Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nedořešené vztahy s rodičem

11. 01. 2022 v 16:51Off-line Anonym
Ahoj, měli jste také špatný vztah s otcem nebo nějak nedořešený vztah s otcem?
Pokud ano, tak tíhnete kvůli tomu ke starším mužům?
Přemýšlel jsem nad sebou a poslední dobou si říkám, že tíhnu k mužům kolem věku 25-40 let. Důvod je prostý. Otec se mi v dětství moc nevěnoval, v sedmi letech mého života k jeho nové přítelkyni, od té doby se vídáme v průměru 2x ročně a stejně si moc nerozumíme. Také přemýšlím nad tím, jak dořešit vztah s otcem, protože bych si rád vnitřně našel někoho svého věku nebo někoho do 25 let, protože takové vztahy bývají nejstabilnější podle průzkumů, ale jako všechno má svý pro a proti. Velká výhoda u starších chlapů je větší pocit jistoty, zkušeností a tak dále.
Má podle vás cenu zkusit dořešit vztah s otcem?
Váhám, zda ano či ne...
11. 01. 2022 v 16:56On-line i8051  (53/184/97)
Ano, urcite si ho dores, jinak te to bude trapit celej zivot a budes se k tomu neustale vracet. Gudlak ... :-)
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 01. 2022 v 19:06Off-line Tomiik92  (31/167/70)
Kluci ti radí dobře, vyřeš si svůj vztah k otci. Nejlépe si s ním v klidu zkusit promluvit. To jestli chceš staršího kluka vůbec nemusí souviset se vztahem k tatínkovi, může to být jen tím, že v dnešní době, kdy mladí kluci hledají jen sex hledáš někoho kdo to má v hlavě srovnané a bude pro tebe větší jistotou.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 01. 2022 v 19:12On-line i8051  (53/184/97)
No, my duchodci jsme etalonem jistoty a srovnanosti ... :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
11. 01. 2022 v 20:02Off-line power  (23/180/65)
Do 25 let, protože takové vztahy bývají nejstabilnější podle průzkumů

-----------

Na tuhle kravinu si přišel kde? :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
11. 01. 2022 v 20:49Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Určitě si to s otcem dořeš, až až ho mít nebudeš, budeš toho litovat...
11. 01. 2022 v 21:15Off-line mr.mrkvicka  (20/-/-)
Jestli o tebe otec nestojí, tak se na něj vykašli. On je ten, kdo opustil rodinu, on způsobil tento stav a kdyby to chtěl napravit, tak už se dávno omluvil.
A pokud jde o starší, tak to je jen tvoje věc, ale jak sám píšeš, moc stabilní to nebude, jim jde jen o sex a až ti bude víc let, tak je omrzíš a budeš vyměněn za mladšího.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
11. 01. 2022 v 21:18Off-line Kuliferda  (53/173/74)
To možná platí pro milionáře, normální chlap si mladšího přítele drží, spíš ti mladíci hledají pořád mladší s atraktivnější
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
11. 01. 2022 v 21:41Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Cenu to určite má, pokud nejste vysloveně na nože. Já to ale chápu tak, že problém není v nějakým špatným vztahu, ale v tom, že nemáte prakticky žádnej. A pokud se vidíte dvakrát ročně, tak při takhle sporad**kým kontaktu se ani žádnej bližší vztah vybudovat nedá. Nešlo by se vídat častěji?
To tíhnutí k starším chlapům, no... Asi na tom něco bude, koneckonců sám mám kluka staršího, převážnou většinu kamarádů a známých taky (i když vysloveně fyzicky mě to ke starším chlapům netáhne, to spíš po té "sociální" stránce, nebo jak to nazvat), ta absence chlapa v rodině se asi projeví. To "tíhnutí" máš na mysli čistě jen po té fyzické stránce, nebo obecně? Každopádně, nevidím na tom vcelku nic závadnýho.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload