Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

V zajetí démonů 3: Na ďáblův příkaz

04. 07. 2021 v 19:37Off-line Anonym
Jak se líbil film?
04. 07. 2021 v 19:48Off-line Anonym
Ale očividně máš čas koukat na témata, která se tě teda netýkají blbe.
Souhlasím - 19   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
04. 07. 2021 v 20:13Off-line ellvin  (23/183/81)
@Anonym Nebuď hned tak vznětlivý, vole :-/ on tu jen napíše svůj názor na další zbytečné téma tady a anonymní bukva ho za to umlátí svoji kabelkou... strašná doba -_-
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
04. 07. 2021 v 20:21Off-line p.marecek  (35/-/-)
Mě se to líbilo moc a dále 9 je též dobrá.Ted jsem stáhl Tiché místo 2 tak snad to bude též dobrý.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
04. 07. 2021 v 20:21Off-line Tarferi  (30/-/-)
Pro mě byl slabší než předchozí filmy. Zápletka byla neoriginální, vedlejší postavy nepřesvědčivé a nezachránila to ani Vera, která září v každém díle.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
04. 07. 2021 v 20:24Off-line Tarferi  (30/-/-)
Dal by se na to napasovat skoro každý díl staré kobry 11
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
04. 07. 2021 v 21:39Off-line i8051  (53/184/97)
Necham to popsat slovy sveho oblibeneho komentatora: Cirkusová čorkařka Jolanda Králikárníková a její slizce impotentní manžel Éda se už potřetí vydali strašit d***ly jakože skutečně, ale skutečně skutečnými událostmi, načež v Muzeu cigánských hraček v ameryckim Konektyk***tu přibyl další exponát, a sice smrďýci Lakatošova myska na psý gulaž. Ti řykam, more, z toho oklutyzmu sy p**u dělat nebudeš, bo tě zeřere rakovyna nebo Lucyfer! Každopádně, ač na hovnech postavena mykologie pouťových podvodníků, je z toho do třetice rozhodně zase jeden z nejlepších počinů ve své třídě za poslední rocky. Sice trošku teplejší než Jakub One a s ne až tak mrazivou stratosférou, nicméně stále těžce nadstandardní démonstrašní rejdy s vcelku duchůplným scénářem, solidní a stylovou exekucí, pevnou režií a ňuňavou satanistkou v p***li. Tedy pardon, chtěl jsem samozřejmě říct „v pozadí“.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload