Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

V USA zrušil povinné očkování soud

14. 01. 2022 v 09:03Off-line Anonym
Že by se začalo blýskat na lepší časy? Soud dal tak zapravdu všem demonstrantům proti vakcinaci a diskriminaci na světě.

https://www.seznamzpravy.cz/…rmach-185816#…
14. 01. 2022 v 09:36Off-line power  (23/180/65)
Čekám, když začne vaxka i8051 vyšilovat .... 3, 2, 1, teď :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 01. 2022 v 09:59Off-line mynameismartin  (27/181/61)
A dobře udělal, teď už to snad udělá i u nás....jen mě štve, že v ČR už to neudělal dávno.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 01. 2022 v 13:14Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
A vy si myslíte, že cizí soud má nějaký vliv na to jak to bude u nás? :) Notabene Americký který se řídí jinými zákony než ty Evropské? :D jako já sám bych byl rád, kdybychom si v něčem brali z Ameriky příklad (tresty smrti, legalizace marihuany a možnosti obrany/ochrany svého života/zdraví/majetku) ale to se prostě jen tak nestane - nestane se to jen protože někdo ukáže unudleným prstem a řekne "podívejte jak to mají tam, já to chci taky!" :)
14. 01. 2022 v 13:33Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Ano, ale ta šance tam je už déle a je tam nezávisle na tom co se děje někde jinde, kór v Americe :) ukazovat co se děje jinde a mluvit o lepších zítřcích pro celý svět je globalismus a to je hnus.
14. 01. 2022 v 16:20Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Freude, možnost obrany života a majetku máš, tu ti nikdo nebere. Ustanovení § 29 TZ o nutné obraně je napsáno docela dobře a zjevnou, aspoň víceméně přiměřenou sebeobranu si obhájíš. Případy, kdy se někdo marně hájí nutnou obranou, nekončí odsouzením proto, že by soud popíral předchozí útok, ale kvůli tomu, že byly překročeny právě ty meze přiměřenosti nebo "obrana" pokračovala i v době, kdy už útok zjevně netrval. Chce to číst i ty rozsudky, ne jen slinty na Novinkách nebo v Blesku.

A čistě jen pro info - ani v té Americe fakt nemůžeš beztrestně odstřelit kohokoliv jen proto, že máš subjektivní pocit ohrožení. Ta zásada přiměřenosti obrany platí i tam.
15. 01. 2022 v 12:38Off-line Fazan  (62/-/-)
Mynameismartin (25/181/61) NOVÉ
A dobře udělal, teď už to snad udělá i u nás....jen mě štve, že v ČR už to neudělal dávno.

Copak jsi ještě nepoznal, jaký že to jsme připosraný národ? Vždy jsme všude, když o něco jde poslední a jen čekáme, co se děje jinde ve světě, abychom okopírovali to, či ono. Podle toho vypadá i naše funkčnost státu. Ale to nikoho moc nezajímá, každý si hraje jen na vlastním písečku.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload