Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Sk v cz

02. 07. 2021 v 21:44Off-line nejakejgenius  (25/230/40)
Zaujíma ma ako veľmi je odlišný pohľad spoločnosti v česku oproti tomu slovenskému na gay komunitu. Nechcem si robiť skreslené predstavy preto som aj vytvoril túto tému aby som si prečítal vaše skúsenosti čo sa toho týka. Lebo aspoň v mojom východnom kraji je to často vnímané ako nejaká stigma a ja nevidím nijakú perspektívu v zmene toho. Tak uvažujem o tom že aj kvôli tomu presťahujem do väčšieho mesta ako bratislava či praha. Aj keď mám radšej vidiek.
02. 07. 2021 v 21:53Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Na sociálních sítích si všímám, že Slováci jsou mnohem častěji homofobní než Češi. Ale taky záleží kde to zrovna je. Na vesnici se radši se sousedy nebavím vůbec, protože když jsem slyšel jak se o lgbt komunitě bavili místní, bylo mi z toho zle.
Ale v Plzni (ve škole a v práci) jsem potkal jen opravdu mizivé procento homofobů. A ti navíc ani neměli koule na to říct někomu něco do očí.
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
02. 07. 2021 v 22:10Off-line Kaido  (31/184/77)
Jednoznačne sme na tom horšie, stačí sa pozrieť na tie bezmozgy v komentároch na FB, dnes to nanešťastie vygradovalo až k tomu že na pride v BA nejaký teens zranili útokom na hlavu nejakou palicou účastníka pochodu :(...
02. 07. 2021 v 22:15Off-line Kaido  (31/184/77)
Ako Lolitaka tiež moc nemusím ale vysvetli mi niekto za čo má 5 mínusov behom pár minút keď úplne vystihol situáciu?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 07. 2021 v 22:18Off-line Inu  (103/-/-)
Ja som z dediny a všetci moji kamaráti o mne vedia. Nik sa so mnou neprestal kvôli tomu baviť, ani si zo mňa nerobia srandu... Dokonca si viem predstaviť žiť tu. Je tu veľa ľudí ako ja, dokonca tu žijú dva gay páry. Naša obec leží na rieke Morava, možno je to tým, že sme mentálne bližšie Čechom....
02. 07. 2021 v 22:25On-line panskrt  (48/178/81)
Nj, čím větší bída, tím menší pochopení pro "výstřelky". Jakej div, že ...
Jak máš ostatně brát v selským pohledu něco tak neperspektivního, jako jako jsou lgbt+ vztahy...
02. 07. 2021 v 22:37Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
"Selský" pohled se má starat o krávy a ne o to kdo s kým lehá.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 07. 2021 v 22:59On-line panskrt  (48/178/81)
Nerozumíš kravám, z toho pohledu je důležitý, kdo s kým lehá. Základy biologie ... Na základech se pak dá stavět. I u nás se na každý vesnici řeší, kdo s kým lehá, co kdo kde říká, odsuzovat to nemůžu. Taky chci vědět, kde žiju, s kým tam žiju, a proč. Freud hat gesagt;)
02. 07. 2021 v 23:17Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Řešit společenský děj je normální, to se děje i u nás, ale málokdo u nás je tak vylízanej aby mlel něco o perspektivě LGBT vztahů a mluvil o tom jako o jakýchsi "výstřelcích", protože jim to je do obrovské míry u p***le a spíš je zajímají ty krávy (Jejich starosti). U nás by si to nikdo nedovolil a to nejen protože by jim v hospodě už nenalili, ale hlavně protože je tu pomalu každej třetí rozvedený a nebo je z disfunkční rodiny - oni ani nepotřebují znát statistiky a to jaké jsou gayové k***y, na to aby viděli že do toho ze své pozice nemohou mluvit. (vlastně statistiky možná budou znát, protože se tady probírají kolikrát takové ptákoviny, že bych se divil kdyby se nebavili i o kvalitě vztahů hetero vs. homo)
Ale víš co, budu ti věřit že existuje bigotní p***l, ve které žiješ, kde lidé ještě nevkročili do nového tisíciletí..
02. 07. 2021 v 23:22On-line panskrt  (48/178/81)
V tý bigotní p***li žiješ i Ty, navíc se mnou, a se spoustou dalších. Měl jsem za to, že osvětluju pohledy těch, který tuhle tuhle atmosféru vytvářej. O mých názorech nepadlo ani slovo, takovej pokrytec zas nejsem ...
02. 07. 2021 v 23:45Off-line BussterX  (103/130/150)
Ono trochu taky hraje roli to, že když v malé dědině není ani jediný bazerant (rozuměj - ani jediný vyoutovaný), tak si lidi představujou bazeranty jako kreatury s pštrosím p***m v p***li a koženým obojkem jak to znají z televize z prague pride a s takovým bazerantem se prostě kamarádit nechceš a samozřejmě v hospodě bazeranty hejtujou páč by je nenapadlo, že jejich brankář SK horní vidlákov kterýmu kupujou pivo je buzna která se oženila aby měla pokoj :D):D:D já momentálně žiju v malým městečku (i se spádovými obcemi 5K lidí) a tady je kromě mně několik bazerantů různého věku a fakt nikdo to neřeší, jeden je dokonce vééélmi vykroucený a eště nedostal po hubě :D
03. 07. 2021 v 00:17On-line panskrt  (48/178/81)
Ty pochody zrovna dobrou reklamu v tomhle segmentu nedělaj, ačkoliv podle mýho názoru to spíš dělá přehnaná propagace, vypadá to prostě nuceně. Jestli je to braný jako stigma, můžeme samy posoudit třeba zrovna z týhle seznamky. :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 07. 2021 v 00:17Off-line Pohlednyclovek  (17/-/-)
Co vidím na netu je na tom Slovensko hůř. Ale nemůžu to asi soudit podle instagramu, fb a TikToku :D
03. 07. 2021 v 00:56Off-line Riku  (63/176/110)
Lidi jsou všude stejní.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
03. 07. 2021 v 12:41Off-line iglw  (48/172/77)
Ano,my jsme lépe,než naši bratři!I záleží na chování,hlavně na veřejnosti!Vykrouceniny to mají všude velmi,velmi těžké!!Já to nesnáším!
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload