Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Mám stále dúfať?

08. 01. 2021 v 00:55Off-line 1Martin  (22/-/-)
Ahojte,

Ideme sa vás spýtať, že mám taký problém. Chalan ktorý sa mi páči tak ma často ignoruje preto, lebo ma chce chrániť pred samým sebou aby mi neublížil. Už sme si aj povedali ako sme na tom, čo k sebe cítime ale on má stále ignoruje a chráni, teda až na to že keď si vypije tak on skôr otravuje mňa. Neviem píšem mu, volám a on stále nič, iba vidím ako si to prečíta. Už sme v kontakte 2 mesiace. Neviem či som otravný alebo mám vydržať. Viem že to nemal v živote ľahké a to nikto ale niekedy sa bojím aj o neho keď sa týždeň neozýva. Myslíte si že moje správanie je moc? Alebo ako? Skúste mi poradiť
08. 01. 2021 v 00:59Off-line marc94  (29/175/70)
Chrani ta pred cim? Skor si myslim ze ti tym chcel jemne naznacit ze ta ma na haku. Mozno tam z jeho strany nieco je, ale nepostacuje to na to aby si s tebou nieco zacal. Moj nazor len.
08. 01. 2021 v 01:01Off-line 1Martin  (22/-/-)
Chráni má pred samým sebou aby ma nesklamal. Fakt viem o jeho vzťahu s ake má z toho následky až teraz. A nie on prvý povedal či cíti ku mňe.
08. 01. 2021 v 01:08Off-line marc94  (29/175/70)
Tak potom je nevyrovnany. No lahke to mat nebudes ak v tom budes pokracovat. Ja byt na tvojom mieste s tym prestanem, mozno sa ozve sam, a ked nie tak aspon ti zostane nejaka hrdost.
08. 01. 2021 v 01:23On-line i8051  (53/184/97)
Jak te muze chranit pred tebou samym, aby te nezklamal? To je zamotanej obrat, spis mi to prijde jako pojistka, abys to moc neprehanel. No nicmene tak ci tak, najdi si normalniho kluka, kterej te nebude chranit pred tebou samym a bude te mit rad a na tohohle zmatenyho vejra se vykasli. Jednoduchy a prosty. Jasny? :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload