Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Změna banky

23. 01. 2021 v 10:34Off-line Anonym
Když už tu je téma změna operátora, rad bych se zeptal na banku, chci ty služby proste zdarma. :D
Moje banka mi chce změnit typ účtu a jsou tam už poplatky. Například za elektronické odchozí platby, trvale příkazy atd.
Pobočku nepotřebuji, stačí mi dobra mobilní aplikace a internetové bankovnictví.
Přemýšlím nad Airbank.
Nebo s čím jste spokojeni vy.
23. 01. 2021 v 11:02On-line tajemnydavid  (32/184/115)
Záleží jaké služby chceš využívat. Projdi si banky co vše nabízejí a podle toho se rozhodni. Já mám například to rozdělené, že běžný účet mam u Air Bank a spořící účet u České Spořitelny. Pokud si chceš spořící účet zalložit u Air Bank, tak mi zrovna do mailu přišlo reklamní sdělení, že snižují úroky, tak to by se ti třeba nemuselo vyplatit. Ale nevím, projel sem to jen tak narychlo.
23. 01. 2021 v 11:14On-line Frederic  (27/178/70)
Airbank dobrá volba, pokud vystačíš se službami (zdarma), které nabízejí

spořící účet neřeš. v době, kdy roční přípis úroků většinou nepřesahuje 1%, je k ničemu
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 01. 2021 v 11:56Off-line awenIII  (30/182/81)
Vždy záleží, jaké služby využíváš a v jaké frekvenci... na spoření opravdu standardní spořící účty ani termínované vklady v bance nejsou, to jsou lepší nějaké regulované fondy, nebo pokud chceš bezrizikové spoření tak stavební spoření atp. pro běžný platební styk bez doplňkových služeb jsou lepší menší banky (větší banky nabízejí různá zvýhodnění, pokud máš v jejich skupině zároveň třeba penzijní připojištění, životní pojištění, atp.), pokud neplatíš často v cizích měnách a nepotřebuješ vkládat hotovost, je asi nejlepší mbank, všechny standardní operace jsou zdarma, můžeš vybírat z jakéhokoli bankomatu zdarma, pokud vybereš alespon 1500 kč(což jde skoro vždy zařídit), navíc mají zdarma i vedení kontokorentu, popřípadě slušné podmínky na kreditní karty (zcela zdarma pokud měsíčně utratíš částku podle typu kreditky, od 500 do 1000 za měsíc, což utratí každý). mají ale špatné kurzy na devizové transakce, takže pokud jde o to, nebo nutně potřebuješ vkládat hotovost, tak asi airbank, tam je pak ale nevýhoda, že bud máš výběry zdarma jen z jejich bankomatů, nebo platíš za vedení účtu, a kreditky nenabízejí vůbec...

další možnosti jsou pak fio nebo equa, ale tam se v podmínkách moc neorientuju...
23. 01. 2021 v 17:02Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Jez1920FC22: Spíš ty peníze použijí na vytvoření rezerv. To co dál půjčují jsou peníze které si komerční banky jen tak vytvoří... Aneb magie bankovnictví částečných rezerv...
23. 01. 2021 v 22:08Off-line 1H1  (74/-/-)
Myslím, že ta banka není špatná. Osobně jsem prošel Asi přes 4-5 bank, než jsem zakotvil u Fio banky a jsem max. spokojený.
25. 01. 2021 v 16:42Off-line kluk1989  (35/178/78)
Já mám už několik let Raiffeisenbank. A jsem spokojený.
25. 01. 2021 v 21:56Off-line kent  (47/-/-)
MBank nebrat. To jejich internetivé bankovnictví je šílenost - je to nepřehledné a pro používání je třeba číst manuál. Při odesílání peněz chtějí znát informace o příjemci. Mám to ještě z dob, kdy IB měli přehledné a vše bylo zdarma, pak vymýšleli podmínky, až jsem se rozčílil a přešel k EquaBank - tam je to zatím v pohodě a vše bez podmínek zdarma mimo zahraničí.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 01. 2021 v 22:47Off-line sta  (38/-/-)
Mám rád Fio banku. Má srozumitelné internetové bankovnictví a bežný účet je skoro bez poplatků.
26. 01. 2021 v 08:03Off-line charles1  (26/175/71)
Já mám fio a spořku. Neplatím ani za jeden :-)
26. 01. 2021 v 10:15Off-line VLF  (21/174/70)
Jsem u Raiffeisenbank a u AirBank. Obojí velmi dobré. Internetové bankovnictví má lepší RB, ale appky na mobil jsou srovnatelné... Navíc u RB jsem z nich vyhandrkoval spořicí účet 3 % na rok...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload