Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Deprese

30. 07. 2021 v 22:07Off-line Anonym
Rád bych věděl, jestli se někdo potýká se stejnými problémy.

Ačkoliv mám už částečný coming out za sebou (přátelům, mamce), stále mám v sobě obrovské napětí a v hlavě mám otázku, jestli budu někdy šťastný. V naší společnosti je a asi dlouho bude homosexualita jako něco, co není bráno jako přirozené. Co na mě řekne zbytek rodiny? Nebudu moct založit rodinu, ačkoliv bych tak rád děti chtěl. Není snadné hledat přátele - s kluky si nerozumím a holky zas často přátelství od kluka neočekávají. Budu schopný se někdy držet s klukem na veřejnosti za ruku? Zvlášť když jsou tak časté útoky na takové páry... A je toho mnohem více.
30. 07. 2021 v 22:15Off-line Pohlednyclovek  (17/-/-)
Být šťastný je ta největší výhra co v životě můžeš mít a moc ti přeju, aby jsi šťastný byl. Předpokládám, že budeš z menšího města, nebo jsi měl smůlu a jsi v toxickem prostředí, co se orientace týče. Ve skutečnosti už se homosexualita bere poměrně normálně a málokomu to vadí natolik aby ti něco reálně udělal. Orientace je většině lidí jedno, to se nemusíš bát. S tou rodinou si troufám tvrdit, že někdy ty adopce stejnopohlavním párem povolí. Pokud z nějakého důvodu ne, můžeš si dítě adoptovat jako jednotlivec. To, že si rozumíš víc s holkama je jen náhoda. Pohlaví nemá nějaký velký vliv na to jaký člověk je chováním. To jestli se budeš s klukem držet za ruku je jedno. Někdo to nemá rád a je jedno jestli je hetero, nebo gej. Takže tím bych se nestrachoval. A útoky na páry? To to jen media trošku nafukují a takových útoků vážně tolik není.
Přeju hodně štěstí <3
30. 07. 2021 v 22:34Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Neřeším svojí orientaci a neřeším lidi kolem sebe. To je můj návod na štěstí.
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 07. 2021 v 23:07On-line Tygr728  (30/190/90)
Kolik je ti let?
Obavy co tomu řekne zbytek rodiny mělo asi více lidí, na to ti určitě napíše někdo něco rozumnýho kdo to má u rodiny za sebou.
Tu větu o tom jak je to podle tebe bráno ve společnosti, tu vypust, nad tím přemejšlet je sračka, je to jedno, je mega fajn lidí který to berou v poho, ostatní nemá smysl řešit.
Jestli člověk bude někdy štastný na to nemá orientace žádný vliv.
U těch přátel je to stejné, to nemá nic společného s orientací. Když si s kluky nerozumíš tak mezi nimi asi nemá smysl moc kámoše hledat, nevím, ale to že holky často od kluka přátelství neočekávají? To je blbost ;) V tomhle asi budeš mile překvapen.
No a s těmi útoky na páry si nemyslím že by to bylo nějak horký, kort v dnešní době. To tak možná před 20-30lety.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 07. 2021 v 01:24On-line WileECoyote  (35/178/-)
1) Najdi si někoho, kdo v tobě bude vyvolávat pocit bezpečí, a ty mu dej jistotu, že neuděláš nějakou kravinu. 2) na vejletě se držte za ruku, zapomeňte na surrealitu okolo a užívejte si života. Ve dvou vám můžou ti nepřející lidi okolo vlézt na hrb.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 07. 2021 v 09:39Off-line Ansgar  (103/-/-)
Štěstí je prej, když máš upřímně rád sám sebe..
.. pak můžeš bejt sám sebou a žít svůj život
.. pak teprve můžeš opravdově mít rád ostatní
.. pak tě nerozhodí nějací i***ti tuhle a támhle
:)
31. 07. 2021 v 15:14Off-line pollo123456  (37/187/98)
Moji kamarádi to berou úplně v pohodě a ani v okolí jsem se nesetkal s nějakou negativní reakcí na mou orientaci. Možná mám jen štěstí ????
31. 07. 2021 v 16:10On-line Tygr728  (30/190/90)
Možná štěstí možná svaly :D Ono šikanuj někoho že je buzna když ti dá přes hubu :D
31. 07. 2021 v 17:35Off-line jmeno-nick  (18/176/61)
Jednak pokud bereš normální obavy jako deprese tak máš hodně dobrej život, jinak jak jako částečnej coming out? Co si představuješ že lidem pořád ruku a řekneš já jsem gay, neva? Ne ale reálně gayové často říkají že nikomu nevnucují orientaci a že je kvůli tomu lidi nemají rádi a přitom by se zbavili 90% problémů kdyby o nich nevěděl každej že jsou gayové, pokud nevíš jestli je kolega ženatý nebo ve vztahu nebo jestli š**á blondýny nebo zrzky tak není důvod aby to věděl on o tobě, ne?
Co se týče rodiny tak už to za pár let nebude takový problém ale spíš je časté že nemůžou mít geneticky své dítě (nebo aspoň jeden z páru). Poslední problém co se týká gay problematiky ( kamarády jsi si měl vyřešit v 5ti na pískovišti ) je držení za ruku a to si myslím že je v Česku dost přehnané, minimálně v Plzni je to všem naproto u p***le a když vidím jak nám záleží na nošení roušek tak se ani nedivím.
31. 07. 2021 v 20:05On-line rosju  (53/170/78)
Vjaceslav-tvoje d***lita je fakt ukázková
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 07. 2021 v 20:57Off-line tatrman  (27/-/-)
Čím složitější společnost, tím složitější vztahy a o to víc depresí.
Lovci mamutů se nestarali o mnoho věcí, o co se musí starat lidi dnes. Tudíž ani nebyl důvod vzniku depresí. Deprese jsou výsledkem dlouhotrvajícího stresu a tlaku z různých příčin. Lovci mamutů neřešili složenky, nájmy, pojištění, úřady, soudy, pohřby, policii, volby, školy, statusy, prestiž a milion dalších věcí...
31. 07. 2021 v 21:41Off-line jmeno-nick  (18/176/61)
Vjaceslav, nejspíš tě zklamu ale ano i v pravěku měli lidi deprese rozdíl je v tom že to dřív bylo smrtelné stejně jako spoustu somatických chorob včetně obyčejné rýmy. Jinak obecně nechápu ten negativistický přístup k té nemoci i když je vidět že jí nerozumíš, například jeden velký omyl je v tom že nejdřív je člověk negativistický a pak je deprese, je to naopak deprese je nemoc která je vidět na mozku stejně jako mrtvice akorát má projevy spíše v myšlení nebo chování. Hlavní zásadní omyl je ten že depresi poznáš ( smutný člověk není člověk s depresí! ) naopak jeden ze symptomů deprese je ten že si ty lidi nacvičují úsměv před zrcadlem a snaží se působit ve společnosti co nejveseleji ( je to vidět ve filmu Joker ) poznáš to hlavně podle jiného chování ( dokonce existuje tkz. deprese bez deprese neboli deprese bez blbé nálady ) pokud má člověk déle než 2 roky smutnou náladu nemá depresi ale dystymii.
31. 07. 2021 v 21:55On-line miloslav9  (31/171/60)
Anonym tak všeobecne gayovia to majú ťažšie ako heteráci.
Život na tejto planéte je ťažký, takže musíš bojovať a nevzdávať sa. Držím ti palce :)
31. 07. 2021 v 22:06Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Abych doplnil debatu - dříve lidé trpěli více fyzicky. Dneska je vyvíjen velký tlak na psychiku, proto je psychologie ještě v plenkách. Ale řekl bych, že utrpení k lidské přirozenosti prostě patří.
31. 07. 2021 v 22:22Off-line jmeno-nick  (18/176/61)
Lolitak69 to je právě častý omyl psychické obtíže byli vždy naprosto stejné a psychologie je v plenkách protože ani dneska nemáme objektivní metody na diagnostiku duševních chorob protože ani nejdou najít, teda otevírat mozek abych se podíval jak vypadá hypocampus není úplně realistický a samozřejmě se o tom ani moc nemluvilo ani neřešilo u důležitých lidí ( například Rudolf II. podle dneška trpěl bipolární poruchou a měl vážné psychické poruchy a jak dopadl všichni víme ke konci měl i extrémní paranou )
31. 07. 2021 v 22:44Off-line Anonym
Omlouvám se všem, které jsem tak rozohnil kvůli slovu deprese. Neříkám, že trpím na 100 % depresí, protože nejsem odborník, ale dle charakteristiky je tomu můj stav přinejmenším podobný. Tohle vše pak právě vyúsťuje do nechutě ze života apod.
Většině z vás děkuji za reakce.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 07. 2021 v 23:07Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Jmeno-nick: Historie umění mi v tomhle hodně rozšířila obzor, takže si svým názorem jsem dost jistý. Navíc je třeba zvážit víc okolností.
31. 07. 2021 v 23:13On-line rosju  (53/170/78)
Dříve samozřejmě lidé trpěli více fyzicky, ale psychické poruchy jsou staré jako lidstvo samo
31. 07. 2021 v 23:45On-line rosju  (53/170/78)
Angel-sorry,ale lidé, kteří mají těžší formu (se známých třeba Kopecký Miloš) ,by takového "genia" jako.jsi ty uvítali, protože ty jsi asi kandidát na Nobelovku, nebo víš uplne hovno.Kez by to bylo tak jednoduché, jak v té tvé patrně zhulene mysli
31. 07. 2021 v 23:55On-line rosju  (53/170/78)
Kdyby si znal podrobnosti o skutečné depresi (ne o depce, kterou jako termín používají lidé, kteří ji ve skutečnosti nemají ) asi by si to tak nezlehcoval.
Chápu, že syty hladovemu nevěří
01. 08. 2021 v 00:06On-line rosju  (53/170/78)
Já si myslím, že odborné literatury na toto téma najdeš dost, nemyslím si,že každý je ochotný řešit s cizím člověkem osobní problémy. Kdo chce, najde
01. 08. 2021 v 00:17On-line rosju  (53/170/78)
No rozhodně ne cizím lidem
01. 08. 2021 v 00:39On-line rosju  (53/170/78)
No to je zas moudrost
01. 08. 2021 v 01:15On-line rosju  (53/170/78)
A teď babo rad'
02. 08. 2021 v 10:35Off-line Betonica  (39/191/93)
Castecne sis odpovedel sam. Cituji tvoje slova:

"Co na mě řekne zbytek rodiny? Nebudu moct založit rodinu, ačkoliv bych tak rád děti chtěl. Není snadné hledat přátele - s kluky si nerozumím a holky zas často přátelství od kluka neočekávají. Budu schopný se někdy držet s klukem na veřejnosti za ruku?"

Dovolim si odpovedet svym pohledem:

a) Co na to rekne zbytek rodiny? - Co je ti po tom? Hled si svyho, rodina si zvykne, nebo ne. A oboje je spravne.
b) Zalozeni rodiny. - Kde je vule, tam je cesta. Je to jiste slozitejsi, ale ne nemozne.
c) Hledani pratel. - Pratele se nehledaji, pratele prichazeji a je jen na tobe, zda prateli zustanou.
d) Drzeni za ruku. - Jiste, za ruku se muzes drzet kdykoli a kdekoli. Za me, prosim, umerne situaci.

Shrnuto. Zbytecne se vytvaris negativni myslenkovou mapu. Stavis si do mysleni prekazky, o kterych ani nevis, zda nastanou. Jinymi slovy. Uz ted predem vis, ze neco bude spatne. Otazka: Jak to vis? Odpoved: Nevis. Proto navrhuji nezabyvat se tim, co jeste nenastalo. To, ze existuji pripady, o kterych pises, neznamena, ze budes jednim z nich. V mem pripade ti muzu rict, ze rodina uplne v klidu, rodinu mam s partnerem a o detech mluvime, pratele si nasli mne a ja je a jsme leta jak jedna ruka, jen je treba o ne pecovat, za ruku se nedrzime nikde jinde nez doma, neni nam to prijemne.

Co z toho plyne? Je potreba udrzet si pozitivni pristup. Ke vsemu. Protoze jedine kladne nabity clovek p***ahuje kladne nabite lidi a s nim pak muze tvo*** prima partnerstvi, pratelstvi a dalsi vztahy. A je to velmi sexy. Urcite vic, nez narazit na nekoho, kdo je a priori negativni, vsechno vnima jako problem a hleda problemy tam, kde zadne nejsou.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload