Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Zajímá mě názor mladých

21. 01. 2021 v 07:39Off-line Anonym
Zajímá mě názor mladých kluků (dejme tomu do 30 let) na aktuálně zvoleného prezidenta USA. Za mě zaplaťpánbůh končí krutovláda Donalda Trumpa. Teď bude velmi obtížné spojit lidi a napravit vše, co Trump podělal. Myslím, že queer lidem se teď hodně ulevilo - jak to sleduju na instagramu a dalších sociálních sítích.
21. 01. 2021 v 07:44Off-line klobassa  (24/184/73)
Bylo to tu nedávno, stačí hledat:
https://www.nakluky.cz/…losti-v-usa/
21. 01. 2021 v 07:55Off-line Anonym
Děkuji, ale je tam milion komentářů mimo téma a v tom se hrabat nechci. :-)
21. 01. 2021 v 08:00Off-line Anonym
Tady si to přečtu průběžně. Takže dopředu všechny upozorňuji, pokud chcete odpovídat, držte se položené otázky.
21. 01. 2021 v 08:09Off-line klobassa  (24/184/73)
Tento příspěvek byl skryt, protože nebyl přínosný, nebo se významně odchyloval od tématu diskuze:

Půjdou do kouta:D
21. 01. 2021 v 08:12Off-line Anonym
Tento příspěvek byl skryt, protože nebyl přínosný, nebo se významně odchyloval od tématu diskuze:

Tak super, zajímal mě názor mezi gayi a je vidět, že tu jsou samé hloupoučké osoby, které na sebe musí jen upozorňovat. Tak nic :) nevadí.
21. 01. 2021 v 08:28Off-line Anonym
Tento příspěvek byl skryt, protože nebyl přínosný, nebo se významně odchyloval od tématu diskuze:

Já si mohu dělat co chci. Co je ti vůbec po tom, proč je to anonymně, raději se starej sám o sebe a jdi spamovat někam jinam.
21. 01. 2021 v 08:40Off-line Fgjk  (21/195/90)
Trump slušně rozvrátil jejich společnost...Biden taky není perfektní, ale podle mě bude lepší jak Trump...no...uvidíme jak to bude
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
21. 01. 2021 v 08:48Off-line Anonym
Konečně názor k věci. Děkuji!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
21. 01. 2021 v 08:53Off-line Vitanecek  (24/178/100)
A bych přidal něco do diskuze:
Krutovládou Trumpa bych to nenazval, spíš vystoupení šaška v cirkuse. I když pokud si pamatuje ještě někdo z Vás, že odtrhával děti imigrantů od vlastních rodičů jen pro například. Taky jsem osobně rád, že je tam někdo jiný, ale Bideta moc dobře neznám abych ho mohl soudit. Sice teď dělá progresivního (jak se tomu dnes říká), ale dávat do vyšších pozicí lidi, jen kvůli genderu/rasi, nevím snad je to bráno jako jedno plus vedle dalších co dané osoby mají. Zatím hlásá návrat k pařížské dohodě (což by bylo taky na dlouhé povídání) a dál už si nevzpomenu. Co se týče Queer komunity nevím neslyšel jsem, pokud vím dobře proti homosexuálům se Trump nic neměl. Na sociálních sítí typu twitter/instagram nejsem takže o tom moc nevím. Doufám že můj komentář k něčemu byl, a přeji hezký zbytek dne.
21. 01. 2021 v 08:55Off-line Fgjk  (21/195/90)
U Bidena je hlavně problém, že byl takový válečný štváč. Potom měl docela výrazný podíl na bombradování Jugoslavie...Trumpovi se ale musí nechat, že nevyvoval ani jeden mezinárodní válečný konflikt
21. 01. 2021 v 09:06Off-line Vitanecek  (24/178/100)
Fgjk-o tom jsem doposud nevěděl děkuji za informaci. Co se týče že trump nic velkého nerozdmýchal to je pravda, ale zahraniční politika nebyla taky zcela čistá (obchodní války-které zpíž užkodily USA než Číně). Co se týče Jugoslávie, tam je to trochu černošedá zona, nezapomeňme, že přece jenom agresorů a zločinů tam bylo na obou stranách
21. 01. 2021 v 09:10Off-line Fgjk  (21/195/90)
Neříkám, že není...já jenom, že každá mince má dvě strany...jak Trump tak i Biden
21. 01. 2021 v 10:22Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Za pár let toho člověk v politice nestačí moc podělat. Stejně tak těch pár let co bude Biden v politice mu nestačí k tomu, aby něco napravil. :-P
21. 01. 2021 v 10:27Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Já můžu být i tu. Autor napsal DEJME TOMU 30. To jinými slovy znamená +-30. A 32 je +-30. :-P
21. 01. 2021 v 10:28Off-line A.D.A.M  (24/180/70)
Som extrémne šťastný, že žijem v Európe, kde si nemusíme vo voľbách vyberať to menšie zlo. V USA toto štastie nemajú a v týchto voľbách Bidenovi stačilo nebyť Trump. Tým nechcem povedať že to nie je dobrý kandidát, som rád napr. za návrat USA k Parížskej dohode alebo za zastavenie ťažby ropy na Aljaške.
Avšak povedzme si úprimne, demokratickí kandidáti v posledných voľbách charizmou veľmi neovplývajú (Obama ešte ako tak, ale Clintonová 0 bodov) a myslím že hlavným dôvodom Bidenovho víťazstva je, že Trump stihol za 4 roky nahnevať a uraziť každého koho sa len dalo. Ja som mal problém pochopiť kto Trumpa volil v minulých voľbách (Ok, Clintonová je falošná a nesympaticka AF, ale predsalen...), nieto ešte po jeho radách ohľadne liečny Covidu.
Na Kamalu mám svoj názor, príde mi že má v sebe to najhoršie z pravice a najhoršie z ľavice, avšak chápem prečo padla voľba práve na ňu, keďže v USA je zastúpenie menšín a žien dosť veľká téma, akurát sa pýtam či nemohli vybrať niekoho lepšieho.
Za seba hovorím, že kebyže som Američan, v minulých voľbách by som volil Clintonovú, v týchto Bidena. Nie kvôli sympatiám, ale preto aby nevyhral henten pomaranč s mŕtvou mačkou na hlave.
21. 01. 2021 v 10:36Off-line 1H1  (74/-/-)
A.D.A.M : Tak nevybrali nikoho lepšího asi u jednoho prostého důvodu. Není kde brát! To je přece vidět všude kam se podíváš. Hodnoty společnosti jsou upadají STÁLE VÍC A VÍC. Vidíš to i na tom, že byl zvolen nejstarší president USA.

........................
akurát sa pýtam či nemohli vybrať niekoho lepšieho.
21. 01. 2021 v 11:53Off-line i8051  (53/184/97)
Krutovlada zadna nebyla, bylo to spis d***lovlada. Ale dobre jim tak, kdyz si ho zvolili. Ten jejich posahanej volebni system je fakt marnej, rocni estrada jak nevim co a vysledkem je nic :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload