Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Zbavení ochlupení

07. 02. 2021 v 08:51Off-line Anonym
Ahoj,
Přijde mi, že jsem zažil druhou "pubertu" a možná pozoruji ještě víc změn. Od puberty se semnou dlouho nic nedělo až do posledního půl roku a nedokážu se s tím nějak srovnat, prostě to ke mě vnitřně nesedí. Dřív mi stačilo se oholit jednou za 2 týdny pro pocit, teď už mi druhý den přijde že na obličeji něco mam... Na těle nebylo nic, na stehnech a přijde mi že jsem se v obličeji změnil. A všechno se tak rychle změnilo...
Vím že to muselo přijít ale asi na mě strašně rychle. Hlavně od puberty jsem byl spokojený.
Prosím, jak se zbavit ochlupení na těle aby to nešlo poznat... Zkoušel jsem depilační krém ale na nic, vytrhání taky nic (vyrostli 2 chloupky za pár dní), po holení to jde poznat.
Trolls get out
07. 02. 2021 v 09:04Off-line iglw  (48/172/77)
Je to individuální,někdo se musí holit více,někdo méně.Holení doporučuji,ale s mírou.Kolem přirození nic nemusí být,na těle,prsa,břicho,zadeček i nohy je sexy být pěkně upraven,hlavně,když jsi vysportovaný muž,který o sebe dbá!
07. 02. 2021 v 21:49Off-line Peta80  (43/187/-)
Anonyme, kolik ti je? Proč ti to vadí? Naprosté většině kluků/mužů začnou růst vousy a chlupy, někomu víc, někomu míň. Pokud nejsi tr***exuál, kde by ses toho zbavil změnou hormonů, tak asi jediné trochu dlouhodobější řešení je laserová nebo IPL epilace. Nebo se s tím prostě smířit a naučit se s tím žít. :)
11. 02. 2021 v 16:06Off-line Coozle  (28/178/66)
Jedině laser, ale to přijde dost draho a je třeba to několikrát opakovat. Srovnej se s tím že už nebudeš smooth twink. Udržované ochlupení je sexy.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload