Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Začne brutální očkovací kampaň

05. 11. 2021 v 20:23Off-line Anonym
Prohlásil Babiš, že nás čeká v následujících 14 dnech.
Chystají se natáčet lidi na JIP.
Co si o takové kampani myslíte?
05. 11. 2021 v 20:44Off-line mr.mrkvicka  (20/-/-)
Kdyby jenom natáčení, prej už nebude uznáván antigenní test a v budoucnu se počítá s dalším omezování neočkovaných. Přitom očkovaní mohou taky přenášet COVID a díky protilátkám o tom ani nemusí vědět, protože budou mít slabý průběh.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 9  Nahlásit
05. 11. 2021 v 20:57Off-line Tarferi  (30/-/-)
Kéž by ti ubozí neočkovaní měli šanci udělat něco proti tomu, aby se nakazili...
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 12  Nahlásit
05. 11. 2021 v 20:59Off-line lukyseeek  (102/-/-)
Šikana proti neočkovaným co si nechcou k***it život touhle sračkou!
Souhlasím - 11   •  Nesouhlasím - 9  Nahlásit
05. 11. 2021 v 21:15Off-line power  (23/180/65)
Tarferi (27/191/72)
Kéž by ti ubozí neočkovaní měli šanci udělat něco proti tomu, aby se nakazili...
------------
Tak se zavří doma a nevycházej ven, když seš tak posranej z banální nemocičky.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
05. 11. 2021 v 21:45On-line klucinek  (33/176/75)
Kéž by ty ubohý očkovaný nebyli nasraný na neočkovaný protože si uvědomují jak naletěli.... jenže to nikdy nepřipustí.....
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
05. 11. 2021 v 21:46Off-line MxP  (22/185/80)
Powere, jdi do p**e. <3
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
05. 11. 2021 v 21:47Off-line Tarferi  (30/-/-)
Když se podíváme blíže na ty vedlejší účinky vakcín, tak podle

https://www.sukl.cz/…na-nezadouci

třeba vezmeme "Neurologické příznaky", kam spadá 2579 hlášení. A vezmeme si konkrétně třeba trombózu. V databázi nahlášených vedlejších účinků pro celý evropský hospodářský prostor.

https://www.adrreports.eu/…h_subst.html

Vezmeme si třeba TOZINAMERAN, protože tím jsem třeba očkován já. Pro lepší vyhledání použijeme přímo "line listing", kde si zvolíme "Serious", "Healthcare Professional", "Thrombosis", "2021" a dostaneme se ke 788 nahlášeným podezřením za celý rok. Za celý EHP.

Za 11 měsíců 788 podezření v evropě. Za rok 2016 jen u nás podlehlo 48 tisíc lidí kardiovaskulárním onemocněním. Analyzujte si rizika ručně a přestaňte šířit paniku
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
05. 11. 2021 v 21:54On-line klucinek  (33/176/75)
Jenže já třeba osobně vím asi o dvaceti lidech kteří měli nahlou příhodu mozkovou po vakcinaci ovšem lékař to s tím nespojil. Takže to co tvrdíš jsou lži a dezinformace.... Tvá slepá víra ve zkreslené pseudostatistiky je projevem pouhé zaslepenosti...
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 10  Nahlásit
05. 11. 2021 v 21:57Off-line Tarferi  (30/-/-)
Nejsou to lži ani dezinformace, můžeš si do filtru dát "Ischaemia" a dostaneš 38 hlášení. Tak tam můžeš mezi nimi hledat ty tvé známé.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
05. 11. 2021 v 21:58Off-line MxP  (22/185/80)
Řekl bych že ty statistiky budou tak vypovídající, jako že tví kamaradi dostali mozkovou příhodu. Ne li méně
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
05. 11. 2021 v 22:00Off-line Tarferi  (30/-/-)
"Not recovered" je zaznamenáno u 17 z nich. Takže buď kecáš, nebo nejsou nahlášení...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 11. 2021 v 22:05On-line klucinek  (33/176/75)
Vnímej reálný svět a své okolí, ne jen sračky co někdo napíše někam do tabulek. Ale ty jediný co znáš s níou přijebaný tabulky.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
05. 11. 2021 v 22:08Off-line Tarferi  (30/-/-)
To je "reálný svět". Reálný svět není jen to, co vidím kolem sebe, ale i to, co kolem sebe nevidím.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
05. 11. 2021 v 22:27Off-line RONTGEN  (39/-/-)
Mě to nijak netrápí aď se třeba poserou... nakupovat chodím k vietnamcum, objednávám přes net....
náhubek nenosím nikam.... když má někdo keci říkám ať mi ho dá nebo si vezmu protichemický oblek, je aspoň sranda.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
05. 11. 2021 v 22:36On-line WileECoyote  (35/178/-)
Jaký je rozdíl mezi dnešní dobou a minulostí před 80 lety? Náckové neměli QR kódy a online databázi.
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
05. 11. 2021 v 22:42Off-line MxP  (22/185/80)
Nackové dnes mají pouze keci na koronu a že stat porušuje jejich osobni prava
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
05. 11. 2021 v 23:57Off-line MxP  (22/185/80)
Ono vlastně něco jako nemoc neexistuje, že weave :))
06. 11. 2021 v 00:10Off-line MxP  (22/185/80)
Na boha ti seru :*
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 11. 2021 v 00:42Off-line Riku  (63/176/110)
Strašně rád bych byl,kdyby očkovaní hlupáci neměli pravdu. Také bych byl rád, kdyby neočkovaní hlupáci neměli pravdu. Šák vonic nejde,jen o zopár mrtvol. Jenom doufám že smrtáček příjde ke mě domů, když budu v křesle s pivem v ruce a né dusícího se na aru.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 11. 2021 v 00:47Off-line Riku  (63/176/110)
Ji a Klučínek má stejně kliku že v jeho okolí skoro zemřeli na vakcinaci a né na kovid. Gratuluji. Já mám bohužel smůlu,mě umírají příbuzní a známí na kovida,či co to je k***adrát.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 11. 2021 v 01:36Off-line BaseZax  (27/-/-)
Očkovaných lidí znám desítky... možná až stovky. Prakticky celé mé okolí. Je divné, že v mém okolí není nikdo kdo by měl nějaký závažnější vedlejší příznak. Jen bolest ruky, modřina... divné, že jistá osoba jich má najednou ve svém okolí až dvacet. :)
SUS jak sviňa. :)

Neočkovaných znám taky dost velké množství... často jde o hlupáky kteří neumí do deseti počítat a píšou věci jako "Mě to nijak netrápí aď se třeba poserou". AĎ. Okay. :D
Vážně. Když si někdo projde statistiky neočkovaných tak vyjde najevo že jde prostě o.... prostší lidi, voliče SPD, stoupenci Landy, EZO lidičky a ty kteří věří na čipy v rouškách, čipech.... koronavirus v leteckém palivu. A případně na to, že odčervovadlo léčí virus - i když to popřelo už dost velké množství studií. :)
06. 11. 2021 v 02:18Off-line Riku  (63/176/110)
Nesouhlas, Klaus a spol. vypadaji na trochu větší ixečko.
06. 11. 2021 v 05:31Off-line Coyote  (95/185/72)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2021 v 07:11Off-line power  (23/180/65)
Tarferi (27/191/72)
Nejsou to lži ani dezinformace
-------------------------------

Ano je vyloučeno, aby se očkovaný člověk infikoval, natož aby se dostal na hospitalizaci. To vážně nejsou lži a dezinformace :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
06. 11. 2021 v 07:20Off-line Coyote  (95/185/72)
Minule se tu tatar Tarferi dodahoval ze prece "vakcina" bezinfekcnost neslibuje a dalsi inteligent MxP mu notoval ze ucel ockovani ani neni zabrani sireni infekce, ale kdyz media a politici tvrdi ze ockovani = bezinfekcnost a tak si ockovani muzou si*** virus kdekoli chteji, tak to dezinformace neni, je to pravda pravdouci.

Tarferi mi pripomina toho urednika u kteryho si skoro celej zivot nikdo nevsiml ze nema mozek :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2021 v 07:59Off-line Tarferi  (30/-/-)
"Ano je vyloučeno, aby se očkovaný člověk infikoval, natož aby se dostal na hospitalizaci" - to jsem nikdy netvrdil, ale předpokládám, pro tebe není problém tvrdit opak :D. Jinak se koukni na data o tom, kdo v té nemocnici doopravdy je, než začneš kvákat podobné nesmysly.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
06. 11. 2021 v 08:00Off-line Tarferi  (30/-/-)
"Minule se tu tatar Tarferi dodahoval ze prece "vakcina" bezinfekcnost neslibuje" - tvrdil jsem, že podle definice na stránkách CDC vakcína neslibuje a nikdy neslibovala bezinfekčnost. Kdo dokáže pochopit psaný text tomu rozumí, kdo ne mi klidně může dál nadávat :).

Takto dokonale přehlédnout slovní spojení "podle definice" dokáže jen opravdu hodně zmanipulovaný nebo slepý :D.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
06. 11. 2021 v 08:33Off-line Coyote  (95/185/72)
Tarferi: Myslim ze tvoje "inteligence" se to uz nekolikrat projevila. Napriklad kdyz sem te upozornil na to, ze jeden z vedlejsich ucinku vakciny ktery nebyl ani deklarovan je myocarditida, ktera se objevuje zejmena u mladych kluku, coz byl duvod proc se komise pro ockovani a immunizaci vyslovila proti ockovani 12-15 letych deti v UK.

A jaka byla tvoje reakce? Sel sis zjisit ze 2-5 lidi bylo diagnostikovano na 100K obyvatel ROCNE jeste pred covidem s myocarditidou v CR. Z toho si navic BLBE spocital ze v CR je tak 20 - 50 lidi s myocarditidou v CELE populaci. Z toho si z nejakyho naprosto nepochopitelnyho duvodu spocital, ze pokud bylo v CR ockovano 64% populace, takze 13 - 22 lidi bylo ockovano s myocarditidou.

Kdyz sem te uporoznil na to ze to vubec nedava zadny smysl a jakou souvislost to ma s tim ze to je jeden z vedlejsich ucinku ktery zpusobyje ta vakcina, tak ses jeste blbeji zacal ptat jestli si myslim ze kdyby se prestalo s ockovanim tak by nikdo myocarditidu nemel.


Takhle ty pracujes s datama, ktery nepochopis a nevic je prezentujes naprosto chybne.


Opravdu existence tak neskutecne hloupyho cloveka je trest bozi.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2021 v 08:38Off-line power  (23/180/65)
Tarferi je nemakačenko placené ze štědrých EU dotací a grantů. Všichni tihle parazitologové, virologové a další "odborníci" propagující covid jsou pijavice přisáté na dotace.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2021 v 08:42Off-line Coyote  (95/185/72)
Power: Nevim co dela, ale myslim ze je celkem ocividne ze clovek jako Tarferi muze tak maximalne manipulovat jeste hloupejsi lidi nez je on sam a pro cokoli jinyho je naprosto nepouzitelnej.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2021 v 08:46Off-line Tarferi  (30/-/-)
Moje reakce byla taková, že jsem po tobě chtěl zdroj, odkud to víš. Potom jsem dal odkaz na studii, která se tím zabývala. Tvoje reakce byla buď skryta, nebo žádná nebyla, tak jsem vyhrabal ještě data k myokarditidě z doby před covidem. A tvoje reakce byla doslova "????????????????? A tohle co si ted vyplodil myslis vazne ???????".

Tak co chceš :D. Nedáváš vůbec žádné zdroje odkud čerpáš a když někdo nějaký dá, tak ho označíš za "potrefene husy", "ty blazeno", "ovecka", "magor na urovni lidi kteri tohle srovnavaji s pasama v aute", "ratardovanej i***te", "dobre natvrdlej", "ty hlavicko", "ty tatrmane", "opravdu kazdym prispevkem blbejsi a blbejsi", "neskutecne hloupej clovek", "opravdovej dement", "opravdu tak blbej ze se snad zacnu modlit"

A to je jen z jednoho vlákna. To je inteligence typického antirouškaře :D.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2021 v 08:47Off-line Coyote  (95/185/72)
Power: Navic je clovek kterej potrebuje podporu stada, kdyby se ses nim bavil v normalnim zivote bez googlovani jeho mouder, tak se pokaka, proto tu trolluje non-stop a mysli si ze je svym chabrym vzdelanim a schopnosti pouzit google expert na medicinu, virologii, immunizaci a podobne. Kam se hrabou lidi kteri dlouha leta studovali a maji celozivotni praxi v oboru. Tarferi je spolecne s googlem a "fact-checkerama" ala cenzorama strci do kabelky levou zadni behem 10 minut.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2021 v 08:48Off-line Tarferi  (30/-/-)
Protože očividně nic není větším důkazem morální (nebo jiné) nadřazenosti než co nejvíc urážet každého, kdo se s tebou baví :D.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2021 v 08:49Off-line Tarferi  (30/-/-)
Žádné jiné argumenty než urážky nepoužíváš, protože žádné jiné nemáš
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2021 v 08:56On-line klucinek  (33/176/75)
On tarferi nebude úplně hloupej, jen je to jedinec který realitu, selský rozum a pozorování svého okolí vyměnil za život, který je řízen tím, co je psáno někde v tabulkách a statistikách. Ovšem nějak zapomíná na to že výstupy z těch tabulek a satistik jsou jen tak přesné, jak přesná a pravdivá jsou vstupní data...
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2021 v 09:00Off-line MxP  (22/185/80)
Za mě si myslim, že roušky by se už mohly sundat, stejně většina je buď očkovaná nebo si tim prošla. Nemocnice už nebudou nikdy plnější než jak v minulosti.dřiv chapu, že s tim byl problem. Jen teď už si řikam že nema smysl zase přiostřovat
06. 11. 2021 v 09:01Off-line Tarferi  (30/-/-)
To je fakt, ale pokud se nedá věřit studiím (jejichž výsledky si může každý zreplikovat), nedá se věřit žádnému z těch desítek tisíc lidí, co tam ta data vkládají, tak se nedá věřit ničemu. A tvrdit, že ta data nejsou pravdivá bez jakéhokoliv důkazu je prostě hloupé.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2021 v 09:02Off-line Coyote  (95/185/72)
Tarferi: Takze ja kdyz sem se te zeptal z jakyho duvodu si CHYBNE spocital ze v CR bylo naockovano 13 - 32 lidi s myocarditidou proti covidu a jakou souvilost to ma s tim ze myocarditida je jeden z vedlejsich ucinku vakciny proti covidu tak si k tomu chtel zdroj? :D :D :D Krom toho ze lzes, tak k cemu jako bys chtel zdroj? :D :D


Tady slo jenom o tvuj vypocet a navic ten tvuj vypocet nedaval vubec zadnou souvislost idyby si to spocital spravne... A ty porad nedokaze pochopit :D :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2021 v 09:03Off-line Tarferi  (30/-/-)
"????????????????? A tohle co si ted vyplodil myslis vazne ???????"

==

"z jakyho duvodu si CHYBNE spocital ze v CR bylo naockovano ..."


tohle jsem měl pochopit? :D
06. 11. 2021 v 09:04Off-line Tarferi  (30/-/-)
"Krom toho ze lzes" - napiš v čem konkrétně lžu. Chyba ve výpočtu není lež, pokud je opravena. A já si ji do pár minut opravil
06. 11. 2021 v 09:05On-line klucinek  (33/176/75)
Ta data jsou záměrně zkreslována o tom není pochyb.... A každému normálnímu jedinci to musí být jasné....
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
06. 11. 2021 v 09:05Off-line Tarferi  (30/-/-)
Kdo je zkresluje? Jaký máš důkaz o tom, že je někdo zkresluje?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 11. 2021 v 09:06Off-line Tarferi  (30/-/-)
Každý oprávněný uživatel se může do databáze podívat na libovolný řádek a toho člověka o kterém se tam mluví si může najít
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 11. 2021 v 09:14Off-line Coyote  (95/185/72)
Tarferi: Ale vzhledem k tomu ze opet demostrujes jak ses neuve***elne natvrdlej, tak to rozeberu jako pro dite v 5ty tride... treba ti pak docvakne...ale spis ne.


Pokud se nekde narodi 10 Tomasu ROCNE a 60% Tomasu ma zelene tricko, tak to neznamena ze 6 Tomasu ma zelene tricko, protoze nevis kolik Tomasu sousacne zije. To je stejny jako kdyz diagnostikujes ze 2 - 5 lidi na 100K je diagnostikovano s myocarditidou ROCNE. Tezko to muze znamenat ze v 10M statu je tak 20 -50 lidi s myocarditidou jak si tvrdil, dokonce ani ne 200 - 500.

Navic ten tvuj vypocet mel NULOVOU souvislost s tim ze do vesnice prijede Autobus (coz v tomhle pripade predstavuje vakcinu) a priveze dalsi TOMASE, coz je v tomhle pripade myocarditida.

Faktem ze nedokaze pochopit ani neco tak jednoduchyho proste kazdymu inteligensimu cloveku nez si ty sam a tvoje ovce jasne rikaji ze si ty inteligence moc nepobral a tak tvoje intepretace jeste slozitejsich dat je jenom usmevna.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2021 v 09:16On-line klucinek  (33/176/75)
Třeba jen ze svého okolí vím o nekolikati případech kdy byla příčina smrti uvedená jako covid a přitom pacient byl testován jako negativní. Při tom lékaři uvedli do úmrtní zprávy covid. To není falšování dat? Znám pár lékařů z nemocnice a tak vím že tam byli hospitalizováni i lidé kteří tam být nemuseli, nebo při nejmenším jejich stav nevyžadoval hospitalizaci. Ale byli zahrnuti do statistik jako hospitalizováni, to není zkreslování dat? Viz poslední případ kdy známému se objevili opět sraženiny po vakcinaci druhou davkou, když se ptal lékařů jestli to nemůže mít spojitost s očkováním bylo mu bez rozmyslu a bez ochoty to prověřit odpovězeno že určitě ne. Při tom nikdy na nic podobného netrpěl. Toto není zkreslování dat? A takhle můžu pokračovat....
.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2021 v 09:18Off-line Tarferi  (30/-/-)
"neuve***elne natvrdlej" - dál netřeba číst :D.

Ale protože je tvůj výpočet špatný, tak ti na to odpovím.

"Pokud se nekde narodi 10 Tomasu ROCNE a vsichni 60% Tomasu ma zelene tricko, tak to neznamena ze 6 Tomasu ma zelene tricko" - ale znamená to, že pokud 60% žijících Tomášů má zelené triko, tak v průměru 6 z 10 má zelené třičko. A když se jich 10 narodí, tak kolik asi bude v průměru zelených triček u těch nově narozených? :D
06. 11. 2021 v 09:23Off-line Coyote  (95/185/72)
Ty ses neuve***elne ulhanej ubozak.

"se v době před covidem vyskytovala s incidencí 2 až 5 případů/100 000 obyvatel a rok. To je 200 až 500 lidí ročně. Očkovaných je u nás 64%, takže bych čekal tento rok cca 130 až 320 případů očkovaných s myokarditidou..."

Navic tvoje dalsi citace naznacuji ze sem tohle rekl v celem tematu neni.

"z jakyho duvodu si CHYBNE spocital ze v CR bylo naockovano ..."


tohle jsem měl pochopit? :D


Ses mimoradne ubohej, ulhanej a manipulativni clovek.

and btw. na tech 200 - 500 pripadu si upravil az kdyz sem se te zeptal jestli to myslis vazne, tak sis prepocital ten pomer.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2021 v 09:26Off-line Tarferi  (30/-/-)
Negativní test nutně neznamená, že je ten člověk negativní (testy mají určitou chybovost). Jestli je nebo není definitivně může zjistit jen laboratorní vyšetření, kde se např. zkoumají i jednotlivé orgány.

"Znám pár lékařů z nemocnice a tak vím že tam byli hospitalizováni i lidé kteří tam být nemuseli, nebo při nejmenším jejich stav nevyžadoval hospitalizaci" - pokud byli hospitalizovaní, tak prostě byli hospitalizovaní.

"kdy známému se objevili opět sraženiny po vakcinaci druhou davkou, když se ptal lékařů jestli to nemůže mít spojitost s očkováním bylo mu bez rozmyslu a bez ochoty to prověřit odpovězeno že určitě ne" - pokud k tomu má lékařskou zprávu, tak by si měl zajít za lepšími lékaři

"A takhle můžu pokračovat" - generátory také mohou pokračovat do nekonečna :D.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2021 v 09:28Off-line Coyote  (95/185/72)
To ze ses hloupej, no s tim se bohuzel nic moc delat neda, ale to ze si tu ted vylozene vymyslis a lzes a snazis se mi vecpat nejaky citace ktery sis vycucal z prstu, je fakt extremni ubohost.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2021 v 09:28Off-line Tarferi  (30/-/-)
"Ty ses neuve***elne ulhanej ubozak."
"mimoradne ubohej, ulhanej a manipulativni clovek."

A přesto jsi neuvedl jediný případ, kdy jsem lhal. Není to náhodou lež, co říkáš? :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2021 v 09:31Off-line Coyote  (95/185/72)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
06. 11. 2021 v 09:32On-line klucinek  (33/176/75)
Tvůj problém je ten že ve věcech nehledaš jejich podstatu.... Jen slepě něčemu věříš. A ještě se tím ohaníš. Pokud někoho držím bezdůvodně v nemocnici je asi něco špatně.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
06. 11. 2021 v 09:33Off-line Coyote  (95/185/72)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
06. 11. 2021 v 09:33Off-line Tarferi  (30/-/-)
To je výhružka?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 11. 2021 v 09:35Off-line Tarferi  (30/-/-)
"Pokud někoho držím bezdůvodně v nemocnici je asi něco špatně" - nejsem lékař, a pokud mi lékař řekne, že bych měl zůstat v nemocnici, tak zůstanu v nemocnici.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 11. 2021 v 09:37On-line klucinek  (33/176/75)
Ale když ti sám lékař řekne že spousta hospitalizaci byla zbytečná tak nevím no..
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
06. 11. 2021 v 09:37Off-line Coyote  (95/185/72)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
06. 11. 2021 v 09:41Off-line Tarferi  (30/-/-)
Zažil jsem případ dělníka, kterého k večeru přivezli na neurologické oddělení s CMP. Napojili ho na ředění krve a kolem půlnoci byl už dobrý. Zašel si ven na cigaretku a druhé ráno podepsal revers a šel zpět do práce, přestože ho tam chtěl každý lékař ještě několik dní držet a léčit. Nevím jak to s ním dopadlo, ale pravděpodobně když ho tam přivezli podruhé, tak už neodešel
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 11. 2021 v 09:47On-line klucinek  (33/176/75)
Něco jiného je hospitalizovat pacienta v takovémto stavu, a něco jiného je držet v nemocnici pacienty bez jakýchkoli předchozích symptomů. A na základě toho omezovat lékařskou péči právě těm pacientům kteří jsou symptomatičtí. Důvod je jednoduchý, za každého kovidového pacienta byly peníze... A nejednalo se o vůli lékařů ale nařízení managementu... Jenže židle veřejně nikdo neřekne...
06. 11. 2021 v 09:48Off-line Tarferi  (30/-/-)
Pokud je to nařízení písemné... tak by mohlo uniknout :D.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 11. 2021 v 09:50Off-line MxP  (22/185/80)
Coyote nezná exponencialní křivku
06. 11. 2021 v 09:52Off-line Tarferi  (30/-/-)
Ani základy slušného chování, ale to je jedno
06. 11. 2021 v 09:52Off-line MxP  (22/185/80)
Taky je strašně paranoidní, jen protože neumí počítat
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 11. 2021 v 09:55Off-line Coyote  (95/185/72)
Tarferi: Aha, takze panecek si chodi na cigaretku, ale lidi budu picovat o tom ze ho nekdo ohorozuje na zdravi nenosim rousek a neockovanim ktery ani podle mistra MxP nema zabranit v sireni infekce :D :D

Tak to jo, to uz uplne chapu. Predpokladam ze pripadnou veskerou lecbu si hradis ze sveho kdyz kouris, prece veris vede, ne?
06. 11. 2021 v 09:58Off-line MxP  (22/185/80)
Vole, to očkovani nemá zabránit v šíření (zabraňuje v šiření ale málo) jeho hlavní účel je, aby člověk co ma tu vakcinu neměl TAK silnej průběh.

Jsi fakt kokos že jsi to za tu celou dobu nepobral
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 11. 2021 v 09:59Off-line Tarferi  (30/-/-)
Já bych na něj být tebou nemluvil, nebo ti taky začne vyhrožovat a to člověk nemá zapotřebí
06. 11. 2021 v 10:00Off-line MxP  (22/185/80)
Doslova nechci mít jízvy na plicích a litovat toho ve stáří , jen kvuli tomu, že jsem si nepýchnul.
06. 11. 2021 v 10:01Off-line MxP  (22/185/80)
Opravdu mě vyhrožovani od nějakeho anonymniho dědka je silně u p***le, je to jen trapnej žvanil.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 11. 2021 v 10:05Off-line Coyote  (95/185/72)
Tarferi: Nikdo ti nevyhrozoval, ja jsem jenom rekl ze doufam ze dostanes co si zaslouzi. Lidi kteri se chovaji jako ty si vzdycky mysli ze jim nekdo preje to nejhorsi. Coz potvrzuje to, ze ses si vedem toho co delas a ze ucelove lzes a manipules lidi tady.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2021 v 10:08Off-line Coyote  (95/185/72)
MxP: Tak v tom pripade jestli se nekdo necha ockovat anebo nenecha ockovat je jeho vec kdyz to ockovani jenom zabrani jenom v silnem prubehu. V tom pripade proc musis mit covid pasy? :D

Ano, Terferi ma hroznou starost o svoje plice a proto kouri :D :D :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2021 v 10:10On-line klucinek  (33/176/75)
Ať si každej do svýho organismu nechá vpravit látku jakou chce, je to jeho tělo. Ale ať to nevnucuje ostatním a své rozhodnutí neprezentuje jako jediné správné.... Toť vše...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
06. 11. 2021 v 10:10Off-line Tarferi  (30/-/-)
Nekouřím a nikdy jsem nekouřil. Přestaň o mně šířit lži
06. 11. 2021 v 10:13Off-line Tarferi  (30/-/-)
Klucinek: nikdo tě nebude proti tvé vůli očkovat (dokud jsi za sebe svéprávný). I kdyby bylo očkování povinné, tak neočkované nikdo nebude držet při zemi a očkovat proti jejich vůli
06. 11. 2021 v 10:14Off-line Coyote  (95/185/72)
Klucinek: Tak to bohuzel covid sekta v cele s Tarferim a jeho druzinou ale nepripusti :D Sice koureni zabije 4x vice lidi nez covid, ale pokud se nenechas ockovat a nebudes chodit v rouskach vsude, tak budes ohrozovat jeho plice :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2021 v 10:15On-line klucinek  (33/176/75)
Zatím to tomu moc nenapovidá......
06. 11. 2021 v 10:16Off-line Tarferi  (30/-/-)
Je to v rozporu se vším co je nám svaté, včetně ústavy
06. 11. 2021 v 10:18Off-line Coyote  (95/185/72)
Tarferi: Ty ses hrozna svine, co? Prechvili si tu tvrdil jak sis sel ven na cigarko, pak kdyz sem te za to chytil tak si to opravil a to cigarko si smazal. Jak rikam, je ocividne ze tohle delas zamerne a na kazdou svini si jednou uvari voda.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2021 v 10:19Off-line Tarferi  (30/-/-)
"Prechvili si tu tvrdil jak sis sel ven na cigarko" - nakopíruj mi sem tu zprávu, kde to tvrdím. A až zjistíš že jsem nic takového nenapsal, přijmu omluvu ve tvaru "omlouvám se že o tobě šířím lži" :).
06. 11. 2021 v 10:21Off-line Coyote  (95/185/72)
Cemu na slove ze si to smazal si nerozumnel?
06. 11. 2021 v 10:22Off-line Tarferi  (30/-/-)
https://www.nakluky.cz/…vaci-kampan/#…

máš na mysli tuhle zprávu? :D
06. 11. 2021 v 10:22Off-line Coyote  (95/185/72)
Nebo snad chces rict ze sem si to vycucal z prstu jako ty tu moji udajnou citaci z predchoziho tematu kterou si radsi prepsal bez diak***iky aby to bylo duveryhodnejsi? Ses fakt ubozacek.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2021 v 10:23Off-line MxP  (22/185/80)
Coyote, ale ja neřikam všem aby se očkovali, to je mi jedno jestli na to zhebneš nebo si dok***íš zdraví. Ale řikat sracky na vakcínu je hloupoucká věc
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 11. 2021 v 10:23Off-line Tarferi  (30/-/-)
Přesně to říkám. Já bez diak***iky nepíšu. Pokud uvidíš v mé zprávě text bez diak***iky, je to citace někoho jiného
06. 11. 2021 v 10:23Off-line Coyote  (95/185/72)
Zvlastni jak vis jakou zpravu myslim, ze?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2021 v 10:24Off-line Tarferi  (30/-/-)
Zvláštní, jak říkáš, že "Prechvili si tu tvrdil jak sis sel ven na cigarko", "Cemu na slove ze si to smazal si nerozumnel" a najednou je ta zpráva odsmazaná? 100%! :D
06. 11. 2021 v 10:24Off-line Coyote  (95/185/72)
MxP: Tak pokud je ti to jedno tak proc tu neustale blejes neco o antivaxxerech a proc je potreba covid pas?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2021 v 10:26On-line klucinek  (33/176/75)
Jako minulej tejden byl bratr pro výpis z karty a obvoďačka za ním zabouchla dveře aa než se stačil otočit tak na stole měla ampuli s vakcínou. Začala tam na něj noo vidím že ještě nejste vakcinován, tak to rovnou vyřídíme. To už měla jehlu vraženou v ampuli. Bratr jí říkal že nic takového nechce, tak schytal poučení že není normální a že každej by si to měl automaticky dát a podobný kecy. Co jí až uklidnilo když ji seznámil s tím že jedná s ozbrojeným člověkem. To že má propadlou tetanovku to jí nevadilo.... Todle mi nepřijde moc jako svobodný rozhodování.....
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
06. 11. 2021 v 10:26Off-line Coyote  (95/185/72)
Tarferi: Ano, stejne jako si driv napsal vytaminy a pak si to opravil na viraminy. Ted by si tvrdil, ze takhle si to tam mel vzdycky, protoze edivoat zpravy nelze, co?
06. 11. 2021 v 10:27Off-line Tarferi  (30/-/-)
Napsal jsem příspěvek o tom, že jsem si tu chybu opravil a poděkoval tomu, kdo mě na ni upozornil. Takže není třeba se domnívat co bych udělal, když jsem udělal pravý opak :).
06. 11. 2021 v 10:29Off-line Tarferi  (30/-/-)
Pro jistotu budu citovat sám sebe:

A až zjistíš že jsem nic takového nenapsal, přijmu omluvu ve tvaru "omlouvám se že o tobě šířím lži" :).
06. 11. 2021 v 10:30Off-line Tarferi  (30/-/-)
Nebo je přijmutí zodpovědnosti za své lži a omyly v rozporu s tvým "siláckým" přístupem?
06. 11. 2021 v 10:31Off-line Coyote  (95/185/72)
Takze vlastne z niceho nic sem si to cigarko vymyslel. Jasne no.
06. 11. 2021 v 10:32Off-line Tarferi  (30/-/-)
Dal jsem ti odkaz na mou zprávu, kterou jsi patrně nečetl pozorně a bezhlavě o mně začal psát lži. Přečti si ji pozorně ještě jednou a...

A až zjistíš že jsem nic takového nenapsal, přijmu omluvu ve tvaru "omlouvám se že o tobě šířím lži" :).
06. 11. 2021 v 10:32Off-line Coyote  (95/185/72)
Tak predchvili ses nestitil zfalsovat i moji citaci, takze ty ses vsecho schopen a o tom to bohuzel je.

Myslel sem si zes jenom d***l ale ted konecne vim ze to delas zamerne.
06. 11. 2021 v 10:32Off-line Tarferi  (30/-/-)
Kterou tvou citaci jsem zfalšoval?
06. 11. 2021 v 10:40Off-line Coyote  (95/185/72)
Ok, mas pravdu... s tim cigarem sem to spatne precetl tak to beru zpet. sorry.

Tuhle citaci:

"jakyho duvodu si CHYBNE spocital ze v CR bylo naockovano"

Navic to tvoje trapny vykrocovani a prekrucovani vyznamu tohohle tveho vyplodu

"se v době před covidem vyskytovala s incidencí 2 až 5 případů/100 000 obyvatel a rok. To je 200 až 500 lidí ročně. Očkovaných je u nás 64%, takže bych čekal tento rok cca 130 až 320 případů očkovaných s myokarditidou..."

Navic to vubec nesouvi s vedlejsim ucinkem vakciny at uz bys to spocital jakokoli, coz ovidne tvuj mozecek nedokaze pochopit.
06. 11. 2021 v 10:41Off-line Tarferi  (30/-/-)
https://cdn.discordapp.com/…/unknown.png

Opět přijmu omluvu ve formě "Omlouvám se za svůj omyl" :).
06. 11. 2021 v 11:37Off-line ellvin  (23/183/81)
Ten, kdo se chtěl jít naočkovat, tak ten to dávno udělal. A neočkované hlupáky nepřesvědčí ani tisíce mrtvých, natož pak nějaká videa přímo z JIPky. Efektivní způsob, jak je přimět k očkování, bych viděl v postupném odkrajování jejich svobod. Tomu se říká salámová metoda, která má pozitivní efekt. Zakázali vstup ožralcům do hospody bez certifikátu, nebo testů, no a zájem o očkování vzrostl.
06. 11. 2021 v 11:41On-line klucinek  (33/176/75)
Hehe teď jsem potkal bejvalýho spolužáka, tak mimo jiné padnul dotaz jestli jsem očkován. Já že ne, tak se pochlubil že on už jo. Tak sem se jen pro zajímavost optal na důvod. Prej, nooo my jsme chtěli jít s kámošema na film tak sem se nechal očkovat, přece nejsem tak blbej abych dal 150 za lístek a 300 za test.... Tak jsem raději držel hubu a šel si po svých....
06. 11. 2021 v 11:41Off-line Tarferi  (30/-/-)
Když budeš odkrajovat svobody, tak toho využijí manipulátoři a neočkovaní budou pořádat průvody, demonstrace, budou agresivní atd. Když budeš neočkované s příznaky posílat domů, tak to tolik nehrozí
06. 11. 2021 v 11:43On-line klucinek  (33/176/75)
To znamená že očkovaní s příznaky nebudou posíláni domů?
06. 11. 2021 v 11:45Off-line ellvin  (23/183/81)
@Tarferi Neočkovaní jsou agresivní už teď. Zatímco zde odmítači pěstmi napadají zejména prodavačky, tak v Německu už jeden takový vykuk po sporu kvůli roušce na čerpací stanici prodavače zastřelil. Ptám se, jestli ta jejich nenávist může být větší? :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 11. 2021 v 11:47Off-line Tarferi  (30/-/-)
Klucinek chtěl bych napsat že taky, ale jedná se většinou o staré a hodně nemocné, kteří by doma měli ještě menší šanci než neočkovaní
06. 11. 2021 v 11:47On-line klucinek  (33/176/75)
To uvidíte.....
06. 11. 2021 v 11:48Off-line Tarferi  (30/-/-)
Na slovensku antirouškaři brání nakupujícím v nakupování...

https://zpravy.aktualne.cz/…cc47ab5f122/
06. 11. 2021 v 11:49On-line klucinek  (33/176/75)
Jaký je rozdíl mezi stejně starým očkovaným a neočkovaný pokud jsou oba ve stejném stavu když by neočkovaný měl být poslán domu....
06. 11. 2021 v 11:50Off-line MxP  (22/185/80)
Řikam něco o antivaxx lidech protože úplna většina jich jsou uplní dementi, co třeba tvrdí že korona ani neexistuje, že je to jen rýma, že ten virus vytvořili aby lidi mohly kontrolovat a jiny konspiracní teorie, proto s nima mam problem, ne s tim že se nechtěji očkovat, ale duvod proč se nechtěji očkovat.
06. 11. 2021 v 11:50Off-line Tarferi  (30/-/-)
Zajímalo by mě na kolik si odpírači připouští vlastní smrtelnost. Jestli by pro ně bylo schůdnější zrušit opatření s tím, že pokud onemocní, tak se o sebe budou muset postarat sami (třeba jim lékař poskytne nějaké léky, ale nebudou smět do nemocnice).
06. 11. 2021 v 11:53Off-line Tarferi  (30/-/-)
Klucinek u starých a hodně nemocných je to prašť jak uhoď, když se takový člověk dostane do nemocnice, tak má šance špatné. Situace je jiná u mladých a jinak zdravých lidí.

Viz třeba https://flo.uri.sh/…695665/embed
06. 11. 2021 v 11:54On-line klucinek  (33/176/75)
Já se smrti nebojím a nemám s ní problém. Proč bych měl mít...
06. 11. 2021 v 11:55Off-line Tarferi  (30/-/-)
Na 100 tisíc připadá 1 očkovaný a 13 neočkovaných ve věkových skupinách 25-49 let
06. 11. 2021 v 11:56Off-line Tarferi  (30/-/-)
Pod 45 let je to 0 očkovaných a 3 neočkovaných...
06. 11. 2021 v 11:58Off-line MxP  (22/185/80)
Taferi, co to je za pseudostatistiku, jak muže na 100tisic připadat jeden očkovanej
06. 11. 2021 v 11:59Off-line MxP  (22/185/80)
Nebo to je v nemacnicich až tak klidně?
06. 11. 2021 v 11:59On-line klucinek  (33/176/75)
Tarferi třeba jednou pochopíš že grafy nejsou vše, ale k tomu si musíš dojít sám....
06. 11. 2021 v 11:59Off-line Tarferi  (30/-/-)
Je tam jisté zaokrouhlení
06. 11. 2021 v 12:00Off-line MxP  (22/185/80)
Zase na druhou stranu vlastni zkušenost taky není vše,
06. 11. 2021 v 12:00Off-line Tarferi  (30/-/-)
Pro konkrétní absolutní hodnoty se koukněte do datasetů
06. 11. 2021 v 12:00On-line klucinek  (33/176/75)
Já preferuji vlastní zkušenost..
06. 11. 2021 v 12:01Off-line Tarferi  (30/-/-)
Grafy nejsou vše, ale jsou nesrovnatelně více než to, čeho jsem osobně svědkem
06. 11. 2021 v 12:03On-line klucinek  (33/176/75)
To je tedy pěkná kravina..... No ale žij si dle svého a mě nech též žít dle svého....
06. 11. 2021 v 12:05Off-line Tarferi  (30/-/-)
Čím větší počet lidí s určitou zkušeností, tím lepší přehled o dané zkušenosti, ne?
06. 11. 2021 v 12:08On-line klucinek  (33/176/75)
To bych si nedovolil tvrdit vzhledem k tomu že vždy záleží na úhlu pohledu.... Ani exaktní věda nenabizi vždy pouze jedno správné východisko....
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2021 v 12:09Off-line Tarferi  (30/-/-)
Na jakém úhlu pohledu záleží tobě?
06. 11. 2021 v 12:12On-line klucinek  (33/176/75)
Můj úhel pohledu je takový že jsme jen součásti přírody a měli bychom se to naučit respektovat a přijmout se vším všudy, v tomto případě včetně smrti..
.
06. 11. 2021 v 12:13Off-line Tarferi  (30/-/-)
Takže když ti praskne slepák, tak bys preferoval smrt?
06. 11. 2021 v 12:17On-line klucinek  (33/176/75)
Neměl bych s tím problém. Neříkám neléčit, ale na druhou stranu by jsme si měli uvědomit že snažit se vše napravit za každou cenu je leckdy kontraproduktivní. A už z tohoto důvodu uvažuji nechat si do registru zapsat neresuscitovat.....
06. 11. 2021 v 12:18On-line klucinek  (33/176/75)
Jsem zastáncem přirozené selekce... Nic víc....
06. 11. 2021 v 12:21Off-line Tygr728  (30/190/90)
Je hrozně fajn že se povedlo vytvořit v lidech názor, že kdo nemá vakcínu je magor kterej za vše může. Je to celkem zoufalý, i to s jakou vehementností si každej obhauje svojí pravdu, absolutně si nepřipoštíc že by to mohlo být třeba trochu jinak.
Lze to pozorovat na obou stranách.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 11. 2021 v 12:23Off-line Tygr728  (30/190/90)
Klucinek (31/176/75) NOVÉ
Jsem zastáncem přirozené selekce... Nic víc....

...No to zase na druhou stranu, zastávat přirozenou selekci, to bysme se tady na to jako lidi mohli vysrat a vrátit se do džungle do říše zvířat (což by možná nemuselo bejt tak špatný :D )
06. 11. 2021 v 12:25Off-line Tarferi  (30/-/-)
Já jsem zastáncem toho neumírat zbytečnou, zdlouhavou a bolestivou smrtí
06. 11. 2021 v 12:27On-line klucinek  (33/176/75)
Pojem přirozená selekce je trošku rozsáhlejší pojem, ja neříkám že by jsme neměli využívat moderní medicínu a umírat kvůli banalitám. Ale my už se snažíme za každou cenu zvrátit přirozené procesy a to je něco co je nebezpečné.... Hra na bohy je zvrácenost..
06. 11. 2021 v 12:29On-line klucinek  (33/176/75)
Co je pojem zbytečná smrt..... Opět jde o úhel pohledu...
06. 11. 2021 v 12:35Off-line power  (23/180/65)
Přirozená selekce je to, když máš pozitivní test a s tvým zdravím to ani nehne, žádné obtíže, teplota, nic.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
06. 11. 2021 v 12:36Off-line Tarferi  (30/-/-)
Co všechno je hra na bohy taky záleží na úhlu pohledu. Kdysi to byla práce s ohněm, potom medicína a věda obecně... Pokud bůh existuje a dal nám prostředky k vlastnímu sebezdokonalení, tak na tom přece není nic špatného. A pokud neexistuje, tak na tom nezáleží. Dalo by se polemizovat o tom, jestli to sebezdokonalení bude na úkor někoho/něčeho jiného, ale do toho bych se nepouštěl
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 11. 2021 v 12:41On-line klucinek  (33/176/75)
Hra na bohy je to že i když nám byla svěřena moc vědy, tak při životě násilně držíme i ty, kteří už tu nemají být a přesto že to víme, to nerespektujeme ....
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2021 v 12:46Off-line Tarferi  (30/-/-)
Příroda je drží při životě. Všechno vzešlo z přírody
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 11. 2021 v 12:48On-line klucinek  (33/176/75)
To není pravda a Ty to víš...
06. 11. 2021 v 12:50Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Z očkovaných se stala menšina a menšiny jsou vždycky prvním cílem útoku nespokojené zradikalizované většiny, která když se bojí a neví si rady, tak potřebuje najít viníky, na které všechno to špatné hodí. Tak to bylo je a vždycky bude. Jako první nepřátelé v boji proti covidu byli lyžaři, potom restauratéři, potom kulturní akce, pak antirouškaři, pak všichni "nezodpovědní" mladí no a teď přišli na řadu neočkovaní. Proto vězte, všichni očkovaní útočící na neočkované, vězte, že až se státní diktatuře povede proočkovat k číslu, jaký si přeje, tak "pandemii" (která samozřejmě bude pokračovat i potom) už nebude moci svádět na neočkované a zaměří se zase na jiné viníky, jenž budou v danou chvíli tím nejsnadnějším cílem. A tehdy to můžete být třeba zase vy. :-P
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 11. 2021 v 12:52Off-line Tarferi  (30/-/-)
Co nevzešlo z přírody?
06. 11. 2021 v 12:55Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Manipulování s lidmi nevzešlo z přírody. To vzešlo z hlav mocipánů, aby tak umlčeli davy a udrželi se u moci. :-P
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2021 v 12:55Off-line Tarferi  (30/-/-)
A oni nevzešli z přírody?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2021 v 12:57Off-line BaseZax  (27/-/-)
Cituji "...tak při životě násilně držíme i ty, kteří už tu nemají být..."

Ještě před pár staletími bylo normální umírat nejčastěji mezi 40-50 lety. Až díky moderní vědě, medicíně a tak dále se dožíváme o něco déle. :)
Ale chápu... pro tebe je to proti přírodě, doporučuji si vyřídit poslední záležitosti. Je ti 31 let... máš to za pár let. :)
06. 11. 2021 v 12:58Off-line Tygr728  (30/190/90)
Lukino_Luk

Tak nějak to v podstatě je, vždycky musí být vnitřní nepřítel.
06. 11. 2021 v 12:59Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Z přírody vzešli lidi, ale jejich chování a jednání jsou naučenými vzorci předávaných z generace na generaci. A to platí jak pro ty manipulátory, tak i pro ty ovce. :-P
06. 11. 2021 v 13:00Off-line Tarferi  (30/-/-)
https://en.wikipedia.org/…e_expectancy

Jak kde, v 19. století v Indií to bylo 25.4 let, celosvětově ve stejném období 25-32 let. V době Říma to bylo 20-33 let a to už byla jakási civilizace.
06. 11. 2021 v 13:03On-line klucinek  (33/176/75)
BaseZax jenže to má jediný problém, prodloužili jsme život, ne jeho kvalitu.....
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2021 v 13:06Off-line Tarferi  (30/-/-)
To je podle mě taky diskutabilní. Nemusíš lovit mamuty, nemusíš nikde válčit, nemusíš otročit na poli... máme problémy, které v předchozích stoletích neznali a výhody, o kterých si lidé v předchozích stoletích mohli nechat jen zdát
06. 11. 2021 v 13:09On-line klucinek  (33/176/75)
Ale my máme zase jiné problémy, které zase netrápili je....nemusíš otročit na poli, jenže to co si koupíš a pozřeš je humus, nemusíš válčit? Musíš chodit ro práce aby sis zatopil, abys měl kde bydlet abys čím měl do tý práce dojíždět... nemusíš lovit mamuty, to nemusíš, ale to maso které si koupíš s masem nemá co dočinění... jsme člověk z vesnice takže vím o čem to je....
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2021 v 13:17Off-line MxP  (22/185/80)
Jako naturalni selekce je dost duležitá, ale zaroveň, proc tim padem nosíš oblečení. Vice meně by se dalo uplně argumentovat o tom samém, že to neni přirozený
06. 11. 2021 v 13:18Off-line Tarferi  (30/-/-)
To samé brýle...
06. 11. 2021 v 13:19On-line klucinek  (33/176/75)
Otázkou je do jaký hloubky se to bere.... opět, úhel pohledu... stejně jak je tedy nepřirozený chodit v oblečení je nepřirozneý někoho nechat trpět a bez jeho souhlasu ho tu držet...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 11. 2021 v 13:21On-line klucinek  (33/176/75)
Tarferi, každou věc se dá vygradovat do extrému, ale já třeba nikde nepsal že neuznávám medicínu jako takovou.... ba právě naopak...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 11. 2021 v 13:23Off-line MxP  (22/185/80)
Jo a vakcíny jsou prostě jen teplá šála proti nemocem. Furt mužes chytit rýmu, ale nebude to tak hrozný.
06. 11. 2021 v 13:23Off-line Tarferi  (30/-/-)
Umělé udržování trpících zájemců o eutanázii na živu je problém, v tom s tebou souhlasím. V prodlužování života jako takového problém nevidím
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 11. 2021 v 13:24Off-line MxP  (22/185/80)
Samozdřejmě nepočitam že v té vakcině jsou mikročipy co všechno skenujou a mužeou za to 5G sitě
06. 11. 2021 v 13:25Off-line MxP  (22/185/80)
Eutanazie je drahá, linka pardubice-brno? Ta je k nezaplacení
06. 11. 2021 v 13:26On-line klucinek  (33/176/75)
Tam nejde jen o žadatele o etutanazii, proč medicína dává falešné naděje i přesto že víme že procento je zanedbatelné... proč léčíme nevyléčitelné, proč zachraňujeme ty kteří nemají šanci na pokračování kvalitního života, proč zachraňujeme novorozence o kterých víme že jsou určeni na smrt... hra na bohy... nic jiného...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
06. 11. 2021 v 13:27On-line klucinek  (33/176/75)
357 magnum je k nezaplacení....
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2021 v 13:30Off-line Tarferi  (30/-/-)
Všichni jsme předurčení na smrt :D.
06. 11. 2021 v 13:34On-line klucinek  (33/176/75)
Jen to málo kdo chápe....
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2021 v 13:39Off-line Tarferi  (30/-/-)
Nějaká věštkyně z dávných dob prý předpověděla, že lidstvo jednoho dne dosáhne nesmrtelnosti. My se toho ale naštěstí nedožijeme
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 11. 2021 v 15:01On-line Charles2300  (32/183/85)
Zatim se ockovat nedam, neni duvod
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2021 v 15:52Off-line Tarferi  (30/-/-)
Přesně tohle si myslela většina z těch 127 neočkovaných, kteří byli včera hospitalizováni...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
06. 11. 2021 v 17:44Off-line power  (23/180/65)
Tarferi (27/191/72)

A hospitalizovaných očkovaných bylo 118. Jojo očkování je garance bezinfekčnosti.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
06. 11. 2021 v 17:48Off-line Tarferi  (30/-/-)
Podle UZIS jich bylo 82, nevím odkud cucáš data ty
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 11. 2021 v 17:54Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Tak jsem po dlouhé době vlezl na Seznamzprávy a co tam nevidím:

"„Když vás zatknou, tak mi předtím, prosím, ještě natočte pivo!“ volá na obsluhu pan Lubor. Potvrzení o očkování měl, ukázal ho hygienikům a pochvaluje si, jak je to správné. „Kontroly schvaluju! Měly by být i častější,“ komentuje. V hospodě, kam šel na pivo, je aktuálně víc policistů než zákazníků."

Pan Lubor bude asi výstavní kus č***ka, když schvaluje tohle. S takovým bych chtěl mít dvojdomek. Smutný ovšem je, že není jedinej nebo aspoň jeden z mála, takových pacientů je spousta.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 11. 2021 v 17:57Off-line Coyote  (95/185/72)
Pan Lubor je Tarferi v realnym zivote kdyz mu skonci jeho sichta na trollovaci farme
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2021 v 18:11Off-line Tarferi  (30/-/-)
Nemáš dostatečnou mentální kapacitu na to, abys byl schopen mě urazit :). Ale je to dětinsky roztomilé jak se snažíš :D.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 11. 2021 v 18:16Off-line Coyote  (95/185/72)
Ze zrovna ty mi rikas neco o kapacite. Jeste porad si mi nevysvetlil jakou souvislost mel ten vypocet lidi s myocarditidou pred covidem v CR a kolik z nich bylo ockovano s jednim z vedlejsich ucinku vakcin proti covidu... To asi v zivote dohromady nedas, co? Ani na discordu ti s tim kolegove ocividne nepodarili :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2021 v 18:28Off-line Tarferi  (30/-/-)
Pokud jsi objevil nějakého Tarferiho na Discordu, tak můžeš být v klidu, to nejsem já :D.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 11. 2021 v 18:31Off-line Coyote  (95/185/72)
Takze toho proc si udelal ten vypocet pred covidem a kolik lidi bylo ockovano s myocarditidou ackoli blbe se nikdy nedozvim, ze?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2021 v 18:32Off-line Tarferi  (30/-/-)
Já se od tebe nedozvěděl odpovědi na žádnou mou otázku a na většinu mých odpovědí jsi reagoval napadáním, urážením a vyhrožováním. S někým jako ty se nemá cenu bavit :D.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 11. 2021 v 18:35Off-line Coyote  (95/185/72)
Bude nejspis ze tvoje interpretace jsou manipulativni, zkreslene a vlastne nedelas nic jinyho nez arogantne trollujes, z jakeho duvodu kdyz ockovani muze maximalne ochranit pred tezkym prubem covidu, zatimco ockovani lidi jako ty muzou roznaset covid dal bez jakehokoli omezeni je mi zahadou.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2021 v 18:36Off-line Tarferi  (30/-/-)
Takže pokusy o urážky se mi dostane i po nezodpovězení dotazu... ty nechceš odpověď, ty chceš nadávat, urážet a vyhrožovat :D.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 11. 2021 v 18:37Off-line Coyote  (95/185/72)
Ale takhle uz to na trollich farmach chodi, ne? Ty ses to prakticky non stop a neustale trollujes svoji pravdu. Dost pochubyji o tom ze delas nejakou realnou praci anebo cokoli jinyho. Shodou okolnosti sis tu otevrel ucet pred rokem, jak si sam priznal.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2021 v 18:39Off-line Coyote  (95/185/72)
Sranda jak misto proste odpovedi napises radsi 500 jinejch veci krom toho na co se te clovek pta, uz jsme to mohli mit davno za sebou.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2021 v 18:41Off-line Tarferi  (30/-/-)
Pro tvou informaci práci mám, a dnes jsem si doprogramoval zbylé 2 editory do svého programu. A teď si jdu porkačovat v překladači... Přihlášen jsem tady náhodně celý den a když mě někdo někde zmíní, tak dostanu upozornění, proto to může vypadat, že tady jsem celý den.
06. 11. 2021 v 18:44Off-line Coyote  (95/185/72)
Ale nepodivej... dostavas upozorneni... a od koho?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2021 v 18:47Off-line Tarferi  (30/-/-)
Ze systému sledování přítomnosti
06. 11. 2021 v 18:48Off-line Coyote  (95/185/72)
No jasne, a ted tu o cerveny karkulce :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2021 v 18:50Off-line Coyote  (95/185/72)
Anebo mi muzes povedet pohadku o tom jak ses vlastne lepsi clovek protoze ses nechal ockovat ackoli ockovani chrani v nejlepsim moznem pripade jenom tebe, zatimco roznasis virus bez omezeni, narozdil od nech neockovanych ktery se musi neustale testovat.
06. 11. 2021 v 18:51Off-line Tarferi  (30/-/-)
Nikomu nenadávám, nikoho neurážím a nikomu nevyhrožuji...
06. 11. 2021 v 18:54Off-line Coyote  (95/185/72)
Tarferi: Ano jenom ses arogantni troll ktery nedokaze zodpovedet ani nejjednodussi otazky, zatimco tu machruje s datama o kterych prezentuje jenom jednu stranu mince a kolegove tvoji trolli farmy ti p***akavaji.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2021 v 19:37Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
No vida, člověk sem zkopíruje slint že Seznamzpráv a co je z toho za bordel.
07. 11. 2021 v 19:18Off-line tatrman  (27/-/-)
Imunolog Šinkora jde o epidemii očkovaných:

Očkovaný si myslí, že nemůže nikoho nakazit, ale může. Výbuch této epidemie je právě díky tomu, tuto epidemii způsobují očkovaní, kteří si myslí, že nemohou být infekční," vysvětlil Jiří Šinkora pro ŽivotvČesku.cz, co podle něj stojí za stoupajícími počty nakažených.

https://zivotvcesku.cz/…log-sinkora/?…
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload