Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Může být i hetero?

05. 04. 2021 v 14:56Off-line Anonym
1. Může být někdo hetero a mít fetiš na muskulaturu a penis? Hodně se stává, že třicetiletý kluk začne mít chuť na p**o poprvé. Anebo jsem naivka a on to mel i předtím? Nějak pro to nemám vysvětlení.
2. Může experiment v čase dospívaní ovlivnit sexuální život v budoucnu? Třeba, že kdybych nezkusil p**o, tak by mě to ani tak nelákalo a opačně. Já mám pocit, že zkušenost má velikou sílu.
05. 04. 2021 v 17:11Off-line Pohlednyclovek  (17/-/-)
1. Může být někdo hetero a mít fetiš na muskulaturu a penis? - Může, ale potom to není hetero si myslím.

2. Ne. To si nemyslím.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
05. 04. 2021 v 18:26Off-line awenIII  (30/182/81)
Určitě může, jen záleží, co nazýváš fetišem na muskulaturu a penis :D u jednoho kamaráda, co je trochu blázen do posilování, tak bych rozhodně řekl, že fetiš na muskulaturu má i když je hetero, ale ne ve smyslu, že by chtěl něco mít se svalovcem, jen ho prostě svaly fascinujou :D :D

a ano, ne úplně experiment, ale určité zážitky v dospívání můžou ovlivnit sexuální preference, ale ne co se týče pohlaví(že by se z gaye stal heterák nebo naopak) ale spíš vzhledem k tomu, co člověk vyhledává....
06. 04. 2021 v 18:41Off-line ellvin  (23/183/81)
Sním či bdím? Štípněte mě někdo do zadku, jestli se mi tohle fakt jen zdá :sD
07. 04. 2021 v 13:28Off-line Tygr728  (30/190/90)
1- taky jsem spíš názoru že měl chuť i předtím. Jestli to může nebo nemůže být heterák je věčná debata bez závěru.
2-Jednou v životě jsem zažil že jsem si chtěl něco vyzkoušet a když jsem to zkusil tak jsem na to od tý doby ani nepomyslel, ale byla to bezvýznamná praktika, nic co by ovlivnovalo orientaci apod. Takže obecně si myslím že spíš ne.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload