Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kde najit dobrého a sympatického učitele francouzštiny?

20. 02. 2021 v 17:01Off-line nobody  (39/183/62)
Ahoj kluci, neumí někdo z Vás dobře Francouzky? Chtěl bych najít někoho sympatického a komunikativního v mém věku nebo mladšího.

Vím, že se lze učit z videí, knih a aplikací, ale celý den sám hledím při práci do terminálu a rád bych to formou "škola hrou". Navíc mi chybí hodně socializace a dochází mi motivace.

Francouzky neumím vůbec a chybí mi to tedy při práci. Kolegům bych hodně usnadnil kdyby se semnou mohli bavit mateřštinou :-D

Formou skype, whatsup, telefon, cena dohodou. Hlavně no stress :-D

Předem díky.
20. 02. 2021 v 18:18Off-line s.a.m.i.k  (53/183/87)
Chtěl bych najít někoho sympatického a komunikativního v mém věku nebo mladšího.

K naučení jazyka je potřeba správný věk? To jsem netušil ;) Třeba já, když jsem se učil anglicky, nejvíc mi dala komunikace s kamarádem spolužákova otce, kterej za 2. války sloužil u R.A.F. a bylo mu přes 60.

S francouštinou ti nepomůžu. V té umím jen trochu líbat :P A nejlíp umím jazyk uzený s křenovou omáčkou :D Ale na tom nesejde, protože jsem mimo věkový limit pro výuku ;)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 02. 2021 v 18:35Off-line i8051  (53/184/97)
Jo, jeden takovej frantik tu je ... on se ti ozve :-)

Ale je to asi tak, jak pises, ucit se z YT nebo knih se samozrejme da, ale zaroven je to forma, kterou muzes skvele flakat. Ten online pristup te nuti reagovat a to je asi to nejlepsi. Ja to mel podobne s chorvatstinou, tam kurzy u nas nejsou vubec, tak jsem si nasel holku, rodilou mluvci, ktera uci u nas cestinu a anglictinu. Nicmene chtel jsem jen zaklady gramatiky, coz je u chorvatstiny peklo, tam je par pravidel a hafo vyjimek. Slovicka jsem se naucil az na miste v mistnich hospodach primo s Chorvatama, to je nejvetsi skola :-) Tak drzim palce
21. 02. 2021 v 01:50Off-line iglw  (48/172/77)
Na seznamce,asi by bylo nejlépe,nebo začni chodit do placených kursů!!Nic není dnes zadara,jo?!
21. 02. 2021 v 06:59Off-line nobody  (39/183/62)
Kluci, děkuju za rady. Problém je že pracuju 12- 16 hodin denně včetně víkendů, na placene kurzy nemám čas. A jak jsem psal, potřeboval bych to formou škola hrou :D jinak mi to už hlava neveme.

Ten dotaz je pokus, vím, že nevyjde, ale chtěl jsem to zkusit.
21. 02. 2021 v 14:33Off-line nobody  (39/183/62)
Dobrá poznámka , ale byl jsem tam zatím jednou narychlo pro firemní nástroje, jinak je pořád lockdown a omezení na hranicích. Pak by se dalo asi hledat na Francouzském webu, ale nedaří se mi najít otevřenou komunitu/chat na českém webu, tak si nemyslím, že na Francouzském bych měl větší šanci, ale asi není jiná možnost.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload