Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Očkování

26. 06. 2021 v 18:39Off-line Anonym
Kde berou očkovaní tu jistotu, že oni jsou ti vyvolení, kteří nevyhynou?
Pustil jsem si video s "naočkovaným"(a to obrazně i doslova) novinářem Bajgarem. Ve zkratce, se vysmívá neočkovaným, že jsou zaostalí a určení k vyhynutí, zatímco on je ten osvícený všemi svatými. Jako neočkovaného zmínil poslance Volného, ale jaksi pomlčel o tisících lékařů, kapacit atd. Asi jsou všichni zaostalí.
Co si o jeho projevu myslíte?

https://www.seznamzpravy.cz/…ynuti-168341#…
26. 06. 2021 v 20:03Off-line ellvin  (23/183/81)
Všem neočkovaným? A nevysmívá se takhle náhodou jen té části neočkovaných, která v jednom kuse vymýšlí takové konspirační teorie, že Hollywood tiše závidí? Protože tahle skupina je vážně směšná, co si budeme povídat? :sD Jako třeba ta majitelka obchodu s dětským zbožím v Olomouci... když do kamery říkali důvod, kvůli kterým zakazují očkovaným vstoupit dvnitř, tak jsem měl co dělat, abych se smíchy nepotento... a ano, do skupiny konspirátorů Volný také patří. Pokud se vysmívají konkrétně této skupině odpůrců vakcín, pak nevidím problém :-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
26. 06. 2021 v 20:12Off-line Anonym
On se ani tak nevysmívá, spíš si přeje, aby všichni neočkovaní vyhynuli, což je dost troufalé a nabubřelé si myslim
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
26. 06. 2021 v 20:17Off-line Edvin  (33/186/95)
Tak ono očkování již svou účinnost prokázalo. Například dětská obrna nebo spalničky nezmizely jen tak. Dívat se na to nedůvěřivě jen proto že dnes v době internetu dostane mediální prostor každý blb mi přijde poněkud krátkozraké.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
26. 06. 2021 v 20:21Off-line ellvin  (23/183/81)
@Anonym Tak on se vysmívá jejich zaostalosti, nebo si přeje, aby vyhynuli? Mimochodem v popisku píšeš, že řekl, že jsou určeni k vyhynutí, což mi jako přání nepřijde. Spíše jako přehnaná předpověď. Sakra, anonyme, srovnej si své myšlenky.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
26. 06. 2021 v 20:25Off-line Anonym
OK tak se vysmívá a přeje si
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
26. 06. 2021 v 20:26Off-line Anonym
Edvine každej blb? Takže cca 40% zdravotníků včetně lékařů jsou b***i?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
26. 06. 2021 v 20:29Off-line ellvin  (23/183/81)
@Anonym Co se vysmívání týče, tak tam nevidím žádný problém. Je to banda dementů. Teda aspoň ti, se kterými jsem měl tu čest pohovořit, nebo reagovat na jejich přiblblé komentáře.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
26. 06. 2021 v 20:42Off-line Edvin  (33/186/95)
Anonyme těch 40% soudíš podle rozsahu mediálního času který dostanou? :) A ano, to že máš vystudovanou školu se zdravotním zaměřením z tebe nedělá odborníka na vakcíny. Automechanik od škodovky také neopraví tank, stejně jako policista není odborníkem na útočné pušky a kulomety. Praktický lékař ti neudělá transplantaci srdce a ani malíř pokojů nezmákne Sixtinskou kapli. ;)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
26. 06. 2021 v 21:29Off-line Tarferi  (30/-/-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 06. 2021 v 00:41Off-line Riku  (63/176/110)
Jsem flustrovanej už 50 let. Doteď nevim,co do mě ty komouši narvali. Mám z toho postrauma syndrom. To utrpení,ta hrůza. Doteď mě v žilách koluje savětiš vakcína. Teď fajzer. Co když se nebudou mít rádi? Co když zblbnu a budu sem psát anonymě?
Udivuje mně,že někdo neobětuje 1 hodinu do vzdělání o očkování a furt káže bludy.
27. 06. 2021 v 01:42Off-line BaseZax  (27/-/-)
Nechápu, proč autor musí vystupovat anonymně. Každý by si měl stát za svými názory. :)

Jinak tam žádné vysmívání ani zlá přání nejsou... na druhou stranu jde souhlasit s tím, že ti lidé (asi) budou (trošku) omezení.

Očkování pomohlo vymýtit už relativně dost nemocí a zachránit miliony lidských životů. ;)
Vakcíny na různé druhy koronavirů se vyvíjejí už řadu let... takže se nějakých vedlejších účinků nemusíme bát.
Tento strach je asi tak validní jako strach při úplně prvním očkování, kdy se někteří lidé báli, že z na nich začnou růst krávy. :D Teď si zase lidi myslí, že do nich někdo dává čip a nebo že mu naroste třetí ruka.

Chci vidět oficiální statistiku, nevěřím tomu že 40% zdravotníků se odmítá očkovat. A jestli ano mělo by se přezkoumat jejich vzdělání.
Případně chci vidět oficiální PODLOŽENÉ statistiky k tomuto nesmyslu:
"...zatím nejvíc lidí zemřelo po očkování a ne právě ti nenaočkovaní..."
27. 06. 2021 v 17:06Off-line BaseZax  (27/-/-)
Ano, u vektorových vakcín byla prokázána souvislost mezi očkováním a vyšším výskytem krevních sraženin. Ale jen u vektorových, které mají i nižší efektivitu.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload