Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Přítel mi řekl, co by se mnou chtěl zkusit

22. 09. 2021 v 21:19Off-line Anonym
Zdravím kluci, na začátek bych chtěl podotknout, že jsem pasiv, a když jsem se s mým přítelem aktivem bavil, jestli je něco, co by někdy chtěl v posteli vyzkoušet, tak mi řekl, že by rád zažil orální sex ve více lidech. Že prý je to sice jen představa, ale párkrát tajně přemýšlel nad tím, že by ho hrozně rajcovalo, kdybych mu poskytoval orální sex a zároveň i jeho dalším kamarádům nebo známým. Jeho kamarádi jsou ale heteráci a hlavně ani neví, že on je na kluky. Anální sex by ho takhle nelákal, ale líbilo by se mu, kdybych musel pokouřit víc kluků najednou a on by se na to díval a nebo se přidal. Abych pravdu řekl, kouření je podle mě fajn, s přítelem to dělám pravidelně, a taky jsem sám párkrát i přemýšlel nad tím, jaká by byla trojka. Jenže to co by chtěl přítel zkusit mi přijde trošku moc. Hlavně bych do toho narovinu ani nešel. Můj dotaz zní - co si o tom myslíte? Šli byste do něčeho takového? Děkuji a podotýkám, že tenhle příspěvek nemá nikoho urážet, a ptám se seriózně. Díky za rady včetně názorů a přeji hezký večer. :-)
22. 09. 2021 v 23:04Off-line Hornie  (19/183/80)
Kolik vám je? (((:
23. 09. 2021 v 08:24Off-line buzna_z_ovy  (103/-/-)
Jako, že chce abys dělal děvku jeho známým? A jinak je mentálně v pořádku? Nevím co máte za vztah, ale tohle mi přijde už přes čáru.

Jinak souhlasím s Khalem, já osobně bych nechtěl ani trojku. Jsem stydlivý a sex pro mne není jen něco někam strčit. Pokud mám přítele, kterého miluju, nedokázal bych se dívat na to, jak to dělá s někým jiným. Trhalo by mi to srdce.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 09. 2021 v 08:45Off-line ObcasnevPraze  (30/179/95)
Jako nevím :D takový představy taky mívám ale tam to končí xD
23. 09. 2021 v 08:57Off-line charles1  (26/175/71)
..aneb jak ti nenápadně naznačit, že nejspíš stojíš za prd a on že je d***a století..
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 09. 2021 v 09:27Off-line igy  (38/173/81)
To, o čem mluví, není trojka. Prostě se chce dívat, jak kouříš jiným. Třeba při tom vypadáš dost sexy a on se rád dívá. Nebo se chce dívat na své kamarády, jaké mají p**o, jak jim stojí a jak si užívají orál. Nebo se tebou chce chlubit, protože ti to jde dobře a budou závidět - jejich přítelkyně jim to tak dobře určitě neudělají. Důvodů může být ještě víc. A spousty důvodů je samozřejmě i pro toho kouřícího, proč do toho chtějí jít.
Podstatné tedy je, co si o tom myslíš ty a jestli ty do toho chceš jít.
Nepodstatné je, co si o tom myslí místní osazenstvo.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 09. 2021 v 15:05Off-line ondrass  (25/203/98)
Myslím že není nic špatného na tom to zkusit. Splníš mu přání toť vše. Taky si myslím, že až tě uvidí to dělat přehodnotí to a v budoucnu už nic takového nenavrhne. Zvlášť když řekneš něco jako „Jo bylo to fajn ale raději kouřím jen tebe“ nebo něco takového. Ovšem nejlepší pro váš vztah bude když mu řekneš co ohledně toho cítíš.
23. 09. 2021 v 16:07Off-line Wojciech  (52/-/-)
Nic horšího než Kapavku dostat nemůžeš - "problém" může nastat
když jen 1 v tom řetězci měl něco s někým nakaženým ... Napiš závěť !!
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 09. 2021 v 16:26Off-line Kaido  (31/184/77)
A tohle sa tu hrá na vojačka a chcelo by ísť do armády.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 09. 2021 v 16:36Off-line Mrdace  (47/-/-)
Tak pokud to chcete oba tak v tom problém nevidím,je to jen touha a jedna ze sexuálních praktik ????
24. 09. 2021 v 01:40Off-line iglw  (48/172/77)
Tak jednou,jedinkrát jsem zažil orál v 8 lidech a bylo to bohovsky fajné!!
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload