Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Prečo nechce vláda rómov ockovat

30. 11. 2021 v 23:09Off-line Anonym
Chel by som sa poradiť ja a moji pribuzní a iní by sa chceli dat očkovať ale na ockovacich centrách nám povedali ze my sa nemusime dat očkovať nechápem prečo je to rasistické bielych ockuju všetkymy dávkami a nás rómov nechcú očkovať nechápem prečo ked pani prezidentka Caputova nám slúbila ze nám rómom bude pomáhat a my sme ju s toho dôvodu volili aj po voľbách znamich Rómov z osady pozvala do toho bieleho domu v Bratislave a teraz nie je schopná ani nám rómom zabezpečiť očkovanie horko časko niektorým dávali prvú dávku a aj to ze vraj nemuseli ja to nechápem tak że ked potrebovali abi sme ich volili tak nám dávali všetko a teraz nás nechcú ani očkovať to som od pani prezidentky nečakal že aj ona bude proti nám rómom p***om nám sľubovala ze nás bude podporovať vo všetkom a teraz ockuju len bielych a nanás kašlú zato ze sme romy len abi boli biely zdraví a my abi sme zdochli to je od nich moc rasistické a tak vám pišem aby ste my poradili co mame robiť aby aj nas rómov konečne začali očkovať lebo mi sa bojime ze pokapeme na covid
01. 12. 2021 v 00:02Off-line Mutant  (24/172/60)
Trepeš sračky vieš o tom ? Kto ti takúto vec povedal ze ich nechcú očkovať. Prihlás sa normálne na očkovanie a oni tam nebudu riešiť etnikum. Rómovia práveže aa nechcú dat lebo sa boja
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 12. 2021 v 05:16Off-line BBLAKOUR  (28/184/86)
Člověk se prvně musí registrovat a pak tam naběhnout :-D a nebo jít tam kde berou bez registrace jak jsou ty hodinový fronty nebo jak dlouhý -_- ale radit ti anonyme nemůžu jelikož nemám ani jednu dávku protože ani nechci :-D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 12. 2021 v 05:39On-line Richard33  (45/185/81)
Tak problém mohl být v absenci občanského průkazu popř. náhradním dokladu a kartičky zdravotní pojišťovny. Přijít nestačí, ale chválím, že zájem je.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 12. 2021 v 06:08Off-line rosju  (53/170/78)
Troll
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 12. 2021 v 15:32Off-line Anonym
Asi nikto z vás to nečíta cele lebo trepete jedno cez deviate jednoducho romí sa nemusia dat očkovať iba niektorí a to vecinou len taky ktorí od iných rómov bocia a držia viac z belochmi
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
01. 12. 2021 v 17:06Off-line Wojciech  (52/-/-)
Musíš do fronty ... a nepředbíhat
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload