Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Dystopie

12. 08. 2021 v 18:06Off-line Anonym
Neni uzasny jak progresivni liberalove kteri pred lety protestovali proti 1%, bankam, Monstantu, GMO, korporacim, Big Brotherovi, kapitalismu, diskriminaci, rasismu a vyrvavali "moje telo, moje volba" najednou delaji presny opak? :)

Najednou jsou z nich nejvetsi zastanci povinneho ockovani, nejvetsi zastanci segregace, nejvetsi zastanci covid pasu a preslo se "pokud miliardy lidi budou nosit masky a zachrani to jednoho cloveka, tak to stalo za to" k "pokud se nenechas ockovat, tak doufam ze chcipnes".

Nejen na Redditu sem videl spoustu lidi oslavujici smrt nekoho kdo se nenechal ockovat a lekare prohlasuji ze se jim budou smat a pozorovat jak umiraji na ventilaru.

Drive se palily knihy, dneska se cenzuruje vsechno co se nehodi officialnimu scenari, duvod je stejny. Po WWII se naciste obhajovali tim, ze jenom plnili rozkazy, dneska se dost lidi chova podobne.

Spoustu doktoru moc nevahalo a celkem obratne se pridali k nacistum, pred par lety na tohle tema vysla studie "Why did so many doctors join the Nazi Party early".

btw. prestoze media se snazi lidem nakukat ze jenom hlupaci se nechteji nechat ockovat, tak studie University v Pittsburghu dosla k zaveru ze naopak ti nejvzdelanejsi maji nejvetsi pochyby o teto vakcine :)
https://www.medrxiv.org/…5v1.full.pdf
12. 08. 2021 v 18:25Off-line Tarferi  (30/-/-)
Podle těch čísel:

6 z 10 lidí s vlastním genderem se očkovat nechtějí
49% dotázaných se nebojí, že by někdo z jejich okolí mohl mít těžký průběh
52% dotázaných se nechce očkovat, protože nevěří vládě
60% dotázaných nevěří vakcínám proti covidu
42% dotázaných nepracuje za peníze

zajímavá statistika :D.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 08. 2021 v 18:41Off-line tatrman  (27/-/-)
Nechápu proč se na tom očkování tak bazíruje(asi byznys), když je 5milionů v ČR dávno promořeno. Rizikový skupiny se nechaly naočkovat. Ostatní mají protilátky z promoření, tak proč ještě píchat další svinstva?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 08. 2021 v 18:44Off-line Anonym
Tarferi: Ty ses dobrej manipualor :D

Participant characteristics. May participants (N= 529,658) had a median age range of 55-64 years, 45.0% identified as male, 52.6% female, 1.1% nonbinary, and 1.4% self-described gender; 16.7% were Hispanic, 68.7 % White, 6.5% Black, 3.6% Asian, 0.9% Native American, 0.2% Pacific
105 Islander, and 3.4% were multi-racial; 22.5% had ≤high school education; 41.2% a four-year college degree or higher. Over half (55.7%) worked for pay; 43.2% worked outside the home.


60% dotazanych neveri COVID vakcine, nikoli vakcinam.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
12. 08. 2021 v 18:55Off-line Anonym
Tarferi: Ta studie byla provedena v kvetnu, tzn. 5 mesicu po te co se zaclo s ockovanim, tzn. ze ockovani v te dobe se tykalo prevazne starsich a zranitelnych, proto je median 55-64 a proto 42% lidi nepracuje za penize protoze uz byli v duchodovem veku.


Opet si demonstroval ze ses diletant kterej si vytahne jenom co se mu hodi bez kontextu ale jiste oslovis ty kteri nebudou schopni se na tu studii ani podivat.

Lidi jako ty jsou presne duvod jsme tam kde jsme a o kterych sem se zminoval.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
12. 08. 2021 v 19:05Off-line Tarferi  (30/-/-)
Vycházel jsem z tabulky na straně 17, kde u sloupečku pojmenovaného "Sample" části "%". Ta část "n" značí počet vzorků, % potom procentuální vyjádření té skupiny vůči všem vzorkům (pokud si sečteš počet vzorků, dostaneš N, pokud sečteš procenta, dostaneš ~100%) a potom z tabulky na straně 20, kde je ten stejný sloupeček se stejným významem a ještě další 3, jejichž definici v tom textu určitě už sám najdeš :).

Ty vycházíš jen z abstraktu, kde jsou už čísla nějakým způsobem agregovaná.

Tahle studie nic nového nestuduje, pouze analyzovala a uvedla tabulky dat z dotazníků, které vyplňovaly lidé v období od ledna do května tohoto roku.

"60% dotazanych neveri COVID vakcine, nikoli vakcinam." - přeložil jsem text u tabulky na straně 22, doslova na tom řádku je napsáno "Don't trust COVID-19 vaccines"

Chce to číst celý text, ne jen úvod a závěr :).
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 08. 2021 v 19:13Off-line Anonym
Tarferi: "přeložil jsem text u tabulky na straně 22, doslova na tom řádku je napsáno "Don't trust COVID-19 vaccines"

"Don't trust COVID-19 vaccines" - si prelozil jako "60% dotázaných nevěří vakcínám"... to podstatne slovo "Covid" ti tam nejak vypadlo, ze? Takova nahoda.

Hlavne ze mne tu poucujes o tom ze to chce cist cely text.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
12. 08. 2021 v 19:23Off-line Tarferi  (30/-/-)
Máš pravdu, to klíčové slovo mi tam vypadlo; opraveno :).
12. 08. 2021 v 19:28Off-line Anonym
Jj, postupujes presne jako mainstreamovy media. Vytahnes si jenom co se ti hodi pro tvoji agendu, zbytek ignroujes a kdyz te nekdo chytne ze navic si "zapomnel" zminit podstatny veci, tak to upravis tak aby to vypadalo ze si to takhle tvrdil od zacatku.

Tvuj puvodni prispevek je porad vrcholem manipulace, kterej se snazi radoby zesmesnit vsechno co sem rikal, i samotnou studii.


Fakt trapny a ztrata casu (ackoli nepochybuji ze se s tebou covid sekta ztotozni).
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
12. 08. 2021 v 19:35Off-line Tarferi  (30/-/-)
Tak ono všechno je detailně popsáno v těch tabulkách. Já vytáhnul jen ty věci, které mi přišly zajímavé. Mimo vlastního zájmu žádnou další agendu nemám.

Pokud za každým překlepem a nedoklepem vidíš manipulaci, tak bys s tím měl někam zajít to reklamovat.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 08. 2021 v 19:43Off-line Anonym
6 z 10 lidí s vlastním genderem se očkovat nechtějí - myslim ze tohle vetsina lidi pochopi jako ze 6 z 10 lidi v te studii ma vlastni pohlavi. Nenapada mne zadny jiny dovud proc bys tohle jinak vytahoval.

52% dotázaných se nechce očkovat, protože nevěří vládě - Jedinej duvod proc tohle zminujes je "crazy conspiracy theorist card".

60% dotázaných nevěří vakcínám - tady ses snazil hrat "antivaxxers card", tomu ze to bylo nahodne moc neverim.

42% dotázaných nepracuje za peníze - zase zadny duvod proc bys tohle uvadel bez kontextu, krom toho ze si to chtel hodit na "socky", ve skutecnosti byla dotazana ale velka cast lidi ktera je v duchodu.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
12. 08. 2021 v 19:49Off-line tatrman  (27/-/-)
60% je proti covid očkování? A já dostal z médií pocit že 90% je pro očkování a zbytek jsou vrazi nemluvňat.:)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 08. 2021 v 19:52Off-line Anonym
Tatrman: Babicek :)
12. 08. 2021 v 19:53Off-line tatrman  (27/-/-)
Nemluvňata zní líp,jsou taková nevinná.:)
12. 08. 2021 v 19:53Off-line Tarferi  (30/-/-)
Pokud někdo z věty

"6 z 10 lidí s vlastním genderem se očkovat nechtějí"

pochopí, že "6 z 10 lidí má vlastní gender", tak je to i***t co nerozumí psanému textu.

"52% dotázaných se nechce očkovat, protože nevěří vládě - Jedinej duvod proc tohle zminujes je "crazy conspiracy theorist card".

Jediný důvod, proč to zmiňuji, že ten, že ze všech uvedených důvodů je tento jedním z nejčastějších, což mi přijde zajímavé. O těch 60% nevěřících platí to stejné.

U těch 42% co nepobírá za práci peníze mi přijde zarážející sociální situace ve zkoumané populaci. Neřekl jsem, že to jsou nepracující, protože to nejsou nepracující. Neřekl jsem, že to jsou "socky", protože to nejsou "socky". Jsou to lidé, kteří za práci nepobírají peníze. Nic jiného.

Pokud své vlastní myšlenky vkládáš do toho, co jsem psal, tak se jedná o projekci a taky bys s tím měl někam zajít :).
12. 08. 2021 v 19:57Off-line Anonym
Khalo: Tak kvuli zdravi experimtalni vakcinou by se snad nenechal naockovat nikdo pricetnej, vetsina lidi se nechala ockovat proto aby mohli cestovat, chodit do hospody, tlaku media v praci bez testovani, prestoze ockovani prenasi ten virus stejne jako neockovani, akorat je nikdo netestuje (aspon v CR).
12. 08. 2021 v 19:59Off-line tatrman  (27/-/-)
Khalo
já vím, ale ten pocit když se podíváš třeba jen na titulky každej den napříč mainstreamem dostaneš. Prolítneš to rychle očima a vidíš vrah olympioniků Mudr. Voráček,...ošetřovatelka se nenechala naočkovat a zabila 10 lidí v seniorheimu covidem...atd atd.. denně a denně už dva roky...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 08. 2021 v 20:00Off-line tatrman  (27/-/-)
Nebo dostali tenisky
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 08. 2021 v 20:03Off-line Tarferi  (30/-/-)
Dnes jsem pročítal na sociálních sítích celkem katarzní příspěvky lidí, kteří spadali té části populace, která nevěří očkování a covid bagatelizují. S následným těžkým průběhem.

https://imgur.com/gallery/702xOIy
12. 08. 2021 v 20:03Off-line Anonym
Tarferi: Pokud to komentujes slovy "zajímavá statistika :D" tak to zavani dost degradaci te studie a/nebo lidi kteri se dotoho zapojili a ted se z toho snazis vykecat.

Presto ta studie byla jenom btw. zminka. Daleko alarmujici je radikalizace covid sekty a to jak rychle se svet meni v to co byla konspirace. Sotva se zacali pouzivat covid pasy, tak uz se najednou mluvi o neuznavani testu a povinnem ockovani vice a vice lidi.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 08. 2021 v 20:06Off-line Tarferi  (30/-/-)
Ta studie mi přijde zajímavá, protože jsou tam tabulky s daty, které mi přijdou zajímavé. Pokud ti to něčím zavání, doporučuji navštívit odborníka, se kterým můžeš povídat na téma proč ti vadí, co komu přijde zajímavé :).
12. 08. 2021 v 20:11Off-line Anonym
Terferi: A co lidi kteri bagatelizuji vsechny ostatni nasledky covid sekty? Jako treba zdravotni, socialni, psychologicky, politicky a ekonomicky dopad?
12. 08. 2021 v 20:12Off-line Tarferi  (30/-/-)
Klidně sem hoď odkazy, nebo nějaké podobné kolekce, rád si to pročtu.
12. 08. 2021 v 20:17Off-line Anonym
Hmm, to je zajimavy ze mas rychlej pristup k takovyhle kolazim, ale druhou stranu mince si nevidel.

Celkem obtizny ti ted neve*** ze nejses clenem covid sekty.
12. 08. 2021 v 20:28Off-line Tarferi  (30/-/-)
O "druhé straně mince" mám pouze statistiky. Až někde uvidím koláže, nebo mi někdo ty koláže pošle, tak uvidím i druhou stranu mince.

Nevím co je to ta "covid sekta", ale předpokládám, že jsou to všichni, kteří chtějí mít ucelený pohled na nějakou situaci. Nebo je to jen asociace nějakého
negativního sociálního uskupení s nějakou skupinou lidí. Podle wiki je sekta pojem často implicitně nebo explicitně negativního nebo i pejorativního významu, kterým většinová kultura nebo většinová společnost označuje menšinovou, obvykle náboženskou skupinu vydělenou z určitého směru. Vzhledem k tomu, že naočkovaná je zhruba polovina populace ČR, tak tento pojem nelze použít, protože není většinová populace, která by ji takto mohla označit.

Podle mě je ten pojem používán lidmi, pro které je přirozené zesměšnit lidi s odlišnými názory, které sami nedokáži přijmout.
12. 08. 2021 v 20:32Off-line Anonym
Tarferi: Vazne? A jaky statistiky to jsou? Jaka je sance ze clovek chytne covid a jaka je sance ze ten clovek na ten covid zemre, rekneme pokud mu je mezi 0-45 lety a nema zadne zdravotni komplikace?

A jaky jsou ty rizika u vakciny?
12. 08. 2021 v 20:55Off-line kloudik  (38/182/80)
Anonyme: tarferek věří pouze anglicky psanýmu čemukoli jen když je na to odkaz. Tenhle člověk už nemá svoje oči, svůj mozek, úsudek ani nic takovýho. Je to jen skořápka naplněná odkazy.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 08. 2021 v 21:02Off-line Anonym
Kloudik: Zaregistroval sem.

Kdyz sem s nim jednou bavil pred par mesici tak mi tvrdil, ze v podstate kazdyho drive ci pozdeji dostane covid a maximalni riziko u vakciny je stipnuti a par dnu spatne...
12. 08. 2021 v 21:17Off-line kloudik  (38/182/80)
Aha, takže doživotní následky nebo smrt se jinak nazývá "pár dní špatně"? :) A ano, i mě kovid dostal, ale kdyby mi nevolali z hygieny tak si toho nevšimnu. Čímž to teda nechcu zlehčovat, jen říkám, že by se měl rozhodnout každej sám. A já osobně v tomto případě věřím víc svoji imunitě než pochybné vakcině což je pouze můj názor kterej nikomu nevnucuju a byl bych rád, kdyby nikdo nevnucoval svoje názory mě.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 08. 2021 v 21:37Off-line Tarferi  (30/-/-)
Pokud vezmu statistiky z USA (https://www.cdc.gov/…ly/index.htm#…), tak ve věku 0-49 lety zemřelo za určité časové období (rok 2020) 320503 lidí, z toho 17284 (5,3%) úmrtí bylo spojeno s covidem. Vzhledem k tomu, že nemáme jak zjistit míru zavinění úmrtí covidem, vezmeme si stejné časové období z doby před covidem, tj. třeba 2017 (https://www.cdc.gov/…lcwk1_hr.htm). V roce 2017 zemřelo 247185 lidí, v procentech k tehdejší populaci to je 0,076%. Pokud si spočteme absolutní čísla pro rok 2020 spočteme na procenta populace, tak se dostaneme k číslu 0,096%. Stejný postup zopakujeme pro roky 2016 a 2015, dostaneme následující hodnoty:

2015: 0,071%
2016: 0,075%
2017: 0,076%
...
2020: 0,096%

Pokud si přepočteme nahlášená úmrtí v souvislosti s covidem vzhledem k populaci, dostaneme hodnotu 0,005%. Pokud odečteme nahlášená úmrtí v souvislosti s covidem od všech úmrtí v roce 2020, dostaneme se k číslu 0,091%, což by mělo odpovídat roku bez covidu. Pokud aproximujeme křivku polynomem, dostaneme předpověď pro rok 2020 v úmrtnosti 0,084%, což je o
0,012% méně. Těch 0,012% bych dal za vinu tomu, že tady byl covid (tj. kdyby covid nebyl, tolik lidí by bylo ještě naživu).

V absolutních číslech bych to určil na cca 40 tisíc lidí ve věku 0-49 za rok, jen v USA, kteří by rok 2020 přežili, kdyby nebyl covid.



A teď vakcíny. O vakcínách máme neověřené statistiky z VAERS (https://vaers.hhs.gov/…atasets.html)
případně jiného systému pro hlášení nežádoucích účinků. Do tohoto data setu může přispět každý, proto je neúplný a neověřitelný. Trochu více ověřený zdroj dat je https://www.cdc.gov/…-events.html, kde je uvedeno následující:

Během období od 14. prosince 2020 do 9. srpna 2021 bylo aplikováno 351 milionu dávek v USA a nahlášeno 6631 úmrtí ve spojitosti s vakcínou. To nám dává 0.0019% úmrtí ve spojitosti s vakcínou. Tohle číslo je ale neporovnatelné, protože je za jiné časové období, pro neurčitou věkovou skupinu a nejedná se o 1 dávku na 1 osobu. Pokud si ale rozpočteme trojčlenkou počet úmrtí na rok (hypotetický příklad), dostaneme 526,5 milionu aplikovaných dávek a 9946 úmrtí, přičemž pro porovnání už chybí jen vyfiltrovat lidi starší 50 let a podělit průměrným počtem dávek na osobu. To už dělat nebudu, protože to moc dobře nejde (data set je obrovský, viz 1. odkaz), nicméně výsledný počet bude určitě menší, podle mých odhadů méně než třetinový. Tím dostaneme procento lidí, kteří každoročně po vakcíně zažijí smrt.

Aby bylo jasné, jaký je ten poměr, tak pokud si představíme 2 místnosti, kde tou první prochází všichni neočkovaní a ve druhé místnosti se očkuje, tak v té první zastřelí každého osmého, kdo tam vstoupí a v té druhé zemře cca každý stopadesátý.

Sečteno a podtrženo, je lepší se nechat očkovat.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 08. 2021 v 21:40Off-line Tarferi  (30/-/-)
Pokud máš konkrétní čísla, zdroj nebo odkaz spojený s vakcínami, který by se dal zapojit do mých výpočtů, určitě ho sem dej :).
12. 08. 2021 v 21:44Off-line kloudik  (38/182/80)
Už sem ti to jednou vysvětloval.
12. 08. 2021 v 21:46Off-line Tarferi  (30/-/-)
Pokud ti fyziologický roztok a mRNA (nic víc v těch vakcínách ani není) způsobí doživotní následky, tak by tě covid nejspíš zabil :D.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 08. 2021 v 21:48Off-line kloudik  (38/182/80)
Oki. Tak se očkuj 3x denně, ale mě z toho vynech :). Mimochodem pár lidí kovid přešlo bez problémů a zabila je vakcína tak nemel :)
12. 08. 2021 v 21:51Off-line Tarferi  (30/-/-)
A pár lidí přodělalo covid bez příznaků a pak šli jednou spát a už se neprobudili. Pár lidí vyhrálo sportku, pár lidí zadupaly krávy, pár lidí se jednou probudilo modrých, pár lidí bylo ve vesmíru, pár lidí tady na této stránce někdy někoho o něčem přesvědčilo...
12. 08. 2021 v 22:18Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Před 3 hodinamiOn-line tatrman (25/-/-) NOVÉ
Nechápu proč se na tom očkování tak bazíruje(asi byznys), když je 5milionů v ČR dávno promořeno
- paráda jak ty hromady sraček, co měli bobky a naočkovat se nenechali, parazitují na těch, co se naočkovat nechali
12. 08. 2021 v 22:22Off-line Tarferi  (30/-/-)
To mi vysvětli, jak očkovaní parazitují na těch neočkovaných :D.
12. 08. 2021 v 22:27Off-line Anonym
Tarferi: No asi tim ze ta vakcina zdarma neni zdarma, zaplati ji vsichni. Kazdy rok umira hlady 10M lidi, ale to svet nejak moc netrapi protoze proti tomu se neda ockovat :)
12. 08. 2021 v 22:33Off-line Tarferi  (30/-/-)
Všechno co je "zdarma" platíme tak nějak kolektivně všichni. Hlad je problém, který není všem tak často na očích a dá se na to nemyslet, protože se nás to netýká, my máme jídla dost...
12. 08. 2021 v 22:36Off-line Anonym
Tarferi: Znemana to ze tvuj mozek nedokaze zpracovat to, ze tvuj vlastni zdroj uvadel pred 3 tydny o polovinu vice obeti nez uvadi ted? :D
12. 08. 2021 v 22:42Off-line Tarferi  (30/-/-)
Můj zdroj před 3 týdny: https://web.archive.org/…-events.html

Počet dávek 167 milionu od 14. prosince do 5. května, 2794 úmrtí, tj. skoro polovina toho, co teď. Co zpracovává tvůj mozek, že plodí takové bludy?
12. 08. 2021 v 22:49Off-line Anonym
Tarferi: ok, sorry, ta puvodni zprava je z nejakeho duvodu neviditla, tohle sem psal puvodne:

Tarferi: Skvely. Zni to tak sofistikovane a osvicene, dokonce si pouzil i par nobl slov aby to znelo jeste lepe.

Jenom jedna otazka: K vypoctum ktere si pouzil citujes tuto stranku:
https://www.cdc.gov/…-events.html, kde je uvedno: "More than 351 million doses of COVID-19 vaccines were administered in the United States from December 14, 2020, through August 9, 2021. During this time, VAERS received 6,631 reports of death (0.0019%) among people who received a COVID-19 vaccine."

Ale na te uplne stejne strance bylo pred mesicem uvedeno:
More than 338 million doses of COVID-19 vaccines were administered in the United States from December 14, 2020, through July 19, 2021. During this time, VAERS received 12,313 reports of death (0.0036%) among people who received a COVID-19 vaccine.
https://web.archive.org/…-events.html

CDC tu citujes jako duveryhodny zdroj na zaklade ceho sis nejakym celkem zahodnym zpusobem prisel k tomu ze ockovani se vyplati (jak jinak), tak jisto pro tech par tisic odmazanych obeti vakcinace budes mit rozumne vysvetleni.
12. 08. 2021 v 22:54Off-line Tarferi  (30/-/-)
Ona to není oběť, je to hlášené úmrtí. A jak jsem psal, může to hlásit kdokoliv, proto to není ověřená informace. Žádnou ověřenější bohužel k dispozici nemáme. Mohlo se jednat o spam hlášení, duplicity v databázi, chyby v importu,... kdo ví. Ten způsob není záhadný, když jsem ho celkem detailně popsal. Nejsou to přesná čísla, ale odhady založené na dostupných datech.
12. 08. 2021 v 23:02Off-line Anonym
Aha, takze ten stejny zdroj se da pouzit jenom kdyz se ti to hodi, ale kdyz se to nehodi tak nejsou duveryhodny data, duplicity, spammy :D

Umrti muze nahlasit jenom lekar a 90% z nich jsou umrti 1-2 dnu po vakcinaci. Ale jo, ja rikam ze dokud lidi neprestanou umirat, tak bychom meli mit co nejmensi svobodu, zit v neustalym strachu, v policejnim state jako v Australii, tak nechat se jeste tak 15x preocokovat a hlavne nikdy nepriznat ze tohle skutecne neni o "pandemii" kde je 40 lidi v Nemocnici :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 08. 2021 v 23:10Off-line 1H1  (74/-/-)
Nečetl jsem celou diskusi, ale zase jsem u toho selského rozumu. Všichni se oháníte fakty vyčtenými z netu, statistiky jsou pro vás modlou, ale že by opravdu někdo svojí LOGICKOU MYSLÍ zkusil zapřemýšlet, jak že to doopravdy asi + - je, tak to ani náhodou. Ano, je zde pár rozumných, kteří to mají v hlavách srovnané a nenechají sebou manipulovat médii, ale bohužel jsou to povětšinou starší ročníky, co měli zažité, svůj mozek i logicky používat. Nechci tím nikomu říkat, že jste špatná mladá generace, jen chci poukázat na to, kam vás až ta média a manipulace přes ně dostala! A to je to smutné, že pár vyvolených mocných tohoto světa, si dělá z lidí celé planety, tupé, nemyslící ovce!
12. 08. 2021 v 23:13Off-line Tarferi  (30/-/-)
Podle FDA FAQ (https://www.fda.gov/…-and-answers) může do vaers přispívat kdokoliv, včetně pacientů a příbuzných. Proto to není tak důvěryhodné. Pokud se ze dne na den celkový počet znásobí, tak je větší pravděpodobnost, že tam na to někdo útočí, než že ten den mělo vedlejší příznaky několikanásobně více lidí než kdykoliv v historii.

Máš pravdu, že to není o pandemii. Dokud sám neskončíš připojený na ventilátor. Nebo nějaký tvůj příbuzný.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 08. 2021 v 23:22Off-line Fazan  (62/-/-)
1H1 (71/-/-)
Nečetl jsem celou diskusi, ale zase jsem u toho selského rozumu. Všichni se oháníte fakty vyčtenými z netu, statistiky jsou pro vás modlou, ale že by opravdu někdo svojí LOGICKOU MYSLÍ zkusil zapřemýšlet, jak že to doopravdy asi + - je, tak to ani náhodou. Ano, je zde pár rozumných, kteří to mají v hlavách srovnané a nenechají sebou manipulovat médii, ale bohužel jsou to povětšinou starší ročníky, co měli zažité, svůj mozek i logicky používat. Nechci tím nikomu říkat, že jste špatná mladá generace, jen chci poukázat na to, kam vás až ta média a manipulace přes ně dostala! A to je to smutné, že pár vyvolených mocných tohoto světa, si dělá z lidí celé planety, tupé, nemyslící ovce!

Jelikož jsem jeden z té staré generace, co opravdu musela ten rozum používat, protože jsme neměli strýčka Googla a museli jsme spoléhat na svůj vlastní um, tak se pod výše uvedený příspěvek rád podepíšu, protože to vidím podobně. I to, že není na vině dnešní generace mladých, ale to, co 1H1 jasně pojmenoval.
12. 08. 2021 v 23:23Off-line Anonym
Tarferi: Twl. Jako faktem ze nekteri lidi obdovovali Hitlera i po valce, ale ty mas tu palici dobre proplachnutou propagandou, ty ten strach musi zrat i k snidani.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 08. 2021 v 23:50Off-line i8051  (53/184/97)
Anonym
Tak kvuli zdravi experimtalni vakcinou by se snad nenechal naockovat nikdo pricetnej, vetsina lidi se nechala ockovat proto aby mohli cestovat, chodit do hospody
-------
Praave, chteli nadale zit beznej zivot, kterej se z techto a spousty dalsich komponent sklada. A proto tomu sli naproti, jako vsem vyzvam v zivote. Pro anonymni budizknicemy, sedici doma na p***li a vymyslejici famy, je to scifi. Takze sed dal, neprepinej a hlavne nic neres. Ostatni si zivot uzijou. Hezky vecer preje 3x opichane icko ... :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
13. 08. 2021 v 07:35Off-line Tarferi  (30/-/-)
Nic z toho co weave napsal není pravda, je to zápletka jednoho filmu. Chudák kolega už nedokáže rozlišit mezi filmem a realitou...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 08. 2021 v 07:37Off-line Tarferi  (30/-/-)
Statistická analýza, kterou si každý udělá sám je ta nejhorší možná propaganda :D.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 08. 2021 v 08:40Off-line i8051  (53/184/97)
Weave (33/177/94)
Ale decka vite co je fakt sranda, ze kdo jim na tu PR vakcinku skočil a dal si tu s mRNA tak uz není majitel svého těla.
**** jooo a ci ted jsem? bude me i krmit a satit? :-)

Jelikoz na základě rozsudku nejvyššího sousu USA platneho po celem světě
**** rozhodnuti jakehokoli soudu v USA plati pouze pro USA .. blbko :-)

Takže slušná bouda na lidi... :-DDD
**** boudu bys potreboval, ale s mrizi :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
13. 08. 2021 v 09:43Off-line Tarferi  (30/-/-)
"Výzkum" "druhé strany":

https://imgur.com/gallery/c5J5QuO
13. 08. 2021 v 10:46Off-line i8051  (53/184/97)
Tak zase 7 dolaru za kazdej ... i na antivax blbkach se da slusne vydelat :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 08. 2021 v 11:53Off-line Tarferi  (30/-/-)
Můžeme taky začít vydávat podobný magazín, kde lidem budeme psát to, co budou rádi číst. Všechno samozřejmě fiktivní, nepodložené a vydávané za tu absolutní pravdu, kterou média tají. Měli bychom úspěch :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 08. 2021 v 12:02Off-line i8051  (53/184/97)
Ok Tarfiku, ty budes redaktor a ja to budu vydavat :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 08. 2021 v 13:19Off-line Tarferi  (30/-/-)
Orphan Black se to jmenuje :D. Zakódovali do DNA klonů copyright a potom se dožadovali jejich navrácení jakožto mejetku. Dej nějaký důkaz, že je cokoliv z toho pravda, bludný kolego :D.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 08. 2021 v 13:32Off-line Anonym
Tarferi: Konecne si k tobe pridalo i8051 kterej se nechal opichat hned 3x ackoli normalne se ockuje jen 2x, tak si mas s kym notovat o svy covid sekte, ze? :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
13. 08. 2021 v 13:51Off-line Tarferi  (30/-/-)
Lolek a Bolek byli gayové?
13. 08. 2021 v 14:01Off-line i8051  (53/184/97)
Mily weave, pletes si nejvyssi soud a patentovy urad :-)
13. 08. 2021 v 14:03Off-line i8051  (53/184/97)
Ano, ockuje se anonyme sice (zatim) 2x, nicmene mam z drivejska jeste jednu Modernu a jsem tak moderni. Proste sli jsme tak nahodou kolem lekarny v Newarku a voni to tam ti amici meli ve sleve na pockani jen za USD 9.99 ... :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 08. 2021 v 14:13Off-line Anonym
Tarferi: No rekl si toho hodne, ale v podstate neodpovedel vubec na nic, jenom jednou si dal skoro dohromady nejaky cisla ktery sis z vetsi casti urcil sam.

Kazdopadne uz mne to s tebou nejak nebavi, protoze to je o nicem. Dokazes aspon odpovedet na otazku jak to vidis dal? Lidi kteri se ockovali pred par mesici uz nemaji prakticky zadny protilatky, zatim to stalo milliardy dollaru z verejnych rozpoctu a nekteri lidi se nechteji z nejruznejsich duvodu ockovat.

Co teda navrhujes?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 08. 2021 v 14:16Off-line i8051  (53/184/97)
Tebe to anonyme nebavi s nikym, kdo ma mozek, protoze se pak ve vsem ztracis, nejsi schopen zpracovat data a mektas pak nesmysly ... :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 08. 2021 v 14:17Off-line Tarferi  (30/-/-)
"z větší části určil sám" - všechno je to z datasetů, až na ty údaje o vakcínách, kde jsou povinni hlásit jen lékaři a zdravotníci a ostatní tam s trochou obtíží mohou zadávat taky. Pokud původ nějaké hodnoty nechápeš, tak to můžeme probrat detailněji
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 08. 2021 v 14:20Off-line Tarferi  (30/-/-)
Navrhoval bych kampaně pro osvětu mezi nerozhodnutými a povinné testování pro neočkované zaměstnance, kteří nemají lékařsky podloženo, že se očkovat nemohou. Jinak bych aktuální pravidla neměnil
13. 08. 2021 v 14:25Off-line Anonym
Tarferi: A co ti kteri se nenechaji ockovat ani pres (tvoji) "osvetu"? Co s nima?
13. 08. 2021 v 14:29Off-line i8051  (53/184/97)
Co s nima? Hodit ze skaly, zasypat savem a zahrnout buldozerem ... :-)
13. 08. 2021 v 14:30Off-line Tarferi  (30/-/-)
Určit nějakou hranici týdenního počtu pozitivních testů, která po překročení způsobí nutnost testování ve firmách, a potom druhou, nižší hranici, která to zase uvolní... S tím se moc dělat nedá a spoléhat se na osobní zodpovědnost nemá smysl...
13. 08. 2021 v 14:32Off-line i8051  (53/184/97)
Ano, je treba zavest hysterezi, to jsem rikal vzdy. Mit jen jeden levl je blbost, to pak osciluje :-)
13. 08. 2021 v 14:32Off-line Tarferi  (30/-/-)
Lidi co chodí po pozitivním testu s očividnými příznaky po obchodech a MHD pokutovat,...
13. 08. 2021 v 14:35Off-line Anonym
Tarferi: Tak mluvis porad o testech, ale ja se ptam na lidi kteri se nenechaji ockovat z nejruznejsich duvodu. Nechal bys je jenom testovat anebo co? Nektery staty uz negativni testy nezajimaji.
13. 08. 2021 v 14:36Off-line Tarferi  (30/-/-)
Do očkování nikoho násilím ani pokutou nutit nemůžeme. Testovali by se všichni, protože testovat jen neočkované nemá smysl
13. 08. 2021 v 14:39Off-line Tarferi  (30/-/-)
Zase ale by bylo potřeba nastavit ty 2 hranice tak, aby se to překlápělo maximálně jednou za měsíc nebo za 2 měsíce, aby v tom nebyl zmatek
13. 08. 2021 v 14:40Off-line Anonym
Tarferi: No vidis, ted znis rozumne. A co kdyz nebudes moct delat prakticky nic bez ockovani? Nektery korporace a univerzity postupne to povinne ockovani zavadi (zatim v USA). Ockovani sice muze mit formalne nepovinne, ale kdyz to dojde k tomu ze bez ockovani nebudes moct jit do prace, do skoly, nakoupit, atd.. tak pak co?
13. 08. 2021 v 14:42Off-line Tarferi  (30/-/-)
Pokud bych na tom byl zdravotně tak špatně, že by mi bylo doporučeno se neočkovat, tak bych zvážil jak moc je pro mě osobně důležitá osobní přítomnost ve škole nebo v práci. Studovat se dá z domu, pracovat v některých oborech taky. Pokud by to nešlo, zkusil bych zažádat o výjimku
13. 08. 2021 v 14:47Off-line Anonym
Tarferi: Takze v podstate nejses pro povinne ockovani, ale pokud casem nebudes moct vyjit bez ockovani z baraku, tak se s tim budes muset smi***?

Sice riziko ockovani muze bejt velmi maly, ale rozhodne neni nulovy. Takze by si prinutil nekoho aby riskoval svuj zivot aby se mohl vratit do spolecnosti? A co kdyz te to ockovani zmrzaci? Tak co? Tak reknes: "hmm, smula"?
13. 08. 2021 v 14:55Off-line Tarferi  (30/-/-)
Zmrzačit tě může i Paralen, je důležité mít nějak vyjádřenou pravděpodobnost toho, že se to stane. Tady jdou proti sobě v podstatě 2 sady pravděpodobností pro očkované a neočkované. Pokud tě zmrzačí očkování nebo předělání covidu, tak je to doopravdy smůla, v obou případech stejná.

Zákaz vycházení bych dal jen pro opravdu hodně vysokou hranici zahlcení nemocnic, opět pro všechny. Jinak bez omezení.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 08. 2021 v 15:13Off-line Anonym
Tarferi: Ano, jenze narozdil od paralenu se muzu rozhodnout jestli paralen chci anebo nechci, nikdo po mne nebudu chtit potvrzeni o tom ze sem si vzal paralen (abebo cokoli jineho) abych mohl jit treba do fitka.

Predstav si ze ja sem si nevzal zadny lek v poslednich 14 letech a ziju, divny co?

Muzu mit jakokoli jinou nakazlivou nemoc ktera je mnohem nakazlivejsi a smrtelnejsi nez covid a delat prakticky cokoli a nikoho to zajimat nebude, cim to je? :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
13. 08. 2021 v 15:40Off-line i8051  (53/184/97)
Anonym
Predstav si ze ja sem si nevzal zadny lek v poslednich 14 letech a ziju, divny co?
----------------------
No praaave, nevzal ... :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 08. 2021 v 15:41Off-line i8051  (53/184/97)
Anonym
Muzu mit jakokoli jinou nakazlivou nemoc ktera je mnohem nakazlivejsi a smrtelnejsi nez covid a delat prakticky cokoli a nikoho to zajimat nebude, cim to je?
-----------------
Kterou, napr? :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 08. 2021 v 15:48Off-line Anonym
I8051: To musi bejt hrozna predstava pro takovyho speka kterej se radsi necha ockovat 3x ze nekdo zije bez zavislosti na chemikaliich, ze? :D

Pripominas mi toho 150kg speka kteryho nedavno sdileli na idnesu, kterej kdyby se mohl vratit v case tak by nezacal zit zdraveji a pochybovat se, ale nechal by se ockovat! :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 08. 2021 v 15:54Off-line i8051  (53/184/97)
Fizak a trosku cipu jsou chemie? Chemii do sebe cpes svym kourenim (ano, znam tvuj nick, krasne se leskne v databazi) ... :-)
13. 08. 2021 v 15:55Off-line Anonym
Khalo: To stavu i8051 odpovida :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 08. 2021 v 15:58Off-line Anonym
I8051: :D :D :D No sem rad ze se porad mimo jako si byl mimo kdyz sem na tebe narazil pred par mesici :D :D

Vzdycky kdyz ti neco nepasuje do palice, tak zacnes vykrikovat nahodny jmena a vydavat to za jednoho cloveka :D
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 08. 2021 v 17:01Off-line i8051  (53/184/97)
No podle zadani tveho tematu do palice spise nepasuje neco tobe ... :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 08. 2021 v 17:35Off-line WileECoyote  (35/178/-)
Nebudu riskovat komplikace, když to, před čím to má tak megabrutálně (dle posledních statistik :-D ) chránit, jsem poznal až z testu. Pár dnů doma bez jakéhokoliv zájmu meducíny a pharmakomplexu, a tím pro mě tahle ultrahysterie zkončila. Ale bohužel nezkončila pro d***lní politiky, co maj potřebu se nám čimdálvíc srát do života. Moucha se dá alespoň plácnout nebo nechat přilepit. Svět se propadnul do surreality. Kdo se bojí, nesmí do lesa, musí na tečku.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 08. 2021 v 18:23Off-line 1H1  (74/-/-)
WileECoyote:
je jednoduché nadávat politikům, to umí kdejaký....... ale jdi si to zkusit a potom mudruj! Myslíš si snad, že případná ODS, Piráti, či další budou jiní??? Potom jsi ztracený :D
13. 08. 2021 v 20:39Off-line Anonym
I8051: Brzo dostanes dalsi Tecku :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 08. 2021 v 20:49Off-line klucinek  (33/176/75)
Tu je problém ten že vakcinace poskytuje v tomto případě politickou imunitu než tu medicínskou, ale společnosti to stačí. Zlaťáky se nakutálely tam kam maj a všichni jsou spokojení....
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 08. 2021 v 20:59Off-line Anonym
No nejhorsi je ze tech obeti vakcinace neni zrovna malo, staci se podivat treba na GoFundMe kde spoustu obeti prosi o finacni pomoc, zatimco vyrobci vakcin byli zbaveni veskere zodpovednosti a toci na tom milliardy dollaru.

Pochopitelne ze tohle ale media, stat, vyrobce vakcin ani covid sektu nezajima protoze v televizi mluvili jenom o ventalorech pokud se clovek nenecha ockovat, lidi na ventilatorech po vakcine pro ne neexistuji... Ale oni jsou ti lepsolidi co vsechno delaji z ciste nesobecnosti.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 08. 2021 v 21:03Off-line klucinek  (33/176/75)
https://vimeo.com/541981841 toto je třeba velmi zajímavé, byť dlouhé....
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 08. 2021 v 19:14Off-line WileECoyote  (35/178/-)
Další paradox: roušky ani despirátory nikdo nedotoval ani nerozdával, ale vakcíny se nutí horem spodem, Horstem Fuchsem.
14. 08. 2021 v 20:52Off-line Tarferi  (30/-/-)
GoFundMe má taky zajímavé covidové statistiky a grafy (i když trochu starší)

https://medium.com/…c40e0f690bfa
15. 08. 2021 v 19:53Off-line kloudik  (38/182/80)
Tarferku a český data by nebyly? Ty si z té Ameriky nějakej posranej. Nic proti tomu, ale tady sme v ČR pokud ti to ještě nedošlo :)
15. 08. 2021 v 19:58Off-line Tarferi  (30/-/-)
Jiná data jsem nenašel
15. 08. 2021 v 20:00Off-line kloudik  (38/182/80)
Nebo jiný jen nehledáš :)
15. 08. 2021 v 20:04Off-line Tarferi  (30/-/-)
Klidně dej nějaká data, která jsi našel sám :).
15. 08. 2021 v 20:08Off-line kloudik  (38/182/80)
Ty si na tom fakt závislej :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload