Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nevím co si počít se svým klukem...

27. 11. 2021 v 16:31Off-line Anonym
Ahojte,
mám přítele, už po druhé, poprvé to skončilo tím, že si našel nového a potom mu prý došlo, že to byla chyba. Po půl roce mi zase napsal jestli nechci ven a tak jsme šli. A jsme spolu. Jenže mi přestal na 2 týdny psát volat a neviděli jsme se. Potom jsem zjistil, že chodí na seznamky... On mi na to řekl, že si chtěl jen s někým psát, a že tam hledá jen kamarády...
Co s ním mám dělat? Děkuju
27. 11. 2021 v 16:35On-line BussterX  (103/130/150)
Ty přece víš co dělat... tak k tomu seber odvahu
27. 11. 2021 v 16:40Off-line shiroReloded  (30/178/85)
No, na tvým místě bych začal dělat to co on. Pokud mu na tobě záleží, začne žárlit a bojovat o tebe. Pokud ne, budeš na nejlepší cestě si najít jinýho.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
27. 11. 2021 v 16:48Off-line Mazel.Groofy  (102/-/-)
Souhlasím s BussterX, ale pokud ti vyhovuje dělat mu přechodnou stanici než tě zase kopne do zadku, tak v tom klidně dál pokračuj.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 11. 2021 v 16:50Off-line panskrt  (48/178/81)
Lepší vrabec v hrsti, ale chtěl by raději holuba, baví Tě být vrabcem? Jestli ne, tak si najdi někoho jiného
27. 11. 2021 v 17:11Off-line ellvin  (23/183/81)
No být to můj partner, tak by už po těchto incidentech s největší pravděpodobností nebyl :sD no je to na tobě, jestli chceš ztrácet svůj čas ve vztahu, který nemá budoucnost.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 11. 2021 v 18:11Off-line i8051  (53/184/97)
- nevracej se NIKDY k tomu, kdo te poslal do haje nebo kohos ty poslal do haje
- nebud hysterka a stihacka, to nic nevyresi
- smir se s realitou
- najdi si jinyho
- najdi si jinyho
- najdi si jinyho
- najdi si jinyho
:-)
Souhlasím - 11   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 11. 2021 v 20:26Off-line poklad  (29/177/69)
No kdybych byl na tvém místě, tak už by si na těch seznamkách musel hledat novýho přítele...
28. 11. 2021 v 15:09Off-line Frankie11  (19/174/51)
Jestli na těch seznamkách nehledá vztah, tak co je problém..Já se sem přihlásil cca rok zpět jako single...s přítelem jsem se znal v reálu, ale on byl zadaný. V červnu se on rozešel s holkou a v srpnu jsme začli chodit spolu...a on je extrovert a má plno kámošů a známých- se všemi nechodil, ač někteří by chtěli...a nechtěl by asi abych byl proti němu tak "asociální"- i když mě kámoši ze školy stačí....ale profil zatím nemažu- klidně bych mu ho nechal k vidění- o nic nejde...Ale jestli nelže, to musíš poznat sám..třeba se koukni, co tam píše...
28. 11. 2021 v 15:34Off-line i8051  (53/184/97)
"mrkev v zime" se tyka jineho prirovnani, zase se ti to Jezino pomotalo ...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 11. 2021 v 15:54Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
On mi na to řekl, že si chtěl jen s někým psát, a že tam hledá jen kamarády.
- u zadaných zavání pobyt na seznamce průšvihem vždycky (příležitost dělá chtě nechtě zloděje, náhoda je b***c atd., znáš to)
- pokud ale budeme chtít být tolerantní, taky dost záleží na tom, co má v tom profilu uvedeno; pokud tam má, že je ve vztahu a že hledá jen kamarádství (když pomineme, že v představách mnohých se gaykamarádství rovná sex), tak dejme tomu OK, ale pokud tam má pořád i vztah nebo sex, tak to moc OK není
- a v každém případě, i když tam má jen to kamarádství, tak to "kryje" jen ze strany oslovujících: nikde není napsáno, že může ostatní obesílat on s výmluvou, že ten uvedený vztah, ve kterém je, nějakému sexování nebrání...

Ano, nikdy úplně neeliminuješ to, že si může založit účet jiný, o kterém vědět nebudeš, ale nejlepší prevencí je na takových seznamkách nebýt vůbec - už jen kvůli případnému pokušení.... Ostatně proč by si musel hledat kamarády mezi gayi, na skutečné-nesexuální kamarádství má kolem sebe hetero kluků dost.
28. 11. 2021 v 17:33Off-line LionCz  (30/184/70)
Jde o tvuj vztah, proc si nechavas radit od druhych? Samozrejme, ze par lidi ti napise, at to ukoncis, protoze pro ne je neakceptovatelne, aby ten jejich chodil na seznamky.

Ale tohle je tvuj zivot, tva ocekavani, tve prio***y, takze se rid nimi, ne nekym ze seznamky.
28. 11. 2021 v 23:34Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Nikdy som si nehľadal "gay kamarátov" :D K čomu to je? Ak sa nechceš jebať s 5timi známymi a 4 neznámymi každý týždeň.. lebo gayovia čo sa takto zgrupujú naozaj žijú takto.. A správajú sa k sebe horšie než skupina zlých kamarátok ktoré si vzájomne preberajú chlapov ale hrajú sa p***om na bff.
19. 12. 2021 v 11:10Off-line oliver321  (19/-/-)
Odhod ho, snad se nenechas takhle vyuzivat od nekoho a jeste k tomu od kluka
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload