Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Heteráci jsou nepoužitelní

03. 10. 2020 v 11:28Off-line Anonym
Čtu tady občas, že někdo shání heteráka místo gaye. Ale prosím vás, proč?. Heteráci jsou většinou neschopní samostatného života. Potřebují maminku, která by se o ně starala nebo manželku, která by se o ně starala. Sami normálně žít neumí. Nikdy nedospějí ve zralého muže. I ten jejich obdiv k ženským kozám. Chtějí být pořád přisátí k babskému cecku. Nikdy z myšlení kojence nevyrostli.

Samozřejmě že heterák s tebou žít nebude. Ne proto, že by ho chlapi odpuzovali, nebo že by zvracel odporem, když vidí nahého chlapa. To kecá. Pravý důvod, proč s tebou nebude, že ty mu těžko budeš prát, žehlit, uklízet, vařit, podporovat ho. Prostě to, co mu zajišťovala matka, to on čeká od ženy. A to mu ty jako chlap nemůžeš dát. On se potřebuje přisát k babskému cecku. Ten ty nemáš!

Už to chápeš? Najdi si skutečného chlapa, co dokáže žít sám za sebe - tedy gaye!
03. 10. 2020 v 11:57Off-line ellvin  (23/183/81)
Větší hromadu nesmyslů jsem snad četl už jen... no vlastně nečetl :) tohle zatím vede.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
03. 10. 2020 v 12:42Off-line mr.mrkvicka  (20/-/-)
Jaký nesmysly, vždyť je to pravda!
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
03. 10. 2020 v 12:52Off-line ellvin  (23/183/81)
Mr.mrkvicka - Podle čeho soudíš, že to je pravda? :sD Myslíš si, že homosexuální chlap nemůže být v životě naprosto nepoužitelný stejně, jako heterosexuální? :sD :sD Vzhledem k tomu, kolik lidí má planeta, tak si myslím, že je víc než odvážné tvrdit, že všichni heterosexuálové jsou nepoužitelní. A jestli si to myslíš, tak jsi b***c.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
03. 10. 2020 v 13:10Off-line mr.mrkvicka  (20/-/-)
A jak bys ho chtěl asi použít?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 10. 2020 v 13:23Off-line ellvin  (23/183/81)
Mr.mrkvicka - tady nejde o to, jak bych ho chtěl použít já. Tady jde o to, jestli ten chlap v normálním životě obstojí. Víš ty co? Radši už mlč - _- co slovo, to perla.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
03. 10. 2020 v 13:34Off-line Montyrey  (103/130/150)
Je hodně gayů, co umí vařit, prát, uklízet a klidně by to pro druhého dělali. Pokud s nimi "heterák" zůstane, není heterák. Pokud si najde babu, jejich problém, budou zase sami. Navíc takoví jsou spíš bisexuálové, pravej heterák o chlapovi ani neuvažuje, a tím jsem si jistý, protože jich znám hromadu a místo trapného balení jsme se o tom normálně a v pohodě pobavili u piva, rozdělanýho auta i při opravách všeho možného. To se pak člověk dozví zajímavé věci ze života té početnější skupiny.
03. 10. 2020 v 16:16Off-line miloslav9  (31/171/60)
V celku vtipná úvaha Anonym. :D :D
03. 10. 2020 v 18:46Off-line Anonym
Ve vězení heteráci prcají s kluky (muži). Takže to není o tom, že by se jim chlapi hnusili nebo že by s chlapem nemohli mít erekci či orgasmus. Velká část z nich ano, je toho schopna s mužem. Ale upřednostňují ženu. Proč ženu? Na to najdeš odpověď v mém úvodním příspěvku. Ono to vypadá jako nadsázka, co jsem napsal, ale není to nadsázka. Je v tom velký kus pravdy. Zkus si toho všímat na heterácích. Všímej si jejich vztahů k ženám a pochopíš.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
03. 10. 2020 v 18:54Off-line Anonym
Ano je to přisátí se na matčin prs, nebo prs jiné ženy. Jak zobrazují tzv. sexy ženy? Jako kozaté blondýny. Ta prsa jsou pro ně modla. A jak říkají své partnerce? Můj soused říká své manželce s velkýma kozama: MAMČO :-)

Prý mamčo, už půjdeme domů? Mamčo, jdeme nakoupit? A tak dále. A ona mu mamču fakt dělá. Pere, žehlí, uklízí, vaří, podporuje ho. Prostě to, co mu zajišťovala matka, to to mu dělá manželka. Takže manželce říká mamčo.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
03. 10. 2020 v 19:22Off-line Anonym
Jo a ještě když heteráci si z nás, gayů, dělají srandu na svých serverech, proč my bychom nemohli si taky jednou za čas udělat srandu z nich? Copak jsou nedotknutelní nebo něco více? Nejsou a jejich vztahy jsou kolikrát směšnější než naše vztahy.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
03. 10. 2020 v 21:13Off-line tatrman  (27/-/-)
Řekl bych že ani tak moc nejde o kozy a sát z nich mlíko, vždyť mlíčko se dá sát i z ... a je ho mnohem víc. :) Podle mě jde spíše o tlak okolí na zakládání rodiny, to se s gayem dělá blbě. Všechny ty babičky a tetičky se kluka ptají už od puberty:a už máš holku? kdy nám ji přivedeš ukázat ogare? Později se ptají: a už máš děcko? a kolik? A tak na tu hru přistoupí a jedou podle šablony.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 10. 2020 v 21:22Off-line Anonym
"Přisátí k babskému cecku" je metafora! Bože můj.... nikdy mě nenapadlo, že to bude někdo vykládat doslova.... Myslel jsem to jako závislost na ženském prvku.

A to co vypisuje uživatel tatrman, to je spíše o bisexuálech nebo gayích, co se pod tlakem ožení. Heterosexuál to tak nemá. Ten hledá ženský prvek doopravdy. Ale je v tom kus z toho, co píšu. Prostě je v tom náhrada za mámu.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 10. 2020 v 07:02Off-line kloudik  (38/182/80)
Tady má někdo fakt dost. Anonyme možeš mi vysvětlit, jak dokážeš vyblit takovou hromadu sraček? :D
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
04. 10. 2020 v 11:23Off-line Anonym
Kloudik - nevím, jak ty, ale já když bliju, tak leda zvratky. Sračky jsem ještě nikdy neblil. Sračky jdou ze mě jiným otvorem. Pokud ty bliješ sračky, tak máš asi otočené střevo. Zajdi si na chirurgii, ať ti to spraví.

A navíc jsi svým emocionálním výkřikem nic neodargumentoval. To má být jako argument, že se mýlím? Tvůj emocionální výkřik o tvém otočeném střevě?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
04. 10. 2020 v 11:53Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Anonym: Když by měl otočený jen střevo, na činnosti to asi moc nezmění... Musel by mít otočenou celou zažívací soustavu a jíst zhruba takhle: https://www.youtube.com/watch?…
04. 10. 2020 v 14:01Off-line Montyrey  (103/130/150)
Artenkotorer: čekal jsem, že ukážou i jak to leze druhou stranou.
04. 10. 2020 v 14:08Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Montyrey: V tom díle to bylo :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload