Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Maturita - příprava

25. 03. 2022 v 14:37Off-line Anonym
Zdravím. Jak se vy, kteří letos maturujete, připravujete na matu***u? Já se na ní snažím učit, ale nějak mi to nejde do hlavy. Nějaké nápady a triky, jak zvládnout matu***u s nějakým tím taháčkem v kapse, či rukávu? Je vůbec možné si nějaký tahák připravit, nebo je to zbytečná práce, kterou mám raději investovat do učení, které mi moc nejde?

Díky za rady.
Petr
25. 03. 2022 v 14:58Off-line vasek698  (25/-/-)
Mít dobrý materiály. Já si je pokaždý píšu, tím se to učím. Hledám ze zápisů a zdrojů, co mám. Strukturuju je,dělám si na ně mind mapy. Jen základní nadpisy a říkám si k nim obsah (text v nich, který už ale nevidím). Píšeš, čteš, říkáš. Učíš se na více úrovních.
Rozhodně doporučuju pracovat efektivně, ne dlouze. Sedni a 20 minut nedělej krom školy nic. Pak můžeš pokračovat. Ale taky si dát pauzu. Ale fakt si odpociň a nevyčerpávej se třeba cumwnim na věci na mobilu. Pak zas číst. Když na to jen zasednes, nebudeš si pamatovat nic a budeš z toho hotovej. Radši pořádně.
25. 03. 2022 v 15:02Off-line i8051  (53/184/97)
Mily Petre, asi jedinej trik a napad, jak zvladnout matu***u, je se na ni naucit. Lepsi prubezne, ale da se to zvladnout za par tydnu az mesic pred ni. Jina metoda me nenapada. A ano, investuj to do uceni, v realnym zivote opravdu nebudes oblepenej tahakama. Za tahaky te vyrazej s ostudou, vyhozeni za nevedomost muzes brat s hrdosti a v zari to zopaknout ... :-)

Joa taky asi nevime, co mas za matu***u a co v ni bude, coz je taky podstatny :-)
25. 03. 2022 v 15:08Off-line i8051  (53/184/97)
Moudes hezky pekne ... :-)
25. 03. 2022 v 15:40Off-line ellvin  (23/183/81)
Je to hrozně individuální. Záleží, kterého učitele budete mít při písemných zkouškách. Rozhodně ale nespoléhej na taháky, ale na to, co máš v hlavě. Jsou učitelé, u kterých lze na pohodu opisovat při testech, ale pak jsou i tací, u kterých se neodvážíte ani během jeho hodiny podívat na telefon na čas. Kamarádovi mé spolužačky se prý na potítku podařilo opsat komplet celé právo, na který se ani nepřipravoval, měl telefon schovaný v rukávu. Můžeš se pokusit o podobný trik, ale za sebe ti řeknu, že bych to fakt nedělal. Pokud nejsi žádný trotl, tak aspoň na tu čtyřku to zvládneš udělat a prolézt. Nikdo neříkal, abys měl kdovíjak pěkné známky, stačí, když prolezeš.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload