Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Covid obviňovačka

17. 09. 2021 v 18:30Off-line Anonym
Tak a je to tady přátelé. Lidská hloupost došla až tak daleko, že se bude na neočkované všechno svádět. Ale to, že očkovaní mohou nakazit neočkované je naprosto v pořádku. Svět se v p***l obrací :) https://cnn.iprima.cz/…akciny-33756?…
17. 09. 2021 v 18:36Off-line PesFilipes  (102/183/71)
Tomu většina i***tů uvěri. Aspoň budeme vědět kdo je kdo.
17. 09. 2021 v 18:41Off-line buzna_z_ovy  (103/-/-)
Jejda, zase diskuze na téma covid? Tak to jsem zabloudil. Mizím, páčko
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 09. 2021 v 18:57Off-line Tarferi  (30/-/-)
Na jednu takovou paní případá několik desítek/stovek těchto individuí

https://www.reddit.com/…dsAteMyFace/
17. 09. 2021 v 19:02Off-line Fgjk  (21/195/90)
A jéje náš největší eurohujer Vjaceslav
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 09. 2021 v 19:05Off-line Tarferi  (30/-/-)
U nás máme 158 lidí v nemocnici a brekotání nemocných neočkovaných není tak populární
17. 09. 2021 v 19:16Off-line Tarferi  (30/-/-)
K tomu data nemám, ale tipl bych si že tak 10-20.
17. 09. 2021 v 21:16Off-line Sonny3  (24/172/72)
Ona ten respirátor nosila, že to svádí na druhé? Když k tomu byla už starší a měla nemoc týkající se imunity, tak zrovna spoléhat se na očkování v jejím případě byla její blbost. Neockovani způsobí další lockdowny a potřebu tyto opatření furt držet, ale svádět na ně toto je celkem nesmysl.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
17. 09. 2021 v 21:30Off-line tatrman  (27/-/-)
Byla plně očkovaná a přesto zemřela?

Tak tady bych hledal viníka u tvůrce vakcíny nikoliv u neočkovaných osob. Víme přece, že se mohla klidně nakazit i od vakcinovaného. Vakcinace neznamená, že dotyčný není přenašeč kovida.

Kdy už ta tupá mediální mašinerie skončí?
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
17. 09. 2021 v 22:23Off-line BaseZax  (27/-/-)
Očkování nikdy nemělo zaručit 100% nenakažení. Zase meleš sračk* :D
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 09. 2021 v 22:32On-line WileECoyote  (35/178/-)
Všechny předchozí očkování byla proto, aby se nedalo nakazit danou nemocí. Tohle očkování je proto, aby se dalo jet na dovolenou a jít do hospody. Vlastně to ani není očkování, ale probíhající studie a experiment. Máte vedlejší účinky? Někdo vám nedlouho po dávke zemřel? Doktoři to zametou, to už bylo rozbitý, my nic. To vám ale vakcistická propaganda z televize neřekne, to si musíte najít a zažít sami. Kolik dávek si navalíte do těla, než si uvědomíte, že tu něco nehraje?
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 9  Nahlásit
18. 09. 2021 v 01:30Off-line Levent  (102/180/75)
Jeden pán u nás spadl ze střechy, odvezli ho do nemocnice a tam zemřel. A na co zemřel? Prý na zombit ha, ha, ha on byl úplně zdraví. A tak to asi bude i s ostatními kteří jsou nějak nemocní.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
18. 09. 2021 v 01:36Off-line Riku  (63/176/110)
Doufám ve zdravý lidský rozum.
18. 09. 2021 v 09:01Off-line Tarferi  (30/-/-)
"očkování mělo zaručit 100% nenakažení" - žádné očkování proti jakékoliv nemoci ti tohle nikdy nezaručí.

"Ta nemalá skupinka lidé která zemřela v důsledku očkování je pro některé pouze zanedbatelné číslo oproti těm, kteří se úspěšně naočkovali a přežili bez újmy" - máš na mysli tu skupinku, kterou stále zmiňují konspirátoři, ale nikdo jiný o ní neví? Vyjma těch 2-3 případů :D

Je zábavné sledovat lidi označovat vakcínu za experimentální, přestože už je dávno řádně registrovaná a experimentální není... ale u takových lidí jsou známy případy, kdy odpírači umírající na covid okolí přesvědčují, že žádný covid neexistuje, takže je asi nemá cenu přesvědčovat :D.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
18. 09. 2021 v 10:40Off-line Wojciech  (52/-/-)
V minulosti jsem pracoval v nemocnici - proto nechápu jak může slušný
Kluk mít cokoli sexuálního se 3 různými za den ... Může se stát že lidi
BEZ imunity s labilním zdravotním stavem MOHOU po očkování do
několika let zemřít, je to umělé vložení nákazy do organismu a tělo se
s tím musí vyrovnat a vytvořit si protilátky Proto pijte jen červené víno
- v rozumných dávkách, obsahuje Selen a kuřte jen toho 1 svého Kluka
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
18. 09. 2021 v 11:06Off-line Tarferi  (30/-/-)
"je to umělé vložení nákazy do organismu" - žádná aktivní nákaza se očkováním do těla nedostane...
18. 09. 2021 v 13:43Off-line Tarferi  (30/-/-)
Tak to snad nenese u žádného léku, ne?
18. 09. 2021 v 15:09Off-line klucinek  (33/176/75)
Naštěstí ti normální ani na velkých akcích neřeší takové sračky jako je očkování....
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
18. 09. 2021 v 15:18Off-line Tarferi  (30/-/-)
Ukaž mi lék, za který někdo nese zodpovědnost :D.
18. 09. 2021 v 15:19Off-line Tarferi  (30/-/-)
To je jako argumentovat tím, že vakcínu nechceš, protože to slovo začíná na "V".
18. 09. 2021 v 15:25Off-line klucinek  (33/176/75)
7 lidí z 15 cti o kterých vím že si tudle sračku nechali do sebe implementovat skončilo v nemocnici... pro mě dobrý důvod...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
18. 09. 2021 v 18:09Off-line Tarferi  (30/-/-)
V tom případě jsi statistická hříčka :D.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 09. 2021 v 18:35Off-line BaseZax  (27/-/-)
Já znám hromadu lidí. V mém okolí jsou prakticky všichni očkovaní. A ani jeden neměl žádné komplikace po očkování.

Trošku mi zníš jako demagog... s čímpak skončili v nemocnici? :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 09. 2021 v 20:37Off-line Tarferi  (30/-/-)
Samozřejmě, jen ty jsi letadlo :).
18. 09. 2021 v 21:23Off-line klucinek  (33/176/75)
Basezax, třeba včera sem mluvil s kolegou důchodcem, tejden v nemocnici po náhlém kolapsu z "neznámých příčin". Až na na snímkování s kontrastem a vysokým rozlišením mu nalezli 4 ložiska mikro krevních sraženin ve vlásečnících v mozku, důvod údajně nejasný. Lékaři mu neslíbili že seto nebude opakovat. 60 let bez problémů, měsíc po očkování toto. Další o kterém vím, cca 20 dní po očkování kompletní slepota na levé oko, screening prokázal krevní sraženny v sítnici, rozehnali mu to Heparinem a preparáty, zatím vidí neuplně. 40 let, též do té doby bez vážných zdravotních komplikací. Vzhledem že to je povoláním řidič, nemilé.... Další, bratrův kolega prodělal kunvid ve formě lehčí chřipky, po očkování do 10 dní na JIP, pobyl si tam 14 dní. Celková sepse organismu, nalezeny krevní sraženiny v oběhu, diagnoza- přehnaná imunitní reakce. Další o kterém vím, ochrnutí pravé končetiny po reakci organismu na aplikaci vakcíny... to je potvrzeno lékařskou správou... další... kolega nechal očkovat matku, 80 let, 3 dny po druhé dávce čtyřicítky horečky, v konečné fázi úmrtí na levostranný zápal plic a zánět osrdečníku.... do té doby zdraví úmrné věku... bývalý kolega prodělal kovid jen na základě testů, po aplikaci první dávky vakcíny dvou týdenní neschopnost a nutnost nitrožilních antipyretik, další po aplikaci druhé dávky týdenní neschopnost... mám pokračovat? Tohle vše jsou lidi které osobně znám, ne zprávy z medií... takže nasrat
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
19. 09. 2021 v 01:46Off-line Peta80  (43/187/-)
Třeba je tam místo vakcíny očkujou přímo tím virem, to by totiž odpovídalo tomu, co popisuje. :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 09. 2021 v 02:24Off-line Peta80  (43/187/-)
Před 10 hodinami On-line Tarferi (27/191/72)
"Ukaž mi lék, za který někdo nese zodpovědnost :D."


Nevím, jak je to u nás, ale v zahraničí celkem běžné...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 09. 2021 v 03:30Off-line BaseZax  (27/-/-)
A teď tu o Sněhurvě a sedmi prcalících. :)

Jaká to náhoda, že ty máš takových zaručených případů... kdy se dějí takové špatné věci po očkování. Já mám ve svém okolí očkované prakticky všechny a nikdo neměl žádné komplikace, bez uvažování malé bolesti ruky.

Jak zvláštní, že by se o tom nikde nemluvilo (při uvažování věrohodných a NORMÁLNÍCH zdrojích)... nijak neprošetřilo, že? A no jo! Ono je to vlastně spiknutí za účelem našeho vyhubení... načipování aby nás mohli ovládat... a tak dále a tak dále.

Kámo-brácho... i když je jen nějaké podezření na něco špatného nebo na kontaminaci něčeho co jíme tak se o tom píše ve velkém... všechno se stahuje z oběhu... ale vakcína co rovnou zabijí a mrzačí lidi je totálně v pohodě po celém světě.

Chtělo by to něco originálnějšího... další prosím. :)
19. 09. 2021 v 08:36Off-line bombakul  (29/176/75)
Před návštěvama si vždycky dělám test na což očkovaní zapomínají protože vakcíně přisuzují nadpřirozené schopnosti. Není to jediný případ a stejně tak to není jen případ korony. Plno lidí běžně chodí s nějakou nemocí a nic s tím nedělá ani když sdílí domácnost a spolubydlící tak vystavují riziku
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 09. 2021 v 08:37Off-line klucinek  (33/176/75)
Však si věř čemu chceš, nic ti neberu, já mám hmatatlené důkazy. Pro mě dostačující, jestli to někomu nestačí neberu mu to, každého věc a rozhodnutí.

Pro mě je jasným dokladem o naprosté idiocii lidí kteří jsou chopni říct že si to nechaj píchnout a je jim jedno jestli to funguje, nebo jestli to má nějaké vedlejší účinky a jak jsou vážné, ale já jedu na podzim do Alp na lyže, tak potřebuju mít v mobilu zelenou. O takových případech vim v podlední době a je jich dost. Všecko do 30 let, takže by to měli být rozumně uvažující jedinci, no omyl...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 9  Nahlásit
19. 09. 2021 v 15:24Off-line Tarferi  (30/-/-)
"očkovaní zapomínají protože vakcíně přisuzují nadpřirozené schopnosti"

Já jsem očkovaný a vakcíně nepřisuzuji žádné nadpřirozené schopnosti. Je tady někdo očkovaný, kdo vakcíně přisuzuje nějaké nadpřirozené schopnosti?
19. 09. 2021 v 18:10Off-line Tarferi  (30/-/-)
Ohledně té zodpovědnosti... proč je to pro tebe problém u této vakcíny a doslova u ničeho jiného ne, přestože jsou to stejné případy? Většina kandidátů na Darwinovu cenu z poslední dobu je ze skupiny lidí s podobně nesmyslnými argumenty :D.
19. 09. 2021 v 18:13Off-line Tarferi  (30/-/-)
Ukaž mi lék, za který někdo nese zodpovědnost
19. 09. 2021 v 19:13Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Weave: Přečti si pravidla darwinovy ceny.
19. 09. 2021 v 19:23Off-line Tarferi  (30/-/-)
Umělá sterilizace lidí je předmětem celé řady televizních pořadů. Jako toxický experimentální preparát můžeme považovat i panadol a každého, kdo si kdy vzal panadol považovat za pitomce. Nebo zapojíme i druhou mozkovou buňku... pokud nějakou máme :D.
19. 09. 2021 v 19:28Off-line Tarferi  (30/-/-)
S někým, kdo bezhlavě hlásá nepodložené a vyloženě vymyšlené bláboly se polemika vést nedá, ale jsem vděčný, že se ani nesnažíš :).
19. 09. 2021 v 19:32Off-line klucinek  (33/176/75)
Tarferi proč Ty a Tobě podobní nejste chopni překousnout že lidé mají možnost svobodné volby a nejsou povinni si nic takového nechat aplikovat... to že Ty jsi se rozhodl takto ještě neznamená že to je na 100% správná cesta...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
19. 09. 2021 v 19:36Off-line Tarferi  (30/-/-)
Mně je v podstatě jedno jak se kdo rozhodne, jen poukazuji na to, že jejich argumenty jsou nesmyslné a pokud se proklikáš k odkazu na reddit výše, tak si můžeš projít stovky podobných příběhů od lidí, kteří zastávali stejné názory s identickými argumenty ale jen do chvíle, než covid doopravdy zažili. Takže k nim je přirovnávám
19. 09. 2021 v 19:38Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Weave: Pro obdržení darwinovi ceny musí být splněno více podmínek než jen zabránění rozmnožování. I když bych přistoupil na tvůj pohled na očkování, stále by nebylo splněno: "Rule 2. UnCommon Excellence". V okamžiku kdy se očkují stovky milionů lidí po světě, pak je to běžná věc kterou dělá hromada lidí a tuto podmínku tedy nesplňují.
19. 09. 2021 v 19:40Off-line Tarferi  (30/-/-)
Darwinovi kandidáti jsou ti, kteří se vlastní blbostí vyřadí z genofondu lidstva. A když někdo umře na nemoc, proti které se přes obrovskou dostupnost odmítl očkovat, tak do té kategorie spadá.
19. 09. 2021 v 19:43Off-line klucinek  (33/176/75)
Vidíš to, já zase poznal lidi s opačným příběhem, strašní zastánci očkování. Covid prodělali ve formě nanejvýš lehké chřipky a dík očkování jim selhalo zdraví. A teď mají opačný názor a litují svého rozhodnití, nebo by se při nejmenším rozhodli jinak.... Pro mě hmatatelné důkazy lidí které osobně znám, reddit a podobné jsou pro mě tímto nevěrohodné...

PS: co když u tebe dojde ke vzniku sraženin která ti nadobro poškodí třeba motoriku, jen díky očkování na nemoc kterou většina přežila bez vážných následků. Peparátem o kterém jeho chyby jsou známi a přesto se používá. Nehovoříc o tom že jeho účinnost v současné době klesá pod 30%, Též myslím že jsi kandidát na darwina, jde jen o úhel pohledu...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
19. 09. 2021 v 19:43Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Tarferi: Ani u tohohle není splněno pravidlo 2.
19. 09. 2021 v 19:47Off-line Tarferi  (30/-/-)
Na tom redditu jsou dohledatelní lidé, většinou nějaké významné osobnosti s Darwinovským pohledem na věc. Pro tebe možná hmatatelné důkazy, pro mě změť příběhů typu "jedna paní povídala" přičemž se ta paní dohledat ani nedá. Pokud by mezi očkovanými nebyli žádní mrtví, tak by to znamenalo, že vakcína způsobuje nesmrtelnost...
19. 09. 2021 v 19:48Off-line klucinek  (33/176/75)
Pro tebe změť příběhů protože ty lidi osobně neznáš, já ano, takže pro mě jejich příběh mají jinou váhu... snadné... a věrohodnost významných osobností je z 99% ovlivněna politikou...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
19. 09. 2021 v 19:49Off-line Tarferi  (30/-/-)
Pokud by na celém světě po požití přípravku X zemřeli celkem 4 lidé a ty jsi znal 4 lidi, co po požití přípravku X zemřeli... tak je to prostě tím, že nosíš smůlu
19. 09. 2021 v 19:50Off-line klucinek  (33/176/75)
Zkrátka jednoduše se nauč tolerovat že každý se může svobodně rozhodnout...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 09. 2021 v 20:01Off-line Tarferi  (30/-/-)
Tak dnes jsem se svobodně rozhodl, že zítra před cestou do práce si dám 10 panáků něčeho veselého a všichni ostatní... respektujte mé rozhodnutí :D.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 09. 2021 v 20:03Off-line klucinek  (33/176/75)
Ano kdy už nemáš argumet, tak aspoň vyblij totální p**ovinu.... na níc víc se nezmůžeš? No co čekat....
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
19. 09. 2021 v 20:04Off-line Tarferi  (30/-/-)
V médiích říkali, že se má jezdit v pravo, ale při jízdě vpravo se spaluje více pohonných hmot, takže od zítřka budu jezdit vlevo. Ať si ovce zabečí a respektují mé rozhodnutí :D.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 09. 2021 v 20:43Off-line Tarferi  (30/-/-)
To nám to uzrálo....
https://cdn.discordapp.com/…/unknown.png
https://cdn.discordapp.com/…/unknown.png

Tak co, Weave, už nemáš červíky? :D
19. 09. 2021 v 21:14Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Tarferi: Občas my svítí oči a mám chuť vyřvávat Jaffa kree! Je invermaktin vhodná léčba? :-D
19. 09. 2021 v 21:22Off-line bombakul  (29/176/75)
Weave a tarferi oba ste nějak až fanatičtí
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 09. 2021 v 21:23Off-line Tarferi  (30/-/-)
V čem jsem fanatický?
19. 09. 2021 v 21:32Off-line Tarferi  (30/-/-)
Skupina neočkovaných zahrnuje i lidi, kteří se nemohou očkovat ze zdravotních důvodů. Odpírači se neočkují z vlastní vůle, přestože jim v tom jejich zdravotní stav nebrání.
19. 09. 2021 v 21:37Off-line Tarferi  (30/-/-)
Představ si, že bys potkal někoho, kdo by ti řekl, že se nechce očkovat, protože ty vakcíny dodávají v oválných lahvičkách.
19. 09. 2021 v 21:45Off-line Tarferi  (30/-/-)
A pak si představ, že bys den co den četl zprávy o tom, jak lidi co se nechtěli očkovat ze stejného důvodu, na sociální sítě vkládali obrázky s odpovídající satirou a potom poslední příspěvek, který kdy napsali je o tom, jak jdou na ventilátor...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 09. 2021 v 22:08Off-line Tarferi  (30/-/-)
To mi řekni, jak by to vypadalo v případě, kdy by se do toho politici nevložili, protože si to nedokážu představit. O tom, že očkování má nějaké mírné negativní dopady víme. O vážných následcích ví jen ti, co to vykládají na různých fórech a sociálních sítích jako vlastní propagandu. Pokud si na facebook napíšu, že vím od kolegyně sestry majitelky sestřenice mého křečka, která je lékařka, že když si nechám dát tu vakcínu do kolene, tak má stokrát vyšší účinnost. A pak bude spousta lidí, kteří se při očkování budou vehementně dožadovat vakcíny do kolena, protože ví něco, co ostatní neví a to je přesně ten příjemný pocit, o kterým nám jde, protože kdysi viděli v televizi film, kde někomu taková zdánlivě nesmyslná náhoda třeba zachránila život.

Jak už jsem psal, vymysli si jakoukoliv činnost, a lidé na ní budou umírat. Sezení na židli? Úrazy spojené s pádem ze židle jsou běžné. Sledování televize? Spoustě lidí zvyšuje tlak a způsobuje průblémy se srdcem. Dýchání? Alergie a astma. Šíření výmyslů na seznamkách? Jen pokračuj... :D.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 09. 2021 v 23:32Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Tarferi: Jak by to vypadalo když by se do toho politici nevložili? Jako jen do sars, nebo do celého zdravotnictví? Pokud to druhý tak výrazně líp. Teda pokud by se do toho vůbec, ale opravdu vůbec nevložili. Ne jako v USA kde regulují kde co a předstíraní jak tam mají kapitalistický zdravotnictví, což nemaj, protože tam chybí ten volný trh kvůli regulacím. A to jsem nepsal o tom že o staré lidi se stará stát, takže hodně lidí si řekne, že do důchodu to doklepou, protože nejvíc zdravotních problémů na ně čeká právě až ve stáří, tak proč se v mládí pojišťovat?

Jak by to vypadalo? Měly by jsme síť volnotržních zdravotních pojišťoven, které by se vyznačovaly tím čím se vyznačují pojišťovny obecně. Mají armádu statistiků a analitiků aby neprodělaly kalhoty. I obecně by tlačili na lidi k zodpovědnějšímu chování nastavením výše pojistného, tedy kouříš? Máš nadváhu? Provozuješ nebezpečné sporty? pojistné roste (přeci jen, pojištění baráku v záplavoví oblasti proti vodě je taky vyšší než jinde. Proč je zřejmé).
Stejné mechanismy by byly aplikovány i na SARS2. Tedy nejsi očkován? Ok, klidně si nebuď, ale tvoje pojistka bude o xyz vyšší, chceš to risknout bez pojistky? Hodně štěstí.

Pojišťovny by mohly tlačit i na obchodní řetězce a zaměstnavatele (přeci jen, zdravotní pojištění může být zaměstnanecký benefit) aby je donutili k vynucování nošení roušek a to zase principem nevynucujete roušky, pak vyšší pojistka, případně hledejte si jinou pojišťovnu.

Jaký je pak hlavní rozdíl oproti politikům?
Pojišťovna je motivována zvládnou jakoukoliv epidemii co nejlépe protože chce minimalizovat svoje ztráty. K tomu použije všechny dostupné prostředky, statistiku, modelování, epidemiologii,... protože špatně zvládnutá epidemie znamená menší zisk. Menší zisk znamená menší prémie, případně vyhazov zodpovědných osob, protože majitelům se nelíbí malé dividendy.

Politik je motivován vyhrát volby. Tam není žádná přímá vazba na zvládnutí epidemie. Jen nepřímá. Voliči jsou vax i antivax a podle toho na čí hlasy vládnoucí koalice spíš cíli, to ovlivní jejich rozhodnutí. A tak do protipandemických opatření kecá marketingové oddělení stran.
No a pak to vypadá takhle: https://www.reflex.cz/…reni-mz.html
19. 09. 2021 v 23:42Off-line BaseZax  (27/-/-)
Odpírači často básní o Ivermektinu... odčervovacím prostředku pro koně a OVCE. Tak kdo je tady potom ovce? :)

Někteří to do sebe cpou i preventivně... protože je to ZARUČENĚ ochrání před nákazou, protože to psal v nějaké internetové diskuzi DOKTOR. Tak to musí být pravda... protože to psal přeci doktor. :)

Už bylo uděláno dost studií ve kterých se prokázalo... že to nemá žádný vliv na prevenci a ani na léčku. V US je to teď takový nešvar, že to lidé konzumují relativně ve velkém... ničí si tím žaludek a mikroflóru ve střevech... a začínají se pokakávat na veřejnosti. No, každému není shůry dáno... někomu je dáno mít podělaný kalhoty. :))
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 09. 2021 v 23:56Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
BaseZax: Ivermektin je léčivo využívané i u lidí. Nejznámější nasazení u lidí je léčba říční slepoty či elefantiázy.

Obecně, hodně léčiv pro zvířata se používá a ludí a pokud jde o léky třeba pro psa, tak to i často kupuješ normálně v lékárně, balení pro lidi a upravuješ dávku - čtvrtku, protože je to levnější než mít eparátní distribuční řetězec toho stejnýho pro veterináře. Lidi i ostatní zvířata jsou příbuzné druhy. Savci - velká část chovaných zvýřat jsou i celkem blizcí příbuzný. Takže nevyvozuj závěry z toho že Ivermektin je užíván více pro zvířata, než lidi. Lidi nemaj tak často parazity na který invermektin cíli, protože steaky žerem tepelně opracovaný a než se napijem vody, tak do ni ve vodárně narvem chlor.
20. 09. 2021 v 00:23Off-line BaseZax  (27/-/-)
Ano. Je Ivermektin i pro lidi, nějaké prokázané účinky má... ale není to všelék.
Ale hlavně... lidi žerou tu koňskou dávku.. protože čím víc tím líp!

Milý zlatý, to, že jsme savci neznamená, že máme nějakou extra podobu se zvířaty a hlavně skotem.
Zkus udělat takový experiment... "zkus" třeba takovému psu, který je taky savec, dát tabulku kvalitní čokoláda (=ne žádné sra*čky co čokoládu nevidělo ani z rychlíku). A uvidíš... přeci jsme si podobní, tak mu to rozhodně nic neudělá. Nééééé. :))

Nikdy jsem neslyšel, že by někdo dával svému psu nějaká léčiva určená pro lidi. :) Ale zato jsem slyšel o lidech, kteří jsou lakomci a kupují si kloubní výživu pro koně, která má i pozitivní vliv na tvorbu kopit a srsti... tak to bude mít asi zaručeně stejné a kvalitní výživové hodnoty i pro lidi, že?

Když už jsme u té podoby, skot jí trávu. Zkus si příště místo toho steaku dát pastvinu. Proběhneš se... dáš si dobrou travičku. Uvidíme jestli ji budeš schopný strávit anebo ne.

Cituji "velká část chovaných zvýřat jsou i celkem blizcí příbuzný." konec citace
Hele, já dělám taky hodně chyb když píšu... nikdy jsem na to moc nebyl. Ale tohle vidím už i já...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
20. 09. 2021 v 01:55Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
BaseZax: Nepsal jsem že vše je stejné. Blízká příbuznost zaručuje že toho bude kompatibilní spoustu, ale ne všechno. I v rámci druhu, kde je příbuznost ještě větší je nekompatibilita, například 2/3 asiatů mají problémi s laktózou, ale asi nebudeš spochybňovat že díky příbuznosti na ně fungují z většiny stejné léky jako pro evropny, že? Rozdíly jsou, nepopírám je, ale hodně toho je společného a čím pžíbuznější, tím větší kompatibilita. Bude víc kompatibilních léku pro člověka a ovci, než pro člověka a rybu, protože ovce je bližší příbuzný. Tato příbuznost je i důvod proč se jako pokusná zvířata pro lék obvykle používají savci.

No, veterinářka nám dala recept, s ním jsme šli do lékárny, tam nám prodaly lék (bylo to před lety, nevybavím si co to bylo konkrétně) s příbalovou informací cílenou na lidi. Byl to prostě normální lidský lék, dokonce bez receptu neprodejný.
K oné kloubní výživě pro koně. Obvykle lidi berou Alavis, ten co jsem se díval má kloubní výživu separátně od toho pro srst a kopita. Ale i kdyby měli něco kombinovaného, díval ses co to obsahuje? Vezmu ten koňský přípravek pro srst a kopita Alavis. Obsahuje Methionin, Vitamin B6, Vitamin B5, Zinek, Vitamin H(B7). Co se ti tam nezdá? je to pár Bček, zinek (bez něj by lidský tělo postihlo padáná vlasů a oslabování nehtů - to je ta srst a kopita, ale jeho nedostatek by se projevil dalšími problémy :-) ) a Methionin je esenciální aminokyselina kterou tělo potřebuje žrát v potravě. Je to v principu normální potravinovej doplněk a pravděpodobně najdeš něco složením podobného s nálepkou "pro lidi". Tak co se snažíš říct? Že lidi si koupí potravinovej doplněk pro koně aby ušetřili jsou nějak horší? Složením to je velmy podobné, pokud tam rozdíli jsou tak v chuti a drubné připůsobení odlišnostem v trávicím traktu. Hlavní problém je jen v dávkování, protože nejde použít jednoduchý přepočet na hmotnost. :-)
A ne já to nežeru, když jsem chtěl kolagen, vzal jsem pro lidi, protože jsem línej zjišťovat jaký mám mít dávkování u toho koňskýho...

Skot sežere i mršinu ptáka/hlodavce když se mu naskytne příležitost, není schopen to normálně ulovit, ale nenechá na zemi povalovat balíček proteinů když na něj narazí, takže zjednodušeně řečeno, kráva by si klidně i ten steak dala. Ale asi ne hovězi, ikdyž možná by ji ani ten kanibalismus nevadil, když se podíváme jak je to jedno zajícům v kanadě :-)
Dále, specializace trávicího ústrojí nic nevypovídá o kompatibilitě organismu jako celek. Krávy mají jiné trávicí ústrojí, ale jejich buňky jsou velmy podobné našim. Mají podobné podobné reakce na chemii.

A zrovna invermektin je užíván i u lidí.
20. 09. 2021 v 02:18Off-line BaseZax  (27/-/-)
To, že se léky testují na zvířatech je pravda. Ale i tak to nemá vždy stejný výsledky. O to jde... to je jeden z důvodů (kromě toho etického) proč se od toho upouští. :)

Hmm. Že by měl kůň a člověk stejné potřeby co se týče výživových hodnot, hmm? Jaká to náhoda a usnadnění! To, že pro koně dané množství může být dobré neznamená že to bude i pro člověka i když si vezme jen zlomek tabletky. Většina lidí zase nemá tolik chlupů jako zvíře srsti. Ani takové množství zrohovatělých buněk v podobě nehtů jako kůň v podobě kopit.
Možná to to zvíře bude potřebovat spíš a možná toho v těch tabletách je víc, že?

Ano, ale Ivermektin není lék na koronavirus. A Teď to v US lidi žerou ve velkém a služně řečeno se pokakávají v nákupních centrech, ale to je podle nich normální a jen malý vedlejší efekt při jeho užívání.... rozhodně si tím život nek***í a neničí si mikroflóru, nenené!

To že někdo sežere tubu ivermektinu a jeho tělo se zároveň zvládne popasovat s kovidem ještě neznamená, že to má skutečně nějaký vliv.
Korelace neznamená hned kauzalitu. :) Chce to zapojit alespoň trošku zdravého rozumu a občas dát na radu někoho kdo je v daném oboru elitou.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 09. 2021 v 07:12Off-line Tarferi  (30/-/-)
Takže pokud jsem to pochopil správně, tak by všechno bylo ok, pokud by legislativa tlačila "propagandu" nepřímo skrz pojišťovny. A určitě by to žádný politik nevyužil ke svému prospěchu... :D.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 09. 2021 v 07:13Off-line Tarferi  (30/-/-)
Za mě je ok, že veřejné zdraví má na starosti vláda a ne pojišťovny
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
20. 09. 2021 v 07:40Off-line Tarferi  (30/-/-)
Ty jsi celkem posedlý bagatelizací covidu. Žeby odpírač? :D
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
20. 09. 2021 v 08:29Off-line sta  (38/-/-)
Za vakcínu výrobce nese plnou odpovědnost. Už mnohokrát tento hoax vyvrátili. https://ec.europa.eu/…nation-eu_cs#…
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
20. 09. 2021 v 08:40Off-line BaseZax  (27/-/-)
Ty nás taky nezajímáš... tak zalez. :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
20. 09. 2021 v 09:37Off-line Tarferi  (30/-/-)
Jediný, kdo se toho bojí jsi tady ty :D.
20. 09. 2021 v 09:38Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
BaseZax: No, nikde jsem nepsal že je absolutní kompatibilita. Jen že většinou ta kompatibilita tam je. Pokud by nebyla, ve většině případů, tak testovat na zvířatech nemá smysl.
O úpravě dávkování jsem psal. Samotné poměry mohou být trochu jiné, ale ne tak moc aby se člověk předávkoval, pokud si vezme dávku odpovídající člověku a ne koni. Tělo z nějakého "záhadného" důvodu dokáže s přebytky pracovat, dokud nejsou úplně mimo. Ten důvod není vlastně ani záhadný, je to tím, že i v normální potravě není vše vyvážené přesně tak jak potřebujeme.
Množství nehtů a vlasů nehraje zas tak zásadní roli, protože to je potravinoví doplněk sice dodává chemii kterou vyžadují vlasy/chlupy, ale tělo to potřebuje i pro řadu dalších činností. Nepopírám, že přípravek cílený na lidi má složení více vyvážené pro lidi a bude tedy nejspíš účinnější, ale to je asi tak všechno.

Nechápu proč poslední dva odstavce píšeš v reakci na mě. Nikde jsem tady nepsal a ani nenaznačoval že Invermektin je lék na koronavirus. Pouze se mi nelíbí nesmyslné zdůrazňování a posmívání se lidem, protože berou přípravky užívané ve veterinární medicíně.
Invermektin na tom není jinak, než když by si vzaly na SARS2 antibiotika (jedno zda cílené na lidi, nebo třeba klokany) a ještě se jimi předávkovaly. No nepomůže to, spíš naopak. Není to proto že by invermektin byl používán i ve veterinární medicíně. To s tím nemá nic společného a argumentovat tím je hloupost. I když by braly invermaktin cílený na lidi, dopadly by úplně stejně.
20. 09. 2021 v 10:00Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Tarferi: Ne. Legislativa do toho nemá co kecat. To co mají tlačit pojišťovny jsou opatření, protože ony mají incentivy pro to co nejúčiněji zvládnou epidemie. Ne politici, které mají incentivy proto se nechat znovu zvolit (nebo si jen co nejvíc nahrabat v tomto volební období, pokud nevěří že budou znovu zvoleni).

To že veřejné zdraví má na krku vláda pak vede k tomu že vůbec nejde o zdraví a ani o efektivitu. Máš podezření na rakovinu? Tak si na CTčko počkej než na tebe příjde řada. Rakovina se vyvinula během čekání na CT do neléčitelného stádia? Smůla, je pozdě. Kdo za to může? No ta nemoc. Rozhodně do zprávy nenapíšeme "fronta před CT spolu s nemocí"
Za minulého režimu vláda nedokázala řídit ani výrobu a distribuci toaletního papíru, vložek, či víček od kečupu! Opravdu myslíš že když centrální plánování selže v něčem tak primitivním jako je toaletní papír, je to ten správný na koho hodit zdravotnictví? Jak by se nedostatek způsobený selháním centrálního plánování projevil ve zdravotnictví? Za mě bych řekl obecně podfinancováním, konkrétně pak nedostatkem personálu (splněno) a dlouhými frontami na různé úkony kdy čekáš klidně i několik měsíců (splněno)
20. 09. 2021 v 10:48Off-line Tarferi  (30/-/-)
Pokud by se pojišťovny snažily vytlačit z každého maximální možný peníz, tak se moc dobře nemáme...
20. 09. 2021 v 11:56Off-line tatrman  (27/-/-)
20. 09. 2021 v 12:26Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Tarferi: No tyto tvé obavy nejsou na místě, nevím co přesně myslíš, ale pokud se bojíš přílišných cen, tak se to neděje v jiných oborech, kde nejsou přílišné regulace vstupu do odvětví, proč by se to tedy dělo tady?
Teoretické zdůvodnění je, že konkurence tlačí na pokles ceny. Protože tu není žádný fyzikální zákon který by omezoval vznik konkurence (na rozdíl od třeba mobilních operátorů, kde je limit v dostupných pásmech), tak pokud je něco příliš výhodný byznys, přidá se někdo další a začne s nižšími cenami aby nalákal nové klienty, staré pojišťovny musí ceny dorovnat, pokud můžou. Samozřejmě i staré pojišťovny se cenami přetahují mezi sebou o klienty. Pokud nemůžou, musí optimalizovat aby mohly. Optimalizovat stát nejen že nemusí, on to ani neumí.

To že tenhle princip funguje máme i otestováno v praxi. V ČR se můžeš podívat na pojištění která nejsou tak moc regulovaná. Ceny nejsou přemrštěné.
Zdravotní pojištění do zahraničí je komerční a volnotržní. V USA jsou náklady zvyšovány přeregulovaností, ale i tak tam pojištění není nedosažitelné a popravdě pro řadu lidí to vyjde i levněji než pojištění v ČR (součet zdravotního hrazeného zaměstnancem i zaměstnavatelem na zaměstnance), jeden z důvodů je i to že pojišťovny mají větší volnost v nastavení pojistky podle toho jak moc se o sebe staráš (ale není to bohužel úplně volné).

Jeden z problémů který v USA mají, na který možná narážíš je ale zase způsoben regulacemi. Konkrétně tím, že legislativa blokuje přenositelnost pojištění. Tedy že by měli pojistku na sebe a zůstala jim i když by měnili zaměstnavatele, či pokud žádného neměly tak by ji platili samy (což by se ale nelišilo od nás kde si zdravotní daň (milně označováná za pojištění, ale má to parametry daně) platíš v nezaměstnanosti taky sám). Můžeš mít pojistku sám na sebe, ale nemůže ti ji pak platit zaměstnavatel (respektive, může ti dát vyšší plat, ale to nepokryje celou tu pojistku, protože z toho musí platit odvody, což za pojistku když ji má na sebe nemusí). Z toho vzniká to jak ve filmech a seriálech mluví o ztrátě pojistky při ztrátě zaměstnání.
20. 09. 2021 v 12:28Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Tatrman: Nemusíš nám sdílet fotky z toho, když jsi byl na ORL.
20. 09. 2021 v 12:38Off-line Tarferi  (30/-/-)
To číst nebudu, napiš to v pár větách
20. 09. 2021 v 12:47Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Tarferi: Plácnout kravinu zvládne každý jednou větou. Na její vyvrácení potřebuješ delší argumentaci. Ty bys to měl vědět sám.
Ale můžu to zkusit, ale nic si z toho nevezmeš: "Zanedbal jsi existenci konkurence."
20. 09. 2021 v 12:48Off-line Tarferi  (30/-/-)
Jde to říct stručně a výstižně :).
20. 09. 2021 v 12:55Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Tarferi: Uvedl jsem teoretické zdůvodnění i praktické příklady jejichž existenci si můžeš ověřit v reálném světě. To nejde moc zkrátit.
20. 09. 2021 v 15:50Off-line tatrman  (27/-/-)
To není ORL,to je zcela běžný testování covida, ty to neznáš?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
20. 09. 2021 v 18:16Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Tatrman: Jak mám vědět proč se ti šťouraj v nose zrovna na týhle fotce?
20. 09. 2021 v 18:31Off-line tatrman  (27/-/-)
Tohle je pro tebe artene, předvolební tahák:

https://www.youtube.com/watch?…
20. 09. 2021 v 21:25Off-line klucinek  (33/176/75)
Mě pořád nikdo nevysvětlil proč mě někdo tlačí do něčeho co není povinné... mimo sračky typu že to je nepsaná občanská povinnost, ohleduplnost a podobné blitky....
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
20. 09. 2021 v 21:31Off-line Tarferi  (30/-/-)
Pár týdnů zpět jsem to tady rozváděl ze statistik v číslech, o něco výše máš odkazy na pár stovek odstrašujících případů... co víc bys chtěl? :D
20. 09. 2021 v 21:32Off-line Tarferi  (30/-/-)
Pokud ti nestačí tohle, tak ti nebude stačit asi nic
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 09. 2021 v 21:49Off-line klucinek  (33/176/75)
Ročně umírá 27 tisíc lidí v bolestech na rakovinu a nikdo na to nedělá odstrašující případy, když jsem chtěl po lékaři aťmi preventivně udělá markery tak mi řekl že nemám žádné dle něho žádné potíže, tudíž to není podtstané... aha voni z toho netáhnou prachy... co by mi tedy mělo stačit, nějaký další "racionální důvod" proč bych měl do sebe nechat aplikovat něco co nepotřebuju.
20. 09. 2021 v 21:50Off-line Tarferi  (30/-/-)
Rakovina není takto silně nakažlivá a není proti ní očkování
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
20. 09. 2021 v 21:51Off-line klucinek  (33/176/75)
Není tak silně nakažlivá a přesto na ní umírá stejný počet lidí jako na toto a nikdo to neřeší... Navíc proti některým druhům rakoviny očkování existuje... takže dál...

PS: nevíc dle stavu v zemích kde jsou vtomto před námi nemá očkování vůbec vliv na šíření nákazy...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
20. 09. 2021 v 22:00Off-line Tarferi  (30/-/-)
Covid je virová nákaza, rakovina není nákaza, nemusí mít jasné příčiny
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
20. 09. 2021 v 22:01Off-line klucinek  (33/176/75)
Virových nákaz existuje a nikdo z nich doposud nedělal něco jako tohle.... opět, aha ono to nesype prachy... navíc i rakovina může bejt způsobena virovým původem...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
20. 09. 2021 v 22:06Off-line Tarferi  (30/-/-)
Ukaž mi nějakou virovou nákazu, která se šíří takto rapidně a zabíjí desetkrát více lidí než běžná chřipka
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
20. 09. 2021 v 22:09Off-line klucinek  (33/176/75)
Jo a proti tej děsivej infekci cpeme násilím za pomoci vydírání a manipulací do lidí sračku která nefunguje... protože musíme každýho zachránit...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
20. 09. 2021 v 22:33Off-line Tarferi  (30/-/-)
Pravděpodobně nerozumíš tomu, co je "násilí", "vydírání" a "manipulace". Položil bych ti otázku, čím si vysvětluješ skutečnost, že očkovaní tvoří zlomek aktuálně hospitalizovaných a zatím u nás nebyl žádný očkovaný hospitalizovaný s těžkým průběhem bez další těžké předchozí nemoci (pokud vím, možná se mýlím a mám zastaralá data), ale tak nějak tuším, že bych se dočkal buď nadávky, pokusu o zesměšnění, bagatelizaci nebo další nekoherentní odpovědi.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
20. 09. 2021 v 23:28Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Tatrman: Nemusíš se tak okatě chlubit tím že příjmáš informace o okolním světě z extrémistickýho propagandistickýho levicovýho média. Všichni to už víme.
21. 09. 2021 v 21:32Off-line klucinek  (33/176/75)
Tarferi a jak víš že byl či nebyl že se odvažuješ toto tvrdit? Ty máš snad přímá data z nemocnic, od konkrétních lékařů s kopiemi lékařských zpráv? Navíc kde máš potvrzeno že hospitalizovaní neměli předchozí zdravotní komplikace? Já na to nedokážu odpovědět protože nejsou k dispzici důvěryhodná data. Znám minimálně pět lidí kteří sloužili za špičky na covidových jednotkách a každý z nich Ti řekne že až na vyjímky byly všichni pacienti nějak nemocní. To jsou nejpříměnjší data která osobně z nemocnic mám. Pochybuji že díky politické propagandě a nátlaku má někdo odvahu toto zveřejnit...

jen tak třeba další případy... přítel byl v sobotu na srazu od školy... jedna jeho spolužačka má po očkování dle lékařů nejspíše trvalou hluchotu na levé ucho. Nalezli jí sraženiny. Další vypadaly vlasy jak po chemoterapii, dle lékařů jeden z možných vedlejších účinků očkování... Pro Tebe možná irelevantní, pro mě dostatečně přesvědčivé... navíc se necítím že bych něco porušoval nebo byl díky tomu méněcenný. Už jen z důvodu že sám systém pod dozorem odborníků, což nám alespoň tak tvrdí, nám dává možnost plnohodnotné alternativy, takže stále ve Tvém tvrzení nevidím žádný relevantní a pro mě přesvědčivý důvod....
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
21. 09. 2021 v 21:45Off-line Tarferi  (30/-/-)
Kdybych oběhl všechny nemocnice, posbíral všechny lékařské zprávy, udělal statistiky... tak bys mi to stejně nevěřil, protože přesně tohle už udělal někdo jiný. Člověk, kterého jsi v životě neviděl a nemáš důvod mu (ne)věřit. Stejně jako jsi nikdy nepotkal mě a nemáš důvod (ne)věřit mně. Když teda pominu, že zveřejnění zdravotních a jiných osobních údajů konkrétních lidí je pravděpodobně trestné...

Jaká je ta tvá "plnohodnotná" alternativa?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
21. 09. 2021 v 21:51Off-line klucinek  (33/176/75)
To není má plnohodnotná alternativa, to je státem, potažmo systémem deklarovaná plnohodnotná alternativa... pokud vím krom očkování jsou uznávané testy a prodělání nemoci, čili nepřímo protilátky... když tedy pominu to že celá tato mašinerie je naprostá zbytečnost a pouhý zdroj peněz pro někoho... nauč se toto respektovat, že cest je více a je na každém jakou si svobodně zvolí... a neřeš proč, prostě to tak je...navíc i Ty jen čerpáš ze zdrojů co někdo publikoval a pravým principům jednotlivých metod nerozumíš stejně jako 99,99% populace, včetně mě. Nebo alespoň ne na takové úrovni aby jsi mohl tvrdit že právě ta či ona metoda je jediná správná...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
21. 09. 2021 v 22:11Off-line Tarferi  (30/-/-)
Pokud smysl očkování vidíš pouze v tom, že se na tebe nevztahují některé další povinnosti/omezení, tak ano, testy jsou plnohodnotnou alternativou očkování. Já čerpám ze zdrojů, to je pravda, protože bych jinak všechno tvrdil z vlastní hlavy a na to nemám školu/praxi v oboru. Mé zdroje jsou studie, revidované články a statistiky. Že bych tomu nerozuměl se říct nedá, četl jsem spoustu článků o možném průběhu covidu jak z hlediska sociálního, tak z hlediska patologického a každý takový článek obsahuje pro normálního člověka srozumitelný úvod a závěr. Na očkování jsem uplatnil stejný postup, ale ověřené negativní vzorky jsou v jednotkách případů a na statistiku to není dostačující, což je taky jeden z ukazatelů. Ty vycházíš primárně z vlastního úhlu pohledu a z toho, co se událo ve tvém okolí a asi je bezpečné tvrdit, že dané problématice nerozumíš o nic víc než já. Pokud jsi v oboru vystudoval a máš praxi, klidně mě oprav.

Podstatná část pandemie je byznys. Není to tak dávno, co jsme tady měli předražené tabletky, které měly neutralizovat očkování. Pár lékařů vystupovalo proti zdravému rozumu a bokem se snažily prodat nějaké svá zaručené preparáty a tak dái. A aby se v takovém byznysu dařilo, je třeba nalákat další lidi na zaručeně plnohodnotné alternativy a ani to není nijak moc těžké, protože hloupí lidé jsou velmi dobře manipulovatelní.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
21. 09. 2021 v 22:13Off-line Tarferi  (30/-/-)
Kdykoliv objevíš nějakou studii, která je v přímém rozporu s mými názory, určitě ji sem dej, já se rád přiučím :).

Webová stránka/Screenshot/video s někým, kdo se chce udělat zajímavým, není něco, čemu by mělo být dáno prostor
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
22. 09. 2021 v 06:23Off-line Tarferi  (30/-/-)
Je vidět, že nemáš tušení, jak a proč studie vlastně vznikají. Ve tvém málem světě jsou všichni hloupé ovce a jen ty znáš celou pravdu o fungování úplně všeho a ve všem vidíš jen to, co si tam domyslíš. A aby si každý myslel, jakou máš pravdu, tak si automaticky dáváš souhlasy ke svým příspěvkům hned jak je napíšeš...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
22. 09. 2021 v 06:36Off-line buzna_z_ovy  (103/-/-)
Vjaceslav za to nemůže, zřejmě nedostatek jódu v prenatálním věku...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
22. 09. 2021 v 07:07Off-line buzna_z_ovy  (103/-/-)
Ta tvoje chřipečka :) ..i moje andulka umí opakovat dokola víc slov než ty.
A nezapomeň si tam dát ten lajčík, abys ukázal jak se sebou souhlasíš.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
22. 09. 2021 v 09:04Off-line Tarferi  (30/-/-)
Víš jak poznáš odpírače? Řekne ti o tom :D
22. 09. 2021 v 10:48Off-line Tarferi  (30/-/-)
Máš hodně ujetou představu o významu slova "dobrovolné". Ale protože očividně neumíš používat vyhledávač, tak ti sem tu definici dám:


"spojený s vykonáváním určité činnosti ve prospěch ostatních z vlastní vůle, zejména bez nároku na finanční odměnu"


https://cs.m.wiktionary.org/…rovoln%C3%BD
22. 09. 2021 v 11:26Off-line Tarferi  (30/-/-)
Vycucáno to je z wiki. Klidně si najdi libovolný slovník, definice je tam buď stejná nebo velmi podobná. Ty si prostě jen vymýšlíš co se ti zrovna hodí i když je to absolutní blbost, o které nikdy nikdo neslyšel
22. 09. 2021 v 12:22Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Vjaceslav: A ta hloupost se projevuje tak že byly kolem roku 1939 na špičce zbrojního vývoje?
22. 09. 2021 v 12:31Off-line rosju  (53/170/78)
Nedávno paní srazilo auto a ona,chudinka umřela na covid, protože auto bylo pozitivni a nebylo ockovane :)
22. 09. 2021 v 12:38Off-line tatrman  (27/-/-)
Pokladník ho upozornil na rouškovou povinnost,

tak to dopadá, když si lidi hrajou zbytečně na policajty. Nechci se zastávat pachatele. Ale ta covidová doba dala určitým typům udavačných lidí "eso" do rukávu a ihned toho zneužili, ačkoliv nemaj pravomoce. stejné např. sekuriťáci v obchodech.
22. 09. 2021 v 12:41Off-line rosju  (53/170/78)
Ano,ale už je pozdě, protože covid může i za klimatickou změnu a globální oteplování.
22. 09. 2021 v 21:31Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Khalo: nemám rád úchylku sdílení videjí z fb. To víš, totalitní praktiky zaváděj moc rychle... tak si toho všimlo dost lidí. V ČR se jde poctivě krok za krokem už dávno před sars2.
23. 09. 2021 v 13:18Off-line Mazel.Groofy  (102/-/-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 09. 2021 v 18:00Off-line Tarferi  (30/-/-)
Očkování kolem tebe nevytvoří silové pole, které nepronikne jediná částice viru. Což bys věděl, pokud by sis o tom byl ochoten vůbec něco přečíst.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 09. 2021 v 18:07Off-line buzna_z_ovy  (103/-/-)
Ty žádáš informace Vejcehlave? Takhle se ponížit?..to jsem nečekal.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 09. 2021 v 19:32Off-line buzna_z_ovy  (103/-/-)
Tvoje hloupá domyšlená fakta. Máš nějaké vzdělání, nebo znalosti z oboru/praxe při vývoji léčiv? Zřejmě ne. Prosím, dej sem link na zdroj tvého tvrzení, že vakcíny jsou "bez plnohodnotného schválení". Ke zbytku se ani nebudu vyjadřovat, bylo by to na dlouho a stejně bys to asi nepochopil.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 09. 2021 v 19:36Off-line Tarferi  (30/-/-)
On osobně to neschvaluje, proto to označuje jako látku bez plnohodnotného schválení, přestože je oficiálně plně schválena. Jinak si to nedokážu vysvětlit :D.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 09. 2021 v 19:49Off-line buzna_z_ovy  (103/-/-)
Vakcíny se obecně schvalují a vyvíjí dlouho. Tohle byl ale výjimečný případ pandemie a proto se vše urychlilo (bez nějakého zanedbání), prostě se vývoj zaměřil především na vakcíny k této situaci. Další důvod, proč vše proběhlo rychleji je ten, že covid není úplně nový vir. Koronaviry jsou totiž celá rodina virů a ty se studují už delší dobu (vím to, Z PRAXE), takže při vývoji se hned mělo na čem stavět. Dále bys měl vědět, že ti do těla nepíchnout vir, ale jen určitý typ nositele informace pro tvé buňky, tj. především mRNA (prostě jen kousek molekuly viru, který si ta buňka přečte). Vážné nežádoucí účinky je u méně než 1% očkovaných. Což se nedá říct o vážnějších stavech při prodělání nemoci u neočkovaných. Odpovědnost nese ze zákona výrobce, při trvalém poškození zdraví způsobené vakcínou, máš právo ho žalovat.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 09. 2021 v 20:16Off-line buzna_z_ovy  (103/-/-)
U tebe. Tzn. že celou světovou pandemii soudíš podle svého projevu nemoci. Jak dokážeš morálně a intelektuálně ještě klesnout? Pořád se překonáváš...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 09. 2021 v 20:20Off-line Tarferi  (30/-/-)
V podstatě tím říká, že neexistuje vůbec žádná nemoc, kterou si on sám osobně neprodělal
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 09. 2021 v 20:33Off-line buzna_z_ovy  (103/-/-)
Máš moc dobré argumenty. V podstatě jen urážíš a nebo meleš hovna. A mám pocit, že si kvůli těm lajčíkům zakládáš i nové profily. Nevěřím, že tu je tolik d***lů jako ty.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
26. 09. 2021 v 16:02Off-line i8051  (53/184/97)
Vjaceslav (39/180/70)
A proč jsi se tedy nechal očkovat látkou, za kterou nikdo nenese odpovědnost?
-----------------
Hm, divny, psal jsi, ze jsi hrde "prekonal" kovida v posteli jen s paralenem. Proc sis ho proboha bral, kdyz za jeho nezadouci ucinky nikdo nenese odpovednost a po jeho poziti zemrela jiz spousta lidi? :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 09. 2021 v 16:06Off-line i8051  (53/184/97)
WileECoyote (32/178/-)
Všechny předchozí očkování byla proto, aby se nedalo nakazit danou nemocí.
------------------
Opravdu? Proti nenakazeni se nemoci zadny ockovani neexistuje. Nebo si snad myslis, ze se ta dana nemoc koukne do ockovaciho prukazu a kdyz uvidi, ze jsi ockovanej, tak utece? Nakazit se muzes i tim, proti cemu jsi ockovanej (tetanus, zloutenka, kovid, ...), ale to ockovani zabrani rozjeti nemoci v pocatku, protoze uz o nem imunitni system vi a nemusi na nej vymejslet zbrane. Tvl 32 let, ma to volebni pravo a p***om je to silene hloupy ... :-)
26. 09. 2021 v 16:45Off-line klucinek  (33/176/75)
O nemoci ví organismus i u spousty neočkovaných a nemusí vymejšlet žádný zbraně, protože si potřebnej a ještě účinnější klíč získal přirozenou cestou. Ovšem toto systém nezajímá protože to nesype....
26. 09. 2021 v 16:46Off-line Tarferi  (30/-/-)
Imunitní systém si s tím pokaždé buď poradí, nebo člověk prostě umře. A je otázkou toho, za jak dlouho si s tím imunitní systém poradí a čím déle mu to potrvá, tím to může mít vážnější následky. Ale to odpírače nezajímá, protože jim chybí nějaké logické uvažování...
26. 09. 2021 v 16:48Off-line klucinek  (33/176/75)
Však tak to má být, tak to bylo nastaveno přírodou...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
26. 09. 2021 v 16:50Off-line klucinek  (33/176/75)
PS: proč by se měl očkovat někdo kdo tento klíč již získal přirozenou cestou?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
26. 09. 2021 v 17:05Off-line Tarferi  (30/-/-)
Už jsem ti to psal jednou... příroda chce 7 z tvých 9 dětí a tebe zpět v zemi do 30 :D. Všechno, co si dnes užíváš ti přinesla věda a lidský pokrok.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
26. 09. 2021 v 17:08Off-line klucinek  (33/176/75)
Však já s tím problém nemám, na rozdíl od jiných kteří tu chtějí být za každou cenu, pokud mám odejít za měsíc tak se tomu bránit nebudu, spíš mě zajímá ta druhá věc... proč nikoho nezjaímá přirozeně vyzískaná imunita, která je více než stoprocentní alternativou očkování...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
26. 09. 2021 v 17:12Off-line Tarferi  (30/-/-)
Protože ne všichni mají 100% funkční imunitní systém. Se všemi těmi sra*kami co je ve všech produktech, které denně konzumujeme a částicemi které do vzduchu vypouští auta a různé fabriky a potom to dýcháme, to dostává celý systém zabrat. Představa o tom, že jsi 100% zdravý a všechno ti funguje jak má je úplně zcestná
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
26. 09. 2021 v 17:13Off-line i8051  (53/184/97)
Neuznava? Vsude se uznava ockovani nebo prodelanej kovid .. ach jo ... :-)
26. 09. 2021 v 17:15Off-line klucinek  (33/176/75)
Od toho umíme snad měřit protilátky ... což nenděláme a jen slepě do všech cpou vakcínu... takže zdraví v tom není... to je postup který je neslučitelný s normálním vědeckým myšlením...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
26. 09. 2021 v 17:16Off-line klucinek  (33/176/75)
Neuzanává se plnohodnotně, prodělanej kovid se uznává do 180 dní pokud se nemýlým...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
26. 09. 2021 v 17:17Off-line Tarferi  (30/-/-)
Kdybychom měli každému měřit protilátky, tak buď se nebude vůbec stíhat nebo na to nebudou peníze
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
26. 09. 2021 v 17:22Off-line klucinek  (33/176/75)
Nevím, já když diagnostikuju zařízení nebo provádím preventivní údržbu také měním pouze vadné komponenty, nebo ty u kterých mám podezření že jsou na kraji své životnosti a k tomu dojdu MĚŘENÍM. Stejně to dělá i lékařská věda před aplikací léku se provádí diagnostika, až doposud.... navíc si měření protilátek mohu zaplatit sám a ani při pozitivním výsledku nejsou protilátky uznávány a stejně i do těchto lidí cpou vakcínu aby dostali "zelenou"... v tom už není nic jinýho než prachy, to nemá žádný lékařský odpodstatnění...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
26. 09. 2021 v 17:23Off-line Tarferi  (30/-/-)
Ty možná, ale jsi jediný vzorek. Stát se musí postarat o 13 milionů vzorků nějakým udržitelným způsobem. Speciální pozornost si zaslouží jen ti, kteří o ni nějakým způsobem projeví zájem
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
26. 09. 2021 v 17:24Off-line Tarferi  (30/-/-)
Pokud prokázanou vakcinaci vyžadují ostatní země pro vstup, tak s tím my nic nezmůžeme
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
26. 09. 2021 v 17:24Off-line klucinek  (33/176/75)
Tak proč se neuznávají protilátky z diagnostického testu který si každý uhradí sám? Mě jiné země nezajímají, já nikam necestuju, proč se to neunává ani u nás?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
26. 09. 2021 v 17:25Off-line Tarferi  (30/-/-)
K jakému účelu?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
26. 09. 2021 v 17:26Off-line klucinek  (33/176/75)
Co k jakému účelu?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
26. 09. 2021 v 17:26Off-line Tarferi  (30/-/-)
K jakému účelu je vyžadováno očkování?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
26. 09. 2021 v 17:47Off-line Tarferi  (30/-/-)
Poslal bych tě někam, ale přijde mi, že ses z tama právě vrátil. Nepřispíváš do diskuse a jen tady zavazíš
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
26. 09. 2021 v 17:51Off-line Tarferi  (30/-/-)
To je úžasný jev tady. 19 sekund po tvém příspěvku a už tam máš souhlasnou reakci
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
26. 09. 2021 v 18:02Off-line buzna_z_ovy  (103/-/-)
Vejcehlav si nemusí dávat souhlasím k vlastním příspěvkům! Z čeho ho obviňuješ? Je to pořádný chlap a žádná bábovka. Tohle dělají jen slaboši a jelita.
27. 09. 2021 v 22:59Off-line rosju  (53/170/78)
Kámoš prohrál celou výplatu.Mam podezření , že za tím vším je covid.
Předtím vždycky vyhrál ..
27. 09. 2021 v 23:00Off-line i8051  (53/184/97)
Zato ty mas weave nesmyslnejch reci 6 pulek :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 09. 2021 v 23:03Off-line weave  (36/177/94)
Poootrefená kachna se ozvala... :-DDD
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
27. 09. 2021 v 23:04Off-line Tarferi  (30/-/-)
Weave je místní diskutující, který se sice ohání fakty, ale za celou dobu co tady sleduji jeho vystupování žádný ověřitelný fakt nepředložil. Na většinu otázek reaguje nadávkami a každý, kdo s ním nesouhlasí je fanatik, účastník celosvětového spiknutí a blázen. U každého příspěvku má vždy alespoň 1 souhlasnou reakci, která se mu tam zjeví vždy 20 až 30 vteřin po zveřejnění zmíněného příspěvku
27. 09. 2021 v 23:05Off-line rosju  (53/170/78)
Někteří se v dnešní době zkrátka bez covidu ani nevyserou :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 09. 2021 v 23:10Off-line i8051  (53/184/97)
Ja jsem sr*l i s covidem .. uplne normalne ... :-)
27. 09. 2021 v 23:12Off-line rosju  (53/170/78)
Já ho k tomu nijak zvlášť nepotrebuji :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 09. 2021 v 23:16Off-line buzna_z_ovy  (103/-/-)
Já teď zjistil, že pokud ke slovu "kovidem" přidáte "n" a zpřeházíte písmena, tak dostanete medovnik, náhoda? nemyslím si

mmm medovník
27. 09. 2021 v 23:17Off-line weave  (36/177/94)
A druhá husa se ozvala.. . :-DDD
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
27. 09. 2021 v 23:20Off-line buzna_z_ovy  (103/-/-)
Jako já?? husa?? že tě huba nebolí ty vepřovko jedna
27. 09. 2021 v 23:30Off-line i8051  (53/184/97)
Weave (33/177/94)
Poootrefená kachna se ozvala... :-DDD
+
weave (33/177/94)
A druhá husa se ozvala.. . :-DDD
--------------
Nemas v tech zviratkach tak trosku bordel? ... :-)
27. 09. 2021 v 23:38Off-line buzna_z_ovy  (103/-/-)
Když jsem já sloužil to první léto,
vysloužil jsem si kachničku za to..
a ta husa chodí bosa
weave je tele hubou mele
tady v poradně..
a roznáší nemoci přenosné pohlavně...

děkuji, děkuji
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 09. 2021 v 23:56Off-line weave  (36/177/94)
Joo kdyby ruzne druhy vodních ptáků byl nas problém.. .to by byla pohoda. ..

Ale dnes jsou nejvetsi problem pro lidstvo ovce jako vy.. .
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
01. 10. 2021 v 18:26Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Buzna_z_ovy: No a výsledek onoho "Odpovědnost nese ze zákona výrobce, při trvalém poškození zdraví způsobené vakcínou, máš právo ho žalovat." Proč nejdou po výrobci? (nevím, jen hádám, že protože to je očekávaný vedlejší účinek)

https://cnn.iprima.cz/…y-nema-34657?…
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
01. 10. 2021 v 18:29Off-line Tarferi  (30/-/-)
Vedlejší účinky se musí hlásit. Když má po očkování obtíže o kterých 6 dní nikomu neřekne, tak jí těžko někdo pomůže
02. 10. 2021 v 03:50Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Tarferi: No, to že to zanedbala nijak nezpochybňuji, je otázka zda by ji vůbec nějak mohly pomoct, ale to neřeším.

Jde o to odškodnění. Je ve stavu ve kterém by bez očkování téměř určitě nebyla. Když člověk co je na pochybách o užitečnosti vakcíny narazí na článek který popisuje jak místo odškodnění dostala odpověď sice zabalenou do byrokratický hantýrky, ale zhruba s vyzněním "Ochrnutej xicht alespoň na půl roku není tak vážná věc aby jsme ti dali i jen halíř. Trhni si." tak jak asi tak zareaguje?

To že se tahle situace v téhle podobě dostala do médií je gigantický selhání státu, ten článek měl být o tragickém příběhu nežádoucího účinku, který byl alespoň odškodněn.
02. 10. 2021 v 03:54Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Weave: Nebo pacient je líný to hlásit. Ale ani jeden z těchto důvodů nehraje roli u takhle závažných případů. Ty se hlásí. Reálně, čím vážnější nežádoucí účinek, tím pravděpodobněji bude nahlášen.
02. 10. 2021 v 07:03Off-line bombakul  (29/176/75)
Gigantické selhání státu bylo už to že takovej článek vůbec spatřil světlo světa vždyť vedlejší účinky přece neexistují viď tarferku :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
02. 10. 2021 v 11:47Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Bombakul: Že neexistují vedlejší účinky psal kde?

Jinak: https://covid.gov.cz/…y-vakcina-ma
02. 10. 2021 v 11:55Off-line Tarferi  (30/-/-)
Nežádoucí účinky mají všechny léky. Je to napsané na každém příbalovém letáku. Stačí nebýt líný a něco si o tom přečíst než takto hloupě žvatlat
02. 10. 2021 v 12:02Off-line i8051  (53/184/97)
Weave (33/177/94) NOVÉ
90% nezadoucich ucinku očkování se nenahlasi at uz protože je doktor, lenivy, podplaceny nebo priposrany.. .
------------
Ja bych rekl 91.871254 % .. nemyslis? ... jo vlastne nemyslis :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 10. 2021 v 12:22Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
I8051: Těch 90% nehlášených může bejt i správně. Jen nevzal v potaz že když člověka bolí den ruka, nebo má teplotu tak s tím za doktorem nikdo nepůjde. Ale u vážnějších věcí jako je tohle ochrnutí obličeje za doktorem půjde každý.
02. 10. 2021 v 13:05Off-line i8051  (53/184/97)
No ale ja reaguju na to, ze pricinou nenahlaseni je "protože je doktor, lenivy, podplaceny nebo priposrany.. ." ... :-)
02. 10. 2021 v 13:17Off-line Mazel.Groofy  (102/-/-)
Očkováním k trvalé invaliditě, někdo má odvahu a ukáže světu, že mu z toho ochrnul ksicht či málem zemřel na anafilaktický šok a někomu vakcinace vlezla na mozek a udělala z něj ještě většího d***la než už je, že pane i8051? :D A tarferi se tu pořád ohání čísly a nakaženými neočkovanými v nemocnici. Už vím, kde jem viděl stejné chování, vystupuje úplně stejně jako Vojtěch :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
02. 10. 2021 v 13:39Off-line i8051  (53/184/97)
Je legracni, jak ti antikovidaci, konkretne ted Mazlik, vytahujou vzdy nejakou vec a delaj z ni modlu. Ze na AF sok zemrou ve svete denne stovky lidi a nesouvisi to s kovidem, ze ochrnou tisice lidi, to je nezajimavy. Zajimavej je jeden pripad z bulvaru, protoze je spojenej s ockovanim :-)) Hele, klidne at mi ty moje 3 ruzny vakciny vlezou na mozek, kdyz zaroven s tim ochrani miliony lidi. Nemam s tim fakt problem. Problem budes mit spis ty Mazliku, ze az se o kovidu prestane mluvit, ztratis smysl zivota ... :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
02. 10. 2021 v 14:28Off-line Tarferi  (30/-/-)
Ty vytahuješ nějaké směšný úlev svých emocí, tak se raději vůbec nevyjadřuj. Za včerejší den nemocnici opustilo 18 lidí, z toho 16 zamířilo rovnou na kremaci
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
02. 10. 2021 v 14:35Off-line Mazel.Groofy  (102/-/-)
Lidé umírají každý den...... Možná kdyby jsi to ,přestal sledovat a žil jako většina lidí, ulevilo by se ti.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
02. 10. 2021 v 14:37Off-line i8051  (53/184/97)
Super napad Mazliku, tak sem prestan davat linky na seznamzpravy a zij, ulevi se ti :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
02. 10. 2021 v 14:43Off-line Tarferi  (30/-/-)
Obětoval jsem 3 vteřiny svého života na rychlé zkouknutí statistik. Tys obětoval podstatně delší část svého života abys mi pověděl o tom, že bych měl žít. Ironie, nemyslíš? :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 10. 2021 v 18:01Off-line Tarferi  (30/-/-)
16 za den, za rok by to bylo 5840 a to už je dost
02. 10. 2021 v 19:56Off-line BussterX  (103/130/150)
Chřipečka... hm... co takhle psát chřipečičičička, jako že je fakt upe pranepatrná... co? ty seš houbec propagandista :P
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 10. 2021 v 01:13Off-line i8051  (53/184/97)
 Khalo  (35/187/85)
Přesto jsme pořád přelidněni.
-----
Tak se zab, pomuzes tim lidstvu. Proc to ma za tebe delat nekdo jinej? :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 10. 2021 v 01:18Off-line bombakul  (29/176/75)
Já to za něho klidně udělám. Chceš být zastřelen nebo uškrcen? :)
03. 10. 2021 v 11:32Off-line sta  (38/-/-)
Předpovídám, že na kovid zemře ještě 5-10 tisíc Čechů, především neočkovaných seniorů (50+). Pandemie zdaleka není u konce, opatrujte se a nechte se naočkovat.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload