Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kde najdu: MSISDN?

12. 03. 2021 v 14:21Off-line Anonym
Potřebuju to k přenosu čísla v samoobsluze operátora, ale nikde to není. Co to je a kde to najdu? Ví to někdo?
12. 03. 2021 v 14:34Off-line Anonym
Už to mám, je to telef. číslo k přenosu. Nechápu proč to píšou tak blbě nicneříkající zkratkou.
12. 03. 2021 v 14:54Off-line Peta80  (43/187/-)
Vidíš, že jseš šikovnej a našel sis to sám. Začínám vidět budoucnost optimisticky, anonymové se snad naučí samostatně používat gúúgl. :)
12. 03. 2021 v 15:05Off-line Anonym
Peta80 no hledal jsem to už předtím ale musíš prohrabat desítky stránek, než se to dozvíš. Otázka je, proč dělají "samoobsluhu" pro lidi, když neumí napsat jednoduše : telefonní číslo přenášené. To chtějí, aby lidi nic nepřenášeli nebo nepoužívali samoobsluhu a volali jejich zpoplatněné zákaznické linky?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 03. 2021 v 15:09Off-line Peta80  (43/187/-)
A optimistická nálada začíná bejt v p***li. :)

Jaks to hledal? Já když dám do gúúglu "MSISDN", tak jako první link mi vyskočí česká wikipedie, kde se hned na začátku píše:

"MSISDN je celosvětově jednoznačné číslo, které identifikuje účastníka ve veřejné telefonní síti. Z pohledu uživatele jde jednoduše o telefonní číslo. (...)"

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/MSISDN
12. 03. 2021 v 15:14Off-line Anonym
Zvláštní teď už mi to tam taky skáče, ale předtím jsem to neviděl, buď moje momentální slepota, nebo si strýček google dělá šprťouchlata a generuje linky ad hoc podle nálady.
Nicméně to nemění nic na věci. Samoobsluha má být psaná pro lidi a ne doplňte: MSDIDNCXSAY
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload