Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Mám odejít?

12. 09. 2021 v 10:51Off-line Anonym
Mám jednoho kamaráda se kterým se máme velice rádi. Poslední dobou nám to ve vztahu skřípe. Mám pocit ať dělám cokoliv, tak mě nikdy nebude mít rád, jako jiného kamaráda z minulosti, který na něj v přítomnosti sere, ale i tak pro něj dělá první poslední, hlavně aby byl jeho kámoš šťastný a že mě ubližuje mu je jedno. Mám strach až se uvidíme, tak se zbytečně pohádáme o věcech z minulosti, což nemám rád...krom toho už několikrát ve spojitosti semnou použil slovo chyba. Např.byla chyba, tě pustit do... A já si říkám, jestli už není čas náš vztah ukončit a nechat ho spokojeně žít s kamarádem z minulosti. Prostě si připadám, jako bych byl v jeho životě navíc. :/

A proč to píšu sem?
To je prosté. Když jsem se mu pokusil něco takového říct, naštve se a začne hádka. No a já mu už pak nedokážu říct to co jsem chtěl.:(

Takže jsem se chtěl asi jen vypovídat. ;(
12. 09. 2021 v 10:58Off-line Rora  (23/-/-)
Myslím si že je zbytečné se takhle trápit a raději to ukonči a najdi si někoho normálního
12. 09. 2021 v 12:08Off-line bombakul  (29/176/75)
Já si zas myslím že se cítíš jako něco víc než jen kamarád a vyžaduješ zbytečně velkou pozornost což je dost otravný. Je to jen kamarád tak si na něho nedělej zbytečně velký nároky
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
12. 09. 2021 v 17:20Off-line Wojciech  (52/-/-)
Jo - bez na houby, ale pozor na veverku Až Ti sni šišku, pak už nikoho nenajdeš
NAPIS si 1 stejný inzerát na několik seznamek a slušný kamarádi se sám
OZVE, vybereš si sam !
12. 09. 2021 v 23:02Off-line panskrt  (48/178/81)
Co je k mání bez snahy, toho si člověk neváží, udělej se trochu vzácnějším, poohlídni se po jiných možnostech a uvidíš. Teda pokud si myslíš, že jsi ve vztahu nedoceněnej, ale jak už padlo, možná se už teď přeceňuješ:)
13. 09. 2021 v 01:52Off-line iglw  (48/172/77)
Ano,ukonči to!Jsi mladý,život jde dál a netrap se nad jedním hošíkem!
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload