Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Šikana kvůli homosexualitě

21. 10. 2020 v 18:01Off-line Anonym
Jakto že tady v každém rozhovoru s trošku známějším gayem vždy říkají jak byli šikanovaný na škole kvůli orientaci, že na ně křičely buzerante, vykuř mi, máš to rád do zadku a podobně. Já jsem se vyoutoval v 8 třídě na ZŠ teď jsem ve 4 na SŠ a nikdy jsem s tím neměl problém, buzerante na mě zakřičel jenom ten člověk co by to zakřičel i kdyby to nebyla pravda, vykuř mi řekl až jeden kluk na střední a to jsem ho poslechl a chvíli později se zeptal máš to rád do zadečku ale jinak mi to nidky nikdo neřekl. Jsem divný já nebo stalo se to vám to?
21. 10. 2020 v 18:34Off-line igni  (36/192/130)
U tech znamych lidi je to klasicky attention whoring. Proste jsou to devky pro pozornost a tohle jim ji prinasi. Neverim ani polovine veci, co povidaji.
21. 10. 2020 v 18:35Off-line Fgjk  (21/195/90)
Tak to máš štestí...nejvíc jsou vidět případy, kdy to bylo drsný. No a u těch známých lidí je to nafouknutý k prasknutí
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 10. 2020 v 19:16Off-line tatrman  (27/-/-)
Na mě to nekřičeli, protože nevypadám jako gay, ani nešišlám apod. Ale s homofobií jsem se setkal hodněkrát. Pokřiky, vtípky, jsou docela běžné, když to o tobě nikdo neví. Když to ví, tak si dávaj pozor na hubu, ale jen v tvé přítomnosti, takže to není upřímné.
21. 10. 2020 v 19:17Off-line MichalMraz  (19/173/70)
Já to zažil
21. 10. 2020 v 20:03Off-line ObcasnevPraze  (30/179/95)
Nezažil jako kámoš mi občas řekl buzno ze srandy než zjistil že fakt jsem a cajk normálně se bavíme dál
jinak kdyby na mě někdo křičel ať mu vyhulím nebo jestli to mám rád do p***le tak bych mu řekl ať přijde blíž že to zjistí :D a vidělo by se kdo z nás dvou má koule a vím že bych to byl já :D
21. 10. 2020 v 21:06Off-line Anonym
No zase to musím sám potvrdit že jeden zženštilý kamarád se taky vychloubal ale v realitě to skončilo pěstí v oce
22. 10. 2020 v 08:32Off-line Anonym
Prosím tě, tyhle starý lidi se vyoutovaly tím stylem že je nachytali v posteli a řekněte jediný rozdíl mezi tím když vidíte Anonym a nějaký jméno, jediný rozdíl je ten že mi tady nemůžou napsat pedofilové co začínají konverzaci ty jsi odvážný
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload