Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Je tu nějaký kouč duchovního rozvoje?

29. 12. 2020 v 19:24Off-line Anonym
Poradil by mi? Je nutná askeze a odříkání sexu, abych byl osvícen? Nebo můžu být osvícen, i když hodně sexuju?
29. 12. 2020 v 19:28Off-line pentagon  (19/-/-)
To myslíš vážne? Lebo vážne to nevyzerá..., teda tak rôzne to vyzerá.
Lebo vnútorne rásť je super... a netreba si z toho robiť žarty. A vnútorná zrelosť sa odráža aj v prístupe k sexu a sexualite.
29. 12. 2020 v 19:31Off-line kloudik  (38/182/80)
Ne, sexovat nesmíš. Mohl by ses rozmnožit :)
29. 12. 2020 v 19:31Off-line EitherOr  (28/194/73)
Bůh prý používá nedokonalé prostředky k uskutečnění svého božského díla, takže z tohoto pohledu není jakékoliv odříkání nutné. :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 12. 2020 v 19:34Off-line ObcasnevPraze  (30/179/95)
Bůh miluje incest jinak by udělal víc lidí než jenom adama a evu jejichž děti spolu nutně museli píchat aby měli další děti :D
takže to že budeš píchat není konec světa :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 12. 2020 v 20:35Off-line jmeno-nick  (18/176/61)
Záleží jak bereš osvícení pokud tak že jsi před Bohem čistý a připraven na smrt jsi i***t že věříš na boha protože protože je hloupé myslet si že existuje Bůh když hodně věří na Alláha a je hloupé věřit na Alláha když hodně lidí věří na Budhu atd. osvícení tím pádem dosáhneš až se budeš chovat podle vymyšlené ideologie s tím téměř všechny dnešní náboženství jsou proti homosexualitě.
Pokud bereš osvícení jako stav mysli kdy jsi vyrovnaný atd. dělej si co chceš tak aby jsi se většinu času cítil neutrálně ( ne šťastně to je častá chyba ) protože když se budeš pořád cítit neutrálně tak pak dokážeš přesně detekovat kdy a proč máš vztek kdy radost kdy štěstí atd. a pak třeba takový Fgjk zjistí že asi má komplex, fobii, opsesi, kompulz protože cítí nenávist v situaci kdy jí nemá cítit ( když napíšu něco co nesouhlasí s jeho životní stylem ) nebo třeba takový i8051 kdyby měl neustále neutrální náladu tak by zjistil co cítí za pocity když píše komentář která neradí v poradně protože proč psát něco co neřadí v poradně bez důvody v tuhle situaci to něco vyplňuje nebo je to komplex. Ale abych byl objektivní každý má fobie komplex atd. i já mám důvod proč se tu hádám s i***ty
29. 12. 2020 v 20:56Off-line Fgjk  (21/195/90)
Co si mě bereš do huby? Co to meleš? Ty jseš fakt mimo...jdi se léčit, protože to fakt potřebuješ...zavolal bych Chocholouškovi
29. 12. 2020 v 20:58Off-line kloudik  (38/182/80)
U Chocholouška už byl a chudák se z něho sám zbláznil :)
29. 12. 2020 v 20:58Off-line jmeno-nick  (18/176/61)
Přesně o tom mluvím. Tak hlavně že si mě nebereš do huby ty. Ještě stejně jako vždy se ptám proč jsem mimo zkus si alespoň jednou obhájit své tvrzení.
29. 12. 2020 v 20:59Off-line Fgjk  (21/195/90)
Já ti to píšu pokaždý...
Ja už nvm jak ti to mám říct...
29. 12. 2020 v 20:59Off-line pata2301  (22/-/-)
Ozvi se
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
29. 12. 2020 v 21:05Off-line jmeno-nick  (18/176/61)
No minulou diskuzi jsem se ptal jak moje teorie nesedí neodpověděl jsi předtím tisíckrát a teď se znovu ptám na to proč jsem mimo a proč se potřebuji léčit takže odpověď by měla být taková že vezmeš konkrétní část textu a napíšeš co je tam za lež.
29. 12. 2020 v 21:05Off-line Fgjk  (21/195/90)
Téměř vše...a léčit by ses měl, protože jseš nemocnej
29. 12. 2020 v 21:06Off-line i8051  (53/184/97)
Zabozroute, uz ti pise pata2301, ze se mu mas ozvat, on si te rad vezme do huby ... :-)
29. 12. 2020 v 21:07Off-line Fgjk  (21/195/90)
Žabožrout je podle mě typická afektovaná buzna, která se není schopna srovnat s tím, že je buzna...takovej Vjaceslav...
No a podle posledních výzkumů soudruhů z NDR je známo, že špatná čestina a totální nesrozumitelnost textu má přímou vazbu na homosexualitu jedince;-)
29. 12. 2020 v 21:18Off-line i8051  (53/184/97)
Na to by se nasel jiste i nejeden vyzkum a studie ... :)
29. 12. 2020 v 21:46Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Na osvícení ti stačí návštěva Černobilu. Tuším že stale když si sedneš na sloní nohu tak budeš osvícen dokonale :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 12. 2020 v 22:09Off-line jmeno-nick  (18/176/61)
Fgjk takže jsi zase napsal novou teorii proč jsem takový jaký jsem ale nezvládl jsi vyjmout jedinou část textu kterou bys mohl vyvrátit stejně tak jsi předtím nezvládl dokázat že moje teorie je vadná jak jsi tvrdil a předtím že homosexualita není nemoc. Takže proč nevěříš a nenávidíš když to nejsi schopný vyvrátit, logické to není takže je to emoční a vztek ani nenávist není zdravá emoce a jaké dvě vývojové vady způsobují vztek a nenávist, velmi správně fobie a komplexy, fobie je nenávist ze strachu nebo přímí strach tvoje teorie kterou jsi mě osočil sedí na fobii (proto jsou homofobové buď d***lové nebo gayové) ale ty jsi sám řekl že homofob nejsem takže tohle na mě nesedí. Ty ke mně cítíš vztek a nenávist jak jsem psal, to je jak jsem psal fobie nebo komplex tak začneme fobii. Je něco z čeho bys měl mít strach? Ano co když je homosexualita nemoc. Vyvolává to nenávist? Ano to sám nezapřeš. Tak a teď mám otázku já, zvládneš přesvědčit člověka co má strach z pavouků o pravdě že pavouci nejsou s***ě? Pokud je odpověď ano budeš první člověk na světě co dokáže vyléčit fobii pokud je odpověď ne budeš patřit mezi tisíce homosexuálů co měli z nějakého důvodu špatnou část dětství a tak v nich vyrostli fobie a komplexy. Další otázka jak do mé teorie nezapadá tohle, vidíš jak mi to geniálně zapadá dokonce vysvětluje to proč jí nemůžeš uvěřit a důvod proč se homosexualita "nedá" léčit.
29. 12. 2020 v 22:12Off-line Fgjk  (21/195/90)
Ty si myslíš, jak ti tohle krásně zapadá....ale je to sračka;-)
Zkusil ses někdy zamyslet? Podle tohoto textu ne...hele poradím ti...zkus zapnout tu věc, co máš v hlavě...není tam jen tak...pak ji použij...je to fakt lehký přísahám...no a pak se zamysli...pak něco piš;-)
29. 12. 2020 v 22:13Off-line Toralf  (26/182/75)
Nájde sa tu niekto, kto si prečíta tieto hatlaniny...cocotiny... od jmeno-nick od A po Zet?
29. 12. 2020 v 22:18Off-line jmeno-nick  (18/176/61)
Fgjk k***a najdi jednu větu a dokaž že je to sračka alespoň jednou. Dám ti ukázku jak by to mělo vypadat:

"zkus zapnout tu věc, co máš v hlavě" --- žádný z orgánu krom mimických svalů na části těla zvaný hlava nejde zapnout nebo vypnout, to ovšem nepopírá tvé hlavní tvrzení že je moje teorie sračka nýbrž to popírá fakt že to nejsi schopný prokázat.
29. 12. 2020 v 22:21Off-line Fgjk  (21/195/90)
Ty jseš tak blbej, že ani nepoznáš sarkasmus
Ty jseš tak zaslepenej, že to nevidíš? Do p**e už dával jsem ti tolik podmětů....zkus si to něldy najít sám...90% toho co píšeš je sračka...ten zbytek jsou tečky...ty ti aspoň jdou;-)
29. 12. 2020 v 22:26Off-line jmeno-nick  (18/176/61)
Tak napiš jednu věc najdeš si tisíc času abys mě urazil ale ani vteřinu aby jsi prokázal čas teď jsi jako arachnofobik co řve na chovatele pavouků ať ho drží dál od tebe že jsou to s***ě kousavý ale nemáš důkaz ani argument.
29. 12. 2020 v 22:29Off-line Fgjk  (21/195/90)
Wtf? Ty jseš úplně mimo...namátkou...fyzika, hudba, tvoje lavědecký kecy...vždycky máme pravdu...to jenom ty jseš tak blbej, že ignoruješ důkazy
Nebylo to dlouho co ses vychloubal, že máš matfyz...taky vyvráceno...takže radši zalez a netravuj normální lidi...protože ty fakt normální nejsi...jediný co jsešje nádor tyhle stránky;-)
29. 12. 2020 v 22:35Off-line jmeno-nick  (18/176/61)
Tak napiš jednu věc najdeš si tisíc času abys mě urazil ale ani vteřinu aby jsi prokázal čas teď jsi jako arachnofobik co řve na chovatele pavouků ať ho drží dál od tebe že jsou to s***ě kousavý ale nemáš důkaz ani argument.

Ne není to chyba jinak se reagovat nedá je to další debata ze které utíkáš protože nemáš argumenty.
29. 12. 2020 v 22:36Off-line jmeno-nick  (18/176/61)
Přiznej porážku nebo to vyvrať.
29. 12. 2020 v 22:45Off-line Fgjk  (21/195/90)
TAK SI TO ROZPITVÁMÉ

Fgjk takže jsi zase napsal novou teorii proč jsem takový jaký jsem ale nezvládl jsi vyjmout jedinou část textu kterou bys mohl vyvrátit stejně tak jsi předtím nezvládl dokázat že moje teorie je vadná jak jsi tvrdil a předtím že homosexualita není nemoc.

ZAHRÁL JSEM SI NA TEBE A VYMYSLEL ÚPLNĚ D***LNÍ TEORII. TAK JAKO TY. POKUD VÍM, TAK HOMOSEXUALITA NEODPOVÍDÁ ŽÁDNÉ TEORII HOMOSEXUALITY. ANI SE ŽÁDNÉ JINÉ TEORII NEPODOBÁ....TVŮJ ARGUMENT JE CHABÝ...HOMOSECUÁL NENÍ NEPLODNÝ...DÍTĚ MÍT MŮŽE...

Takže proč nevěříš a nenávidíš když to nejsi schopný vyvrátit, logické to není takže je to emoční a vztek ani nenávist není zdravá emoce a jaké dvě vývojové vady způsobují vztek a nenávist, velmi správně fobie a komplexy, fobie je nenávist ze strachu nebo přímí strach tvoje teorie kterou jsi mě osočil sedí na fobii (proto jsou homofobové buď d***lové nebo gayové) ale ty jsi sám řekl že homofob nejsem takže tohle na mě nesedí.

TADY JE TO TAK PRASÁCKY NAPSANÝ, ŽE NEVÍM...POKUSÍM SE...VYVRÁTIL JSEM TO MOCKRÁT...NENÁVIDÍM JINÝ VĚCI...TY JSEŠ JENOM UBIHÁ NULA? KTERÁ MI ZA TO ANI NESTOJÍ...TAKŽE VEDLE....FOBIE A KOMPLEXY JSOU VŽDY VÝVOJOVÉ VADY? ZAUJÍMAVÉ...JÁ ŘÍKAM.....TY NEJSI HOMOFOB...TY JSEŠ JENOM D***L CO NIČEMU NEROZUMÍ

Ty ke mně cítíš vztek a nenávist jak jsem psal, to je jak jsem psal fobie nebo komplex tak začneme fobii. Je něco z čeho bys měl mít strach? Ano co když je homosexualita nemoc. Vyvolává to nenávist? Ano to sám nezapřeš.

TOHLE SI MYSLÍŠ, ŽE ZNÍ STRAŠNE HLUBOCE...ALE NENÍ. Z ČEHO MÁM STRACH? ASO TAK DOHROMADY ZE DVOU VĚCÍ, ALE ŽE BY Z TOHO ČISELA NENÁVIST TO NE....TO JSI JENOM MOC KOUKAL NA STAR WARS A POSLOUCHAL YODU...

Tak a teď mám otázku já, zvládneš přesvědčit člověka co má strach z pavouků o pravdě že pavouci nejsou s***ě? Pokud je odpověď ano budeš první člověk na světě co dokáže vyléčit fobii pokud je odpověď ne budeš patřit mezi tisíce homosexuálů co měli z nějakého důvodu špatnou část dětství a tak v nich vyrostli fobie a komplexy. Další otázka jak do mé teorie nezapadá tohle, vidíš jak mi to geniálně zapadá dokonce vysvětluje to proč jí nemůžeš uvěřit a důvod proč se homosexualita "nedá" léčit.

TOHLE JE KRÁSNÝ ALIBISMUS....MÍCHANÍ JABLEK S HRUŠKAMA...AŽ NA HÁDKY S OTCEM BYLO MÉ DĚTSTVÍ ÚŽASNÉ...KRÁSNÉ VZPOMÍNLY, CESTOVÁNÍ VZDĚLÁNÍ...ŽÁDMÝ KOMPLEXY FALT NEMÁM...TO JENOM TY, PROTOŽE JSEŠ PSYCHOUŠ (FREAK) A SNAŽÍŠ SE SVÉST 'POMYSLNOU VINU' NA OSTATNÍ, PROTOŽE VE DVOU SE TO LÉPE TÁHNE..


SUMA SUMÁRUM DALŠÍ TVŮJ PŘÍSPĚVEK DONE A DUSTED...
29. 12. 2020 v 22:57Off-line jmeno-nick  (18/176/61)
1. Tu teorii kterou propaguji vymyslela APA ne já ale díky že mi dáváš zásluhy. Tvůj argument vyvraceje celou psychopatologii člověk trpící sociální fobií taky může fyzicky mezi společnost a taky je nemocný nebo ne? Je rozdíl mezi tím umět něco fyzicky a psychicky to že máš plodné sperma nedokazuje že můžeš zplodit potomka pravému gayovi se z ženy nepostaví takže s ní nemůže mít sex .

2. Nejsou v tom argumenty a přesto zvládnu vyvrátit co jsi napsal. Bojíš se toho že je to pravda. Na star wars jsem nikdy nekoukal.

3. Opět žádné argumenty a opět to stejně vyvrátím. Když mi umře matka taky můžu jít do školy a taky můžu je do Polynésie k moři a neznamená to že jsem měl šťastný měsíc. Z čeho plyne že jsi měl špatné dětský a to kolik času jsi strávil s černochy někde na ostrovech to nemění já neříkal že homosexualitu způsobuje chudoba nebo nevzdělanost ale emoční nestabilita.
30. 12. 2020 v 00:02Off-line miloslav9  (31/171/60)
Tak ty si ale vtipálek Anonym. Vidieť že máš zmysel pre humor. Silvester sa blíži :D :D
30. 12. 2020 v 00:05Off-line miloslav9  (31/171/60)
Anonym: Pokiaľ máš nejakého stabilného partnera s podobnými záujmami, tam myslím, že sex nie je prekážka v spi***ualite
30. 12. 2020 v 01:30Off-line shiroReloded  (30/178/85)
K osvícení stačí rentgen.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload