Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Reinkarnace

09. 04. 2021 v 19:15Off-line Anonym
Jaký je na to nazor, říká Vám to něco? Doufám že mi to odbornici hlavně na
cizí pr... nesmazou.
09. 04. 2021 v 19:33Off-line ellvin  (23/183/81)
Reinkarnace je pitomost stejně, jako věřit na Ježíška a na jeho panenské početí xD
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 04. 2021 v 19:38Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Zrovna si už nějaký čas dávám od prvního dílu seriál Akta X a jsem někde u čtvrté série a několik dílů o reinkarnaci tam už bylo. No a řekl bych, že taková sci-fi jsou tím jediným místem, kam reinkarnace patří. :-P
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 04. 2021 v 20:06Off-line Strong  (44/-/-)
Problém je v tom, že věda neví ani co je to čas. Hmotu vnímáme také podivně i když pro přežití se to osvědčilo. Některé výzkumy potvrdily, že pravděpodobnost, že něco z esoterie a duchovna existuje se zvyšuje, když tomu člověk a ještě lépe co nejvíce lidí věří. Jakoby zasilování jevu kladnou zpětnou vazbou. Zatím jsou tyto jevy neměřitelné. To ale neznamená, že někdy nebudou měřitelné a objasněny. Uvažte např. elektřinu. Poznatky a realizované dnes a před 100 nebo více lety. Kdo by si před 100 lety představil dnešní počítače, tablety, mobily, internet... Na druhé straně to vypadá, že v některých oblastech je poznání limitováno. Uvažte co by se stalo, kdyby se lidé běžně naučili používat telepatii, telekinezi, transport v čase. Něco jako existence po smrti existovat může, ale reinkarnace jak ji popisují některé duchovní směry je příliš stylizována do lidských představ.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 04. 2021 v 20:30Off-line Pohlednyclovek  (17/-/-)
Doufám, že po smrti se narodíš znova. Nebo alespoň by to chtělo nějaký další život někde jinde a tak. A běda jestli ne!
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 04. 2021 v 21:15Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Správně Lukino, pravda je tam někde venku...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 04. 2021 v 21:17Off-line Peta80  (43/187/-)
Vjaceslav (38/180/70) NOVÉ
"Strong (41/-/-) NOVÉ
Problém je v tom, že věda neví ani co je to čas.
-----------------------------------------------------
Čas je přesně definovatelná/měřitelná veličina. A taky víme, že jsi jelito, pokud nemáš ani tyto elementární znalosti."


:D :D :D Vjáco, ty jseš komik. :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 04. 2021 v 21:19Off-line Strong  (44/-/-)
Asi to znáš lépe než astrofyzikové. Ti poukazají na to, že čas v makrovesmíru funguje jinak než jsme zvyklí. Např. že není rozdíl mezi minulostí, přítomností a budoucností. Ale tohle zde asi nevyřešíme. Zmínil jsem to jen proto, že potom je nutné se na reinkarnaci dívat jinak.
09. 04. 2021 v 21:30Off-line Peta80  (43/187/-)
Pokusím se to pitomcům typu Vjáca vysvětlit na metaforickém příkladu:

Představ si, že před tebe položím nějaký předmět a zeptám se tě: "Co je to?"
Načež ty vytáhneš z kapsy metr, změříš to, a řekneš: "Je to dlouhý 38cm."
A já řeknu: "Ale já se tě neptal, jak je to dlouhý, ale CO je to."

A přesně tohle je problém Vjácovi reakce. Ano umíme čas (NĚJAK) měřit, ano, máme (NĚJAK) definovanou sek***u v SI jednotkách, ale to jaksi neznamená, že víme, CO je to čas...
09. 04. 2021 v 22:57Off-line BussterX  (103/130/150)
Reinkarnace je pípčovina a z vědeckého hlediska blbost :P
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload