Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Crush spolužák a zároveň nejlepší kámoš

04. 01. 2022 v 23:37Off-line Anonym
Ahoj. Vím, že tohle téma je tady tolikrát omývané ale i tak mi to nedá. Studuju na střední škole. A ve třídě mám jednoho spolužáka. Tři roky jsme spolu seděli akorát teď v tom posledním sedíme jinak ale to je na dlouhé vyprávění.
A problém je, že ho miluju. Je to ten nejhezčí kluk, kterého jsem kdy viděl a máme dost společného. Problémem je, že zároveň je to pro mě asi ten nejlepší kamarád ve třídě. Je tu vždycky pro mě a přijde mi, že jako jediný ze třídy se o mě zajímá a nějak více sám od sebe baví. Že mu i na mě fakt záleží.
Proto mám těžce smíšené pocity. Samozřejmě, že ho nechci milovat protože je to heterosexuál a tak je to jen čistě platonická láska, která není reálná.
A i kdyby byl homosexuál, tak nevím, zda bych s ním chtěl mít vztah. Měl bych na srdci to, že bych sice získal partnera ale ztratil nejlepšího kámoše.
Několikrát mi i ublížil ale tak nevědomky. On je festovní flegmatik a je mu totálně všechno jedno a má vesměs všechny na háku. A já jsem zase až moc emocionální a citlivý. Ale naštěstí nejsem nějak extrémně zženštilý protože to by se se mnou asi moc nebavil protože takové nemá rád.

No prostě problém je v tom, že na něho neustále musím civět a sledovat ho. Každou hodinu po něm neustále popukuju. Mám jeho fotky uložené a píšu si o něm s kamarádkami. Nechci ho milovat. Tím, že ho miluju, tak nám pořádně nemůže fungovat ten kamarádský vztah. Protože každý má od toho jiné očekávání. A tomu chci zabránit. Je to můj asi jediný nebo jeden z mála real kámošů ve třídě a tak nechci, aby nám jednosměrná láska kazila ten přátelský vztah.
Už tak prostě z něho loudím detaily jeho sexuálního života a různé intimnosti a on si toho začal všímat. Ale teď už dlouho se naštěstí krotím.

Nemá někdo nějaké rady, jak ho mám přestat milovat? Nebo jak bych mel přestat k němu cítit tak intenzivní city a pouze ho vnímat jako kámoše?
05. 01. 2022 v 00:15Off-line iglw  (48/172/77)
Nebraň se tomu a sedni s ním a řekni mu to!Uvidíš,jak zareaguje!S holkama si radši o něm nepiš!!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
05. 01. 2022 v 02:49Off-line i8051  (53/184/97)
Vetsinou dlooooouhy pribehy jsou smysleny. Ale za tenhle bych ti dal tak 4/10 ... :-)

Nicmene vzdy plati, ze chces-li se odmilovat od heterokamose, tak mu rekni, ze ho milujes a on to uz za tebe zaridi ... :o)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
05. 01. 2022 v 03:57Off-line normalnikluk7777  (22/164/57)
Nechápu, proč by ten příběh nemohl být real, zažívám něco úplně, hodně podobného bohužel, taky úplně nevím, kudy kam, a nikdo ti neporadí, věř tomu, to si bohužel musíš vyřešit sám, ve své hlavě, tady každý bude chytrý jak rádio, radit jak nejlépe na to, ale na tohle rada moc není, kdo nezažil, nebo nezažívá nepochopí, tak to je
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 01. 2022 v 06:24Off-line power  (23/180/65)
Crush je co?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
05. 01. 2022 v 07:58Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Crush je osoba která způsobuje v pozorovateli krátkodobou hormonální disbalanci :) mít na někoho crush je pomíjivý pocit připomínající "lásku", jen to doopravdy láska není.. jje to taková první ochutnávka citů pro puberťáky - v jejich očích je to něco velkého co ještě nezažili, ale ve skutečnosti je to jenom takový (po)citový prd.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
05. 01. 2022 v 12:27Off-line Bromley  (26/198/98)
Klíďo napiš jestli si chceš promluvit, taky jsem to zažil :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 01. 2022 v 12:32On-line Frederic  (27/178/70)
Jednoduchá rada zní: najdi si kluka! real teplýho kluka, kterýho můžeš milovat a on tebe. tím se to vyřeší. pak budeš mít vztah a super kamarád ti zůstane.
p.s. iglw je úpe total mimo.
05. 01. 2022 v 12:46Off-line i8051  (53/184/97)
Tyyywoe Frojdiku, ty jsi chodici wiki ... :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
05. 01. 2022 v 12:50On-line Frederic  (27/178/70)
A power zase jako b***c, kterej si tu wiki neumí otevřít xd
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 01. 2022 v 12:57Off-line i8051  (53/184/97)
Vajcovi totiz nerekli, ze amateri.cz neni celej internet ... :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload