Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Poděkování Andrejovi

03. 03. 2021 v 01:24Off-line i8051  (53/184/97)
Ne, ze by za to vlada a Andrejko nemohli. Urcite si za sve "zasluhy" zaslouzi v rijnu "oceneni". Myslim si ale, ze vetsi zasluhy maji nekteri spoluobcane, kteri na vse serou a delaji vse pro to, aby se to tu rozneslo, jak cmelici v kurniku. A ze jich mame dost i zde v diskusich. Zodpovednost nula a jeste svoji hloupost vydavaji za vzdor a hrdinstvi ... :-)

Btw to, ze to vlada posrala neznamena, ze by aktualni opozice udelala vse naprosto spravne. Pakaz jsou tam vsichni a nedovedou racionalne fungovat dohromady ani pri tomhle problemu. Ale to je proste uz ceska politika. Vzdyt tam sedi d***l, b***cek, d***l, b***cek .. jen vzadu sedej dva b***cci vedle sebe :-)
Souhlasím - 12   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
03. 03. 2021 v 01:54Off-line Peta80  (43/187/-)
Jasně, všechno hodíme na vládu, vůbec za to nemůžou nezodpovědní občané, kteří serou na ... no někteří skoro na všechno. Problém je podle mě hlavně v "čecháčkovství" = neustálém hledání nějakých způsobů, jak vochcat nařízení o omezování styku mezi lidmi. Vláda to sice taky sere, páč se chová zmatečně, on je ale problém obyčejnou selskou logikou pochopit, že když je v populaci epidemie vzduchem přenosného patogenu, že mám prostě omezovat kontakt s ostatními lidmi na minimum?
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
03. 03. 2021 v 02:01Off-line Peta80  (43/187/-)
Jako kdybych měl vládě něco určitě vytknout, tak je to žalostná až nulová podpora pro OSVČ/firmy. Tam to podle mého podělali.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
03. 03. 2021 v 03:20Off-line BussterX  (103/130/150)
Já děkuju všem chalupářům a lyžařům a jiným d***lním turistům z měst, že sou díky tomu, že nedokázali v době epidemie sedět na p***li tak hezky zakovidované ty okrajový příhraniční části repubilky, to až bije do očí jak je vysoká koncentrace nákazy na počet obyvatel v těch turisticky astraktivních lokalitách jako jeseníky, orlické hory etc. (líp je to vidět na jiné, podrobnější mapě).. abysme si rozuměli, já su pro otevření firem a živností a konec lockdownu, ale zároveń pro větší osobní odpovědnost každýho jedince... vysvětlovat co asi znamená osobní odpovědnost v době epidemie fakt nehodlám, páč kdo to "neví" a potřebuje to vysvětlit, to je rovnou na odstřel u zdi krematoria -_-
03. 03. 2021 v 05:24On-line Richard33  (44/185/80)
Zdravím... vím, že už vás moc není, ale chtěl bych se zeptat voličů ANO (bude líp)... už je líp? Nebo to budete ještě nějak vylepšovat?

https://scontent.fprg3-1.fna.fbcdn.net/…528919_o.jpg?…
03. 03. 2021 v 06:06Off-line rosju  (53/170/78)
Opět jedno z naprosto zbytečných a otravných vláken
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
03. 03. 2021 v 09:00Off-line Riku  (63/176/110)
A já děkuji čínským netopejrům, EU a jeji radě za jejich rychlost v řešení. Též našim skvělím poslancům všech barev.
Vidim v dáli sterého Brůnu(Flégr)jak sedí u televize s Micíkem a temně se pochechtává. Já vám to říkal a nedaj si říct a nedaj!
03. 03. 2021 v 11:16Off-line rosju  (53/170/78)
Pokud má někdo pocit, že informací o covidu je v médiích a tisku málo, měl by navštívit nejbližší psychiatrickou ordinaci,a ne to ještě ventilovat tady :))
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 03. 2021 v 14:24Off-line i8051  (53/184/97)
Jak to psal nekdo v komentari (ne tady) ohledne treba Texasu. Tam to vlada soupla na podnikatele. Ono vetsinou maj vic rozumu a zodpovednosti, nez beznej pepik z ulice. Mas hospodu? Umis to osefovat tak, aby to bylo bezpecny? Ok, otevri. Neumis? Poseres to? Zavres ... Mas vyrobu a chces delat? Ok, testuj, prijmi opatreni. Neumis nebo nechces? Ok, zavri. Vse je to na nich. A podnikatel, kterej chce fungovat, udela pravidla ve firme tak, aby to jelo. Zodpovida se vlade. A zamestnanec je nechce dodrzovat? Fajn, tak se mej hezky Franto, tady koncis, na ulici ti bude lip. Ono si to pak dost pepiku rozmysli, jak se bude chovat. Podnikani tam jede, ztraty minimalni, srackovirus se tam zklidnuje. Ale u nas mame kultoosobnostniho cisarpana, neschopnou CSSD a zavistivou a neprejici opozici. Proste pruser na n+1. Globalnima opatrenima jeste vlada nasere Franty a ti ji to daj sezrat. Teda nejenom ji, nam vsem .. :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 11  Nahlásit
03. 03. 2021 v 14:28Off-line i8051  (53/184/97)
Dik za minus blbe, az ti narostou koule, tak napis, s cim nesouhlasis, chcipaku priposrana :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 10  Nahlásit
03. 03. 2021 v 14:49Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Není spravedlivý chtít se srovnávat s Texasem. V Texasu mají rangera Chucka Norrise. Tam žádný covid ani není, protože se Chucka bojí. :-P
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 03. 2021 v 14:50Off-line i8051  (53/184/97)
A jo .. to je vastne fakt .. to bude tim, vsechen ho pochytal a zavrel do vezeni jeste predtim, nez existoval :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 9  Nahlásit
03. 03. 2021 v 17:31Off-line Frederic  (27/178/70)
Sameťáku: největší pí ár úspěch týhletý pojebaný nekompetentní vlády, která kdyby zalezla do díry a o nic se nestarala, tak by udělala líp, je tvrzení, že za všechno můžou zpovykovaní občané, kteří nic nedodržujou.
opak je však pravdou. občané rok sedí doma, dodržují roušky, rozestupy, nikam nesmí. takže tenhle průser bude spíš vládní průser, než náš.
nefunguje nic: trasování, erouška, pes, očkování. prostě nic nefunguje.
většina vládních opatření se minula účinkem, takže je asi něco špatně. takže na těch opatření není nic super. pro svou neschopnost umí akorát každý dva tejdny škemrat o nouzový stav. vydržte, občané, vydržte! chá chá! jak v d***lním kocourkově.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
03. 03. 2021 v 17:45Off-line i8051  (53/184/97)
No tak Freedo, oni za to nekteri obcane taky dost muzou. Nebo myslis, ze kovidaka roznasi Andrej v koblihach nebo posila postou? :-)

(ne, nejsem volic ANO a nemam rad Andrejku)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
03. 03. 2021 v 17:48Off-line Frederic  (27/178/70)
Jasně a těch pár stovek lidí na demonstraci to rozneslo po všech důchoďácích v čechách.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 03. 2021 v 17:50Off-line Frederic  (27/178/70)
Íčko, nemůžou. chovají se stejně, jak v jiných zemích. tahle vláda neudělala jediný logický a správný krok, který by (za) bránil té katastrofě, která tu panuje. takže i tys podlehl vládní propagandě? to mi teda u tebe zrovna nesedí. :-/
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
03. 03. 2021 v 17:54Off-line i8051  (53/184/97)
Ze se chovaji Cesi stejne, jako obcane jinych zemi? Hele, chybi ti tam smajlik, ten se u vtipu pise :-) Nedavno, pred necelym mesicem, jsem byl na BVI, v USA a v Dominikane .. a muzu fakt porovnavat, jak se kde kdo chova. Ne z tisku a medii, videl jsem to ocima ve 3D/360 :-)

Btw propagande jsem nepropadl, jen vidim realitu a to i u nas ve vesnici :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
03. 03. 2021 v 17:58Off-line i8051  (53/184/97)
Kovid je fake, cely je to chyba v matrixu. Ale to na situaci nic nemeni ... :-)
03. 03. 2021 v 17:58Off-line Frederic  (27/178/70)
Jo a my se chováme hůř, jak všichni v evropě a v americe. tomu sám snad nevěříš. prostě se chováme tak nějak stejně, jako ostatní. vzorně i neukázněně, někteří to mají na háku, někteří chodí ve skafandru. ale tohle asi nebude ten důvod, že jsme NEJHORŠÍ na světě. to bude asi tím, že je vláda na p**u.
zrovna ty, se svým analytickým mozkem, tohle nevidíš...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
03. 03. 2021 v 17:58Off-line BussterX  (103/130/150)
Před 2 hodinamiOff-line Lukino_Luk (32/180/74)
Není spravedlivý chtít se srovnávat s Texasem. V Texasu mají rangera Chucka Norrise. Tam žádný covid ani není, protože se Chucka bojí. :-P

xxx

chuck norris chytl koronavisus... ale pak ho zase pustil :D
03. 03. 2021 v 18:02Off-line i8051  (53/184/97)
No hele Freedo, fakt ne. Na BVI si jen trosku sundas rousku tam, kde ma bejt a sup. Uz te na to nekdo upozorni (klidne taxikar, sestra, kdokoli). Delaj to vlastne jen cizinci, cernousci jsou ukazneny. Shlukovani venku? I jo, potkas 3 lidi v chumlu .. ale 3 m od sebe a s rouskama. Na Dominikane jdes hned do basy, bez domluvy. V USA to hlidaj vsude, nikdo si nedovoli jen tak si pochlastavat u okynka (to se ale asi nesmi obecne). Vlezes na letiste a u dveri uz frajer s M16 a hned ti to dojde.

A u nas? Mejdany u okynek? Lyzovacky na horach? Policie co? Monitoruje to? Bububu nic. Pokuty zadny. Resej to domluvou. Recidiva 100%. Takze se jede dal. Bohuzel mame takovou zkurvenou vlastnost typu "kdyz to dela soused, budu to delat taky, aspon vypadam normalne".

Pruser je, ze kdyby to dodrzovali vsichni plus minus rozumne, tak je to lepsi, nez kdyz vetsina to dodrzuje a mensina na to kasle (=CR)
03. 03. 2021 v 18:14Off-line Frederic  (27/178/70)
Íčko, mám na to jinej názor a nerad se hašteřím s lidma, zvlášť s těma, co mám rád. a to je důvod, proč se nerad pouštím do těch politických a podobných debat. takže se vzdávám xxddd a počkám si na nějaké pěkné téma, třeba "od kolika si ho honíte", nebo "holit x neholit", popř. "kdy jste přišli na to, že jste teplí" xxddd
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 03. 2021 v 18:18Off-line rosju  (53/170/78)
Frederiku, samozřejmě , že máš pravdu , že covid po domovech důchodců nerozneslo pár demonstrantů a lyžařů, naprostá většina lidí nařízení dodržuje, bohužel zde je několik samolibych b***cku, kteří si myslí, že mají ve všem pravdu -asi kopírují Babiše :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
03. 03. 2021 v 18:19Off-line i8051  (53/184/97)
Sak my se Freedo nehasterime, pouze rikame svoje nazory. Ja tvuj respektuju, ale proste to vidim jinak. Tot vse. Vrazdit te za to nebudu a ze pratel si te taky neodeberu. Holt delas dobry chlebicky :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 03. 2021 v 18:23Off-line BussterX  (103/130/150)
Naprostá většina lidí opatření dodržuje vs česko je nejnakaženější země evropy... tady je něco blbě... :D
03. 03. 2021 v 18:25Off-line i8051  (53/184/97)
Tady je blbe vse .. ne jen neco :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 03. 2021 v 18:28Off-line rosju  (53/170/78)
Ano je, protože zde vazne vše,od testování, trasování, očkování, chybějících zdravotních pomůcek atd.Ano,za to vše můžou lidi, kteří už rok jsou mimo běžný život, můžou za to malí obchodníci, malé děti, výborně-buzny na Hrad- ukažte to všem,jak jste lepší :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
03. 03. 2021 v 18:30Off-line 1H1  (74/-/-)
Tak Andrejkovi bych asi moc nepoděkoval, protože udělal jednu, jedinou a to zásadní chybu! Měl rezignovat, když bylo jasné, že opozice ustoupila od Čapího hnízda a využila Corony k hlavnímu útoku na likvidaci toho, kdo jim brání dostat se zpět ke korytům a využívala ji k napadání za každou cenu, místo toho aby pomáhala v boji s Covidem.
Pokud by odešel, mohl se smát jako opoziční politik a dívat se, jak by chytrolíni bombardovali kohokoliv jiného, protože NIKDO by neudělal zázraky. Teď se ještě všichni docela baví, ale až na podzim vláda padne a nastoupí ti vámi vyvolení, potom se asi budou dít věci. Ono totiž když není odkud brát, těžko se najdou jak kvalitní politici, tak i odborníci. Ne, že bychom neměli odborníky, to určitě ne, ale jen sebevrah by šel do vlády v zemi, kde vševědoucí národ, nenechá svým stálým napadáním toho, či onoho, nikoho v klidu pracovat a dal mu možnost to i ukázat.
Někde jsem četl, že každý národ má vládu, jakou si zaslouží. Myslím že na Česko to sedí.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
03. 03. 2021 v 18:30Off-line i8051  (53/184/97)
Vsichni vime, za za kovid muzou buzny, lesby a 5G site ... :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
03. 03. 2021 v 18:32Off-line rosju  (53/170/78)
Každý zodpovídá za svou práci, když na to nemá, ať jde od toho
03. 03. 2021 v 18:42Off-line 1H1  (74/-/-)
I8050: A jsme zase u toho, co by se u nás nedělo, pokud by nejlépe co nejdříve po r.89 dokázala vláda společně s experty nastudovat co to vlastně ta demokracie je a nastavila jasné mantinely naší, tedy České demokracie. Jsou státy, kde demokracie funguje dobře, jinde už méně a já tvrdím, že je to v těch nastavených mantinelech daných států. Jen proto, že mantinely nemáme skoro žádné, si dovolí každý to, co vidíme, že si dovolí.

No hele Freedo, fakt ne. Na BVI si jen trosku sundas rousku tam, kde ma bejt a sup. Uz te na to nekdo upozorni (klidne taxikar, sestra, kdokoli). Delaj to vlastne jen cizinci, cernousci jsou ukazneny. Shlukovani venku? I jo, potkas 3 lidi v chumlu .. ale 3 m od sebe a s rouskama. Na Dominikane jdes hned do basy, bez domluvy. V USA to hlidaj vsude, nikdo si nedovoli jen tak si pochlastavat u okynka (to se ale asi nesmi obecne). Vlezes na letiste a u dveri uz frajer s M16 a hned ti to dojde.

A u nas? Mejdany u okynek? Lyzovacky na horach? Policie co? Monitoruje to? Bububu nic. Pokuty zadny. Resej to domluvou. Recidiva 100%. Takze se jede dal. Bohuzel mame takovou zkurvenou vlastnost typu "kdyz to dela soused, budu to delat taky, aspon vypadam normalne".

Pruser je, ze kdyby to dodrzovali vsichni plus minus rozumne, tak je to lepsi, nez kdyz vetsina to dodrzuje a mensina na to kasle (=CR)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
03. 03. 2021 v 18:47Off-line Frederic  (27/178/70)
Íčko, jasně, nehašteříme. tedy zatím. xxddd tak jsem raději kormidlo otočil jiným směrem a zítra asi udělám ty chlebíčky. akorát má u nás zítra doma sněžit, vrátil se totiž můj chlapec. tak nevím, nevím, jestli na ty chlebíčky bude mít někdo chuť. spíš asi ne. ;-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 03. 2021 v 18:53Off-line Fazan  (62/-/-)
Frederic: tak takové, jak jsi Ty, já miluji!!!! Jen i***t, který má potřebu takto nadávat na kohokoliv, aniž by si nejdříve sám zkusil, jestli by to dokázal udělat lépe, může takto někoho k***izovat. Ty jsi ten top příklad malosti a čecháčkovství, A to bez urážení.

Sameťáku: největší pí ár úspěch týhletý pojebaný nekompetentní vlády, která kdyby zalezla do díry a o nic se nestarala, tak by udělala líp, je tvrzení, že za všechno můžou zpovykovaní občané, kteří nic nedodržujou.
opak je však pravdou. občané rok sedí doma, dodržují roušky, rozestupy, nikam nesmí. takže tenhle průser bude spíš vládní průser, než náš.
nefunguje nic: trasování, erouška, pes, očkování. prostě nic nefunguje.
většina vládních opatření se minula účinkem, takže je asi něco špatně. takže na těch opatření není nic super. pro svou neschopnost umí akorát každý dva tejdny škemrat o nouzový stav. vydržte, občané, vydržte! chá chá! jak v d***lním kocourkově.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
03. 03. 2021 v 18:58Off-line Frederic  (27/178/70)
Fazane, kazane, xxddd na nikoho nenadávám, všem normálně myslícím lidem je jasný, kdo za tuhle prekérku může.
já nemusím dělat nic lépe, já nepředstírám, že jsem krizovej manažer, ani premiér best in covid, ani ulhanej estébák a ani nevedu tuhle zemi. to, že klavírista na koncertě zahraje falešně, člověk pozná, aniž by musel být hudební virtuos!
takže se strejdo hoď do klidu. koblihu?
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
03. 03. 2021 v 19:06Off-line Frederic  (27/178/70)
1h1: největší fór celé diskuze: ... kde vševědoucí národ, nenechá svým stálým napadáním toho, či onoho, nikoho v klidu pracovat...

klid na práci? xxddddd!!! to snad říkali komouši za husáka, že potřebují klid na práci a vy nám tady nebudete rozvracet republiku!
jasně, to by se každé vládě líbilo: psst, ticho! vládneme a vy (ovce hloupé) držte huby, nek***izujte a vůbec nám do toho nekecejte!

tebe omlouvá jen vysoký věk a zjištění, že jsi v normalizaci prožil nejhezčí část života a že mám úctu ke stáří, spokojím se jen s tímhle komentářem.

p.s tady nejsi na hovninkách.cz, což je možná pro všechny překvapení, ale je to normální starý komoušský rudý právo. xxddd
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
03. 03. 2021 v 19:16Off-line 1H1  (74/-/-)
Frederic: Jsi mimo mísu, ale nechci to nijak dál rozvádět a vysvětlovat někomu, s kým tatík v té době ještě ch..val o plot a tak nemá ani páru o čemkoliv s té doby. Prostě když něco neprožiješ, nemůžeš z toho nic na stopro pochopit.
A ty tvé novinky, ani nikam jinam na net chodit nemusím a také nechodím, kdežto Ty, když o nich víš, tak asi ano. Já zde jen říkám svůj názor a vycházím zpravidla z prožitých zkušeností a používání selského rozumu, ale to Ty asi ani netušíš, co to je.
Každopádně věřím tomu, že až si něco více prožiješ a zjistíš, o čem ten život je, docvakne Ti to a potom pochopíš.
Víš, i já byl ve tvém věku chytrý jak rádio, ale jak říkám, život mne naučil....
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
03. 03. 2021 v 19:23Off-line Frederic  (27/178/70)
Jednahájedničko: můj tatík mě sice v té době měl v koulích, ale to neznamená, že o tom nic nevím. nejsem kdovíjak chytrej, ale můj děda i táta, co to zažili, mi to vyprávěli a můj tatík (smůla tobě) je profesor historie se specializací na soudobé dějiny.
takže i když jsem smrádě, mám výbornou představu o tom, jak to tenkrát bylo xxddd to s tím klidem na vládnutí jsi nepsal sice mě, ale psal jsi to tady a tenhle názor o tobě říká úplně vše. už nemusíte pane nic dál říkat. xdd
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
03. 03. 2021 v 19:31Off-line i8051  (53/184/97)
No hele Freedo, tak kdyz nebudete mit na chlebicky naladu, poslu si PPL, jen jim to predas. Samozrejme zabaleny, jinak by to sezrali :-)
03. 03. 2021 v 19:32Off-line Fazan  (62/-/-)
Fredericu hulibrku, tak nevím, čtu že se zde dohaduješ a jak se vytahuješ profeserem tatíkem atd. A co svůj vlastní názor, máš vůbec nějaký :)
Jo a s tou koblihou je to to samé, něco vlastního a ne okoukaného by jsi neuměl :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
03. 03. 2021 v 19:35Off-line i8051  (53/184/97)
Lehni Kazane ... :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
03. 03. 2021 v 19:37Off-line Frederic  (27/178/70)
Milý hvězdný lorde, děkuji za zastání. njn, já se někdy nechám unést, když tady vidím ty blafanice.

pro mě lepší se bavit o prcání, než o politice.

ale štvou mě někteří staříci, teda i mladíci, co melou o té době howna a úplně jim uniká podstata věcí. tedy i o přítomnosti. fakt, jsem obyčejnej kluk, kterýho čistě náhodou zajímá historie a řekl bych, že o tom něco vím díky tatíkovi. nechci bejt za nějakýho chytrolína, ale když kolikrát čtu ty blafanice... xdd
03. 03. 2021 v 19:38Off-line i8051  (53/184/97)
A neni lepsi to prcani provozovat nez se o nem jen bavit? Kecat o tom se da az pak ... :-)
03. 03. 2021 v 19:46Off-line Frederic  (27/178/70)
Pane fazane,
jak je to čekané,
že staříci tvého typu,
mají málo důvtipu.

tatíkem se nevytahuju,
jen dokládám to,
že tím že jsem malé smrádě,
názorama ti natrhnu gatě!
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
03. 03. 2021 v 19:47Off-line Fazan  (62/-/-)
Ičoune, bručoune, a jak víš, že neležím :) Zklidni hormon a hoď se do klidu.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
03. 03. 2021 v 19:47Off-line i8051  (53/184/97)
No .. umeleckej dojem tak 3- .. soryjako :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 03. 2021 v 19:52Off-line Fazan  (62/-/-)
Fréďo, je to bída, ale fakt, a k tomu tatíkovi sečtělému, co on tak asi ví o reálné době, kterou naše generace žila? Mimochodem, víš vůbec, jak se co svět, svět stojí historie překrucuje podle potřeby režimu, který v dané době vládne?
Jo básničky už nezkoušej, ani v těch nejsi nic moc :D
03. 03. 2021 v 19:52Off-line Frederic  (27/178/70)
Já vím, básník ze mě nebude. ale co taky rychle vymyslet na fazane, fazane, kazan ti nevstane xdd
fazane, kazane, nic se ti nestane xxddd (když budeš mlčet držkou) :))
člověk může být i trapnej, hlavně, když si to dokážu přiznat
03. 03. 2021 v 19:54Off-line Frederic  (27/178/70)
Fazane, wole, asi ví ne, když je mu skoro tolik, co tobě, ty rozumbrado! xxddd
03. 03. 2021 v 19:54Off-line Betonica  (39/191/93)
Uplne nejvic nam vsem pomahaji anonymove, kteri akorat tak budi vasne tam, kde je potreba ledovy klid.

Mily tazateli, strc si svoje blaboly do mist, do kterych slunce nesviti. Rid se pravidlem 4R, nebo aspon 3R, pokud uz nemas rozum. A nevol ANO. A doufej, ze nebudes v nejblizsi dobe potrebovat lekare.

Tot vse. Dekuji.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 03. 2021 v 20:04Off-line Fazan  (62/-/-)
Freďo, že by jsi už byl na ručník? To jako fakt Tě fotřík vychoval tak, aby jsi mne nazýval rozumbradou? Pokud bych to napsal já Tobě, asi by to bylo na místě, ale psát to nemusím, vždyť se tak prezentuješ stále :)
No a s tím dalším pokusem chvilky poezie jsi mi přišel zase jen jako nevyzrálý usmrkánek :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
03. 03. 2021 v 20:06Off-line BussterX  (103/130/150)
Před hodinouOn-line rosju (48/170/72)
Ano je, protože zde vazne vše,od testování, trasování, očkování, chybějících zdravotních pomůcek atd.Ano,za to vše můžou lidi, kteří už rok jsou mimo běžný život, můžou za to malí obchodníci, malé děti, výborně-buzny na Hrad- ukažte to všem,jak jste lepší :)
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 3

xxx

nemám test? vláda ho nedodala? jejda... co teď? ok, budu se chovat jako že nemám kovida když nejsu otestovanej, měla vláda dodat testy, její problém... :D mno, a co kdyby se každej, kdo nemá test choval tak, jako kdyby virus měl, dokud test neprokáže opak? no to né, nebudu se omezovat, že? ... o tom to je kámo...
03. 03. 2021 v 20:07Off-line Frederic  (27/178/70)
Jj, fazánku, jen si zvyšuj sebevědomí, já to nepotřebuji. mám ho dost velký jak v hlavě, tak i jinde. :)

rozumbrada, to je pěkný viď? to je taková skupina tady, do které přímo zapadáš.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
03. 03. 2021 v 20:21Off-line Fazan  (62/-/-)
Fréďo a Ty té skupině velíš, že jo :D Hochu, hochu, nezkoušej to, narazil jsi, tak se s tím smiř, jsem v naprosté pohodě, věř tomu. Jen mne prostě bavíš a já se hold nudím :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
03. 03. 2021 v 20:51Off-line Frederic  (27/178/70)
Narazil? jako na tebe? snad ne na blba? xddd
jak to tady pročítám, rozhodně svýma názorama vedu na body. tak už si přestaň natřásat křidélka. nejsem to já, kdo utřel. xd
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
03. 03. 2021 v 20:59Off-line Fazan  (62/-/-)
Fréďo méďo, dopadneš bléďo, stále mne bavíš a st**tuješ na první šlápnutí, takové trolíky milujiiiii .D Tak pojď, já se tak nudímmmm :D
Jo a body Fredíku sledují jen mamánci, já si s Tebou tady kopu sám za sebe, víš :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
03. 03. 2021 v 21:22Off-line Frederic  (27/178/70)
Tak jo, zpátky na zem.
chytří a pěkní kluci jdou teď prcat a ty, staříku, pusť si bednu, pro jistotu v češtině, ať nám pak tady můžeš říct nějakej světovej názor a všechny usmrkance poučit. snad tě to aspoň na chvilku zabaví, když se nudíš. xdd
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
03. 03. 2021 v 21:30Off-line Fazan  (62/-/-)
Fréďo, usmrkánku já věděl, že na mne nemáš, tak už to snad i chápeš :D
Jo a pokud máš s kým vůbec š***t, tak jsem přející, ale ičko Ti tu něco na to téma napsal, tak si to znovu přelouskni :)
A já si mohu dovolit si užívat pohodičku, mám už za ta léta odš**áno mamánku, tak se snaž :D
Jo a neber si jako rukojmí ostatní kluky zde, já nazývám usmrkánken jen a jen Tebe a nikoho jiného, aby bylo jasno :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
03. 03. 2021 v 21:32Off-line BussterX  (103/130/150)
Nedej se, kopni ho do koulí, máš na to... přece bys neustoupil, jen do něj, jako zamlada ve školce! :D
03. 03. 2021 v 22:39Off-line Peta80  (43/187/-)
Frederic  (24/178/65)
"Sameťáku: největší pí ár úspěch týhletý pojebaný nekompetentní vlády, která kdyby zalezla do díry a o nic se nestarala, tak by udělala líp, je tvrzení, že za všechno můžou zpovykovaní občané, kteří nic nedodržujou.
opak je však pravdou. občané rok sedí doma, dodržují roušky, rozestupy, nikam nesmí. takže tenhle průser bude spíš vládní průser, než náš. (...)"


Fréďo, tohleto snad nemyslíš vážně, to jako podle tebe jezděj babišovci mezi lidi a ten COVID mezi ně rozstřikujou rozprašovačema? (jako vim, že už ti to psal íčkoň s těma koblihama, ale v tomhle jsem si fakt musel přisadit)

Hele já ti vysvětlim, jak to podle mě zhruba funguje a kde je zakopanej pes, ju?

Začneme tím "magickým" číslem R, co se všude udává. Když se jukneš na stránky MZČR (https://koronavirus.mzcr.cz/…-to-r-cislo/ ), tak se tam dočteš:

"(...) Základem je tedy udávání PRŮMĚRNÉHO počtu dalších osob, které přímo nakazí jeden nakažený pacient. (...)".

Je fakt, že tady mají maličkou nepřesnost, lépe by bylo:

"(...) které přímo nakazí PRŮMĚRNĚ jeden nakažený pacient. (...)"

I když je ta definice +- v pořádku, základním kamenem úrazu je ono PRŮMĚRNĚ, proto jsem ho taky přepsal velkejma písmenkama.

Jak to totiž podle mě vypadá v reálu? Ukážu ti takovou modelovou situaci, kde si dáme R=1,1 (to je +- současnej stav).

Pro R=1,1 znamená, že 100 nakažených nakazí dalších 110. Takže jakto, že 100 nakažených nakazí dalších 110, když tady máme roušky/rozestupy/omezení a ÚDAJNĚ všichni toto dodržují? Právěže né všichni.

Z těch 100 nakažených řekněme 80-90 vše dodržuje, nosí roušku, dodržují rozestupy, chodí jen kam je to nutné, atd. Těhle 80-90 pak díky tomu nenakazí skoro nikoho nebo velmi málo, tipoval bych že nakazí tak do 10-20 lidí.

No a pak tady máme těch zbylých 10-20 (z těch původně nakažených), frajírků, co se přece nebudou omezovat, co maj všechny nařízení a opatření na háku a všechno je jim u p***le. Takže nějaká rouška e-e, klidně si zajdou někam natajňačku zachlastat, apod. No a těhletěch 10-20 "hovad" pak nakazí těch zbylých 90-100 (z těch 110 nově nakažených).

Prostě problém je, že výrazná menšina je pak zodpovědná za většinu nově nakažených. Proto ti bude 80% lidí popravdě tvrdit, že všechno dodržují a přesto je to čím dál tím víc v p***li.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
04. 03. 2021 v 10:58Off-line Frederic  (27/178/70)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 03. 2021 v 11:17Off-line rosju  (53/170/78)
Akri přestaň tu furt prudit a zavři se do sklepa, hňupe
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 03. 2021 v 11:20Off-line rosju  (53/170/78)
Prudis tu jenom ty,blbe
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 03. 2021 v 11:28Off-line Frederic  (27/178/70)
Akri je zavřenej na home office... to by mě zajímalo, co tak asi školník může doma dělat. asi nic. jako vždy. asi přepočítává ukradený roušky. xdd
no, možná brousí a lakuje židličky, ale spíš se válí na kavalci a bere za to výplatu. a chlubí se tím, jak na to, čecháček, vyzrál.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload