Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Darí sa vám tu nájsť "iba" kamaráta?

06. 01. 2021 v 17:24Off-line Anonym
Ahoj, som študent VŠ a už istý čas hľadám na rôznych zoznamkách nových kamarátov. Pre mňa to nie je iba kamarátstvo - rád spoznávam nových ľudí a rád budujem niečo, čo nemusí mať nič spoločné so sexom. Je super si s niekým vnútorne sadnúť a kecať s ním o všeličom.
Ale je to problém, nakoľko single gay hľadá vždy viac. Ja nie som na FWB a vzťah si nemôžem dovoliť z rôznych dôvodov. No a tu je problém, že ma to akoby posúva na okraj záujmu iných ľudí.
Áno, kamarátstva sa majú hľadať v realite, ale verím, že z niekoľko tisíc užívateľov nakluky.cz tu snáď aspoň niekto hľadá aj kamarátov a nemá v hlave len fotky a sex.
Skôr vnímam, že väčšiu slobodu cítim pri zadanom mužovi - ten odo mňa aspoň neočakáva sex ani vzťah a môžeme slobodne a dlhodobo hovoriť o čomkoľvek. Musí mi ale veriť v tom, že mojím cieľom nie je odtrhnúť ho od partnera. Potom ešte občas som mal dobrú skúsenosť s bisexuálmi - s nimi som sa aspoň vedel viac pozhovárať aj o normálnych chlapských veciach. Len tí potom často utekajú, lebo sa boja byť s niekým kamarát bez sexu.
Avšak často je problém aj so zadanými, nielen bisexuálmi. I tí sa často vyparia aj bez rozlúčky.
Tiež mi trvá dlhšie, kým sa otvorím, preto najprv preferujem dlhodobejšie písanie a na kamarátstvo určite nepotrebujem posielať fotky v tretej správe.
Máte tiež podobnú skúsenosť?
Rád by som tu konečne našiel niekoho fajn na dlhodobý kontakt a aby som cítil, že aj ten človek sa teší kamarátstvu rovnako ako ja a nepovažuje to za niečo neúplné či z núdze cnosť. Ja práve že kamarátstvo považujem za cestu k priateľstvu, pričom vôbec nemusí dôjsť k sexu. Vnútorná blízkosť a rozumenie si sú často oveľa krajšie. Ďakujem za názory.
06. 01. 2021 v 17:31Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Ahoj, no na gay zoznamke by si našiel takýchto čo vraj hľadajú len kamarátov bez toho "neskôr možno viac" lenže podvedome všetci chcú skôr aspoň to "možno neskôr zmením názor a budem potrebovať aj niečo viac" a preto si hľadajú kamaráta ktorý sa im výzorovo páči. Čo je samozrejme pri kamarástve blbosť pretože tam na výzore nezáleží. Nájsť si nejakého kamaráta na gay zoznamke by som povedal že možné nie je.

Okrem toho, problémy ktoré spomínaš by tam veľmi pravdepodobne vždy boli.

Naozaj nevidím dôvod tráviť na zoznamkách čas kvôli tým 5tim ľuďom čo toto isté chcú presne tak ako ty, pretože ver mi ale viac ich tu nebude.
06. 01. 2021 v 17:34Off-line Anonym
Ďakujem, myslel som si to... a pekne si to zhrnul...
Preto som roky nikoho nenašiel, lebo mne ozaj šlo o kamarátov, o budovanie niečoho iného a rovnako pekného..., ak nie krajšieho.
06. 01. 2021 v 17:34Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Okrem toho ma ešte veľmi zaujíma čo myslíš tým "vzťah si nemôžem dovoliť" to znamená nedostatok peňazí? Myslím si, že vzťah môžeš mať aj keď si totálne švorc.
06. 01. 2021 v 17:36Off-line Anonym
Nie, to nie, ale to nechcem preberať verejne, je to moje súkromie, hoci tu vystupujem anonymne a nemá to byť predmetom diskusie - proste je to fakt a ten treba brať vážne - nezmení sa to.
Dôvody sú 4. Od júna budú "len" 3 a tie sa už nezmenia. Vôbec nejde o peniaze.
06. 01. 2021 v 17:40Off-line awenIII  (30/182/81)
Já tu pár kamarádů našel, opravdu to jde, byt to není otázka pár pokusů :D spíš se obávám z toho, jak jsi svou situaci popsal, že bys vztah chtěl, ale z "různých důvodů" to nevidíš reálně... nevím, co za důvody to je, ale může to mít taky určitý vliv...
06. 01. 2021 v 17:45Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Awen, skutočne kamarátov s ktorými si nemal žiadny sex. styk ani len ohmatávanie? :D
06. 01. 2021 v 17:49Off-line Anonym
Keby niekto mal vážny záujem o dlhodobý kontakt, nechám tu svoj e-mail:
xsportx(zavináč)email.cz
06. 01. 2021 v 17:49Off-line qwertyasdf  (38/171/67)
Jasné, že dá :)
06. 01. 2021 v 17:49Off-line awenIII  (30/182/81)
Ano, skutečně kamarádů, se kterými jsem neměl nic z popsaného, a ani nic nenasvědčuje či nenasvědčovalo tomu, že by to hrozilo :D ale uznávám, že jsou jen dva, se kterýma se vídám :D s jedním dalším si píšu, ale ten ted není v praze, kvůli současné situaci :D
06. 01. 2021 v 17:51Off-line awenIII  (30/182/81)
Anonyme, nebylo by lepší tady někomu prostě napsat? :D tobě určitě nikdo nenapíše, protože jsi tu anonymně, a email je takový ne moc ideální na navazování kontaktu :D prostě to nevzdávej, byt se přiznám, že netuším jak je to s lidmi z tvého okolí... :)
06. 01. 2021 v 17:52Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
No tak to je čisté svedectvo toho, že sa to dá :D Ale za tú námahu to podľa mňa nestojí a skôr vyhrám jackpot v lotérii :D
06. 01. 2021 v 17:53Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Awen no ono to nie je len tak, musel by písať fakt veľa ľuďom ideálne správu na ktorú sa majú ozvať len tí čo majú záujem, inak by nerobil mesiac nič iné len diskutoval v správach :)
06. 01. 2021 v 18:02Off-line awenIII  (30/182/81)
No mě se to podařilo mimochodem, napsal jsem to na profil, pár lidí se ozvalo, a mezi nima tito dva :D ale říkám, jsem v praze, kde je asi největší možnost někoho takového najít, pokud anonym žije v horské chatě v tatrách, asi nenajde nikoho, kdo by s ním chodil na procházky jen jako kamarád :D
06. 01. 2021 v 18:08Off-line awenIII  (30/182/81)
Totéž ale platí i o jakémkoli jiném přátelství, ze skořápky ho čirou náhodou nevyloupneš, připravené k použití, vždy se na něm musí pracovat, a nějakou dobu to trvá... stačí jen, když obě strany chtějí, a vzdát to je jen velmi zřídka lepší možnost...
06. 01. 2021 v 18:32Off-line igni  (36/192/130)
Ja sem tu par kamaradu taky nasel (nechtene :D ) a s par lidma bych se jednou rad seznamil i na zivot a pokecal nekde u pivka (timto zdravim Artena a Icko :) ). Ale prvoplanove mi prijde lepsi najit si lidi v realu. Co dopocuju je najit si nejaky tematicky bar u neceho co te bavi (treba metalovy bary jsou dobry, pokud mas rad metal), a uz tim, ze tam budes pravidelne chodit si najdes par zajimavych kamaradu/znamych. :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 01. 2021 v 19:18Off-line Tarferi  (30/-/-)
Pokud studuješ, nebo se zajímáš o informatiku, tak mi klidně napiš
~( ̄▽ ̄)~*
06. 01. 2021 v 19:19Off-line rosju  (53/170/78)
Jakože přes informatiku si sežene přítele /???/////
06. 01. 2021 v 19:48Off-line Tarferi  (30/-/-)
@rosju zkus si znovu přečíst název vlákna, potom celý autorův příspěvek, zapoj obě mozkové buňky a pokud ti to nedojde, tak celý postup zopakuj.
06. 01. 2021 v 21:01Off-line marc94  (29/175/70)
Takze "anonym"... Ano da sa to najst, ja osobne mam niekolko kamaratov, s ktorymi som nikdy nic sexualne nemal, a ani ma to nikdy nenapadlo. Ale zial asi nie sposobom ako to vidis ty, pretoze take nieco sa buduje a vznika postupne, presne ako vztah. A pokial nechces mat len "online anonymneho kamarata bez tvare" s ktorym si budes len pisat, ale chces skusit najst aj realneho kamarata, z ktoreho sa moze vyvinut aj priatel do zivota, musis do toho investovat aj trochu tej "realnosti". Lebo takto pod ruskom tajomstva s 30 pravidlami co clovek moze a co nie, daleko nezajdes.
06. 01. 2021 v 21:09Off-line Davies_sad_story  (28/-/-)
Ahoj taky tady hledám kamarády, nic víc. Musím ale říct že to tady není lehký, lidi tu chtěj hlavně jedno. Rád bych tady našel někoho jak ty říkáš kdo by jen tak pokecal o čemkoliv a byl fakt kámoš.
06. 01. 2021 v 21:29Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Není důležité, jestli tady nebo někde jinde, ale s přátelstvím mezi gays je to stejné, jako mezi htr chlapem a ženskou - možné samozřejmě je, hlavně ale když fyzicky nejsou svůj typ, nebo když třeba mají svůj vztah za sebou a podařilo se jim zůstat kamarády (což podle mé zkušenosti existuje jen tam, kde tomu chození to kamarádství předcházelo), nebo zájem o chození byl v minulosti jen z jedné strany.

Ostatně, abych se samolibě citoval: přátelství mezi gays (htr chlapem a ženskou) možné samozřejmě je, hlavně ale když fyzicky nejsou svůj typ, protože když si sedí lidsky i fyzicky, skončí to chozením. Když "jenom" lidsky,
tak kamarádstvím...stejně jako třeba u dvou htr kluků/holek, kde ta fyz. přitažlivost prostě není, lidsky si ale sedí. A v tom je mezi přátelstvím a zamilováním se ten rozdíl.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 11. 2021 v 15:26Off-line Mikkky  (35/185/95)
Tohle je bohužel dost problém, protože najít mezi gay kluky kamarádství je velmi těžké, protože vždycky tam bude hlodat nějaký červík, jako "co kdyby"

Nicméně mezi gay kluky kamarády mám a pár velmi dobrých :)
02. 11. 2021 v 16:12Off-line somerone  (36/180/80)
My jsme kamarádi se spolubydlícím už pět let, ale jinak se furt hádáme a nesnášíme :) Gayové jsou totiž často hysterky a řeší kraviny jako ženská.
Je to jako v partnerském vztahu. Pokud chceš, navážeš mnohem hezčí přátelství než jakýkoliv vztah. Já moc gay kamarádů nemám, spíš hetero. Ale to je asi o zájmech. A taky je to o tom nekoukat na chlapy jen přes p**o a vnímat je jako sexuální oběť. U mě si třeba nikdo ani neumí přestavit, že bych měl být na kluky, no a ejhle :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload