Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Hetero

09. 04. 2022 v 21:50Off-line d9v1d  (18/177/60)
Furt nemám úplně jasno, co vlastně jsem zač, ale vím, že se mi líbí jen vybraní kluci a vybrané holky. Ale určitě vím, že se mi už nějaký ten měsíc líbí jeden kluk (jsem nově na střední, takže skoro od začátku) ???? Myslím, že jsem se zamiloval do jeho personality (nebo spíš do představy). Není mezi námi absolutně žádný kontakt, jen máme spolu tělocvik. Začal jsem ho sledovat na sociálních sítích a poslal nějakých pár žádostí na další účty (samozřejmě nepřijal) ???? Ten člověk mi prostě nedá spát… Je všude - v mých snech i v reálu ho potkávám, ale jen projde a ani se na mě nekoukne. Myslím, že je na 99.9% hetero, psát mu rozhodně nebudu jen tak třeba na kamarádění, protože nevypadá jako člověk, kterému by měl nějaký kluk psát (nevím, jak to popsat...musíš ho vidět). Takže jediný, co můžu, je jen o něm snít a třeba doufat, že se jednoho dne dáme prostě z ničeho nic do řeči (byl bych rád jen za “ahoj”) xdd
09. 04. 2022 v 22:29Off-line idea  (39/170/-)
Tak každému se někdo líbí. Někdo víc někdo míň, někdo vůbec. Bude o tak asi všude, zažiješ to ještě hodněkrát, třeba i v práci. Pokud si tě nevšímá, tak si pro něj asi nezajímavý a nemá cenu se asi někomu vnucovat jen proto, že se ti líbí, oboustranné to asi nebude nikdy.
10. 04. 2022 v 03:43Off-line i8051  (53/184/97)
A proc se mu cpes, kdyz te nechce a ignoruje te? To ma nejakej smysl? Neni lepsi resit nekopho, kdo chce tebe? :-)
13. 04. 2022 v 00:19Off-line AngelFromHell  (18/180/64)
Notice me senpai XD
13. 04. 2022 v 03:29Off-line iglw  (48/172/77)
Tazatel je jasný_____jsi na chlapy !
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload