Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

City k heterákovi

08. 02. 2021 v 14:59Off-line Anonym
Ahoj,
Delší dobu už jsem zamilovaný do jednoho kluka, znám ho dlouho a nikdy jsem se ho na to neptal, ale myslím že je na 99% hetero. Bojím se, že když mu řeknu pravdu tak se na mě vykašle protože každý asi zná někoho kdo je hetero co se chová k lidem co nejsou hetero jako úplný č***k. Já mám pocit že on takový není, ale kdo ví, nikdy v takový situaci dost pravděpodobně nebyl a nevím jak by reagoval. Druhá věc co není moc dobrá je to že je mu 15, ne že by to vadilo, ale mám pocit že se oproti mě chová jako dítě a že by nedokázal domyslet následky svého počínaní, myslím že by mě to bolelo, kdybych o něj přišel jen kvůli tomu co cítím. Na druhou stranu neříkat mu to je cesta jak si udržet přátelství, ale nikam nevede. Chtěl jsem se zeptat jak byste v mé situaci postupovali, protože pro mě znamená všechno a nevím co dělat. Děkuji <3
08. 02. 2021 v 20:21Off-line iglw  (48/172/77)
Chvilku ještě vydrž s city!
08. 02. 2021 v 20:26Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Sameth (15/180/70)
Poslední dobou tady v poradně má někdo pořád city
- přesně Mates, má jít čistě o šuk bez citů, tak to má být!!!:o)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 02. 2021 v 20:34Off-line Matty_99  (25/196/85)
Martínek, 14 let
09. 02. 2021 v 11:49Off-line i8051  (53/184/97)
Bojím se, že když mu řeknu pravdu tak se na mě vykašle protože každý asi zná někoho kdo je hetero co se chová k lidem co nejsou hetero jako úplný č***k.
-------------------
Hm, tak takovyho neznam ani jednoho, takze nevychazej z bludu. Vetsinou se totiz jako uplny c**i chovaj prave jen buzny :-)
09. 02. 2021 v 11:59Off-line i8051  (53/184/97)
Ano, ty jsi toho skvelym prikladem s tim rozdilem, ze ty ani nemyslis :-)
10. 02. 2021 v 01:59Off-line Anonym
Lol, jděte do hajzlu fakt :)
10. 02. 2021 v 13:35Off-line Anonym
Já s ním nechci mít žádný sexuální poměr, jen o nej nechci přijít. Možná je to jenom můj pocit ale když mi tu někdo napíše že jsem c***k nebo že je mi 14, já myslel že mi tu někdo pořadí a ne mě bude hatit a nebo se mi posmívat
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 02. 2021 v 16:52Off-line kony1  (34/179/57)
Zásadní jsou dvě otázky. Je-li on Tvůj dobrý přítel a máte to tak oboustranně, měl by tuto informaci o orientaci ctít. Navíc pokud je nějaký rozumový výši, tak by jí měl přijmout jako něco "co každý neví" a takové info by měl nechat pro sebe popř. si vážit Tvé upřímnosti. Druhá věc je ta, chceš-li k tomu ještě přiložit informaci o tom, že právě jeho sis zamiloval. Je mu 15let. Těžko soudit takhle od stolu, ale Ty ho znáš v podstatě nejvíc a Ty sám musíš vědět a cítit jak by to vzal. Já osobně bych to rozhodně nehrnul systémem "dvě mouchy jednou ranou".. Je možné, že při Tvém "doznání" se obratem zeptá proč mu to říkáš a zda jako s ním nehodláš něco zkoušet.. V tomto případě bych určitě nedal všechny karty na stůl. Ta reakce by pak stačila dost na to, abys viděl zda bude to info brát spíš pozitivně, negativně, popř. neutrálně.. Ale postaví-li se k tomu např. tušil jsem to, díky že si mě to řekl. Vážím si toho. A necítíš i něco ke mě. Sdělil bych, že něco víc cítím, že to nelze ovlivnit, ale že nechceš zbytečně zničit vaše přátelství. Pak bude jen na něm, zda Ti naznačí, že něco dalšího lze rozvíjet, či ne. Každopádně bude-li Bi, či HT, pořád měj a paměti, že celý vás budoucí vztah může být jen "experiment" pro něj.. A ty budeš nakonec ten, kdo zůstane sám. Ale rozhodně bych se asi nebál mu to říct, považuješ li za důležité mu tuto informaci o Tvém JÁ sdělit. Když bys něco chtěl víc poradit, klidně napiš. Nik vidíš. Měl jsem trošku podobnou zkušenost. :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload