Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Žárlivý ex

17. 01. 2021 v 11:30Off-line Anonym
Bohužel můj expřítel má asi psychickou poruchu - ani jsme spolu vlastně nechodili, nějaké dva měsíce jsme se vídali, párkrát jsme spolu spali, ale pak jsem to ukončil a vysvětlil jsem mu, že bych ten vztah s ním nezvládal, měl spoustu vlastností, které nemám rád. Myslel jsem, že jsme se v pohodě shodli, že pro sebe nejsme vzájemně ti praví, protože působil s tím OK a říkal že to má stejně, ale pak mi začal divně psát, jestli ho nepodvádím, že už jsem u něj dlouho nebyl a kdy přijedu atd., snažil jsem se mu vysvětlit, že přece jsme to nějak uzavřeli a hlavně nechápal jsem, ale nebyl jsem moc úspěšný. Asi po dvou týdnech jsem se smířil s tím, že mě prostě nepřestane otravovat, tak jsem ho ignoroval, občas jsem odepsal, občas ne, ale jednou na prvním rande s jiným klukem nás potkal a začal na mě vřískat normálně na ulici v Praze v Celetný, kolem lidi, to mu bylo jedno, ječel na mě, co si to dovoluju takhle ho podrazit, že k němu nepřijdu jak je rok dlouhý a tahám se po venku s jinými, ten kluk koukal jak puk, já jsem byl za úplnýho k***ta, styděl jsem se jak ještě nikdy. Co s takovým člověkem dělat dál? Takhle to přece nejde... Trápí mě to protože on z nás dvou je ten ráznější, já si neumím dupnout a říct mu třeba že ještě jednou napíše a půjdu na policii nebo tak :(
17. 01. 2021 v 11:35Off-line hrabuvka  (40/180/75)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
17. 01. 2021 v 11:51Off-line opea_s  (25/-/-)
Tento příspěvek byl skryt, protože nebyl přínosný, nebo se významně odchyloval od tématu diskuze:

Ty nemusíš, ale někdo bohužel jo. Tak se nevyjadřuj, když neumíš poradit
17. 01. 2021 v 11:53Off-line hrabuvka  (40/180/75)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
17. 01. 2021 v 11:53Off-line Mitchalek  (19/178/54)
Stačí si ho bloknout. Kdyby tě začal stalkovat (což je, že ti i různě vyhrožuje přes zprávy, otravuje tě - ubírá soukromí - nebo na tebe dokonce čeká před domem nebo budovami, kam chodíš), tak ho můžeš nahlásit na policii (ještě ti přiložím odkaz na stalking). Ale nemyslím si, že by zašel nějak dál, nicméně je lepší být připravený :’)
https://www.policie.cz/…talking.aspx

Snad se to po blokaci zlepší a nebude ti psát z jiných profilů. Hodně štěstí :)
17. 01. 2021 v 11:55Off-line igni  (36/192/130)
Zablokovat na vsech sitich a podobne, a pokud porad neda pokoj, tak to jedine resit pres policajty a soud jako stalking a jit do zakazu priblizeni pro nej... ale to uz je drasticke reseni.
17. 01. 2021 v 11:57Off-line hrabuvka  (40/180/75)
Tento příspěvek byl skryt, protože nebyl přínosný, nebo se významně odchyloval od tématu diskuze:

Budu upřímnéj jeho dotaz jsem ani nečetl.
17. 01. 2021 v 11:59Off-line Mitchalek  (19/178/54)
Tento příspěvek byl skryt, protože nebyl přínosný, nebo se významně odchyloval od tématu diskuze:

Hrabuvka
Tak proč se k tomu vyjadřuješ?
17. 01. 2021 v 11:59Off-line opea_s  (25/-/-)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
17. 01. 2021 v 12:07Off-line hrabuvka  (40/180/75)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
17. 01. 2021 v 12:09On-line klucinek  (33/176/75)
Prostě mu dát na tlamu a je klid. A když ne tak znova. A nezapomínat že účinnější než 158 na drátě je 357 na opasku.....
17. 01. 2021 v 12:13Off-line pentagon  (20/-/-)
Pokiaľ má duševnú poruchu, tak jedine blokovanie kontaktov a bude super, ak nevie, kde bývaš.
Pokiaľ nemá duševnú poruchu, je možné, že si mu ublížil a nenapísal si z vášho príbehu všetko. On totiž nemusí vnímať veci rovnako ako ty a možno ťa mal rád a nevidel dôvod k rozchodu, ktorý možno bol z tvojej strany nejasným návrhom. Zdravý človek by rázny koniec snáď pochopil, lenže teraz sa často stáva, že človek nevie, čo chce alebo to nevie dať jasne najavo... často sa stáva, že nie je vážny dôvod na rozchod, a tak sa začnem druhému akoby bez dôvodu vyhýbať a ignorovať ho, alebo robím veci tak, aby rozchod inicioval on, prípadne zrazu mu vykričím všetky jeho chyby a to, že on vlastne môže za to, že ho už nechcem. A najlepšie je, ak si jeden zmyslí, že to už medzi nami nefunguje, p***om tomu druhému to rozum neberie... (povymýšľané a hlúpe dôvody). Asi lepšie by vždy bolo priznať si chybu, vlastnú nezrelosť a nestálosť, neochotu pracovať na vzťahu, túžbu striedať, užívať si..., ako takto zraňovať toho druhého. Nehovorím, že je to tvoj prípad, ale spomenul som si na množstvo takýchto nezmyselných rozchodov... Aj nezmyselné či neopodstatnené rozhodnutie sa pre rozchod treba rešpektovať, ale malo by mať nejakú zrelú formu, ktorú ale ťažko ponúkne nezrelá osobnosť.
17. 01. 2021 v 15:13Off-line ellvin  (23/183/81)
S lidma s jiným myšlením nemůžeš jednat "v rukavičkách". Dej mu pořádně přes držku, a pak znova. Vymlať z něho duši a pak uvidíš, bude lézt kanálama, jen aby tě neviděl. Takovým prosté ne nestačí. A blokace na sítích ten problém vyřeší jen dočasně... založení nového účtu je otázkou pár minut, ikdyž pravda, když ho budeš blokovat hned co ti napíše...
17. 01. 2021 v 15:20Off-line opea_s  (25/-/-)
Vážně je tohle řešení, dávat někomu opakovaně přes držku? Ještě jestli má nějaký psychický problémy. Tady to je inteligent vedle inteligenta koukám...
17. 01. 2021 v 15:26Off-line ellvin  (23/183/81)
Vjaceslave, sklapni! Tady nejde o mě, ale o toho anonyma, o kterém nevíme nic.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 01. 2021 v 19:51Off-line kloudik  (38/182/80)
Vjaceslave jak jako s jeho postavičkou? Vždyť je větší než ty tak komu se posmíváš ty skřete? Vedle ellvinka se schovej do myší díry trpajzlíku :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
17. 01. 2021 v 20:14Off-line iglw  (48/172/77)
Ignoruj ho a neodpovídej vůbec!Zkus chodit po Praze i jinudy.Na Policii prozatím nechoď,nebudou se zajímat v dnešní době,si myslím!!
18. 01. 2021 v 14:04On-line i8051  (53/184/97)
Mozna bude stacit chodit na rande a spat jen s tema, kteri jsou normalni a nikoli se potkavat s hysterickejma buznama. Navic i trosku asertivity by se ti hodilo. Zbavis se tak 99 % podobnych problemu :-)
18. 01. 2021 v 14:41Off-line miloslav9  (31/171/60)
No neviem ako by som ti podaril anonym. Nevyzerá to byť jednoduchý problém. Držím ti palce aby si to nejak vyriešil.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload