Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Starší přítel kvůli výhodám?

27. 01. 2021 v 10:09Off-line Frankie11  (19/174/51)
Tohle JE podle mne dost zšenštilý, jako takhle myslí hetero zlatokopky,
a to vám to -starším -ani nevadí, nechat se klidně využívat...i když ne asi
bez ničeho "na oplátku", asi pak musí být ten mladší přítel hodně
atraktivní i zkušenej i přes to mládí...což někteří možná jsou /jako u těch heteráků/...starší bohatej a mladá, "šikovná", mazaná...ale to je vděk...nebo obdiv, nic víc...určitě NE láska.../mně by to vadilo, jako za mě i jednou až já budu ve středním věku/to nevyšlo ani ve filmu /třeba "Dej mi své jméno"...v reálu asi teprv ne.../a tam ani o výhody nešlo...v reálu asi často jo.../že u heteráků se to "toleruje" běžně - to je asi pozůstatek z roku 1910/...ale pokud je někdo takovej-at už gay nebo heterák-tak třeba bude
i v 50 nesamostatnej a jenom něčí "doplněk"...jako ty jednoduchý "paničky"...
27. 01. 2021 v 10:22Off-line Fgjk  (21/195/90)
Nikdy jsem takovýhle 'vztah' nepochopil...že tomu strejdovi nevadí za občasnej sex se takhle nechat ždímat nějakou pijavicí...ale co když to někomu vyhovuje tak proč ne;-)
Těch lidí mi je ale líto...jak toho strejdy, tak i tý pijavice
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
27. 01. 2021 v 11:38Off-line Senfel  (29/-/-)
Taky mi je líto obou stran. Ponížit se k něčemu takovému si nedokážu představit, ale mnoho lidí to tak dělá běžně. Buď jsou nerozumní, nebo mají málo sebevědomí, nebo vše dohromady... Možná si jen tito lidé nedokáží najít normální vztah a fungovat přirozeně, tak se dají na tuto "cestu", těžko říct. Na konci života si ten starý může říct: "Tak, nesčetněkrát jsem si užil s mladým, wau, to byl život, nejlepší, jaký může být..." Myslím, že tento jedinec si na sklonku života musí uvědomit, že nezažil žádnou upřímnou romantiku, žádný hezký vztah, který by byl čerpaný ze srdce... A ten mladý, tak ten si může přijít na hezké peníze, aniž by se jakkoliv nadřel anebo makal v zaměstnání, což člověka brzy přestane bavit a začne dělat hlouposti. Myslím, že nejednou si člověk pomyslí, jaký by byl život s neomezeným příjmem fajn a začne závidět.... Pak si ale uvědomí, že člověka drží právě ten režim, ta možnost pracovat, vídat se s lidmi, normálně s nimi komunikovat, zažít standardní vztahy, zamilovanost... Tito tebou zmínění lidé se ochuzují o důležité součásti života, každý o nějakou jinou ;) To je důvod, proč mi jich je v důsledku líto.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
27. 01. 2021 v 15:16Off-line lock123  (27/183/80)
A pak jsou tady soběstační lidé, které upřímně přitahují starší, kteří následně jsou neprávem nazývání zlatokopy...
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
27. 01. 2021 v 15:48Off-line igni  (36/192/130)
A naopak starsi co hledaji/maji mladsi ktere nechteji vydrzovat a berou je za rovnocene partnery (i kdyz treba finacne jeste uplne rovnoceni nejsou...)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 01. 2021 v 16:07Off-line BaseZax  (27/-/-)
Je pravda, že číst se to skoro nedá. :D

Ale je to nechutný. :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 01. 2021 v 18:29Off-line kloudik  (38/182/80)
Když se někomu někdo zalíbí a má možnost si ho koupit za částku kterou na účtu nijak nepocítí tak proč ne? A u spousty podnikavců je v podstatě nutnost přijít na obchodní jednání s výrazně mladší společnicí takže i pro některé ty starší je spíš trest mít vysokou pozici za cenu nepoznání opravdového vztahu. Důvodů proč to lidi dělají je spousta a nic není jednoznačný jak si myslíš stejně jako v jiných otázkách života, ale v patnácti je zbytečný ti cokoli vysvětlovat. Na většinu věcí musíš přijít sám :)
27. 01. 2021 v 20:29Off-line 1H1  (74/-/-)
Myslím, že lock123, to vystihl přesně. Když to vezmu z mého pohledu, tak já jsem zde nikdy neoslovil žádného mladého, ale mne už oslovilo mladých opravu docela dost. Je pravdou ale, že jsem nikdy nepřipustil debatu tak daleko, aby mohlo dojít k nějakým debatám a výhodám z mé strany pro mladé kluky. Nikdy jsem to neuznával a také už z principu logiky bych mladého kluka nikdy nechtěl. Důvodů je spousta, hlavní je asi ten, že bychom nenašli moc společných zájmů a vodit se po ulici s někým, kdo je o 1-2 generace mladší, to mi přijde docela hustý. Ale rozhodně nebudu nikdy odsuzovat mladého kluka, kterého staří muži vzrušují a přitahují. Každý máme přece nějakou tu úchylku. Chce to jen být tolerantní a nevidět v tom hned jen to nejhorší. Pokud to ovšem dělá jen pro peníze, tak toto asi tolerovat nikdy nebudu!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 01. 2021 v 21:05Off-line Dafit  (25/179/60)
Skladba věty za 5... :)
28. 01. 2021 v 01:31Off-line hardestboner  (42/186/-)
V prípade sugar je to jednoducho obchod, nič iné. Nič k nepochopeniu
30. 01. 2021 v 11:00Off-line Frankie11  (19/174/51)
Díky za odpovědi...Sameth -Nezávidím....nemám co....
Nikdy jsem nechtěl být ten s výhodami, ani chodit s někým starším...
Jenom jsem nechápal, proč když někdo hledá kamaráda ve věku cca 15-18, mu přijde 100 odpovědí od lidí 40-50.../a taky nikomu nepíšu, že "neumí číst"/..
30. 01. 2021 v 12:48On-line Richard33  (44/185/80)
Takhle ale vztahy fungují. Ty "dáváš", on "dává". Jakmile ale jeden zvolní, tak se to začne zadírat. A když jeden přestane, tak je to konec. A zdaleka nejde jen o sex.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload