Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak lékaři vnímají nahého pacienta?

22. 10. 2021 v 11:46Off-line Anonym
Když jdete na vyšetření a doktor chce vidět vaše genitálie nebo zadek, myslíte, že ho to vzrušuje jako chlapa nebo vás bere jako figurínu z laborek a nic necítí?

https://www.novinky.cz/…udu-40375620
22. 10. 2021 v 11:57Off-line Mikkky  (35/185/95)
V případě toho doktora šlo o zneužívaní, proto jde k soudu.
Ale jinak si myslím, že tak ze začátku profesní kariéry. Si vem, že můžeš mít v ordinaci krásnýho zajdu a po něm přijde 70-letý děda :D
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 10. 2021 v 12:11Off-line Meister_War.py  (22/180/90)
Většina to asi bere profesionálně. Ono po letech, když jsi viděl genitálie a zadek stovek dětí, dospívajících, můžu a třeba i žen a mužů, tak už to asi nevnímají jako něco takového. Ani nemůžou jinak protože pacient by se asi necítil pohodlně, kdyby na něho ten doktor pořád vejral.
Ale tak sto lidí, sto chutí. Vždycky se najde někdo jiný. XD
23. 10. 2021 v 12:58Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Myslieť nato môže s prepáčením len fakt veľký buzerant. Keď idem na vyšetrenie tak riešim nejaký zdravotný problém a nezaoberám sa tým, že "jaaj on je chlap a teraz mi chytí vajíčka uuu čo ak sa mi postaví a čo ak sa jemu postaví sakra neumyl som si dneska ráno zadok ani som si nevzal kondómy nemal by som si u sestričky vybaviť iný termín? :o" akože vážne? :D
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 10. 2021 v 13:08Off-line marc94  (29/175/70)
Vacsina to vidi ciste ako organ, ktory uz videli milionkrat. Vedia ako to vyzera zvonka aj zvnutra a pri vysetreni sa sustredia iba na to. Preto urologovia pri vysetreni prostaty napriklad pozeraju do blba, lebo sa sustredia iba na pohmat. Nie na zadok :) napriklad.
23. 10. 2021 v 13:20Off-line onanon  (52/-/103)
Vnímají to jako svoji práci.. Na okukování 99,99% jich není. Horší je,když třeba takový kluk či mladý muž skončí třeba na spinální jednotce po úrazu páteře a na penis i zadek ti musí koukat sestry při výkonu hygieny. Protože muži po podobných zraněních se cévkují, stolice pomocí klystýru a nebo do plen na lůžku. To teprve pak je to pravé vnímání studu..Ale ze strany toho nemocného
23. 10. 2021 v 15:17Off-line bombakul  (29/176/75)
O mě se taky takhle museli starat ale problém sem s tím neměl. Za A první měsíc sem byl v bezvědomí tak mi bylo fakt všechno jedno a za B i pro ty sestry je to jen práce i když jedna mi pak povídala že za mnou chodila ráda a občas si i sáhla :D. Tomu už se člověk jen zasměje :)
23. 10. 2021 v 17:14Off-line Pohlednyclovek  (17/-/-)
Tak je mi to neprijemny, ze na me saha, ale dela to kazdy den takze pochybuju ze ji to nejak rajcuje. Teda doufam.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 10. 2021 v 18:39Off-line makov  (103/170/-)
Keď som bol na operáciách, tak som sa cítil hrozne. Ale zdravotnícky personál berie ľudské telo ako kus na výrobnej linke. Aj lekárom a aj sestrám je úplne jedno, že je človek nahý. Je to pre nich práca ako každá iná.
23. 10. 2021 v 20:09Off-line Anonym
Když jsem byl na operaci, tak mě před operací mladej doktor študoval tam dole dost dlouho.:D Asi prověřoval, jestli mě správně oholili. Ještě pronesl poznámku, to vás oholili jak na plážovej volejbal. Nevím, jestli je to běžný. Ale doktoři rozhodně nejsou asexuální řekl bych. A dovedou si svou práci užít:D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
24. 10. 2021 v 01:18Off-line Pohlednyclovek  (17/-/-)
Ne, anonyme. To jsou jen tve vlhké představy. Něco takového by si lékař nedovolil. A i jen ta věta byla teda značně neprofesionální.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 10. 2021 v 12:08Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Pohlednyclovek: no môj otec mal inú skúsenosť v nemocnici :D Pri rengene hrudníka človek nemusí byť nahý.. :D A vtedy mladý lekár vraj aj pôsobil vraj teplo :D Ale to sa stáva samozrejme málo kedy.

Nechapem ako dokáže niekto ako tuná anonym celý čas hovoriť o tom, ako si to nejaký chlap užije pri pohľade na jeho genitálie. Predsa nie každý je teplý.. Hoci podľa niektorých buzerantov je skutočne každý teplý a užíva si pohľad na nahé mužské telo.. :/
24. 10. 2021 v 12:25Off-line Anonym
Bylo mi 18. Starýho dědu by si asi tak dlouho neprohlížel.:D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 10. 2021 v 15:00Off-line MxP  (22/185/80)
Řekl bych podobně jako u umělců, tak doktoři by měli byt schopní vidět tělo pouze jako objekt. Pokud toho schopní nejsou, nejsou to dobří umělci/doktoři.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload