Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vousy

24. 04. 2021 v 16:22Off-line Anonym
Ahoj kluci, rád bych se Vás touto cestou zeptal na názor ohledně vousů. V blízké době mi bude 30 let. Pubertou jsem si prošel, dalo by se říci, v celku normálně, stejně jako vrstevníci. Co se týče postavy, jsem v celku spokojený, výška kolem 180 centimetrů, váha kolem 75 kilo, poměrně dost vlasů (holič musí pravidelně prostříhávat) a ochlupení na dolních partiích též v pořádku (holím). Co mě ale neskutečně trápí a zaráží, tak jsou vousy. Je až zarážející, že téměř ve 30 letech nejsem schopen dosáhnout ani strniště. To, co mi roste, je pár chlupů pod nosem a čtyři chlupy na bradě (obrazně řečeno), které raději hned oholím, protože to vypadá otřesně. Když sám sebe porovnám s okolím, tak mi tato skutečnost vrtá hlavou víc a víc. I veliké procento 15 letých kluků už má ve svém věku kvalitní plnovous a jsou vyspělí. Mí vrstevníci se normálně holí prakticky všichni. V celku by mě zajímalo, kde by mohl být problém. Docela mě už štve, že v obličeji vypadám stále jak malé děcko...
I kdybych dosáhl strniště, bylo by to pořád lepší, než nic... Kdybych byl dole nevyvinutý, pochopil bych, že mám nějaký růstový problém a puberta neproběhla tak, jak by měla, nicméně, kromě vousů je jinak vše v pořádku...
Co si o tomto myslíte vy?
24. 04. 2021 v 16:29Off-line iglw  (48/172/77)
Fakt to neřeš!Buď rád,že Ti vousy nerostou,opak je hroznější,znám to z vlastní zkušenosti!Mladý jsem se musel i holit 2X denně,když jsem odpoledne téhož dne šel do společnosti a chtěl jsem být hladce oholen.Hlavně,když Ti ocas vyrostl a dobře stříká,to jen na okraj!
24. 04. 2021 v 16:44Off-line Frederic  (27/178/70)
To jsou problémy, to to. xdd
polovina kluků by ti řekla, že nesnáší holení! naštěstí je v módě strniště, tak se to nemusí tolik řešit. mě toho taky kdovíjak neroste. aspoň mám o starost míň.
p.s. dole se nehol ;-) jen uprav. to je totiž daleko horší, než nemít nějaký blbý vousy. můžeš bejt sexouš i bez nich.
24. 04. 2021 v 17:40Off-line Monogatari  (43/195/80)
A nejsi asiat?
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload