Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Pomoc s rozchodem

21. 07. 2021 v 20:37Off-line Anonym
Ahoj vsem vim ze je to asi blba otazka ale potrebovla bych poradit jak se vyporadat s rozchodem je to sice uz delsi dobu ale furt me to trapi chtel bych ho zpet vim ze on me ne ale ja jeho tak se chci nejak zkusit se s tim vyporadat ale furt mi to nejde budu ad za kazdou radu
21. 07. 2021 v 20:47On-line Jez1920FC22  (57/196/-)
Najdi si jinýho, zbytečně se snažíš zvrátit neodvratitelné. I kdyby se ti to jakž takž povedlo, bude nejspíš na krátkou dobu. Něco se mezi vámi stalo. Co? To jsi neprozradil.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
21. 07. 2021 v 20:48Off-line Anonym
No ono je to na dost dlouhe povidani a musel bych to sem vypisovat dlouho
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
21. 07. 2021 v 20:48On-line Khalo  (35/187/85)
No, dokud se neposuneš ty sám dál, tak ti každá rada bude na prd, stejně se tím nebudeš řídit, jako každý zamilovaný člověk.
21. 07. 2021 v 20:51On-line Jez1920FC22  (57/196/-)
Řekl bych, že jsi mu zahnul, a teď to chceš zvrátit. Že?
21. 07. 2021 v 20:56Off-line Anonym
Sorry ale ja jsem mi v zivote nezahnul a ani bych to nikdy neudelal takova svine ja nejsem kdyz miluju tak miluju
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 07. 2021 v 21:00On-line Jez1920FC22  (57/196/-)
A on?
21. 07. 2021 v 21:03On-line Jez1920FC22  (57/196/-)
Chtěl jsi radu. To jako ty informace z tebe polezou, jak z chlupatý deky? Kulwa uvědom si, že tu vystupuješ anonymě. Tak čeho se bojíš?
21. 07. 2021 v 21:36Off-line i8051  (50/184/97)
Urcite je dobre se s rozchodem vyporadat jakkoli jinak, nez zalozenim anonymniho tematu na buznapavlaci. Takze vezmi kamose a jdi s nim na pivo .Jao a k tomu bejvalymu, tak urcite zpet ne, vse ostatni, ale tohle nedelej ... :-) gudlak
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 07. 2021 v 22:11Off-line FreudToldYou  (25/179/65)
Zab ho.
21. 07. 2021 v 22:16Off-line Tygr728  (28/190/90)
No jestli to je na dlouhé povídání tak by z toho zřejmě byla nejdelší věta na světě.
21. 07. 2021 v 23:01On-line jmeno-nick  (15/175/55)
Upřímně je to docela obdivuhodné protože dneska mají gayové tendenci střídat jednoho partnera za druhým.
Jinak nejčastější příčina smutku po ztráty partnera je buď neukončená situace nebo pokud jsi měl předtím nízké sebevědomí které se ti během vztahu vzrostlo, logicky rada je buď ukončit celou situaci nebo nějak navýšit sebevědomí popřípadě vypnit čas který jste trávili spolu jinými aktivity.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
22. 07. 2021 v 00:03On-line VladdyMann  (27/180/67)
Takový obecně známý, ale účinný všelék je obklopit se přáteli a podnikat s nimi zážitky. Zároveň je dobré být trochu sebestředným snobem a dopřát si zážitky a nákupy pro sebe :D Prostě si sám dát do nosánku ;-) :D To pomáhá ;-) :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 07. 2021 v 02:04Off-line yekindar  (20/186/72)
Po rozchodu jsem strávil večer s kamarády, pokecali jsme o tom, vypili něco málo piv, já si postěžoval, oni mně to odkývali a šli jsme spát.. fajn to bylo. neříkám, že to pomůže každému, ale mně ano :))
22. 07. 2021 v 03:42On-line jmeno-nick  (15/175/55)
Yekindar, tak pokud ti stačí tohle tak jsi na něm asi moc nezáleželo a za dva dny si najdeš jinýho
22. 07. 2021 v 14:13Off-line ellvin  (20/184/79)
Anonym NOVÉ
No ono je to na dost dlouhe povidani a musel bych to sem vypisovat dlouho
------------------------------------------------------------------------------------
Pokud bys chtěl, tak bys to svoje povídání shrnul do pár vět :sD

No ale zpět k otázce... máš nějaké koníčky, kterým se ve svém volném čase věnuješ? Pokud ano, tak se jim věnuj. Uvidíš, myšlenky budeš mít jiný. No mě to aspoň pomáhá :-)
26. 07. 2021 v 12:34Off-line Betonica  (36/-/-)
Prvne je potreba si rozchod priznat, pripustit ho jako holou realitu. Z toho, co pises, mam silny dojem, ze toto se u tebe zatim nestalo. Jsi patrne jeste v obdobi doufani, nadeje na navrat. Jenze tak to neni. Vztahy konci pro dobre duvody. A je docela jedno, jake duvody jste meli vy dva. Skoncilo to.

Mas vice moznosti, jak s tim pracovat. A zamerne pisu pracovat, protoze to prace opravdu je. Osobne bych zacal totalnim prerusenim vsech kontaktu, vcetne (docasneho alespon) bloku na soc. sitich a jinde. Tim ziskas prostor pro sebe. Mate-li spolecne zname a pratele, pozadej je, at o byvalem ve tvoji p***omnosti nemluvi. Pokud by mluvili, prerus kontakt i s nimi.

Jakmile se ti podari priznat a pripustit sam v sobe, ze vztah skoncil, zacnes se s tim smirovat. To je dobra doba na hlubsi analyzu. Muzes o tom vsem premyslet, vracet se zpatky a hledat momenty, ve kterych o neco slo. Je to dulezite pro budoucnost, protoze pokud nepochopis minulost, bude se opakovat. Zase se ale v tom vsem nenimrej prilis a moc dlouho, neni potreba zpusobovat si dalsi a dalsi zraneni sebeobvinovanim.

Po smireni se nastane dalsi doba, ve ktere se ti ulevi. Budes uz znat priciny rozchodu, budes vnitrne klidnejsi. Toto bude doba, ve ktere vrele nedoporucuji zacinat neco noveho. Vsechno totiz bude jeste krehke a nestabilni. Dej si cas, nech v sobe doznit emoce a prozitky.

Cele by to melo skoncit klidem a vyrovnanosti. Vztah s ex bys mel mit v sobe uzavreny, zpracovany, brat ho jako lekci, za kterou je dobre podekovat (klidne i ex, po nejakem case). Jakmile toto v sobe budes citit, vdek a radost, muzes zacit hledat novy vztah. Budes totiz pripraven pouzit svoji soucasnou zkusenost pro budovani neceho dalsiho. Idealne, kdyz v dalsim vztahu pouzijes tu analyzu, o ktere jsem psal, a zkusis se vyvarovat momentum, ktere nebyly stastne v minulosti.

A neboj. Ted to treba boli a je neprijemne. Ale bolest a slzy jsou zakladni znamkou zivota a toho, ze jsi clovek s dusi na svem miste. Zvladnes to, chce to myslet vic na sebe a do budoucna, najit si denni rutinu a te se drzet, vytvo*** si sit cinnosti a lidi, ktere te v krizovych okamzicich podrzi.

Drzim pesti, to je stesti. :)

P.S. A ne, nakupy a nekonecne vecirky s prateli ti nepomuzou. Jen to cele oddali, az to vysumi uplne, aniz bys mel moznost si z toho vzit neco pro sebe.
26. 07. 2021 v 13:00On-line Tarferi  (27/191/72)
Pomáhá alkohol nebo angažování se v místní poradně...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
26. 07. 2021 v 13:23Off-line Bahutom  (32/173/60)
Hledat jiného v tomhle stavu je zbytečné... byla by to jen "náplast" za toho předešlého a jako vztah by to nefungovalo. Věnuj čas koníčkům.. pokud je nemáš, tak je najdi. A dej tomu prostě čas. Ono je as nejhorší prostě domu dát čas a nedělat nic... ale nic lepšího stejně dělat nemůžeš. Snad jen... věř tomu, že vám to nevyšlo proto, že na tebe čeká někdo lepší :) Musím uznat, že v mém životě jsou stále lepší a lepší lidé :)
30. 07. 2021 v 14:31Off-line Anonym
Souhlasim s vami se vsemi ale tentokra jsem asi neco pokazil ja a muze za to bohuzel pandemie covidu ne ze jsem byl nakazeny ale proste jsem neco slibil a on me za to proklina myslim si ze mi to nikdy neodpusti patri mi to
30. 07. 2021 v 15:14Off-line Bahutom  (32/173/60)
Pak to ber jako zkušenost :)
30. 07. 2021 v 16:47Off-line i8051  (50/184/97)
Tak hlavne, ze mame vinika - kovidaka ... :-)
30. 07. 2021 v 17:25Off-line Wojciech  (49/-/-)
Když ztratíte zajíce v pytli - zas tolik se nestane . Dojdete do bazaru
použitého zboží a koupíte si jiného. Otázka je , aby nebyl PŘEDRAŽENÝ
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload