na chladnější noci. V tuto dobu bývá v Rumunsku celkem ustálené počasí s teplotami přes den do 20° a v noci kolem 8°C Mám za ty roky vyzkoušeno že od 20.9. do 15.10. bývá v horách slunečno. Je to právě to období kdy je tam nejkrásnější podzim.
Odjezd je tuto neděli 22.9. z Brna od hlavního nádraží ve 12:00 hodin, návrat v neděli za týden tamtéž. Jestli se na tohle cítíš a nechceš smrdět doma, napiš mi prosím do zprávy, nekoušu. Ale fofrem! :) Těší se na vás Juri a kámošky.
21. 09. 2013 v 07:54On-line Richard33  (44/185/80)
Toy: Za mě vám pořeju hezký výlet. Pro mě je super vypadnout z civilizace (a nejsem jediný z mýho oboru, kdo to dělá).

Osobně si typuju, že tady najdete se štěstím jednoho člověka, který bude schopný jet. Spíš ale nikoho nebo jen slibotechny, jako vždycky a na všechno :)
21. 09. 2013 v 11:50Off-line Toy  (100/178/70)
Taky si myslím ale zkusit jsem to musel :)
01. 10. 2013 v 14:18Off-line Toy  (100/178/70)
Bylo to tam super! Díky za ten nápad! :)
01. 10. 2013 v 15:31Off-line Ligerisek  (36/172/62)
A já si to přečtu až dneska :-( ale asi bych stejnak nemoh, nemám ani pas :-(
01. 10. 2013 v 18:22Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
Možná je to překvapivé, ale do Rumunska pas skutečně nepotřebujeme.. Je to takovej nepodstatnej detail, kterýho si asi nikdo nevšimnul, ale i Rumunsko už je 6 let v EU
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 10. 2013 v 18:34Off-line Centaur  (43/177/-)
Kdyby někdo chtěl do Edirne v Turecku tak mi dejte vědět- Chci vidět festival zápasníků v Kirpinaru a nafotit tam materiály pro web. Díky.
01. 10. 2013 v 19:08Off-line alexandre  (31/171/80)
Sakra... to mě mrzí, že jsem si to přečetl až dneska. Byl tam kamarád a strašně si to chválil. Tak třeba jindy. Doufám, že jste si to užili.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload