Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kluk

29. 09. 2020 v 10:28Off-line Anonym
Zdravím,
chci se zeptat jen na názor co si o tom myslíte.
Už delší dobu si píšu a chodím ven s jedním klukem. Občas mě teda sere, co se týče psaní, ale pak když jsme spolu, tak dobrý, ale to je vedlější :D
Jde spíš o to, že si nejsem jistý, jestli cítí i on něco ke mně nebo ne... přesto se ho ale sem tam zeptám a on řekne, že "ano" nebo že "já na tebě/já tebe taky". Je mi to blbé se ho furt ptát, ale chci se ujišťovat, protože to tak VĚTŠINOU opravdu nevypadá... mám v tom pokračovat?
A věc druhá - vídáme se jen chvíli v prac. týdnu, kdy chodíme do školy, protože jeho rodiče nechtějí, abych u něho přespal nebo resp. aby spal on u mě - jak vy by jste toto všechno řešili vy?

PROSÍM normální odpovědi. Znám to tady, takže vím, že tu jsou i lidé, kteří rádi zhazují apod. - toto nepotřebuji, děkuji. Věřím, že jste normální :)
29. 09. 2020 v 10:48Off-line MxP  (22/185/80)
Tak mu to na rovinu řekni... Že máš uzkosti, protože ukazuje ruzne signaly. Komunikace je zaklad. A bylo by lepší, kdybys mu řekl že se necitiš nejlip.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 09. 2020 v 10:58Off-line Anonym
GamerCZE - ano, je .. to je jisté :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 09. 2020 v 11:06Off-line Anonym
V kině jsme byli nedávno a na večeři taky a celý ten "den" nebo ten čas byl více než fajn ... něco na tom je, že kino sbližuje :D
No právě že jeho rodiče to trochu více komplikují, skrz to, že mu to "nechtějí dovolit".
A mně je 19, letos 20 a jemu 17
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 09. 2020 v 11:10Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Je potrebné mať vždy na pamäti, že ľudia často hovoria inak a inak konajú. Reči musia byť potvrdené činmi. Ono ak k tebe niekto niečo cíti niekedy to vidno je na prvý pohlad niekedy zas nie. Ale vždy je lahko badatelné či tomu druhému na tom druhom záleží. To platí aj naopak, sú momenty kedy vieš zistiť, že tomu druhému na tebe nezáleží. Sú isté veci ktoré proste nepustia. Hovoriť o tom je blbosť ak aj tak dostávaš pozitívne odpovede ale sám tomu moc neveríš že je aj úprimný.
29. 09. 2020 v 11:17Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Gamer ono to nie je celkom tak. On sa musí trochu vzoprieť. Do 16tich mu zrejme rodičia moc kecali do toho kedy môže byť vonku kde atď a on si to nechal, pretože to tak mohol mať od malička. V istom veku sa však musí vzbúriť lebo ho rodičia budú obmedzovať ešte dlho. Pretože sú tak zvyknutý, že je to ich dieťa a že môžu. Samozrejme je to ten vek kedy to môže spraviť zo dňa na deň :-D
29. 09. 2020 v 11:23Off-line Anonym
Jakože .. já taky dlouho si nechal "do všeho kecat od rodičů" ale pak jsem se taky na to vy*ral a prostě jsem to začal oznamovat apod.

Mamánek to zas není, to vím .. jen nevím, jak tohleto vyřešit nebo tak
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 09. 2020 v 11:27Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Neviem no, v 17tich keď som šiel von tak rodičia nevedeli či sa vôbec do rána vrátim :-D To si musí vyriešiť on sám a podľa toho čo chce.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 09. 2020 v 11:29Off-line Anonym
Nejde mi o to, abychom spolu hned mr*ali nebo tak .. jen prostě aby přespal třeba o víkendu, koukali na filmy a prostě si to užili :)
29. 09. 2020 v 11:33Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Steve.. Ležať v posteli s iným chlapcom je krásny pocit. A určite nebudú celý víkend v posteli pozerať filmy.. :-D Hoci.. zaspávať s ním je lepšie.. :-D Ja len že určite nebudú celý čas len pozerať tv :)
29. 09. 2020 v 11:35Off-line Anonym
Nemyslel jsem, že budem jen čumět na telku :D Bylo to jenom jako příklad .. samozřejmě, že bychom třeba vyrazili se podívat nebo tak :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 09. 2020 v 11:45Off-line i8051  (53/184/97)
Fakt ti bude letos 20? Pokud ano, tak je neco spatne ... ;-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 09. 2020 v 11:53Off-line Anonym
Ano, bude mi letos 20 .. co by na tom mělo být špatně?
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 09. 2020 v 11:59Off-line i8051  (53/184/97)
Nic, v poradku ... ;-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 09. 2020 v 12:00Off-line Anonym
Aha :d okej
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 09. 2020 v 12:14Off-line Anonym
Jakože, kdybys napsal proč, tak bychom se možná dobrali ..
Jen chci podotknout, že se zde ptám, jak by to řešili ostatní ..
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 09. 2020 v 12:22Off-line i8051  (53/184/97)
Tak nejak proto jsem se ptal, jestli ti je vazne 20 a spolehal, ze se ti rozsviti. Tohle je vztah vas dvou a vztah je o tom, abyste si to v nem spolu vyrikali a ne abys vzdy bezel do poradny se zeptat, co mas delat a co bysme delali my. Kazdej prumerne dosplelej clovek v 17 to uz vi. Pribehnout ve 20 letech do poradny a anonymne se zeptat neznamejch lidi, co mas delat a jestli "v tom mas pokracovat", je znamka prave toho mamankovstvi a neschopnosti se sam rozhodnout podle svejch pocitu a nazoru a samozrejme nest taky za to zodpovednost a nasledky. Jeste to muze fungovat u nejakyho tvyho dlouholetyho kamose u piva, ale ne u lidi, ktery neznas a oni ani v nejmensim neznaj tebe. Ty jen hazis svoje rozhodnuti na nas, abys byl z obliga, pokud se neco stane. Tam pak chapu, ze je treba, aby vas rodice jeste hlidali, protoze si hrajete na desne dosplely a sebevedomi z vas na instaci strika az do tretiho patra, ale s kazdou blbinou se hned bezite anonymne vyrikat a navic se ani nepokusite to samostatne vyresit a vzit si z toho neco do budoucna. Tolik muj nazor. Snad to pochopis, pokud ne, klidne si mysli, ze je to "zhazovani" a posli me do p***le :-)

PS: vztah neni o tom se 3x denne ptat, jestli te ten druhej miluje, tohle musis vycejtit sam a pokud ne, je tam fakt neco spatne. Pokud je nutny te v tom slovne porad ujistovat, tak to chudak ten druhej :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload